Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Škola s umělákem erotické povídky

Je mi 16 ale 1. sex jsem zažila v 15. A jak se mi stalo mi ani nebudete veřit. Měla jsem si opravovat test z matematiky s mojí učitelkou Heřmánkouvou. Přišla jsem do třídy, ale byla prázdná...tedy kromě učitelky H., která seděla za katedrou. Pozdravila jsem a zasedla za lavici. Podala mi test. Psala jsem ale při tom jsem měla divný pocit, že mě sleduje...

Když v tom se zvedla ze židle🡕 a blížila se ke mně. Začala jsem být nervózní. Sedla si vedle mě. Pomalu mi začala šeptal do ucha - "Vykašli se na to...máme tady celou hodinu pro sebe. ." V tom jsem se na ní podívala...Měla ruku v kalhotkách ale pohled z mých prsou nespustila...začala mi pomalu hladit bradavky. Začala jsem si to užívat...pomalu mi sjela ruka do jejího klína. Sténala a já si to náramně užívala...začly jsme si to užívat obě. Líbala přímo perfektně na to, že jí bylo nejmíň 50. Vzala mě do náručí a položila něžně na stůl. Začala mi lízat mé již vystouplé bradavky. Sjížděla níž a níž...Lízala jako o závod a parádně až jsem byla celá mokrá.

Otočila jsem ji a předvedla jí co umím. Křičela! Pak něco vytáhla ze šuplíku...byl to naprosto krásný a tvrdý umělý penis. Vrazila ho do mě...poprvé mě to bolelo ale pak jsem si to začala suprově užívat...asi po 10 minutách jsme si to vyměnily...Dovedla jsem jí až přímo k orgasmu!

od té doby mívám z matiky 1 a hned po škole mířím k jejímu kabinetu, kde si to naprosto užíváme pořád dokola...Miluju ji a přála bych vám to s ní zažít!!

🕙 Přidáno 3.6.2019

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře