Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Síla myšlenky 8 erotické povídky

📑 Tato povídka má více částí: Zobrazit obsah.

Čekání se nachýlilo ke konci. Zatím v omezeném personálním obsazení jsme uskutečnili naši první léčbu a reakce obou zpěvaček i hercova předčily všechna naše očekávání. Pro větší věrohodnost všichni tři prošli naoko léčebným procesem včetně narkózy a několikadenního pobytu v obvazech, ale po sejmutí obvazů propuklo u nich téměř šílenství. Obě dámy vyběhly nahé na chodbu a výskaly a poskakovaly jako malé děti.

Všechny vnitřní prostory byly osazeny velkým množstvím zrcadel a zpěvačky se téměř u každého zastavily a s výkřiky nadšení obdivovaly svá nová těla. Někde uprostřed chodby se potkaly a padly si radostí do náruče. Ale z radostného objímání se po chvilce začalo vyvíjet něco úplně jiného.Netrvalo dlouho a spojení jejich těl se stalo mnohem víc než přátelské a v jednom propletenci skončily na nejbližší pohovce, přičemž dávno zkoumaly svá těla jinak než očima. V té chvíli se stejným nadšením vyběhl z pokoje i herec s mohutně tyčícím údem a jen na chviličku se zarazil při pohledu na dvě kamarádky, které si zrovna v poloze 69 navzájem lízaly kundičky. V další chvilce přiskočil k té, která byla zrovna nahoře a se zvířecím výkřikem narval čůráka přímo do její mokré píči. Odpovědí mu byl neméně hlasitý výkřik, který se vzápětí změnil na slastné vzdychání. Po pár chviličkách se mu z hrdla vydal další skřek, vytrhl ptáka z čvachtající kundy a mohutným výstřikem skropil celá záda vzdychající mrdny. Její partnerka se ve chvilce vysmýkla zpod obou těl a lačně se přisála na ještě stříkajícího čůráka. Po vysání posledních zbytků mrdiny začala slízávat semeno ze zad své milenky, přičemž si prudce zasouvala téměř celou dlaň do píči. Na to se už nemohla dívat naše lékařka Dita a jako smyslů zbavená se vrhla na zem mezi hercovy nohy a střídavě mu začala olizovat koule a díru do prdele. Herec jakoby ztuhnul a za okamžik začal chcát na záda zpěvačky pod sebou. V tu dobu ještě její kamarádka dokonávala očistu právě těch zad, ale jakmile zjistila, že na ně dopadá něco dalšího, okamžitě se otočila a začala chcanky zachytávat do pusy. To samé napadlo i druhou zpěvačku a vzápětí i Ditu, takže teď herec pouštěl svou moč střídavě do třech lačných pusinek. Děvčata většinu nechala stékat po svém těle, ale každá si občas trošku polkla. Tahle scéna už nenechala klidným nikoho z přihlížející a vzápětí se chodba naplnila vzrušenými vzdechy a hekáním šukajících. To vše trvalo ještě víc než půl hodiny, až se nakonec téměř všichni, slastně unavení, přesunuli po dvojicích nebo trojicích do sprch, kde při dobíhajícím vzrušení ještě chvíli laškovali a nakonec provedli očistu. Po osprchování a osušení se všichni sešli, samozřejmě ještě nazí, v hale, kde se usadili do pohovek a křesílek. Roznesli jsme s Kamilou sklenky s vínem a nakonec se také posadili. První začal mluvit herec, který s neskrývaným nadšením chválil naprosto všechno, čeho se mu v minulých dnech a hlavně minutách na naší klinice dostalo. Zpěvačky téměř nemluvily, jen seděly vedle sebe a navzájem si hladily kundičky. Z jejich slastných výrazů ale byla znát víc než spokojenost. Všichni tři se nakonec shodli, že lepší klinika na světě neexistuje a vřele nás budou všem doporučovat. Když jsme jim na závěr ještě sdělili, že jako první zákazníci mají vše zdarma a to i v budoucnu, neznala jejich radost mezí.Nakonec jsme je poprosili, aby zůstali do soboty na slavnostní zahájení provozu. Všichni tři s radostí souhlasili.

Herec navíc dostal nápad, že by zpěvačky mohly pro přítomné uspořádat improvizované vystoupení a jen tak prohodil, že by na konec mohly přidat striptýz. Kupodivu obě návrh nadšeně přijaly, ale daly si podmínku, že na závěr striptýzu se k nim herec připojí na malou liveshow s efektním závěrem zlatého deště. Herec, zřejmě povzbuzený svou znovunabytou sexuální silou a notně vylepšenou postavou (včetně znatelného zvětšení údu), bez problémů souhlasil. Jen zmínka o zlatém dešti nám připomněla, že bude ještě třeba uklidit chodbu. Společnými silami jsme se do toho dali a za chvíli byla celá klinika opět jako ze škatulky. Pak už nezbývalo, než se začít těšit na sobotu, na kterou byl naplánován den D. Očekávaný den konečně nadešel. Od rána jsme já i Kamila byli mírně nervózní, hlavně z toho, jak všechno přijmou naše děti. Především Barunka. Přece jen - nebylo jí ještě ani patnáct a o jejích představách a vědomostech o reálném sexu jsme nevěděli prak🡕 ticky nic. Kamila se proto rozhodla, že za ní zajde do jejího pokojíčku a zkusí si s ní promluvit a částečně naznačit, co jí večer asi čeká. Na tyhle hovory je přece jen vhodnější maminka a proto jsem se do ničeho nezapojoval, abych ještě něco nepokazil. Kamila přišla asi za hodinu a půl (už jsem se divil, co tak dlouho probírají) a její výraz byl víc než překvapený. Tak čekala jsem ledacos, vydechla, ale tohle... Ta holka ví o sexu snad víc než my dva dohromady. Představ si, že se mi přiznala, kromě jiného, že už dávno není panna.

Ne že by už něco měla s nějakým klukem, ale vloni o prázdninách u babičky si prý s kamarádkou zalezly na seník a okurkou z babiččiny zahrádky se o to vzájemně připravily! Prý aby až k tomu dojde doopravdy, mohly si to užít a ne čekat, jak to bude bolet... No chápeš to? V první chvíli mě to trošku zarazilo, ale pak jsem se rozesmál - Tak vidíš, a my se strachovali, jak ten večer bude reagovat. A ono to vypadá, že bude všechno v pohodě. To si myslím taky, protože to, co jsme si povídaly... to ve finále vypadalo, jako když se baví dvě kurvy, jak to který v noci kdo udělal, smála se už Kamila taky. Přiznala se mi taky, že nás v noci občas šmíruje a že si při tom vždycky honí kundičku. Jednou ji u toho přistihnul i náš Jirka a co myslíš... vyhonili si to prý spolu! To už jsem se nezřízeně chechtal, zvlášť když jsem si všimnul, že Barunka už chvilku stojí ve dveřích za Kamilinými zády a culí se jak měsíček. Maminko, neboj se, já se na ten večer moc těším. Moc dobře vím, co se tam bude dít, a nemůžu se dočkat, až si doopravdy zašukám. Z úst té naší princezničky to znělo tak nějak zvláštně a my jsme si uvědomili, že před námi stojí ne malá holčička, ale dospělá slečna plná očekávání a touhy poznávat všechno to krásné, co tělesné milování obnáší. Začátek slavnosti byl naplánovaný na šestou hodinu, ale raději jsme vyrazili s Kamilou už ve dvě odpoledne, abysme mohli dořešit případné zádrhely hned na místě. Barunka se domluvila s Jirkou, že ji přiveze společně se svojí partou.

Vzali jsme s sebou rovnou i Adélku a cestou se stavěli pro Blanku, naši kamarádku z nudipláže. Mimochodem, ty dvě na zadním sedadle celou cestu nedaly pokoj a skoro jsme je před klinikou nedostali z auta, jak byly rozdováděné. Na místě samotném se už činili naši tři zřízenci, kteří připravovali pódium pro vystoupení, a některé ze sestřiček instalovaly výzdobu haly. Celé to vypadalo trošku jako v prvorepublikovém bordelu, ale to byl zřejmě záměr. Z pana majitele swingersclubu se vyklubal velice zručný audiotechnik, takže dostal na starost zvukovou aparaturu a postaral se i o osvětlení. Takže jsme vše nakonec zvládli vlastními silami a nemuseli už nikoho dalšího angažovat. Zpěvačka a herec si zkoušeli části svého vystoupení a museli jsme je hodně brzdit, aby si nevyzkoušeli i předpokládané finále. Byli z toho trošku mrzutí, tak jsem je poslal, aby si před vystoupením šli odpočinout do jednoho z pokojů. Ani jsem to nedořekl a byli všichni tři pryč. V půl páté byly všechny přípravy prak🡕 ticky hotové a tak jsme si sedli k baru, abysme předběžně připili na zdar akce🡕 a doladili případné detaily. Naše sestřičky i doktorky byly už v kompletním složení, zbytek personálu také, nechyběli ani manželé ze swingersclubu, Adélka, Blanka, já s Kamilou... takže se čekalo vlastně už jen na našeho Jirku, jeho kamarády a Barunku... no a samozřejmě na odpočívající pěvecko herecké trio. Jak jsem tak pohledem přelétal po oděvu přítomných dam, s potěšením jsem konstatoval, že žádná z nich to s množství látky, zakrývající tělo, nepřeháněla a bylo většinou vidět, že to krytí je pouze jednovrstevné.

Moc hezký pohled... Pár minut po páté dorazil i Jirka se svojí partou jako poslední vstoupila do haly naše Barunka. Pak jsme s Kamilou teprve pochopili, proč chtěla jet až později s Jirkou. Později jsme se dozvěděli, že jedna z Jirkových kamarádek se živí jako maskérka a kostymérka v malém divadle a ta si vzala naši dcerku do parády. No, a to, co s ní udělala, všem přítomným vyrazilo dech. Takovou směsici nevinnosti a zároveň vyzývavosti jsme fakt nečekali. Musím čestně přiznat, že ačkoliv je to moje dcera, při pohledu na ní se mi téměř okamžitě postavil čůrák, a myslím, že tak na to byli všichni přítomní pánové. Barunka mezi nás nakráčela s grácií svých patnácti let a chovala se naprosto nenuceně a spontánně. Dokonce nás uprosila, aby si mohla na přípitek dát malou sklenku vína, což jsme jí dovolili s podmínkou, že to nebude přehánět. Zašklebila se, prohodila jen ...samo, tati, neboj... a suverénně se uvelebila na baru. Jen jsme s Kamilou zakroutili hlavami a povzdechli si.Poočku jsem Barču pozoroval a všiml si, že sice nejdřív pohledem zkontrolovala kvalitu mužského osazenstva naší párty, včetně zkoumavých pohledů do rozkroků, ale mnohem více času a podstatně podrobnější pohledy si nechala na dámskou část přítomných. Nejprve mě to zarazilo, ale pak mě došlo, že prak🡕 ticky nezkušená ve věcech sexu, bude ve svých patnácti náležitě zvědavá. A asi bude chtít vyzkoušet vše, co půjde. Pak už se ale přiblížila šestá hodina, zpěvačky a herec dali svou přítomností najevo, že jsou odpočatí a připravení, takže nic nebránilo začátku slavnosti.

Přesunuli jsme se tedy do improvizovaného hlediště, které bylo vytvořeno z pohovek stažených sem pro tuto příležitost z celé budovy, a show mohla začít. Po zhasnutí světel se rozsvítili dva bodové reflektory, namířena na zatím zataženou oponu. Vzápětí začala hrát hudba a opona se pomalu roztáhla. V záři reflektorů se objevily naše dvě zpěvačky v hodně úsporných kostýmech, které víc odkrývaly, než zahalovaly, a začaly své vystoupení. Používaly half-playback, tedy hudba z pásku a zpěv živě, a zjistili jsme s potěšením, že buď naše léčba, nebo jen zvýšené sebevědomí měly pozitivní vliv i na jejich hlasivky. Odzpívaly společně několik svých kdysi slavných hitů a na poslední z nich se k nim připojil se svým tanečním číslem i herec. Během tance se postupně všichni tři k sobě víc a víc přibližovali, až nakonec dostalo vystoupení vyloženě erotický podtext. V publiku to začalo vřít a ozývaly se první výkřiky nadšení. A během následujících minut to už nebyl jen podtext. Herec pomocí několika trhnutí zbavil obě dámy skromného ošacení a ty mu to vzápětí oplatily. Najednou tak na pódiu tančily tři zcela nahé figury, ta mužská navíc s bujně trčícím ptákem, který střídavě obě herečky laskaly a hladily. To už v publiku probíhala nefalšovaná erotická vlna. Rozhlédl jsem se a zjistil, že většina dam začíná být velice aktivní a nepokrytě začínají osahávat své sousedy a sousedky. Vedle mě sedící Kamila mi zajela rukou do rozkroku tak razantně, že jsem až vyjekl a všiml si, že v jejím rozkroku už sídlí něžná ručka jedné z Jirkových kamarádek, která seděla z druhé strany.

Na pódiu už mezitím za zvuku hudby probíhal slíbená liveshow, kdy jedna ze zpěvaček s obličejem zabořeným v rozkroku své kamarádky roztahovala nohy k opakovaným útokům hercova čůráka. Něco podobného ale už probíhalo všude kolem mě. Samozřejmě první v publiku, kdo byl bez kouska oděvu, byla naše věčně nadržená doktorka Dita. Chopila se prvního ptáka, který se nachomýtl, shodou náhod to byl náš Jirka, a už si ho směřovala do své hladové píči. Jirka vypadal malou chvilku zaskočený, ale vzápětí se podvolil a začal razantně protahovat Ditinu díru. Ta jen slastně hekla, ale vzápětí se začala sápat po jednom ze zřízenců, který se neopatrně přiblížil k jejímu obličeji a v příštím okamžiku skončil s čůrákem zaraženým hluboko v jejím krku. Pak teprve začala vypadat alespoň částečně spokojeně. Mě mezitím na obličej nasedla svou kundičkou Kamila a já spokojeně lízal poštěváček a všechno okolo to kouzelného otvůrku. Ačkoli jsem nic neviděl, přesto jsem velmi dobře cítil něčí něžnou pusinku, jak se mi přisála na ptáka a snažila se, co to šlo. Když už mi po obličeji stékal snad třetí litr Kamiliny kundí šťávy a sama Kamila se svíjela v několikátém orgasmu, podařilo se mi její prdelku odsunout trochu stranou, abych se podíval, kdo to tak neúnavně pracuje na mém klacku. A překvapením jsem vyjeknul - byla to Barunka. V tu chvíli jsem se tak vzrušil, že jsem v příštích vteřinách začal divoce stříkat, až se Barunka chudák zakuckala, jak něco takového nečekala. Většina mrdiny jí vystříkla na obličej a vlasy, ale nevypadalo to, že by jí to nějak vadilo.

Naopak, s posledními zacukáními mého kokota se na něj znova přisála a všechen zbytek bez zaváhání vysála a spolykala. Pak si prstíkem začala semeno stírat z obličeje a labužnicky ho slízávala jako zkušená pornoherečka. Při tom pohledu se mi čůrák okamžitě znovu postavil, čehož Barunka rychle využila a vyšvihla se mi do klína. Trochu neobratně si ho nasměrovala na svoji dírku a pak razantně nasedla. V poslední chvíli jsem si ho stačil trochu zmenšit, aby ta její uzounká pička nepřišla k úhoně, a pak už na mě začala rajtovat, jak na bujném koni. To už nenechalo v klidu ani Kamilu a tak se přemístila za Barunku a střídavě začala jemně masírovat její malé kozičky a moje koule. Barunce to všechno dělalo zřejmě dobře, protože s přivřenýma očima slastně vzdychala a předla, jak kočka.Našeho rodinného počínání si všiml i Jirka. Razantně se vymanil z Ditina rozkroku a se slovy ...rodina má být pohromadě... si přiklekl za svojí matku a začal jí líbat krk a laskat kozy. Ta zavrněla blahem a vystrčila směrem k synkovi prdelku. Jirka na nic nečekal a vrazil čůráka do nastavené kundy svojí matky. V tu chvíli mi došlo, co se vlastně děje - já šukám svoji ani ne patnáctiletou dceru, kterou osahává na kozách a prdelce její matka a tu šuká náš syn zezadu... To nešlo udržet. Nastříkal jsem mohutnou dávku semene do pičky své dcery, až se mi zdálo, že ji to tak nějak nadneslo. Ale určitě jí to pomohl k jejímu prvnímu skutečnému orgasmu, který přišel vzápětí. Vykřikla, divoce se prohnula v zádech a celá se roztřásla.

Kamila ji ještě pomohla drážděním poštěváčku a po chvilce se Barunka svezla na pohovku vedle mě, kde znaveně oddechovala. Uvolněného místa využila Kamča a hned se pusou přisála na ještě mokrý úd a pár tahy ho opět uvedla do provozního stavu. Toho si všiml Jirka a uznalým pokývnutím dal najevo, co si myslí o mých sexuálních schopnostech. Pak jen tak mimoděk vytáhnul ptáka z píči své matky a ležérně bez ptaní ho nasměroval o dírku výš. Pomalu přitlačil, Kamila na chvilinku ztuhla a příštím okamžiku už čůrák jejího syna plynule klouzal její prdelkou. Barunka to chvilku pozorovala a při tom si pohrávala se svojí ještě zarudlou pičkou. Za okamžik sklouzla z pohovky na zem a s rukou stále ve svém rozkroku se hlavou nasunula pod svoji šukající maminku a pusinkou se jí přisála na poštěvák. Kamila zalapala po dechu a pak jen vydechla - Holčičko moje, nepřestávej, prosím... V tu chvíli jsem si všimnul, že skoro všichni ostatní účastníci dnešního večera se přesunuli blíž k nám a ačkoli se částečně věnovali sexu mezi sebou navzájem, přesto kolem nás vytvořili kruh a nadšeně pozorovali naši rodinnou idylku. A jak jsme se my čtyři dostávali víc a víc do ráže, ostatní naopak ustávali ve svém snažení a zcela nepokrytě nás pozorovali. V jednu chvíli se začal ozývat i nesmělý potlesk, který postupně sílil, až nakonec přešel v nadšené výkřiky a povzbuzování. A my čtyři jsme se snažili, co to šlo. Střídali jsme polohy, šukali a lízali se navzájem, v jednu chvíli si dokonce mého čůráka vzal do pusy i Jirka, což jsem mu, jako správný otec vzápětí musel oplatit a musím přiznat, že se mi to v tom zápalu boje opravdu líbilo. V té chvíli už jsme byli jediní, kdo v hale opravdu prcali, ostatní jen přihlíželi, povzbuzovali a masturbovali.

Nevím, jak dlouho to šílenství trvalo, nevím, kolik kdo měl orgasmů, kolik vyteklo semene nebo kundí šťávy, ale nakonec jsme jeden po druhém odpadli. První Barunka, celá rudá, sotva popadala dech, ale ve tváři čirou esenci štěstí, po ní Jirka, když se nám třem ostatním ani společnými silami nepodařilo jeho ptáka znovu postavit a nakonec to vzdala i Kamča, i když se opravdu snažila a bylo vidět, že by ještě chtěla, ale nakonec prohlásil - Čelist mám skoro vykloubenou, kundu odřenou, prdel necítím a obě zápěstí mám bolavý jak vzpěrač po olympiádě. Dneska končím, už se budu jen dívat. Já skoro nikomu z přítomných nemusel vysvětlovat, že u mě je to trošku jinak, přesto jsme představení ukončili a sklidili ještě jednou spoustu nadšených výkřiků a bouřlivý potlesk. Seděli jsme přitulení k sobě na pohovce a blaženě se usmívali. Všem nám totiž došlo, že to je začátek našeho nového rodinného soužití. Večírek pokračoval ještě hodně dlouho. Já se do něj po chvilce odpočinku zapojil opět naplno, Barunka s Kamilou zůstaly skutečně po zbytek času jen u pozorování a jen si opatrně hladily svoje rozbolavělé kundičky. Sice jsem je mohl během chvilky vyléčit a nalít jim znova sílu, ale uznal jsem, že toho, zvlášť na Barunku, už bylo ten večer dost. Tím pozorováním určitě odkoukala spoustu dalších věcí, které si může zkusit sama kdykoli v budoucnu. Jirka nakonec po pár hodinách zvládnul ještě jedno číslo za vydatné pomoci několika našich sestřiček, ale bylo vidět, že pak už byl na pokraji sil a další šukání si taky nechal na jindy. K ránu jsme se všichni přemístili na připravené pokoje ke spánku, jen my jsme museli udělat drobnou úpravu.

Na pokoji, původně připraveném pro mě a Kamilu, jsme přidali ještě jednu postel a na těch třech sražených k sobě jsme se všichni čtyři krásně přitulili a po chvilce vzájemného laskání i usnuli. Ještě těsně před upadnutím do spánku Barunka zašeptala - Tatínku, teď budeme domů muset pořídit nějakou hodně velikou postel, abysme se tam všichni pohodlně vešli, a vzápětí už spokojeně oddychovala. S Kamilou jsme se na sebe usmáli - To je pravda, to budeme muset... Během následujícího dne, poté, co se všichni postupně probudili, poté co proběhnul u většiny z nás obvyklý ranní sex, poté co jsme společnými silami uklidili pozůstatky včerejšího řádění, rozloučili jsme se a všichni jsme se rozjeli na předem domluvenou dovolenou, abysme se tu za měsíc sešli v plné síle k definitivnímu otevření provozu naší kliniky. Všichni jsme věděli, že nás čeká skvělá budoucnost a měli jsme pravdu. Ale to už je jiná kapitola...

Části povídky

🕙 Přidáno 5.6.2019

Hodnocení: 5/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře