Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Středoškolský internát erotické povídky

Jmenuji se Martin jsem hubenější černovlasý kluk drobnější postavy. Jelikož jsme neměli moc peněz tak jsme doma museli neustále šetřit. Když jsem potřeboval oblečení na sebe tak se vždy kupovalo jen to nejnutnější a nejlacinější. Po ukončení základní školy jsem po prázdninách nastoupil na střední školu na kterou jsem se těšil. Jelikož jsme bydleli na vesnici a do školy jsem měl špatné spojení, tak jsem musel bydlet na intru tak to pro mě byla velká změna z čeho jsem měl strach. Na intr jsem musel jezdit už v neděli po obědě to bylo jediný spojení od nás.

Na intru to bylo rozdělený dole jídelna, posilovna , herna a malá tělocvična a na hoře na jedný půlce byly kluci , který hlídal vychovatel a na druhý holky ty měli vychovatelku. Vychovatel tak okolo 50 střední postava pohodář vychovatelka okolo 30 štíhlá a přísná , ale jinak oblíbená a několikrát do týdne vedla hodiny cvičení. Ve škole se mi líbilo a dařilo a tam jsem se skamarádil s Janou , která natom byla finančně lépe než já, ale byla skromná a nelíbilo se jí jak ty co mají peníze se vytahují. S Janou se s kamarádil a chodily jsme spolu na procházky. Na intru jsem měl problémy a stalo se to čeho jsem se obával. Nebyl jsem zvyklý na nahotu a to mi dělalo problémy s koupáním ve společných sprchách. Svlíknout se na umývárce do naha před ostatníma klukama a jít se normálně vysprchovat to jsem nedokázal. A tak vždy než jsem se šel umýt jsem se šel nejdřív podívat jestli je umyvárna prázdná. . O sexu jsem toho moc nevěděl a pindíka jsem měl jak se říká jenom na čůrání. Ze začátku když jsem přišel na intr tak jsem se hodně styděl a nákej čas mi trvalo než jsem si zvykl na nahotu ostatních kluků . Na umývárce byly jenom boxy bez závěsů a dveří takže bylo vidět , když se nákej kluk sprchoval tak ostatní na něj mohli koukat z toho jsem byl ze začátku dost vykulený. Některý kluci běžně chodily nazí po umývárce a mezi nohama se jim pohupoval o dost větší napůl stojící pindík s částečně nebo úplně staženou kůžičkou, To bylo pro mě neznámé vidět kluky kteří chodily s úplně odkrytým žaludem, Nebo když se náký kluk sprchoval tak kolikrát jsem viděl jak si kluci ve sprše stahují a natahují kůžičku na pindíkovi. Kolikrát mi zvědavost nedala , že jsem nemohl z nich odtrhnout pohled. Netrvalo dlouho a kluci si všimli , že když přijdu do umývárky tak, že je pokaždé pozoruji. Začali na mě mít narážky , že je chodím šmírovat nebo jestli nejsem teplej. Jestli jim ho nechci vyhonit nebo bych jim ho mohl vykouřit. Po tomhle zážitku jsem se ještě víc styděl a začal jsem chodit do umývárky věčinou když šli ostatní na večeři a nebo až po večerce a kolikrát jsem se jen lehce opláchl u umyvadla, že jsem se ani nesprchoval jak jsem se styděl. Navíc nám oznámily , že příští týden půjdeme na vstupní prohlídku doktorka měla ordinaci v dívčíí části intru úplněě ve mně hrklo a začal jsem přemýšlet jak se jí vyhnout neustále jsem na to myslel až jsem z toho onemocněl Janě bylo divný , že jsem se začall chovat nějak divně, když jsem párkrát přišel pozdě na večeři nebo na schůzky a hned se mi ptala co se děje ?? Nevěděl jsem co mám Janě odpovědět nakonec po naléhání jsem se Janě svěřil a řekl jí o svých problémech s nahotou jak se stydím svlíknout před ostatníma na umývárce. Jana takové problémy s nahotou neměla a Janu to hodně zajímalo, ale asi si myslela , že to nebude s mojí hygienou tak hrozný , když jsem jí ještě řekl jak kluci chodí v umývárce nahý hned se dál vyptávala jaký mají kluci pindíky.

Kluci si samozřejmě všimly, že každý den se nesprchuji a začali mýt na mne narážky a říkat , že jsem špindíra. Jana si toho taky brzy všimla a začala mně přemlouvat abych se přestal stydět a šel jsem se večer pořádně umýt. Druhý den ve škole , když Jana zjistila, že jsem večerní mytí zase odbyl byla na mně naštvaná a neustále to se mnou probírala. Odpoledne po škole jsme se šli projít a po večeři mně Jana řekla , že mám s ní přijít k vychovatelce, že jí řekla jaký mám problém a , že tím potřebuji pomoct. Jak jsem tohle uslyšel hrozně jsem se na Janu naštval, ale Jana mně řekla , že mi chce pomoct , ale jestli o pomoc nestojím tak tam chodit nemusím , ale jestli to chci takhle dělat dál tak , že se spolu přestaneme kamarádit, protože nestojí o řeči , který se začínají šířit. Uvědomil jsem si , že bez Jany moje problémy nevládnu a tak jsem souhlasil a šel s Janou k vychovatelce. Vychovatelka nás hned pozvala k sobě do kanceláře a začala se mně vyptávat na moje problémy ptala se taky na na mojí hygienu chtěla vědět jak se večer meju hrozně jsem se styděl a začervenal. Nakonec povídá , že je to horší než si myslela a, že potřebuji pomoc problémy zvládnut , ale budu muset poslouchat a podřídit se . Smutně jsem kývnu na souhlas , ale moc nadšený jsem z toho nebyl a jinou možnost jsem neměl kdybych nesouhlasil Jana by se mnou nejspíš přestala kamarádit a to by bylo horší byla to moje jediná kamarádka. Čekal jsem co bude dál co si na mne vymyslí najednou povídá budeš muset na sobě hodně zapracovat a budeš chodit ke mne na kontrolu a na hodiny cvičení abys získal sebevědomí Jana může chodit s tebou. Jana když to slyšela nějak divně se pousmála to jsem u ní neznal.

Dneska se půjdeš umýt s Janou do šatny u tělocvičny a zítra se domluvíme co dál . Pak řekla Jano skoč jsi pro věci Martinovi ručník a šampon půjčim a pořádně ho umyješ já ho pak ještě skontroluji. Ve mně hrklo , ale Jana se jen pousmála a šla si pro věci. Vychovatelka dala ručník se šamponem do igelitky , vzala klíče od šatny u tělocvičny a jakmile přišla Jana zavelela k odchodu. Odemkla šatnu rozsvítila a poslala nás dál a řekla dneska tady nikdo není tak se nemusíš stydět a koukej se pořádně umýt Jana na tebe dohlédne. Byl jsem v šoku a hrozně jsem se styděl ještě jsem se neslikal před holkou. Najednou povídá. Tak šup svlikat ! Jana si stáhla ještě kalhotky a už byla nahá. Uviděl jsem nahou Janu měla menší prsa a úplně vyholenou pipinku a chystala se pod sprchu a já se teprve začal svlíkat , když jsem byl ve slipech ještě jsem se podíval na vychovatelku jestli si to nerozmyslela, ale to asi neměla v úmyslu. Najednou se ozvalo. Tak šup slipy dolů a pod sprchu ! Jano pořádně toho špindíru umej já ho pak ještě skontroluji zatím si skočím něco zařídit. Když jsem přišel pod sprchu Jana už byla celá namydlená pustila sprchu a nejprve mne důkladně celého opláchla , musel jsem si sám stáhnout kůžičku z pindíka , ale Janě se to zdálo málo a tak mi ho vzala obouma rukama a stáhla mi kůžičku na doraz až to bolelo a taky opláchla vodou hrozně jsem se přitom styděl , když viděla jak se tvářim usmála se na mne dala mi pusu a řekla - Já chci aby z tebe byl peknej čistoučkej kluk.

Pak mi dala šampon na hlavu a sledovala jak se meju, když se jí něco nezdálo hned mne upozornila a musel jsem to udělat tak jak chtěla. Pak namydlila žínku a pod její neustálou kontrolou jsem se musel vydrbat žínkou pindíka jsem je tak lehce přejel a dál pokračoval po nohách dolů a povídám hotovo. Ty se stydíš si umýt tvého frantíka Já jen zavrtěl hlavou tak já tě to ukážu jak si ho máš umýt a namydlila ruce stáhla mi kůžičku až to bolelo a pořádně mi ho namydlila hrozně mi to lechtalo jak mi jezdila rukou po odkrytým žaludu až se mi pindík postavil. Musíš si tu kůžičku pokaždé pořádně stáhnout aby sis ho mohl pořádně umýt a dala mi pusu já si taky musím pipinku roztáhnout abych si ji mohla umýt a ukázal jak to dělá. Rozkročila nohy jednou rukou rozevřela pipinku a druhou rukou párkrát projela podívala se na mne pousmála a vzala mojí ruku a projela si sní pipinku. Najednou přišla vychovatelka a povídá jak to vypadá Jana povídá , že se jen opláchneme a jsme hotový. Nejdřív jsem se opláchl já a pak Jana , když jsem se utřel přišla ke mně vychovatelka, že mně s kontroluje jak jsem se umyl a začala mně prohlížet. Jana se zatím utírala a přitom sledovala jak mne vychovatelka prohlíží. A vzala to hodně důkladně. Prohlídla hlavu a pak každé ucho pak pokračovala dál v prohlídce na krku a v podpaždí a dál pokračovala přes břicho až na mého pindíka nezmohl jsem se na sebemenší odpor jak jsem se styděl dělala si se mnou co chtěla. Jen jsem viděl jak vzala mého pindíka do ruky nejprve ho prohlédla ze všech stran pak mi začala stahovat kůžičku , ale jednou rukou jí to nešlo tak mi ho vzala obouma a pod ni jsem byl ještě mokrý. Jana když viděla jak mi vychovatelka stahuje kůžičku přišla blíž a řekla , že mi jde stahovat dost ztuha a , že nejsem zvyklý si ji stahovat asi ani při čůrání . Když to vychovatelka slyšela řekla.

Promluvím s paní doktorkou aby mu ho prohlédla. Jak tohle řekla vzpomněl jsem si , že jsem ještě nebyl na vstupní prohlídce. Když skončila vychovatelka s mojí prohlídkou a chystal jsem se obléct musel jsem dát vychovatelce s kontrolovat ještě moje prádlo. Tričko a tepláky jsem si mohl obléct slipy a ponožky🡕 mně sebrala , že takovou špínu si brát nebudu a dala to k ručníku a šamponu do igelitky a tu vzala asi abych si to nemohl vzít. Jana už taky byla oblečená a sbalený věci a šli jsme zpátky . Před svojí kanceláří nás vychovatelka opustila pak jsem si vzpomněl , že má i moje slipy a ponožky🡕 . Rozloučil jsem se s Janou, která se na mně usmála a dala mne pusu na rozloučenou a řekla jak mi to sluší, když jsem pěkně čistej a vonavej. Zaklepal jsem vychovatelce na dveře a vešel dovnitř aby mi dala slipy a ponožky🡕 , které mám u ní v igelitce. Jak jsem vešel hned spustila, že si zítra mám vzít čistý prádlo a odpoledne mám přijít s Janou na cvičení a , že si mám vzít tričko🡕 a tepláky a věci na mytí pak řekla , že můžu jít. Došel jsem na pokoj a přemýšlel co si mám vzít za prádlo , když na převlečení toho moc nemám , převlékl jsem se do pyžama a šel spát. Ráno jsem nebyl ve sví kůži měl jsem náké divný tušení z minulého dne , ale jako obvykle jsem se oblékl a šel na snídani kde jsem potkal Janu, která měla dobrou náladu a hned ke mně s úsměvem přišla. Po snídani jsme si šli na pokoj pro věci a šli do třídy. Po druhý vyučovací hodině pro mně přišla vychovatelka , že mám jít na vstupní prohlídku, že je to s doktorkou domluvený ve mně hrklo. Vychovatelka šla se mnou až do ordinace a povídá paní doktorko tady Vám vedu toho lajdáka doktorka po mně přejela očima a povídá tak se vysvleč.

Čekal jsem , až vychovatelka odejde místo toho se posadila v ordinaci asi čekala jak dopadne moje prohlídka. Doktorka dopisovala něco do karty a já se visvlíkll do slipů a čekal co bude dál najednou doktorka povídá máš moč já jen zakroutil hlavou a vychovatelka povídá , že pudu potom počůrat papírek tak doktorka řekla at si sundám slipy hrozně jsem se začervenal azačnemem s prohlídkou. Nahého mně pak sestra zvážila a změřila a nahlásila doktorce pak už si mně vzala doktorka a začala prohlížet , změřila mi tlak , poslechla srdce , kontrolovala držení těla a, že prý mám drobet křivou páteř a bylo by dobré kdybych cvičil pak jsem si lehl na lehátko🡕 a začala mi prohmatávat břicho ještě pokrčit kolena párkrát mně ještě prohmatala pak kolena od sebe a začala mi prohlížet varlata a stahovat kůžičku na pindíkovi , když to viděla vychovatelka najednou povídá , že se stydím pořádně umýt a , že se jí zdá , že mi jde ta kůžička špatně stahovat. Doktorka ještě párkrát stáhla kůžičku a povídá , že mám hodně dlouhou předkožku a krátkou uzdičku , že by bylo dobré ji odstranit, abych se objednal na urologii nato ji vychovatelka odpověděla aby mně tam objednala doktorka , že bude muset se mnou poslat doprovod až do ordinace jinak , že bych tam nešel. Doktorka se podivila , ale že to zařídí a objedná mně na urologii a doporučila mně cvičení na to reagovala vychovatelka, že k ní začnu chodit na cvičení a doktorka jen přikývnu la tak za měsíc by jsme ještě zkontrolovali ty záda jestli se to po cvičení zlepší jinak hotovo. Ale sestra ještě povídá abych šel počůrat papírek a vyndala ho a vychovatelka vzala papírek a povídá tak pojď a šla se mnou i na záchod , stihl jsem si natáhnou jen slipy , když jsem na záchodě chtěl aby mi dala papírek na počůrání jen odpověděla abych nezdržoval a stáhl si slipy.

Hrklo ve mně a lehce jsem odhrnul slipy a povytáhl pindíka , když to viděla řekla stáhni si slipy až ke kolenům a pořádně si stáhni kůžičku abys měl úplně odkrytý žalud a přistrčila papírek před pindíka. Nešlo mi to nemohl jsem se soustředit. Najednou vychovatelka přistoupila blíž za mně vzala mi pindíka do ruky a jak jsem měl staženou kůžičku jedním prstem mi začala jezdit po žaludu hrozně to lechtalo až se to nedalo vydržet najednou jsem cítil jak začínám čůrat. V ordinaci předala vychovatelka počůraný papírek sestře a já se oblékl a šel do třídy vychovatelka u doktorky ještě zůstala. V poledne přišla za mnou vychovatelka , že ve 14 hod. mám být na místní urologii a Jana mně tam doprovodí , že je to domluvený na odpoledním vyučování. A až přijdete od doktora vezmete si věci na cvičení a přijdete na cvičení do tělocvičny. Byl jsem v šoku a chtěl jsem něco říct , ale jakmile to viděla vychovatelka hned mně sprdla , že budu poslouchat a žádného špindíru podporovat nebude. Přesně jak bylo domluveno jsem s Janou šel na urologii cestou mně pevně držela za ruku asi abych neutekl. Našli jsme patřičný dveře a sedli na chodbě za chvilku vyšla sestra zeptala se mně na jméno a pozvala nás dál. Myslel jsem , že Jana počká venku na chodbě , ale táhla mně do ordinace než jsem se rozkoukal Jana už doktorce líčila moje problémy. Doktorka povídá tak si sundej kalhoty🡕 a polož se na lehátko🡕 .

Studem jsem zčervenal a Jana mi pomáhala svlíct kalhoty🡕 a hned potom mi stáhla i slipy a stoupla si k mé hlavě na lehátku🡕 pozorovala. Doktorka si natáhla gumové rukavice🡕 pokrčila mi nohy a začala mně prohmatávat podbřišek pak mi roztáhla kolena a Jana sledovala jak mi doktorka prohlíží varlata až to chvílemi bolelo potom už došlo na mého pindíka několikrát stáhla předkožku na doraz až jsem sebou cukl a doktorka si toho všimla a řekla , že mám hodně těsnou předkožku a krátkou uzdičku a , že mi jí odstraní, Lekl jsem se , ale doktorka mně uklidnila abych se nebál , že to nic není a poslala sestru pro věci. Doktorka vzala injekci a řekla Janě a sestře aby mně přidrželi a píchla mi injekci na znecitlivění do pindíka a trošku ho promasírovala, když injekce zabrala vzala nůž🡕 ky a odstřihla uzdičku a zavázaly mi pindíka a Jana mně pomohla obléct. Dostal jsem recept na mastičku pokyny co mám dělat a v případě potřeby mám přijít na kontrolu. Šly jsme zpátky na intr a cestou se stavěli v lékárně pro moji mastičku. Po chvíli přestávala působit injekce a začalo mi to pobolívat. Nechal jsem se od Jany přemluvit a vzal si taky věci na cvičení a šli jsme do tělocvičny , kde už cvičily, když nás vychovatelka viděla řekla co mají dál cvičit a šla nám otevřít šatnu a hned se ptala jak jsem dopadl na urologii. Jana vše vychovatelce vylíčila a , že mi to trošku bolí. Vychovatelka tedy řekla , že dneska s Janou cvičit nemusíme , ale máme se převléct do tepláků a jít koukat jak cvičení probíhá. Jak jsem si sundal kalhoty🡕 hned vychovatelka chtěla abych si sundal i slipy aby se podívala na mého pindíka jak ho mám zavázaného.

Pak jsme šli do tělocvičny kde nás vychovatelka představila a řekla jim , že dnes se budu jen dívat abych věděl jak to tady chodí a jak probíhá cvičení a od příště , že už budu taky cvičit s nimi a , že předpokládá , když budu s něčím potřebovat pomoct tak , že mi pomůžou .Rozhlédl jsem se po tělocvičně a po chvíli jsem si všiml , že jsou tam jen holky a tudíž tam budu jediný kluk. Byl jsem v šoku a pořádně jsem se nesoustředil na jejich cvičení a najednou byl konec cvičení a vychovatelka zavelela. Tak děvčata pro dnešek končíme poklidíme věci a zavolala i na nás abychom jim pomohli a jděte se umýt. Vychovatelka nám ještě vysvětlovala jak to tam chodí a jak budu chodit já a nelíbilo se jí moje tričko🡕 a tepláky a , že by jsem si měl pořídit lepší cvičební úbor tričko🡕 nebo body a elastáky a pak nás taky poslala umýt. Přišli jsme do šatny a já byl v šoku některé holky se už sprchovali a některé se ještě svlíkali a představa , že Já bych se měl před tolika holkami svlíknout byla hrůza a vyšel jsem ze šatny , Jana si toho všimla a šla hned za mnou ze šatny , kde mně uviděla vychovatelka a hned spustila Ty už jsi umytý. Začal jsem koktat , že to je dívčí šatna tak , že bych měl mít šatnu zvlášť na to jsem dostal odpověď , že to je zbytečný holky mně prý neukousnou a potřebuji dohled jinak , že jsem čunátko pak jsem si vzpomněl , že mám zavázaného pindíka tak jsem ze sebe vykoktal , že mám obvaz a že by se mi namočil. Odvedla nás s Janou do kanceláře a poručila mi svlíknoutt tepláky a slipy , že se podívá akdyžtakak mi pindíka zakryje igelitovýpytlíkemem abych se mohl taky umýt. Pomyslel jsem si , že to by byla ještě větší ostuda než kdybych byl nahý.

Vychovatelka mi sundala obvaz a , když zjistila že už mi krev neteče tak se mám jít umýt a pindíka si mám opatrně opláchnout jen vodou natáhl jse si teda tepláky a Janě řekla aby na mně dohlídla a odvedla nás do šatny a čekala dokud se nesvlíknu. Jana už byla svlečená a když vychovatelka viděla jak zdržuji řekla Janě aby mně pomohla. Bylo tam ještě několik holek které se ještě sprchovali a , když viděli jak se stydím vychovatel holkám domluvila aby byly na mně hodný , potřebuji pomoct a pomohli mi. Jana mně pak odvedla pod sprchu a pomohla umýt , protože jak jsem se styděl nebyl jsem schopný se umýt. Potom jsme šli s Janou na večeři a říkala jak je ráda , že jsem to dnes zvládl.

🕙 Přidáno 4.6.2019
📂 Kategorie: Piss, Masturbace

Hodnocení: 5/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře