Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Společenská místnost erotické povídky

Společenská místnost... Stalo se to asi před rokem. Byly jsme se školou na lyžařském výjezdu v Rakousku. Asi čtvrtého, předposledního dne pobytu jsme se vrátili z lyží dost unavení, ale veselí. Večer jsme šli, moji kamarádi a já, hrát pinčes a kulečník. V ping pongu jsem dobrý, ale kulečník mi nešel. Naštěstí jsem plátno neprotrh. To ale nezabránilo, aby se mi kamarádi neposmívali.

Když odcházeli, řekl jsem, že za nimi přijdu později. Chtěl jsem být sám, a tak jsem šel do společenské místnosti dívat se na tv. Avšak, už tam někdo byl. "Ahoj Agi" "Čauu" smutně odpověděla. "Copak se stalo" ptal jsem se jí. "Ale nic" zaznělo v odpověď. "Vždyť vidím, jak jsi smutná" "To nemůže člověk být nešťastnej jen tak" Bez odpovědi jsem si sedl za stůl, naproti ní a vzal jsem ji za ruku. Neuhnula. Překvapivě. Druhou rukou jsem ji hladil po ruce. Po chvíli otevřela uslzené oči. Chvíli váhala a pak špitla " hrozně dlouho mi chybí nějaký dotyk". Nahnul jsem se přes stůl a dal ji letmou pusu. Ona se zvedla a obešla stůl. Otočil jsem svou židli🡕 a sebe k ní. Byla o hlavu menší nežli já a tak si na mne sedla. Opravdu jí to moc slušelo. Její hruď obepínalo ještě oblečení na lyže a dole měla tepláky, pod kterými se rýsovala kulatá prdelka. Moje myšlenky byli ty tam a vychutnával jsem si pouze Aginu přítomnost. Zahleděla se na mne svýma krásnýma tmavěmodrýma očima, utřel jsem jí palci slzy z tváří. Usmála se a já jí úsměv oplatil. Políbila mne a pak jsme se do toho dostali a vypadalo to, že líbání nebude mít konce. Tiskla se ke mne jako klíště, hladila mě pozádech a vískala ve vlasech. Já ji hladil boky a párkrát jsem se dostal k její prdelce. Jednou jsem její prdelku zmáčkl. Agina nálada se zjevně zlepšovala. Na její prsa jsem ještě nemohl, ale cítil jsem je na své hrudi. Ač v pokoji nebylo vedro ani teplo její tváře hořeli a ona celá se rozpalovala... Odlepila se ode mne a začla si sundavat triko. Moc to nešlo, ale smála se tomu. "Je tu horko víš" vysvětlovala přitom. "Jasně" odvětil jsem. Bylo to znát i na jejím dechu, který byl jiný než normálně. Pod tričkem měla sněhově bílou sportovní podprdu, ta která nemá košíčky. Agi si stoupla a já za ní, líbal jsem ji na krku. Její bradavky zjevně ztvrdli, protože se rýsovaly přes Aginu podrpsenku. Chytila mne za mou levou ruku a naše prsty se propletli. Druhou rukou jsem přejížděl po jejím těle. Pomaloučku, polehoučku píď po pídi jsem se blížil s rukou dolů. Svým už nějakou chvilku tvrdým pyjem jsem se začal třít o její prdelku. Bylo vidět, že se to Agi líbí. Svou pravou rukou jsem narazil na první sestříhané chloupky jejího klína. Její buchtička byla už trochu zvlhlá. Jemně jsem Aginu buchtičku hladil. Jedním prstem jsem dokonce zajel mezi stydké pysky. Těžce povzdechla. Potom uvolnila svou levou ruku a přímo ze sebe strhla podprsenku.

Využil jsem toho a polaskal její kozičky. Agi se už celá chvěla. Otočila ke mne hlavu a dost krkolomně jsme si vyměnili pár polibků. Chtěl jsem se jí zeptat, jestli chce pokračovat, jen tak ze slušnosti i když bylo jasné, že chce. Položila mi prst na ústa a potom si sama stáhla tepláky. Vzápětí i kalhotky, značně zvlhlé ba mokré. Agina buchtička byla také celá mokrá. Agi se opřela o stůl, na kterém byla nakreslena mapa, kdyby se jí začali podlamovat nohy. Její prsíčka byly mezi Salzburgem a Vídní. Vystrčila na mne svůj zadeček a svoji broskvičku. Můj žalud obepnuly stydké pysky a můj pyj si razil cestu dál. Šlo to jako po másle. Vlny vlasů si hodila na jednu stranu, aby se jí nepletli do obličeje. Přirážel jsem. Asi po pěti přírazech, vypustila Agi slastný sten. Muselo to být slyšet po celé chatě. Vzápětí jsem dosáhl vrcholu já a vystříkal se do její mokré a voňavé buchtičky. Naštěstí nepřišli žádné následky. O čtrnáct dní později mne Agi pozvala na svoje patnáctiny...

🕙 Přidáno 5.6.2019
📂 Kategorie: První sex, Sperma

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře