Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Síla myšlenky 7 erotické povídky

📑 Tato povídka má více částí: Zobrazit obsah.

Další den jsme strávili obvoláváním klubů, které připadaly v úvahu pro naši plánovanou schůzku. Nakonec jsme se rozhodli pro bližší prozkoumání tří z nich. V jednom se konala akce🡕 už tento pátek, v dalších pátek a sobotu další týden. Dohodli jsme svoji účast na všech třech. Kamila se přiznala, že se už nemůže dočkat, jak byla zvědavá na průběh takové akce🡕 .

Nakonec jsme opravdu objeli všechny tři swingerspárty. Na všech třech jsme si užili spoustu úžasného sexu, hned na první se sešlo kromě nás ještě osm párů a tři samotné dívky sotva dvacetileté. Podařilo se mi ošukat téměř všechny přítomné dámy a Kamila si také užila kromě mě s dalšími několika chlapy a nakonec skončila v jedné posteli právě s těmi třemi mladými děvčaty.Další dvě akce🡕 byly co do počtu účastníků už skromnější, ale celkem se vydařily všechny. Nakonec jsme se rozhodli pro druhý podnik, a to hlavně kvůli prostředí a poloze. Jednalo se o nově opravenou vilku téměř na samotě za městem, kde kromě spousty pokojů, vhodných k různým druhům zábavy, nechyběla sauna, vnitřní bazén a navíc za domem byla krásná veliká zahrada s venkovním bazénem, obehnaná určitě třímetrovou zdí, se spoustou kouzelných altánků a zákoutí, no prostě nádhera. Zajeli jsme tam tedy znovu a s majiteli dohodli naši akci🡕 . Majitelé byli manželé asi našeho věku a velice nekonformního smýšlení, kteří nám byli ochotní vyjít ve všem vstříc, včetně své účasti. Poprosili jsme je i o sehnání dvou nebo tří výkonných, dobře vypadajících chlapů, aby si dámy opravdu přišly na své. Nakonec jsme je seznámili i s naším záměrem prozradit pravý účel setkání až v průběhu akce🡕 , jako překvapení, s čímž neměli také žádný problém. Paní domu přišla dokonce s nápadem, jak příslušnou atmosféru nastolit. Nabídla se, že spolu s manželem během setkání předvedou erotické vystoupení, do kterého se pokusí zapojit některé ze zúčastněných a tím prolomit ledy a nasměrovat další dění tam, kam potřebujeme. Její manžel byl tím nápadem přímo nadšen a my s radostí souhlasili. Po zaplacení zálohy jsme se rozloučili a namířili k domovu. Ještě cestou Kamila zavolala Janě, aby obvolala všechny zúčastněné a informovala je datu a místu konání schůzky. Samozřejmě jsme jí připomněli míru utajení pravého účelu setkání. Pak už nám zbývalo jen na příslušný víkend odeslat Barunku k babičce a jen se těšit. Datum bylo stan🡕 oveno na sobotu za čtrnáct dní a podle předpovědí počasí mělo být krásné letní počasí se spoustou sluníčka. To se nám výborně hodilo. Představa swingerspárty na zahradě u bazénu byla víc než dokonalá. Dohodli jsme se, že pojedeme čtyřmi auty, my jsme přibrali obě doktorky a Jana zorganizovala přesun všech sester. S dostatečným předstihem jsme tedy vyrazili a za necelou hodinku jsme se všichni sešli na malém parkovišti před branou vilky. Při obhlídce přítomných dam jsem musel konstatovat, že Jana vybírala opravdu dobře. Dámy vesměs vyletněné v lehoučkých šatech🡕 nebo blůzkách v kombinaci s minisukní, na nohou páskové střevíčky na podpatku, prostě přehlídka krásných nohou, zadečků a koziček, které u mnohých byly zjevně vypuštěné navolno.

Přivítali jsme se se všemi známými a s ostatními se v rychlosti seznámili, ale to už nás majitelé zvali dál. Připravili pro nás sezení na zahradě pod slunečníky hned vedle bazénu. U zahradních grilů se činili tři dobře vypadající mladíci, kteří, jak sem pochopil, nás budou obsluhovat a časem se připojí i jinak.Bylo vidět, že na většinu dam udělalo místní prostředí opravdu dojem, a to si stále ještě myslely, že se jedná pouze o informativní schůzku ohledně nabídky zaměstnání. Tak jim to alespoň přednesla Jana. A opravdu, vše začalo v tom duchu. Po přípitku a zkonzumování několika výborných stejků jsem se ujal slova a ve stručnosti vysvětlil, o co vlastně půjde. Na závěr jsem všem zúčastněným prozradil pravdu o způsobu fungování budoucí kliniky. Samozřejmě reakce u téměř všech byla prak🡕 ticky stejná jako u obou lékařek, takže bylo nutné předvést několik ukázek. Nebudu popisovat jednotlivé reakce přítomných, ale vesměs byly stejné - nejdřív šok, pak nevěřící údiv a nakonec nadšení. Vzhledem k tomu, že byli přítomni i majitelé domu a příslušní mladíci, musel jsem příslušný blok vpravit do hlavy i jim. Pak nás napadlo, že ti tři by možná do našich plánů také zapadali a proto jsme nabíd li prác i i jim. Po tom, co před chvíli viděli, neváhali ani okamžik, stejně jako všechny sestry a obě doktorky. Tím bylo to hlavní vyřešeno a zbývalo přejít ke druhé fázi. Nenápadně jsem majitelům naznačil, že přišla jejich chvíle. Ti kývli a zmizeli v domě. Po chvilce oba vyšli na zahradu v koupacích pláštích s osuškou přes rameno. To ještě nezaregistroval téměř nikdo z přítomných. Když však došli k bazénu a pláště i osušky skončili na zemi a oni zůstali pár metrů od nás úplně nazí, to už se několik skleniček zastavilo na své cestě k ústům a jedné ze sestřiček dokonce zaskočilo, až se rozkašlala.

Ale to už oba skočili do bazénu, až voda vystříkla na břeh a rozkošnicky se ve vodě převalovali, přičemž se mi zdálo, že se oba snaží ukázat co nejvíce ze svých intimních partií. Mladíci si ničeho zdánlivě nevšímali a dál si hleděli svých stejků. Ale některé ze sestřiček a hlavně Dita nemohli od nahého páru v bazénu odtrhnout oči. Zvlášť potom, co se manželé začali objímat a líbat, a když vzápětí přešli k lehkým erotickým náznakům a hrátkám. Líbání a mazlení postupně nabývalo na intenzitě a zároveň přibývalo i očí, které to vše se zájmem sledovaly. V okamžiku, kdy se žena položila na břicho na hranu bazénu, prdelku vystrčila do výšky, roztáhla nohy a nastavila svou kundu k lízání svému manželovi, vydral se Ditě ze rtů vzdech, který přitáhl pozornost stejně jako dění v bazénu. Ale to už vzdychala i majitelka klubu během zpracovávání své kundy manželovým jazykem. Dita nevydržela, zajela si rukou pod sukni🡕 a začala nepokrytě a hlasitě masturbovat. Abych děj popostrčil správným směrem, vstal jsem a přistoupil k Janě. Rozepnul jsem si kalhoty🡕 a nechal je spadnout na zem. Pochopitelně jsem v tom teple byl naostro. Jana nezaváhala, chytla mého čůráka u kořene a utopila ho ve svých ústech. To už bylo moc na většinu přítomných dam a začali se připojovat k Ditě vlastní onanií. Na ten okamžik čekali přítomní mládenci. Zapojili se do děje a začali některým z žen pomáhat ze šatů a blůzek. Žádná z nich se k mé radosti nezdráhala, ale naopak stejným způsobem pomáhaly ony chlapcům. Netrvalo dlouho, a po trávníku kolem bazénu se činily dvojice nebo trojice šukajících. Každý z mládenců se snažil uspokojovat dvě ženy a ty, na které se žádný čůrák nedostal, pomáhaly si kolegiálně mezi sebou.

Nejvíc se takhle angažovala Petra, kterou jsem zahlédl v jednom chumlu s Kamilou, Lenkou a mladičkou Terezkou. Ta mi později prozradila, že to byla vůbec její první zkušenost se ženou, ale v té chvíli to tak vůbec nevypadalo.Jak jsem byl zaujatý děním kolem, skoro jsem si neuvědomil, že dávka mého semene, kterou Jana zrovna polykala, byla už druhá v pořadí, ale jí to vůbec nevadilo a po spolknutí poslední kapky pokračovala ve zpracovávání mého kolíku. Dobře věděla, že pokud bude chtít, může to takhle dělat třeba celý den, ale po třetí dávce měla zřejmě dost a poprosila, jestli bych jí pořádně nevyšukal píču, že už to moc potřebuje. Takové prosbě se nedalo odolat. Během chvilky ze sebe shodila textilie. Po mém zásahu nepotřebovala podprsenku a kalhotky zřejmě zavrhla také jako nepotřebnou věc, takže jí to trvalo opravdu jen pár vteřin. S radostí jsem zajel ptákem do její dobře promazané kundy a pár desítek minut ji zpracovával. Když už v ní doslova čvachtalo, jako bonus jsem jí jedním číslem protáhnul i prdel a to už opravdu vypadala, že má dost. Prohlásila, že se musí ochladit a vklouzla do bazénu. Tam se dávno přestěhovala většina šukajících, aby se osvěžili a načerpali další síly, protože vše nasvědčovalo tomu, že započaté orgie budou pokračovat dost dlouho. S radostí jsem konstatoval, že se do nějakých sexuálních hrátek zapojily naprosto všechny pozvané ženy a dívky a u žádné jsem si nevšiml, že by s tím měla nějaký problém. V duchu jsem pogratuloval Janě k dobrému výběru kandidátek. Také jsem si všinul, že všichni tři mladíci se opravdu činili, a i když neměli moje schopnosti, jejich výdrž byla obdivuhodná. Pokud jsem posuzoval vizáž přítomných, byl jsem nadmíru spokojen.

Sice pár maličkostí bude potřeba některým dámám upravit, ale i bez toho byl na všechny krásný pohled. Po téhle malé revizi jsem se znovu zapojil do dění a postupně jsem obešel všechny zbývající dámy včetně majitelky klubu a řádně jim prošukal díry. To už ale někteří přítomní jevili známky únavy a tak se mladíci opět chopili kuchařského náčiní a po chvíli servírovali další várku jídla a pití. Teď už se všichni po zahradě pohybovali samozřejmě nazí a zjevně si užívali tepla a sluníčka, i když to už pomalu končilo svoji denní cestu po nebi. Po večeři jsme se rozhodli pro přesun dovnitř klubu a ve velké společenské místnosti jsme začali spřádat plány na budoucí fungování naší kliniky. Některé vodomilky, mezi nimi i moje žena, se rozhodly vyzkoušet i vnitřní bazén a začaly závodit, která z nich déle vydrží lízat kundičku pod vodou. Byl div, že se žádná z nich neutopila. Když se dosytosti vyřádily, vrátily se k ostatním. Jen nenasytná Dita stále obcházela všechny přítomné muže a dožadovala se dalšího šoustání. Když už nikde nemohla uspět, slitovala se nad ní majitelka a ukázala jí místnost, kde byly různé šukací mašiny a stroje a kde Dita konečně našla, co potřebovala. Ze zvědavosti si některý ze strojů vyzkoušely všechny přítomné, ale jen Dita je vyzkoušela všechny a některé několikrát. Už jsem se opravdu nedivil, že s ní žádný chlap nedokázal vydržet. Jak postupoval čas, ze šukacích orgií se spíš stávaly mazlící orgie a stále víc dívek a žen hledalo klid v jednotlivých pokojích.

Samozřejmě žádná nešla spát sama, některé si s sebou odvedli některého z mužů, jiné šli spinkat se svou kamarádkou nebo i dvěma, prostě aby ráno, až se probudí, náhodou netrpěly nouzí. Já jsem si zalezl s Kamilou do pokojíčku, kde kromě velkého letiště a zrcadel po stěnách i na stropě nebylo nic. Po chvilce se k nám vplížila ještě Jana. Kamila si lehla na bok, já k ní přilehl zezadu, čůráka jsem schoval do její kundy, na záda se mi namáčkla svýma kozama Jana, rukama objala kozy mojí ženy a takhle pospolu jsme během chvilky usnuli. Ráno mě probudil pohyb Kamilina zadečku, přičemž ptáka jsem měl pořád, nebo možná už zase, v její píče. Pohyb nabíral na intenzitě a tak mi nezbylo, než se také aktivně zapojit. To samozřejmě probudilo Janu, která se přesunula nejdřív ke kozám mojí ženy, které začala vášnivě sát a lízat, a nakonec Kamile nadzdvihla nohu, aby měla lepší přístup k jejímu klínu a začala jí olizovat poštěváček. Netrvalo dlouho a Kamila dosáhla vrcholu. Nechala můj klacek vyklouznout ven a toho využila Jana a hned ho nasála až po kořen. Po chvilce si už vychutnávala ranní dávku semene a při tom se drážděním v rozkroku přivedla sama k orgasmu. Po téhle ranní epizodce jsme sešli dolů a pak na zahradu, kde už majitelé servírovali snídani. Postupně jsme se sešli všichni a mě potěšilo, že se nikdo neobtěžoval s oblékáním, včetně našich hostitelů. Po snídani proběhlo všeobecné koupání v bazénu a pak jsme se všichni pustili do dalšího kola sexuální zábavy. Sice už to nebylo tak divoké jako večer, ale přesto si každý užil své.

Ditu jsem vyšukal jako první a ta se pak hned přesunula do strojovny, jak tu místnost sama nazvala a tam vydržela prak🡕 ticky až do odjezdu, který jsme naplánovali na poledne. Bylo mi jasné, že jí podobnou strojovnu budu muset zařídit i v budoucí klinice. Před odjezdem za mnou ještě přišla paní majitelka a poprosila mě o pár úprav na své postavě, a jestli bych nemohl jejímu manželovi trošku zvětšit čůráka. Rád jsem oběma vyhověl, ale zároveň jsem se rozhodl, že při odjezdu jim vymažu z paměti vše, co se dozvěděli o naší klinice, to znamená i to, jak ke své krásnější postavě a většímu čůráku přišli. Jako poděkování za poskytnuté služby jsem ještě paní domu na závěr krásně prošukal a pak už mě jen mrzelo, že se budu muset po dvou dnech obléct a vrátit se do civilního života. Jak jsem si všimnul, podobné problémy měli i všichni ostatní. Tak jsme to částečně vyřešili alespoň tím, že jsme zahodili spodní prádlo a odjížděli naostro. Zvlášť u těch žen a dívek, které měly průsvitné svršky, to vypadalo úžasně...!

XVI. Příprava slavnostního zahájení

Příštích několik týdnů bylo dost hektických. Objížděli jsme objekty, o kterých jsme si mysleli, že by mohly vyhovovat našim záměrům a po dlouhém rozhodování a hodnocení, jsme se rozhodli pro bývalý zámeček, který na první pohled vypadal žalostně, ale po konzultaci s odborníky v oboru stavebnictví jsme byli ujištěni, že s vynaložením přiměřených nákladů bude bez problémů vše zrekonstruováno a uvedeno do bezvadného stavu. Pro toto rozhodnutí byla podstatná také poloha zámečku. Byl zasazen do kouzelné lesní krajiny s poměrně velkou zahradou, která po zvýšení a opravě ochranné zdi nabízela spoustu možností využití. Částka, poskytnutá bankou, měla bohatě pokrýt náklady na koupi objektu i jeho zvelebení, takže zbývalo jen zajistit kvalitní firmu, která rekonstrukci provede. I to se zanedlouho podařilo a práce se rozjely na plné obrátky. Čas, který byl potřeba na uvedení zámečku do náležitého pořádku, jsme se rozhodli využít na doladění detailů celého projektu. Především jsme se rozhodli zachovávat při léčbě přísnou anonymitu jak pacientů, tak personálu. Rozhodujícím faktorem bude (jak jinak) dostatek peněz. Bylo nám jasné, že zpočátku budem muset proniknout do povědomí movité veřejnosti a nejjednodušší nám připadalo trošičku ovlivnit jednu nebo několik středně populárních celebrit, nejlépe středního věku s mírně uvadající krásou, na které si dotyčné osoby v mládí dost zakládaly, a pak jen čekat, až šeptanda vykoná své. Volba padla na dvojici dříve dost populárních zpěvaček a jednoho staršího herce. To ovlivnění bylo samozřejmě na mě. Navštívil jsem všechny naše kandidáty pod záminkou rozhovoru pro známý bulvární deník a během povídání jsem vždycky nadhodil několik narážek na možnosti nově otevírané kliniky, o které jsem se jako novinář náhodně dozvěděl. Reakce všech byla téměř spontánní a ani jsem nemusel používat donucovacích prostředků. Dotyční se velice živě o kliniku začali zajímat. Slíbil jsem jim samozřejmě získání bližších informací a... rybičky byly v síti. Uplynulo pár měsíců a rekonstrukční práce spěly do finále. S Kamilou jsme osobně dohlíželi hlavně na exteriérové vybavení zámečku. Jako důležité nám připadalo, aby alespoň část vnitřního vybavení vypadala jako zařízení nemocnice, ale samozřejmě pokud možno té nejmodernější. Peněz bylo dost a tak se za pomocí obou lékařek vše potřebné zakoupilo a nainstalovalo.

Zbytek kliniky naopak musel budit dojem toho nejluxusnějšího hotelu, a to samé platilo o zahradě a venkovních prostorách vůbec. Takže samozřejmostí byl vnitřní i venkovní bazén, různé vířivky a další wellness zařízení. Po zkušenostech ze seznamovací párty jsme nechali zařídit i dvě strojovny, z čehož měla největší radost především Dita. Jak vše spělo ke zdárnému konci, bylo potřeba naplánovat i slavnostní otevření a sestavit seznam všech, kdo se ho zúčastní. S Kamilou jsme se dohodli, že vše proběhne až po léčbě prvních sjednaných pacientů, protože bylo téměř jisté, jakým směrem se bude slavnost ubírat. Z našich zkušeností bylo také jasné, jaké zájmy a choutky budou mít nově vyléčení. Na prvních místech seznamu byl samozřejmě především kompletní personál, tedy obě lékařky, Jana a ostatní sestřičky a naši tři noví zřízenci. Rozhodli jsme se pozvat i sousedku Adélku a s ní i naši kamarádku z nudipláže, nenasytnou Blanku a nakonec i manžele, majitele swingersclubu. Problém ale nečekaně nastal, když jsme zavolali babičce, jestli si může vzít k sobě na víkend naši Barču. Babička se nám moc omlouvala, ale měla ne ten potřebný víkend pozvání na oslavu narozenin své nejlepší kamarádky a to, jak jsme uznali, nešlo zrušit. Chvíli jsme přemýšleli, co s tím, dokonce jsme uvažovali i o změně termínu. Ale vzhledem k tomu, že obě zpěvačky i herec už dostali pozvání k léčbě, tahle alternativa tím padla. Po dalším probírání možností Kamila přišla s nápadem, který mi nejdřív připadal přinejmenším bláznivý.

Co kdybychom na zahájení tedy vzali i obě naše děti? Vytřeštil jsem na ní oči a chvíli myslel, že špatně slyším. Je ti ale jasné, odpověděl jsem jí, co se tam bude dít? Samozřejmě, že mi to jasné je, řekla Kamila, ale když se to vezme kolem a kolem - Jirkovi je skoro dvacet a Barče bude za pár týdnů patnáct. Je pravda, že jí v té době bude ještě několik dní do zletilosti chybět, ale z toho se snad nestřílí. Také dobře víš, že nám nikdy nedělalo problém se před dětmi ukazovat nazí a to i když byl Jirka v pubertě. Navíc by to mohlo být pro Barušku dobré školení do života, nemyslíš. Ještě nějakou dobu jsem o tom přemýšlel a pak mi nezbylo, než dát Kamile za pravdu. Sice jsem z toho měl trošku obavy, ale na druhou stranu... začala mě ta představa proti mé vůli vzrušovat. Tak dobrá, kývl jsem nakonec, ale jestli si vzpomínám, Jirka chtěl jet někam s tou svojí partou. No tak je pozveme taky, pár lidí navíc, to už nic neznamená. A dnešní mládež má k sexu mnohem uvolněnější vztah, než my v jejich věku. A třeba se od nich něčemu novému přiučíme, usmála se laškovně Kamila. Takže tímhle byla vyřešena účast na slavnosti. Dětem jsme předem nic nenaznačovali, bude to pro ně překvapení. Jen Jirku jsme trošku vyzpovídali ohledně jeho přátel. Mělo jít kromě, něho, ještě o čtyři kluky a tři děvčata. Jen pro zajímavost jsme se zeptali, zda s některou s těch dívek chodí, ale celkem ležérně prohodil, že ani ne, ale že se v partě o ně průběžně tak nějak dělí. Nechtěli jsme se dál blíž vyptávat, ale Jirka se docela spontánně rozpovídal, a my s překvapením zjistili, že spolu se svojí partou provozují něco ve stylu hippies, jen bez těch drog.

Docela nás to potěšilo, ale stejně jsme mu nic neprozradili. Součtem jsme se dopracovali k počtům deset mužů a dvaadvacet žen, včetně naší Barči. Na první pohled nepoměr, ale jak jsme viděli na seznamovací swingerspárty, většině přítomných dam určitě menší počet mužů nebude vadit.

Části povídky

🕙 Přidáno 5.6.2019

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře