Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Skrytá vášeň erotické povídky

Před několika měsíci, se Ludmile rozpadlo dlouholeté manželství, dcera se přestěhovala do ciziny, a ona zůstala v bytě sama. Večery se pro ni staly dlouhé a nudné. Nejvíce jí však chyběl sex. Když už se to nedalo vydržet, použila robertka. Nebylo to, ale ono. Že se něco děje, poznala i její nejlepší kamarádka Naďa. Nechtěla být vlezlá, a tak čekala, až se jí Ludmila sama svěří. Dočkala se minulý týden. Bylo jí ji líto, a proto se jí rozhodla pomoc.

Společně podali inzerát do erotické seznamky. Po několika dnech, byly překvapené kolik mužů, a jak mladých, touží po sexu s ženou Ludmilina věku. Z mnoha nabídek nakonec vybraly muže, který se představil jako Kryštof. První schůzku si domluvily v nedaleké kavárně. Naďu vzala pro jistotu sebou.

Do kavárny přišly o trochu dříve. U kávy čekaly, až se Kryštof objeví. Byl přesný, rozhlídl se okolo, a vyrazil přímo k nim. Sedl si naproti Ludmily, tak že si jí mohl dobře prohlídnout. S úsměvem se jí zeptal - Předpokládám, že Ty jsi Ludmila, a Tvoje krásná kamarádka se jmenuje? Představila mu Naďu, a vysvětlila proč tu je. Jeho pohled s klidným vyrovnaným hlasem na ní viditelně zapůsobil. Zarazil jí až velký věkový rozdíl, který vyplynul z další rozmluvy. Pro Kryštofa, však věk nehrál roli, důležitější pro něj jsou vzájemné sympatie. Naďa se, začínala nudit, a tak se taktně vytratila. Moc jím to nevadilo, alespoň se mohli bavit intimněji. Kryštof, toho využil nejdřív - Zkoušíš v sexu ráda nové věci? Odpověděla mu, že s bývalým rádi experimentovali, a většinou se jí to líbilo. A co takhle bolest a ponížení? Přiznala, že jí to vzrušuje, ale protože byl manžel proti, nikdo to nezkusila. Oběma bylo jasné, že tato schůzka kávou🡕 neskončí. Aktivity se chopila Ludmila, a pozvalo ho k sobě domů. Kryštof pozvání s neskrývanou radostí přijal. Po cestě jí v náznacích vylíčil své představy. Poslouchala ho s nadšením. V očích při tom měla stále častější záblesky touhy. Jakmile za nimi zaklaply dveře, šli přímo na věc. Kryštof nejprve začal s rafinovaným výslechem. Kladl otázky z intimního života, a aby jí ponížil, musela si po každé odpovědi sundat část svého oblečení. Netrvalo dlouho a stála před ním úplně nahá. Místností se linula vůně její vlhké mušličky. To jsou vemena, a jak si tlustá. Zadek máš jak kobyla.Smál se její postavě. Víš, proč jsem si Tě vybral? Zadíval se jí do očí. Neměla sebemenší tušení, tak jen pokrčila rameny a zavrtěla hlavou. Mladé holky mě nezajímají. Rád šukám staré nadržené, kozaté a perverzní samice, jako si Ty. Ani ve snu by jí nenapadlo, jaký vliv na ní budou mít sprostá slova a drsné zacházení. Nejraději by ho měla v sobě hned. Tušila však, že si na to bude muset ještě počkat. Kryštofovi ruce sjeli k jeho knoflíku u kalhot. Rozepnul si je, a nechal sklouznout na zem. Pod jeho trenýrkami se rýsovali, pro Ludmilu, velmi zajímavé tvary. Její dychtivý pohled nešel přehlédnout Kurvo na kolena a kuř! Zařval na ní, a sundal ze sebe trenýrky.Jeho úd byl nádherně dlouhý, udělala by to i bez příkazu. Doslova dopadla na kolena. Měla ho teď přímo před očima. Zamířila k jeho koulím, a dotkla se jich špičkou jazyka. Po spodní straně penisu pokračovala k obnaženému žaludu, který olízla jako nanuk. Rukou pevně stiskla jeho úd u kořene, a začala ho vášnivě sát. Měl ho tvrdý jako kámen.

Nechala ho vyklouznout z úst, aby se mohla přemístit ke koulím. Nejprve do nich jemně kousla, a pak je dychtivě sála. Pozorně ho při tom sledovala, a tak zjistila, že si to pěkně užívá. Vzrušovalo jí to, a zároveň podnítilo k ještě lepšímu výkonu. Po koření se vrátila zpět k žaludu. Vložila ho do úst, a divoce kouřila. Když už pomalu čekala explozi, vytáhl ho a zařval - Nechci Ti vystříkat držku, ale tu tvoji hrobku a to pěkně ze zadu. Postav se na všechny čtyři a hezky ji vystrč! Poklekla, před něj tak jak chtěl, bez sebemenší známky odporu. Na všech čtyřech s pěkně vyšpulenou mušličkou očekávala plná vzrušení a napětí, co přijde dál. Kryštof jí přejel prsty po jeskyňce. Ke své radosti zjistil, že je celá mokrá. Tečeš jak starý děravý hrnec. Posmíval se jí. Penis přiložil k mušličce, a několikrát jim objel vstup. Jen zavzdychala blahem. Než se nadála, měla ho vražený ve vnitř až po koule. Přivřela oči, zvedla hlavu a plně si ho užívala. Už skoro zapomněla jak je to krásné, mít tam něco živého. K úplné spokojenosti jí teď chybělo, jen vášnivé a divoké milování, které přišlo vzápětí. Jeho přírazy byly tak silné, že měla co dělat, aby je ustála. Než se nadála, cítila velmi příjemné chvění, které bylo součástí velké vlny orgasmu. Slastí doslova řvala. Jakmile Kryštof zjistil, co Ludmila prožívá, zarazil jí ho co nejhlouběji. Počkal, až orgasmus odezní, a když přišla k sobě, začal znovu tvrdě přirážet. Pohled na její krásnou vyšpulenou prdelku, ho přiváděl do varu. Netrvalo dlouho a explodoval přímo v její mušličce. Když se vzpamatoval, vzal jí do náručí a odnášel do postele.

Domnívala se, že tím pro dnešek končí tahle vášnivá noc. Jenže v tom se mýlila. Než se nadála, ležela bezmocná, s končetinami připoutanými k rohům postele. Nemohla se hnout, a ani nevěděla, co přijde dál, což jí vzrušovalo.Vidím, že ještě nejsi dost zvyklá na bolest, a přeci nechceš rušit sousedy. Smál se Kryštof. Zvedl ze země trenýrky, a nacpal jí je do úst. Aby je nemohla vyplivnout, zalepil jí ústa lepicí páskou. Netušila, co si připravil, jen tušila, že jí to bude bolet. Moc jí to však nevadilo, neboť předchozí orgasmy za to stály. Byla tak vzrušená, že by si to nejraději začala dělat sama, jenže v tom jí bránila šňůra🡕 . Z myšlenek jí vyrušil Kryštof. Teď uvidíme, co vše Tvoje stará díra vydrží! Přistoupil k posteli a posadil se na bok vedle Ludmily. Dobře si prohlížel její jeskyňku. Prstem několikrát zakroužil kolem vstupu. Znovu pocítila příjemné chvění a z jeskyňky jí milostné šťávy tekly proudem. To už měla jeho prst uvnitř, a cítila, jak jí stimuluje bod G. Nezadržitelně se řítila k dalšímu orgasmu. Kdyby neměla roubík, celý dům by slyšel její vášnivé vzdychání. Kryštof jí ještě orgasmus nechtěl dopřát, proto ihned se stimulací skončil. Počkal, až se uklidní, a pak se dvěma prsty jezdil po spodní stěně komůrky. Své pohyby zrychloval, a stále více tlačil na její stěnu. Z výrazu její tváře nebylo možné vyčíst, zda li cítí bolest, nebo rozkoš, obzvláště když už tam měla tři prsty. Už Ti tam někdo narval celou ruku? Zeptal se. V očích měla strach, a začala sebou házet.

Neměla sebemenší možnost tomu zabránit. Cítila, jak jí tam Kryštof rve celou dlaň i se zápěstím. Snažila se co nejvíc uvolnit, ale i tak byla bolest značná. Měla pocit, jakoby jí mušlička měla každou chvíli prasknout. To ale nebylo nic proti tomu, když s dlaní uvnitř začal hýbat. Bolestí se počůrala a pak omdlela. Když přišla k sobě, Kryštof seděl v křesle a smál se. Netušila čemu, dokud si nevzpomněla, co před chvíli udělala. Nejraději by se hanbou propadla. Všimla si, že už není připoutána. Myslela si, že jí dovolí konečně se umýt, jenže v tom se mýlila. Máš dobrou kundu, děvko. Dnes už si svoje užila, na řadě je teď Tvůj špinavý zadek. Poručil jí, aby se postavila na všechny čtyři a hezky ho na něj vystrčila. Nebránila se, ale naopak spolupracovala. Za chvíli s vystrčeným zadečkem čekala, co bude dál. Pocit nejistoty jí vzrušoval. Na svém pozadí ucítila něco studeného. To jí Kryštof umýval mokrou hubkou její zadek. Jakmile skončil, zamířil prstíkem do mokré jeskyňky. Chvíli tam s ním rejdil. Vytáhl ho z ní celý mokrý. Pak s ním zamířil ke kakaové dírce, do níž pronikl nečekaně a hladce. Promazal jí celou dírku. Pokračoval se svým penisem. Několikrát jím projel mezi půlkami. Pořádně se chytila postele, a očekávala jeho první pořádný příraz. Měla co dělat, aby ho ustála. I když byla dírka vlhká, dost jí to bolelo. Musela se přemáhat, aby se zase nepočurala. Ještě než jí začal divoce souložit, zůstal v ní chvíli bez pohybu, aby si ho užila. Následovaly pohyby, které se postupně zrychlovaly.

Líbilo se jí to, a než se nadála, dostavilo se známé příjemné chvění, které bylo součástí dalšího orgasmu. Spokojenější by snad už jen byla s pořádně tvrdým údem v jeskyňce. Kryštofův penis ochabl, aniž by stříkal. Po jeho vzrušení nebylo, ani památky. Přirozeně ho to rozčílilo, a rozhodl se svůj hněv dát Ludmile jasně najevo. Jak vidím, zase ses udělala, a na mě jsi vůbec nepočkala. Teď poznáš, zač je toho loket děvko! Musela se postavit do pozoru. Vzal kolíčky, a na každou bradavku zavěsil po jednom. Jelikož použil obyčejné, bolelo jí to. Neodvážila se však, ani ceknout. Nechtěla ho dráždit. Jen zatnula zuby, a snášela bolest pro jeho potěšení a uspokojení. Slzám se, však ubránit nedokázala. Poručil jí lehnout si do postele tak, aby hlavu měla na polštáři a zadek vystrčený vzhůru. Než se nadála, pocítila na své půlce první silnou ránu jeho rukou. Následovaly další, ale nebyly bezhlavé. Mezi každou z nich udělal určitou přestávku, aby se mohla připravit na další. Když přestal, netušila kolik jich, dostala celkem. Ještě, však nebyl konec. Kryštof jen vyměnil vařečku za svou ruku. Za chvíli nevěděla, co jí bolí více. Zda kolíky na bradavkách, anebo prdelka. Náhle rány přestaly. Všimla si, že Kryštof ho má v ruce a divoce si ho honí. Zaplavila jí nová vlna vzrušení. Prstem sjela na poštěváček, a za chvíli prožívala další orgasmus. Jakmile se vzpamatovali, Ludmila sundala kolíčky.

Bolelo jí to ještě víc, než když je tam měla. Kryštofova dominance se úplně vytratila. V koupelně jí pomohl s umýváním a řekl, že na 46 vypadá pořád hezky, čímž jí potěšil. Než se osušila, stačil pro ně přichystat kávu🡕 . U kávy spolu probíraly předchozí události a dojmy. Shodli se, že si v sexu celkem rozumí. Ludmila odhalila své skryté vášně. Na rozdíl od jiných měla štěstí, protože některým se to nepovede, ani do konce života. Kryštof zase našel někoho, kdo je ochotný být tu pro jeho potěšení a uspokojení. Ještě než odešel, domluvily se na dalším setkání. Když konečně osaměla, přemýšlela nad svou budoucností, která jí čeká s Kryštofem.

🕙 Přidáno 4.6.2019
📂 Kategorie: Anál, BDSM, Sperma

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře