Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Stanování před třemi roky erotické povídky

Tento příběh se stal před třemi roky. Bylo mi v té době necelých patnáct let. Byl jsem panic, ale neuvěřitelně nadrženej. Mými nejlepšími kamarádkami byly dvě holky na facebooku - Nikola a Lucka, s kterýma jsem si psal denodeně. Blížili se prázdniny a já nevěděl, co budu o prázdninách dělat, když Nikola navrhla, abychom šli stan🡕 ovat. Souhlasil jsem tedy. A tak jsme se v polovině července potkali na vlakové zastávce nedaleko u Prahy...

Tak, jak Nikola vypadala na fotce, tak se nedala v realu vůbec porovnat. Vysoká, štíhlá černovláska s modrýma očima, s velmi vyvinutým poprsím, krásné dlouhé nohy a malým zadečkem. Měl jsem sto chutí ten zadeček uchopit a začít ho hladit. Měla na sobě bílé tričko🡕 a červenou minisukni. Položil jsem stan🡕 na stranu a podával ji ruku. "Ahoj Nikolo. "

"Ahoj. " usmála se.

Podíval jsem se na hodinky🡕 a řekl - "za chvíli už pojede vlak. " A opravdu, za chvíli už tu byl malý osobní vlak. Vzal jsem její tašku s oblečením a naložil ji společně se stan🡕 em. Našli jsme si volné kupé a sedli si a povídali.

Vytáhl jsem plánek naší cesty, podle kterého jsme měli během tří dnů ujít 40 kilometrů.

"No, co se týče ještě stan🡕 ování, já budu spát venku a ty ve stanu🡕 , " řekl jsem.

"A důvod?"

"No, víš. .já nevím, jak to je u tebe, ale některé holky nesnáší kluka ve stejném stanu🡕 . "

"Ale mě to nevadí, " řekla s úsměvem.

"V tom případě ok. "

Vlak po chvíli dorazil na místo určení a my jsme se vydali na cestu.

Po čtyřech hodinách - Ušli jsme asi cca 16 kilometrů. Nikola už byla vcelku unavená, i když to nedávala znát. Rozložil jsem stan🡕 a zapálil oheň. Seděli jsme tak tam spolu u ohně, dívajíc se na západ slunce, pak i na hvězdy.

"už půjdu spát, dobrou noc, " řekla Nikola a odešla.

Asi o půl hodiny později jsem šel za ní. Byl jsem šokován. Nyní už spala, ale spala jen v červených minikalhotkách a v černé podprsence. Můj penis se vztyčil. . Snažil jsem se uklidnit a usnout.

Ráno

Hned v devět jsme vyrazili na cestu. Již od samého začátku mi bylo jasné, že Nikolu musím dnes dostat za jakoukoli cenu. Celou dobu, až do večera šla přede mnou. Její zadeček se stále přede mnou kymácel. .

Večer jsme již byly skoro u cíle, což jsem nečekal. Jako včera, jsem rozložil stan🡕 a zase jsme tak spolu seděli a povídali si. Vypadalo to, že to skončí jako včera.

A opravdu. Nikola šla spát a vše se zdálo ztraceno.

"Teď nebo nikdy, " řekl jsem si a vydal se do stanu🡕 . Přišel sem k ní, ležela zase jen ve spodním prádle, tentokrát v červené podprsence a černých tangách. Přišel jsem k ní a začal jsem jí líbat. Když se probudila, chvíli se vzpouzela, ale když jsem ji zmáčkl levé prso, uklidnila se. Sundal jsem ji podprsenku a začal ji kousat do prsou. Začala ječet a když jsem ji zajel pod tanga a začal ji prstit, kymácela se ze strany na stranu. Rychle mi sundala šortky🡕 a trenky a začala kouřit nezkušeně mého čůráka. Jezdila po něm jazýčkem sem a tam. Já se vrhl jazykem na její pičku a začal ji divoce lízat a masírovat její klitoris. Stále mi ho kouřila. Náhle mi v penisu zacukalo a já už stříkal o její pusinky. Divoce sem do ní vrážel svůj jazyk. Tiskla si mou hlavu mezi mé nohy. Začala ječet a přirážela naproti mé hlavy. Udělala se. Nahodil jem si své přirození a vrazil ho do ní. Divoce přirážela proti mě. Oba jsme ječeli a ječeli. .Já jsem ji začal kousat divoce do prsou a to jí dovedlo k divokému orgasmu. . Po té jsem se udělal i já.

Nikola mě dlouze políbila a usmála se na mě. Lehl jsem si vedle ní a chytil ji za ruku.

Dívali jsme se na sebe dokud jsme neusnuli.

Ráno jsme se oba probudili, nezmínili se o minulé noci ani slovem a vydali jsme se na posledních pár kilometrů. Došli jsme do malého města, kde jsme se již bohužel museli rozloučit. Nikole již přijel autobus a ona se na mě usmála.

"Nevidíme se doufám naposled, Niki, že ne?"

"Určitě ne. Ahoj. " dlouze mě políbila a nastoupila do autobusu, který pomalu odjížděl. Díval jsem se za ní. O pár minut později přijel autobus i mě a já do něj nastoupil.

Když jsem dojel domů, našel jsem na zdi na lidé vzkaz od Niki

Bylo to nadherne, nikdy na to nezapomenu. Musime si to zopakovat, pa Niki.

Jen jsem se usmál a odpověděl, že určitě ano. .

Jenže bohužel už k ničemu nedošlo, o pár měsíců později jsem se doslechl, že si již našla přítele.

🕙 Přidáno 3.6.2019
📂 Kategorie: Šukání, Orál, První sex, Sperma

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře