Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Sex s vietnamskejma spolužačkama erotické povídky

Ve třídě máme dvě docela pohledný vietnamky, moc se se mnou nebaví, jen se občas při pohledu na mě tak podivně pochichotávají a něco si šeptají. Chodí v minisukních a abych byl upřímný, docela rád bych se jim pod ty sukýnky dostal. Osud tomu chtěl, že to bylo prak🡕 ticky naopak. ..

Jednou po tělocviku, byla to poslední hodina, jsem se zdržel ve sprchách a ani sem neslyšel, že někdo do sprch vešel. Až pocit, že mě někdo pozoruje a zvuk foťáku mě přinutil otočit. Stály tam obě dvě a fotili si mě a smály se u toho. Když sem si jich všiml, začaly se obě stydět a snažily se odejít. Když sem byl u dveří dříve než ony a zamkl sem. Dozvěděl sem se o co jim šlo - snažily se zjistit, kdo ve třídě má největší péro. Tak sem jim řekl že to nezjistí jen tak, že to musí být ve ztopořeném stavu a tak ať se holky snaží s tím něco dělat, obě se červenaly a chichotaly, ale nakonec je jedna odhodlala a dala druhé foťák a ta mi vzala penis do ruky a začala ho hladit. Bylo to příjemné a já reagoval jako správný, nadržený kluk. Druhá nelenila a začala to honění fotit. Po chvilce se vystřídaly a ta druhá chytla mýho ztopořenýho ptáka, lehce ho ucholila a nacpala si špičku želudu do pusy a taky se u toho nechala vyfotit- začalo to být opravdu zajímavý. To už i druhá nelenila a taky mi začala kouřit, pěkně se u toho střídaly a nakonec jsem je při tom orálním sexu fotil já. Pomáhal sem jim, že sem proti jejim lačným pusám začal přirážet a ony na oplátku začaly laskat moje koule a usilovněji sát, že sem myslel, že mi za chvilku naběhlý čůrák praskne od natlakování krví. .. Po chvilce sem té odvážnější sundal tričko🡕 a začal jí laskat vemínk a druhá stále usilovně sála můj ztopořený klacek.

Bylo to k nevydržení a tak sem si sedl na lavičku. To už měly ven vyvalený cecíky obě a stále se nádherně střídaly v dráždění mého ocasu. Měly obě hbité prsty a šikovné jazýčky, určetě to nedělaly poprvé ? Změnil sem techniku a začal sem té co mě kouřila celkem zběsile přirážet do pusy, pochopila, že už mi předehra stačila a že teď čekám na jejich kundy. Sundala si sukni🡕 a tanga, opřela se o lavičku a já se zvedl a bez nejmenšího zaváhání jsem jí ho tam zezadu zašrouboval a začal přirážet. Píču měla opravdu těsnou, ale nádherně vlhkou. A vůbec nebyla pravda, že si jí asiatky neholí, protože si stáhla kalhotky i ta druhá, viděl sem, že obě mají buchty dohladka vyholené. Co se stalo pak jsem opravdu nečekal a začala se plnit moje porno fantazie. Ta druhá si sedla obkročmo na lavičku směrem ke svojí kamarádce a svou sladkou píču s velkým poštěvákem jí nastavila k lízání! Ona zkušeně sklonila hlavu a narvala jí jazyk mezi široce rozevřený kundí pysky, to už mi tedy začalo v koulích cukat, ale ještě sem nechtěl skončit, tak jsem ho vytáhl a začal tu nastavenou píču prstit. Ona na oplátku prstila kundu své kamarádky, která řvala v blížícím se orgasmu. To už se mi na prstech udělala ta první a ká jí do rozmáčené kundy zpátky nacpal mýho odpočatýho ptáka. Byl to úžasný pocit píchat tu v orgasmu se stahující vietnamskou kundu. Ovšem po chilce se odsunula řekla, že má dost a že se mám věnovat její kamarádce, ale abych se neudělal, protože má pro mě ještě překvapení. Nelenil sem a abych si schíli odpčinul, ochutnal sem tu píču s velkým poštěvákem, lízal a prstil sem jí a chutnala nádherně, když mi začala učůrávat do obličeje, pochopil sem, že je nejvyšší čas abych jí ho tam vrazil.

Ona však chtěla na koníčka a tak jsem si sedl na lavičkku a ona si pěkně čelem ke mě nasedla a žačala po mě rajtovat. Jestli jsem si myslel, že si těď odpočinu, tak sem se mýlil. První opět dostala chuť na orgasmus a tak sem se na lavičce pootočil a lehl si a ona mi nasedla na obličej a nastavila kundičku k lízání. Jako bonus chytla svou kamarádku za zadek a začala jí pomáhat přirážet a ještě jí přes půlky plácala, obě kvičely jak protržený a bylo vidět, že si to fakt užívají, já vlastně také. Když si i druhá odbyla vaginální orgasmus, přišla chvilka odpočinku, kdy mě obě jen lehce honily a nechtěly, abych jim uvednul a byl stále tvrdý. Zatím co druhá mi začala kouřit, první si lehla na lavičku, aby měla pičku na kraji a začala si jí prstit, pak si začala strkat prsty do análku a já už tušil co mě čeká, samou radostí sem se málem té kuřačce udělal do pusy, ta si toho cukání všimla a poměrně bolestivě mě kousla do žaludu a mě chuť na orgasmus přešel, ovšem chuť na anální sex ne! Pomalu sem nasadil k její prdelce penis a začal ho tlačit do análního otvůrku, šlo to fakt ztuha, ale kamarádka jí začala olizovat pičku a kundí štávu roztírat u řiťky, že to mazalo celkem slušně. Poc chcilce zasouvání sem už mohl nasadit obstojnou rychlost přirážení a když jí kamarádka začala prstit pičku, uvolnila se úplně a já do ní jezdil jak správně naolejovaný píst. Když byla dostatečně roztažená, chtěl sem změnit polohu - aby si na mě nasedla a já jí píchal prdelku zezadu, protože to pro mě i pro ní bude zajímavější.

Taky že ano, uajížděl sem do ní mnohem hlouběji a cítil sem, že jí se to taky líbí, protože mnohem intenzivněji stahovala anální svaly. Jen lituji, že sem neviděl jak jí kamarádka prstila kundu, jen sem cítil její prsty zasunuté v pochvě, což vůbec nebylo špatné. Odhaduji, že měla tak dva až tři orgasmy a já se stále neudělal, čemu sem už ani já nevěřil, že vydržím tak dlouho. V okamžiku, kdy se druhá u mě rozkročila a začala si honit poštěvák, sem cítil, že déle už nevydržím a že se soerma dere ven pod pořádným tlakem. Přirážel sem proti té těsné asujské prdelce, takovou rychlostí, že ani nestačila vzdychat a jen řekla - Do zadku ne, pěkně na obličej kamarádky. To bylo to poslední, co mi chybělo ke štěstí! Vytrhl jsem čůráka z té těsné prdelky, ona seskočila a společně s kamarádkou poklekla a já zkropil jejich tváře svojí mrdkou. Bylo to úžasné a na památku sem jim ty jejich mladý kurví obličeje zacákaný mým semenem vyfotil. Snad se jim ten suvenýr bude líbit a budou chtít tu skvělou mrdačku někdy zopakovat. ..

🕙 Přidáno 3.6.2019
📂 Kategorie: Šukání, Anál, Orál

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře