Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Sladký domov 2 erotické povídky

📑 Tato povídka má více částí: Zobrazit obsah.

Necháme chvilečku Klárku pohrát s tvým čuráčkem, ať vidí, jak je tvrdý, co říkáš Michale? řekl mi tatínek, a mě nezbylo než souhlasit. Byl jsem zvědavý, co udělá můj čurák v ruce sestřičky. Lehl jsem si na širokou válendu a Klárka si tam vlezla taky. Klečela před mým ůdem a čakala, co ji tatínek poradí. Vezmi si ho hezky do ručičky a opatrně mu stáhni předkožku, prohlédni si, jak vypadá jeho žalud a zase sjeď po něm nahoru! radil ji otec a ona ho na slovo poslechla.

Páni, to byla nádhera, když mě holka stiskla poprvé penis v dlani. Myslel jsem, že hned vystříknu, ale vydržel jsem. Teprve, když mě ho na popud tatínka začala pomalu honit neudržel jsem se a pustil jsem to. Byla z toho chudák dost vyplašená, když jsem ji potřísnil celou ručičku. Pustila mého lulánka a opovržlivě se podívala na svoji ruku a tatínka. Ten se jen usmíval a vysvětlil ji pravou příčinu toho co se stalo a poslal ji ručičku umýt. Mě podal ručník, abych si setřel ze sebe zbytky semene. V tom přišla maminka. Á, koukám, že jste už začali! řekla s úsměvem a tatínek ji vysvětlil, co jsme zatím dělali. A kde máte Jitku? zeptala se maminka. Není na to ještě mladá? Aby to někde nevybrebtala a nebyl z toho malér! řekl tatínek. Je ji už dvanáct pryč a není žádná drbna. Ti dva ji stejně všechno řeknou a ona se bude cítit podvedená. Jdu pro ni a cestou ji to všechno vysvětlím! řekla maminka a zase odešla. To už se vrátila Klárka z koupelny a tatínek ji řekl, aby si lehla na válendu na záda a já, že si teď prohlédnu její kundičku. Zčervenala, ale poslechla a lehla si, jak tatínek řekl. Sám ji upravil nohy do pozice, aby její prcinka byla dobře vidět. Ohl ji je v kolenou a kolena rozevřel do stran. Trošičku se tomu bránila, ale když se na ni tatínek přísně podíval, uvolnila stehna a já krásně uviděl, její jemně ochlupenou píču. Ten kousíček masíčka mezi jejími stehny mě hodně přitahoval a můj penis se zase probral z kratičkého spánku. Lehce ji rozhrň závojíčky stydkých pysků a podívej se, co je mezi nimi! radil mi tatínek. Nemusel to opakovat dvakrát. Vrhl jsem se k její lasturce a dvěma prsty ji stydké pysky rozhrnul od sebe. Hned jsem ucítil libou vůni a zahlédl růžový vnitřek její kundičky. Tatínek mě hned vysvětlil, že to zde je poštěváček a je to nejcitlivější místo na děvčeti. Když ji ho budeš jemně třít prstem, uvidíš pravé divy, co to s Klárkou udělá! Zkus to! řekl a potutelně se usmál. Lehce jsem ji druhou rukou, ukazováčkem, dotkl jejího hrbolku, co mě tatínek ukázal a cítil, jak se Klárka zachvěla. Lehce jsem ji po hrbolku kroužil a Klárka začala slastně oddechovat až chvílemi pištěla, jak se ji to evidentně líbilo. Drž pysky od sebe, dej ji pusu na poštěváček a zašmrdlej ji tam jazykem! radil mi tatínek. Hned jsem ho poslechl a sklonil se k její kundičce. Sotva jsem se dotkl jejího poštěváčku jazykem zakvílela slastí a já měl celý obličej mokrý. Tatínek se smál a řekl - To nic, to ti jen vrátila to, cos ji prve udělal ty do ruky! V tom vešla maminka s Jitkou a když viděly jak jsem zapatlaný sekretem Klárky obě se smály. Jituška sice nevěděla co se stalo, ale když viděla smějící se rodiče smála se také. Tak se taky honem svleč a lehni si vedle sestřičky! říkal ji tatínek.

A ty se běž zatím umýt! řekl mě. Vystřelil jsem, jako bych měl něco v zadku. V mžiku jsem byl zpátky a Jituška ležela vedle Klárky ve stejné poloze. Teď si ještě prohlédni Jituščinu škebličku! řekla maminka a já to s radostí učinil. Měla ji už na pohled užší. Méně chloupků prozrazovalo, že je ještě skutečně dítě. Její prsíčka se teprve nepatrně zvedala a dávala tak najevo, že i z Jitušky bude jednou hezká žena. Rozhrnul jsem její stydké pystíky a poštěváček jsem musel hledat. Nebyl skoro vidět a já ještě nebyl tak zkušený, abych ho hned našel. Tatínek mě, ale hned pomohl a sám prstem hrbolek Jitušky nahmátl. I ona sebou zavrtěla slastí. Tady tohle je panenská blána, té sis určitě u Klárky, v tom spěchu nevšiml! řekl mi otec a ukázal mi jemný hymen, který překrýval z větší části otvor do její pochvy. Ten se jednou musí oběma holkám propíchnout penisem, aby mohly spokojeně souložit s klukama. Dodal tatínek a obě dívenky se na sebe ustrašeně podívaly. Ničeho se děvčata nebojte, dneska se to nestane! řekla maminka. Dneska vám jenom s tatínkem ukážeme, jaké to je, když se muž a žena milují! dodala a my všichni tři se na sebe podívali v němém údivu. Naši snad před námi budou souložit!. Museli jsme vstát a uvolnit válendu. Naši se svlékli také úplně do naha a já si všiml, že tatínek má o dost větší a silnější penis než já. Taky mu už stál a bylo na něm vidět, že se už na soulož těší. Pohled na nahé vlastní dcerky ho natolik rozvášnil, že sotva si maminka lehla a dala nohy do polohy, jako prve holky, už se ji do prcinky přímo zakousl a dráždil její poštěváček, jako já Klárce. Maminka také vášnivě pištěla a přidržovala hlavu tatínka na své kundě. Nohy dokonce zvedla do výšky a za chvilku volala, ať už tatínek jde na věc. Ten hned přestal lízat její poštěvák a nalehl na ni a tvrdého šulína ji zasunul do pochvy až maminka hlasitě hlesla. Začal ji přirážet, jako já kolikrát přirážel do nafukovačky. Podíval jsem se na sestry a viděl jsem, jak si Klárka ve stoje, prstíkem zasunutým mezi stydkými pysky, sama dráždí svůj klitoris. Jituška si jen prcinku hladila a s otevřenou pusinkou hleděla na prcajicí rodiče. Přistoupil jsem ze zadu ke Klárce a chytil ji opatrně za ruku, kterou si strkala do pičky. Hned s ní z prcinky vyjela a nechala mě, ať si tam strčím svůj prst. Poštěváček jsem našel lehko a Klárka začala slastně sténat a doplňovala rodiče. Klárka teď volnou rukou sáhla za sebe a nahmátla mého tvrdého klacka. Hned ho sevřela v dlani a jako stará kurva mě ho začala honit. Přitáhl jsem si druhou rukou blíž Jitušku a začal ji také hladit prcinku. Nebránila se, ale stále pozorovala prcajicí rodiče. To už se táta blížil k vrcholu a maminka už určitě měla orgasmus, protože se celá třásla. Tatínek ji mohutně napichoval do její kundy a pojednou zalapal po dechu, tvrdě do maminky přirazil a zůstal v klidu. Bylo mě jasné, že do ni stříká. Dělal jsem to tak s umělou pannou.

Chvilku maminku líbal a potom z ní slezl. Už ho neměl tak velikého, ale upatlaného ho měl dost. Oby se šli umýt do koupelny a já s děvčaty na chvilečku osaměl. Stále jsem měl, ale prsty v jejich kundičkách, které byly krásně vlhké. Když jsem slyšel, že se rodiče vrací z koupelny, opustily mé prsty teplíčko dívčích kundiček a čekali jsme co bude dál. Tak jak se vám to líbilo? zeptala se maminka. Tatínek se dnes překonával! pochválila ho za dobrou soulož maminka. Maminko, mohla bych to s Michalem taky zkusit? zeptala se hned Jituška, kterou pohled na prcajicí rodiče dostal do patřičného varu. Neblázni, je ti teprve dvanáct let, počkej ještě alespoň dva roky! řekla ji maminka. Jestli chceš přines si kolíček a Míša ti může protáhnout zadeček! řekla ji maminka a Jituška hned odběhla. Klárka za ní stačila jen zavolat, aby přinesla i její, což mě bylo příslibem, že bude chtít taky.

Části povídky

🕙 Přidáno 31.5.2019
📂 Kategorie: První sex, Masturbace

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře