Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Stála jsem na balkoně erotické povídky

Stála jsem na balkoně. Myslela jsem na to, jak jsem ho na pláži urazila. Bylo tak bolestivé dívat se mu při tom do očí. Do těch nádherných, tmavých očí. Obejmula jsem se pažemi. Ne! Je to frajírek a náfuka, a jestli si myslí, že mě dostane do kolen tím, že mi bude vyprávět o tom, jak skvěle se mrdá při měsíčku na pláži, má smůlu.

Nepřítel s krásnýma očima je pořád nepřítel, a proto se mu nedá věřit. A tím míň se s ním může líbat nebo spát. Podívala jsem se do dálky. Za zapadajícím sluníčkem přibývalo tmavě fialových hradů, a pomalu ho ukrývali. Do tváře mi foukl studený vánek. Voněl mořem a divokou, nespoutanou energií bouře. Ucítila jsem lechtání u žaludku.Tohle byla neklamná známka probouzejícího se vzrušení, moje tělo zkrátka jásalo nad tím, že bude bouřka. Miluju, když můžu sledovat, jak moře nervózně ohryzuje pobřeží a bílé čepičky vln zmatní a vozí se stále výš. A v dáli, za obrovskými černými hradbami, sedí nádherní a strašliví andělé s bledě modrými křídly a posílají vítr a blesky rovnou do náruče oceánu, jako by oni všichni byli milenci té strašlivé, nenasitné nymfy. Zatřásla jsem hlavou a vrátila se do reality. Slunce o kousíček popolezlo za mořskou pláň a koketně namáčelo kotníky do ledové vody. Usmála jsem se a pocítila jakousi bolest v srdci. V odrazech pláže a vodní hladiny bylo něco z lesku těch nejúžasnějších očí, co jsem kdy viděla. V příboji byla síla a mužnost jeho paží. Listy palem se vlnily ve vánku přesně jako jeho kučeravé vlasy. Byla jsem zoufalá. Nejspíš jsem se zamilovala do muže, který je tu jen kvůli penězům a nadrženým turistkám. Do muže, který se mě snažil zoufale celý týden uhnat a předváděl se jako kluk. Opravdu se mi tohle mohlo stát? Vtom jsem uslyšela slabé zaklepání na dveře a vrznutí. Věděla jsem kdo přišel. I proč tu je. Přišel mi oznámit, že jsem blbá kráva, která si neváží jeho vzácné pozornosti. Říct mi, že ta blonďatá blbka z vedlejšího pokoje, a její díra mezi zuby, je stokrát lepší než já. Přišel mi říct... "Omlouvám se" V duchu jsem otevřela pusu. Ale nechtěla jsem vydat ani hlásku. Čekala jsem, co příjde dál. "Helen, já... byl jsem strašnej idiot. To, cos mi řekla... že mě nechceš už nikdy vidět... to chápu. Problém je v tom, že ať jsem udělal během dneška cokoli, potkal kohokoli a díval se kamkoli, pořád jsem myslel na tebe, viděl tě všude kolem sebe, v oceánu viděl třpyt tvých očí, jak ses na mě dívala. Každá dívka, co jsem potkal, byla najednou ošklivá, bez kouzla, bez toho, co máš jen ty." Jak mluvil, pořád se ke mě přibližoval. Stál těsně za mnou. Když jsem na krku ucítila jeho dech, nevědomky jsem zavřela oči a vychutnávala si to vzrušení, tu sílu okamžiku. Cítila jsem, jak voní, jak se jeho vlastní mužská vůně mísí s voňavkou a mořem, a nepoznala jsem dodnes silnější afrodiziakum. "Helen, dovol mi chvíli zůstat. Jsem zoufalý, nevím, co mám dělat. Bez tebe nemá nic smysl. Helen." zašeptal mi do ucha, tak blízko, že se mě téměř dotýkal rty. "Helen" a opatrně se dotkl mojí ruky, jakoby se bál, že se otočím a vlepím mu pár facek. Jeho dotek byl dokonalý. Přejížděl mi pokůži konečky prstů a druhou rukou se mě něžně vplétal do dlaně. Povolila jsem. Cítila jsem tak hlubokou touhu, že mi mezi nohama samým ohněm vznikala záplava. Vzala jsem jeho ruku a položila jsem ji na prso.

Přitáhla jsem se blíž, abych dosáhla na jeho pevný zadek a natočila se tak, aby mě mohl políbit. Zareagoval dokonale. Pevně mě tisknul k sobě, zatímco mi pevným stiskem masíroval prsa a druhou rukou divoce přejížděl po stehnech. Cítila jsem, jak jeho vzrušení roste. Doslova. Přitiskla jsem se zadečkem ještě těsněji k jeho rozkroku a začala se otírat a vyzývat ho. Začal rychleji a hlouběji dýchat a stále rychleji mi přejížděl po stehně. Pak najednou poodstoupil a strhl ze mě šaty🡕 . Otočila jsem se na něj a udělala totéž s jeho košilí. Měl nádhernou hruď a břicho, a co teprve jeho ptáček, zatím ještě v kleci. Vzdouval se a sliboval božský zážitek. Otočila jsem se k němu znovu zády a rozhodla jsem se, že mu ukážu, že ani já se nemusím hambit. Okamžitě po mě znovu skočil. Líbal mě velmi divoce a lehounce přirážel proti mému zadečku. Znalecky zajel ke stehnům a pak ke kundičce. "Můj bože, je tak horká" zavzdychal a začal mi prsty dráždit poštěvák. Čím víc byl vzrušený a prudčeji přirážel, tím rychleji kroužil prsty. Začala jsem cítit nádherný příval vzrušení a hlasitěji zasténala. Pochopil, ale místo aby přidal, prsty vytáhnul. Podívala jsem se na něj přimhouřenýma očima. "Ještě ne, má krásko" řekl a políbil mě. Dopálilo mě to. Klekla jsem si, a on mě s úsměvem sledoval. Strhla jsem mu kalhoty🡕 a přímo do tváře mi vypadl kolosální, masitý čůrák, tvrdý jako z ocele. Vzala jsem jeho špičku do úst a začala pracovat jazykem. Zavzdychal a mírně přirazil. Začala jsem ho rukou honit a stále intenzivněji sála špičku jeho klacka. "Můj bože, ty jsi snad bohyně" zasténal a špička jeho péra začala chutnat slaně.

To byl pokyn k přestávce. "Ty jedna! Tohle ti oplatím!" zasmál se s falešnou zlobou a zdvihl mě před sebe. Opřel mě o stěnu a začal mě přímo mistrovsky líbat. Jeho kopí se mi opíralo o břicho a pulzovalo neuhašeným žárem. Zajel mi rukou mezi nohy, a já poslušně prohnula záda, aby lépe došáhl. Opřel si čelo o mé a usmál se. Dívala jsem se mu do očí a usmála jsem se také. Poprvé jsem se na něj usmála. V tu chvíli mi vší silou zarazil prsty do kundičky. Byl to výbuch slasti. Vykřikla jsem a zaryla mu nehty do zad. Když jsem otevřela oči, viděla jsem, jak pláče štěstím. Usmála jsem se a políbila ho. Začal pohybovat rukou. Začínala jsem cítit obrovskou sílu vzrušení a přitáhla si ho blíž. Už už jsem byla, když vytáhl prsty. Nečekala jsem. Chytila jsem jeho péro a začala vší silou pumpovat. Zaklenul se v zádech a zajel mi znovu prsty mezi nohy. Hladil mě na skulince, zatímco já mu honila to dokonalé maso. Zavzdychal. Přestala jsem. "Nehraj si se mnou" pronesla jsem zcela vážně. "Pochopil jsem, jsi nebezpečná" řekl a oddychoval. "Hrát si s ohněm může jen ten, kdo ho dokáže zkrotit" řekla jsem a významně jsem se na něj usmála. Pochopil. Vrhnul se na mě a kousl mě do rtu. Líbala jsem ho tak divoce, jako nikoho předtím. Zajel mi rukou na stehno a zvedl mi nejdřív jednu, a pak druhou nohu. Podíval se, zda směřuje svůj oštěp správným směrem a pak ho do mě vší silou zabodl. Bylo to nepopsatelné.Nádherné a děsivé. Oba jsme vykřikli slastí, a on začal přirážet jako smyslů zbavený. Jeho pták se ve mě ještě zvětšil, měla jsem pocit, jako by mnou projížděla ocelová traverza, a ne penis.

Podívala jsem se mu do tváře. Měl přivřené oči a otevřená ústa. Vypadal jako bůh, jako by znovu na zem sestoupil Zeus a vybral si mě jako milenku. Mrdal tak nádherně! Projížděl mnou jako masa svalů, a já pocítila obrovskou vlnu orgasmu, jak se na mě valí skrze jeho nádherný klacek. Začala jsem sténat. Přidal. Moje kundička ho začala vší silou obepínat a stahovat se v návalu toho nejvyššího štěstí. Kousl se do rtu, podíval se mi do očí, mohutně přirazil, a já cítila, jak do mě vstřikuje svoje horké, mléčné sperma. Bylo ho tolik, že začalo odkapávat na podlahu a mísilo se s mým vlastním mazadlem. "Jsi úžasná" zašeptal a políbil mě. Ještě chvíli mě držel tak, jak jsme byli, a pak mě postavil na zem. Otočil se s jakýmsi smutkem a začal sbírat své oblečení. Chtělo se mi křičet, ať to nedělá, ať tu zůstane se mnou a dá mi ještě kus svého žáru. Klekla jsem si před něj a vzala jeho hlavu do dlaní. Otočila jsem ho tváří k sobě, a zjistila že pláče. Slzy mu stékaly v potůčcích po tvářích a černém, mužném strništi. "Patriku" zašeptala jsem "lásku pozná jen ten, kdo ví, že ve svém srdci bude nosit jen toho druhého. Od první chvíle, co jsem tě poznala, jsem si myslela, že jsi jen plážový frajírek, obyčejný pobuda, co učí surfovat holky, které pak mrdá v jejích hotelích, a pak se na odletu prostě rozloučí. Když jsi se mi všemožně snažil naznačit, že jsem stejná jako ony, urazilo mě to. Už jen tvůj zájem o mě mě urážel a ponižoval. Přijela jsem do Řecka kvůli památkám, ne kvůli mužům.

Chtěla jsem tě nenávidět. Ale pak... pak se něco změnilo. Nevím co to je. Bylo mi líto, že jsem na tebe byla tak hrubá. Neměla jsem to dělat. Máš v sobě víc, než jsem si myslela. Když ses mi omluvil, myslela jsem, že mě chceš trápit, ale... vím že to myslíš upřímně. Jako tenkrát, když jsi mi řekl o tom horském paláci, říkal jsi to tak nádherně a z hloubi srdce. A moje srdce ti chce taky něco říct. Miluju tě, Patriku. Miluju tě. Miluju tě!" rozplakal se ještě víc, a já taky. Klekl si naproti mě a vazl mě do náručí. "Miluju tě Helen! Miluju tě! Miluju!" Plakal a tisknul si mě k sobě. Složila jsem mu hlavu na rameno a nehty mu přejížděla po zádech. "Máš pravdu" řekl najednou a vzlyknul "Mám doktorát z řecké historie, ale nemohl jsem sehnat práci, tak učím lidi surfovat." a přitiskl si mě k sobě. Zastyděla jsem se. "Omlouvám se, že jsem si myslela, že jsi pobuda a flákač" zašeptala jsem mu. "Omluva se příjímá" řekl rozesmátým hlasem a políbil mě. Když jsem se mu podívala do očí, hořel mu v nich veselý, usměvavý oheň a i když byly od pláče ještě pořád trochu zarudlé, byly nádherné a skvěle se hodily k jeho nádhernému hladkému obličeji. "Řekni, jak by se ti líbilo, kdybychom tu žili společně, ty a já?" "Myslíš, jako že bych odháněla ženský a já mužský" "Hehe, to by taky šlo, ale to jsem v plánu neměl" usmál se a chytil mě za ruce "Chtěl bych si tě vzít. A vůbec, neboj se, že bych lítal za holkama. Víš, spousta z nich, co jsem učil, chtěla jen moje tělo a sex. Nikoho nezajímalo, že jsem odpromoval bez chyby, že jsem byl pět let ve vnitrozemí kvůli vykopávkám, žádné nevadilo, kdybych byl úplný blb.

Nejdřív se mi to líbilo, ale po čase mě to přestalo bavit. Víš, i když byla každá jiná, frndu mají všechny stejnou." "Nepovídej!" ušklíbla jsem se "A jakou ji mám já?" "Úžasnou, jako peří fénixe. I když zmokne, a odletí do jeskyně, fénix pořád hoří." a naklonil se ke mě. Zastavil se těsně před mou tváří "Jsem ten nejšťastnější chlap, co chodí po světě!" a hluboce mě políbil. Začala jsem znovu cítit vzrušení. Přitáhl si mě blíž a vzal si do rukou tentokrát můj zadeček. "Silněji" zavzdychala jsem a pořád ho líbala. Stiskl silněji. Cítila jsem, jak mě znovu lehtá v podbřišku. Chytila jsem jej silněji a začala mu nehty jezdit po zádech. Také začal hluboce dýchat a zrychloval hlazení mého zadečku. Já jednou ruku položila na jeho prsa a nenápadně mrkla po jeho klacku. Už byl nadějně vztyčený, a jeho sametová špička mířila přímo na mě. Sjela jsem rukou až dolů a jemně, kousek po kousku jsem jela tam a zpátky s rukou okolo jeho kopí. Zasténal a opřel se čelem o to mé. Sledoval mé šikovné ruce, vzdychal, a drobounce přirážel. I jeho ruce se ale činily. Vzal si do ruky jedno mé prso a silně ho mačkal a drápal. "mmmm" zasténala jsem a strčila jeho druhou ruku ze stehna přímo na mou pičku. Jemně strčil špičku prstu do dírky, vytáhl a olízl ho, jako by olizoval sos z nejlepší laskominy na světě. Pak strčil ruku zpátky, párkrát zakroužil a vjel mi prsty do roztoužené, zmáčené skuliny. Zavzdychala jsem, a začala pumpovat rychleji. Reagoval okamžitě, jeho pohyby byly rychlejší a agresivnější. "Dost" zasténal a sundal mi ruce z jeho děla "Chci tě mrdat!" zavrčel a povalil mě na záda.

Sklonil se ještě pro poslední polibek a pak, zatímco se mi díval do očí, do mě vniknul. Prohnula jsem se v zádech a on přirazil hloub. Nikdy jsem nedosáhla orgasmu tak rychle. Moje frnda ho masírovala a prudce se smršťovala a rozšiřovala. On jen vzdychal a kousal si ret, jak se snažil zadržet výstřik. Když křeč pominula, chytil mě za zadek, abych neklesla, a začal přirážet jako splašený hřebec. Hloubka a agresivita jeho úderů mě unášela dál na vlnách rozkoše. Vrčel a sténal a přirážel stále rychleji. Přitáhl si mě blíž, aby mohl ještě hlouběji zarazit jeho kládu, když najednou, ve stejné chvíli, kdy jsem se znovu propnula a zavzdychala, on přirazil hlouběji a vytryskl podruhé, horce a bohatě. Penis ale hned nevyndal. Naklonil se nade mě, a usmál se. I já se usmála, a pohladila ho po tváři. "Miluju tě" řekli jsme oba zároveň a políbili se. Chtěla jsem vstát, ale on mě chytil, a převrátil, takže jsem klečela na čtyřech. Vzal do ruky moje vlasy jako otěže, a jemně, velmi jemně přirazil. Vzdychla jsem. Pomalu a něžně klouzal mou pindou a já cítila, jak opět nabírá sílu a tvrdne do původního tvaru. Nezrychloval ale. Vychutnával si mě, a nahnul se nade mě, aby mi mohl chytit prsa do dlaní a položit si hlavu na má ramena. Jemnými, táhlými pohyby zasouval a vysouval své kopí a něžně vzdychal. Pak si mě přitáhl s sobě a líbal mě. Líbal mě něžně, jazykem mi pracoval v ústech jako jeho penis v mojí kundičce a já cítila, jak moc mě vzrušuje, jak mi teče vlastní vlhkost po stehnech a zmáčí i ty jeho. "Miluju, jak tečeš" zvzdychal "ještě chvíli a uděláš mě" a jako důkaz mě políbil. Rukou zajel až k mému pošťěváku, a začal ho mnout mezi prsty. "Aaach, mmmm" vyloudila jsem ze sebe. Začala jsem nepatrně přirážet. Chytil mé prso a začal mnout i bradavku.

Druhou rukou si mě přidržoval a nechal mě zrychlovat ten pohyb. Opřela jsem se o jeho kolena a začala prudce přirážet. "Lásko, aaaach, už budu! Už budu!" zvolal najednou. "já taky, mmmm aaaaaach" zasténala jsem a silně přirazila. Udělali jsme se zároveň. Jeho horké semeno do mě proudilo ve větším množství něž předtím a já doslova vybuchla. Trvalo to nekonečně dlouho.

🕙 Přidáno 5.6.2019
📂 Kategorie: Šukání, Orál, Sperma

Hodnocení: 3/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře