Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Sladký domov erotické povídky

📑 Tato povídka má více částí: Zobrazit obsah.

Byli jsme tři, já Michal, o rok mladší Klárka a o další rok mladší Jituška. Měli jsme prima rodiče, před kterými jsme se nemuseli nikdy stydět a ani oni se nestyděli před námi. Často se proto stávalo, že jsme od malička po domě běhali nazí a tak nám to ani nepřišlo. I rodiče před námi neskrývali svoji nahotu a tak nám to připadalo celkem normální. Je jasné, že my děti jsme se tajně vzájemně prohlížely, protože obě mé sestřičky zajímal můj pindík, jakož i mě se už od malička líbily jejich frndičky.

Teprve v době dospívání jsme začali chápat, proč vlastně tyto rozdíly mezi námi jsou a hlavně obě dívenky se začaly stydět. Začaly se jim nadouvat jejich prsíčka a Klárka dostala první menstruaci. Stále se spolu něco šuškaly a hihňaly se, když jsem kolem nich přešel nahý...

Často se totiž poslední dobou stávalo, že se mě péro, když jsem šel kolem nich, pěkně ztopořilo. To mě sice trochu vyvádělo z míry, ale snažil jsem se dělat, jako by nic. Jednou, to mě bylo 14. roků, si toho všiml i tatínek a zavolal si mě k sobě do pracovny. Tak jak vidím synku, stává se z tebe muž! řekl mi a já sice mnoho nechápal, ale přikyvoval jsem mu. Penis ti začíná pěkně tuhnout a holky se tomu smějí, ale neboj se, taky na ně brzy dojde! a pak mě začal povídat, proč se mě to děje a jak mám předcházet tomu, aby se mě stavěl před sestrami. Už si ho honíš? zeptal se mě přímo a já odpověděl po pravdě, že ještě né. To bys měl! řekl mi a pak mě radil, jak to mám dělat. Nechal mě stáhnout kalhoty🡕 a osvobodit ho z jejich zajetí. Pak jsem si ho musel vzít do dlaně a pomalu po něm přejíždět po celé délce. Z počátku jsem se cítil trochu trapně, ale postupně se mě to začínalo líbit a pohyby po údu jsem dokonce zrychloval. Pojednou mě zachvátil takový krásný pocit, na špičce žaludu mě zalechtalo a vyronilo se několik kapiček. Ty jsem si utřel do ručníku, který mě taťka podal. Hezký, viď Míšo! řekl mi a poplácal mě po ramenou. Teď si to občas dělej a uvidíš, že budeš mít pokoj! dodal a propustil mě. Byl to nový poznatek a protože byl opravdu fascinující, šel jsem k nám do pokoje a chtěl si znovu navodit ten nádherný pocit. Jenže v pokoji byly mé sestry, tak jsem musel na záchod, tam mě nebude nikdo rušit, napadlo mě. Stáhl jsem si kalhoty🡕 i s trenýrkami, posadil se na prkýnko a do dlaně si vzal svého, už opět tvrdého pindíka a začal ho protahovat dlaní. Za chvilečku se zase dostavil ten krásný pocit a opět vytekla kapička, kterou jsem utřel papírem. Trochu jsem se vydýchal a šel zpět do pokoje se učit. Od toho dne jsem si pindíka honil denně. Asi za měsíc jsem od tatínka dostal nafukovací pannu. Odvedl mě dolů do suterénu, kam jsme normálně nesměly. Byly tam dva nádherné pokoje a koupelnička a WC. Jsi už veliký kluk, tak ti mohu říct, že tohle je naše souložící stan🡕 oviště. Sem s maminkou chodíme souložit a teď sem budeš chodit i ty souložit s touhle pannou. Nahoře bys na to neměl klid. Svlékni se úplně do naha a zkusíš si to hned! řekl mi a já neváhal ani vteřinu. Leccos jsem už věděl a teď jsem se těšil, že si zasunu penis do děvčete, i když jen gumové. Svlékl jsem se s taťka zatím připravoval pannu. Měla tři otvory, kam se dal zasunout penis, ale nejlepší, jak jsem potom poznal, to bylo normálně do prcinky.

I do zadečku jsem jí ho strkal, ale to jsem si jí musel položit na stůl a opřít ji o něj a pak to šlo. Doporučil mi ještě, abych si na tvrdého pindíka, než ho zasunu do panny nasadil prezervativ a dvě krabičky vytáhl z kapsy. Neumažu pannu tolik a nebudu mít tolik práce s její očistou, - řekl mi tatínek a pomohl mi na penis nasadit kondom. Pořádně mě v něm hučelo, nemohl jsem se dočkat, jaké to bude, až ho do ní zasunu, ale otec to ještě zdržoval, protože musel promazat její poševní vchod lubrikačním gelem, abych si ho hned napoprvé o gumu neodřel. To víš, není to pravé děvče, aby hned teklo, jak se na tebe podívá! řekl mi tatínek a položil pannu na velikou válendu. Za válendou, z levého boku a na stropě byly veliká zrcadla a já se v nich viděl Bylo to trochu směšné, ale mě to nevadilo. Teď si na ni lehni a naveď ji penis na pochvu, ale dávej pozor je ještě panna opravdová a má panenskou blanku, trošičku budeš muset zatlačit, abys do ní vnikl! radil mi tatínek. Učinil jsem jak mi radil a zatlačil jsem. V první chvíli jsem si myslel, že jsem ji propíchl, protože zasyčel vzduch, ale všechno bylo v pořádku a já byl v ní. Začal jsem se na ni pohybovat a tatínek mě radil, abych nespěchal. Děvče si na tvého macíka musí nejprve zvyknout, uvědom si, že ho tam má poprvé! řekl mi. Pomalu jsem ji tedy narážel penisem do díry a prcal. Bylo to lepší než si ho honit rukou, ale opravdové děvče by bylo asi lepší , myslel jsem si, ale byl jsem v tu chvilku rád, že prcám alespoň něco. Netrvalo dlouho, zalechtalo mě v pindíku a už jsem cítil, jak plním kondom semenem. Chvilečku jsem ho v ní nechal v klidu, až odezní můj slastný pocit a čuráčka z panny vytáhl. Kondom jsem si musel stáhnout sám a protože jsem ho měl zapatlaného, musel jsem si ho jít umýt.

Tak a teď si sem můžeš chodit kdy chceš, pokud tady nebudeme my s maminkou, to bude klíč ze vnitř a ty se sem stejně nedostaneš! řekl mi tatínek. Mohu tady ještě chvilku zůstat? zeptal jsem se tatínka a on se jen pousmál přikývl a odešel. Zkusil jsem si zaprcat ještě jednou. Asi za tři měsíce, jsem zase byl v suterénu a připravoval jsem si pannu, že si s ní zase zaprcám, když slyším klepání. Byl to tatínek a přicházel s Klárkou. Byl jsem nahý, s trčícím penisem a trochu jsem se zastyděl. Klárka se jen pousmála, když viděla mé brčko v pozoru. Na posteli si musela všimnout i nafukovací panny a podívala se na mě, divně se zašklebila. Tak, dneska jsem přivedl Klárku, maminka ji přistihla, jak si laská prcinku, tak proč to neskloubit spolu!Jednou stejně bude muset začít, tak proč né hned, když je k tomu prostředí, že! řekl tatínek a nechal Klárku svléknout také do naha. Poslechla a já uviděl nádherné dívčí tělíčko. I když jsem ho občas zahlédl, nikdy nestálo takhle proti mně. V ocasu mě tepalo, že jsem myslel, že vystříknu, ale vydržel jsem to.

Části povídky

🕙 Přidáno 31.5.2019
📂 Kategorie: Anál, První sex, Masturbace

Hodnocení: 5/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře