Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Stříkám ji do zadečku erotické povídky

Několik let jsem nebyl na dovolené. Moje podnikání mi to prostě nedovolovalo. Až letošní léto se na mně usmálo štěstí, předal jsem vedení firmy manželce a vydal se do teplých krajů si užívat odpočinku a sluníčka. Skutečně jsem si užíval, tělo mám opálené, jsem odpočinutý... Jednoho večera jsem se vydal na místní diskotéku za zábavou.

Sedím u baru, popíjím drink, dívám se na tančící, když se ke mně přitočí opálená dlouhovláska a jestli ji pozvu na drink. Objednám skleničku a dáme se do řeči. Zjišťuji, že je to místní studenka, jmenuje se Caroline, a momentálně se chce bavit.

Jdeme si zatančit, tisknu ji k sobě a broukám si tóny písničky, kterou hrají. Cítím, jak mi bobtná něco v rozkroku. Jdeme k baru a dáme si ještě drink a zvu Caroline k procházce po pláži. Procházíme se dlouho, povídáme si o sobě, když dostává nápad jít se vykoupat. Ani jeden nemáme plavky, to ale nevadí. Svlékáme se a běžíme do moře. Plaveme, cachtáme se a za chvíli celí vysmátí běžíme na pláž ke svým šatům. Carolin si lehá do písku, ten se lepí na její mokré tělo. Lehám si vedle ní, hladím ji po vlasech, líbám na rty... zasouvám jazyk do jejich úst. Dlouze se líbáme, rukama zkoumám její tělo, má krásná tvrdá ňadra. Sjíždím dolů a hladím její lasturku. Pusou dráždím její bradavky. Kopí lásky mi pulsuje a tvrdne. Ona rozvírá svoje štíhlé nohy, tiskne mně k sobě. Penisem přejíždím po její kundičce, pomalu vstupuji do ní. Opatrně pokračuji dál, když narážím na malý odpor. Ona je panna! Povytahuji kopí na krajíček a šoustám ji jenom při poševním vchodu. Neuvěřitelně mě to vzrušuje, ale to i jí. Vzdychá rozkoší a řve, že ho tam chce vrazit! Zatlačím lehce proti panenské bláně a jsem tam. Opatrně postupuji dál, až se v její kundičce ztratí celé kopí. Pár pohybů a už ji šoustám. Blahem vrní, zrychluje se jí dech, divoce sebou hází a křičí. Pořád ji šoustám. Tak tohle je její první orgasmus. Nepřestávám a zpracovávám ji kundičku dál. Po tvářích ji tečou slzy, ale svými pohyby mi dává najevo, že se jí to líbí a že to chce. Po chvíli to už přichází i na mně. Sevřela nohy, přitáhla si mě víc k sobě a to už jsem stříkal lavinu semene do její nadržené kundičky. Nepolevil jsem a pokračoval v tempu dál. NAjednou se mě pevně chytne a prsty zaryje do zad. Přišel její druhý orgasmus. Já nepřestávám, kopí je tvrdý a já chci šoustat. Kundička je těsná a to mně tak vzrušuje, že ji vykrápím podruhé. Vyndávám penis, lehám si na záda. Ona se otáčí, lehá si na mně hlavou dolů a do pusy bere moji pýchu. Lehce ho žužlá a saje. Svoji pičku tlačí na můj obličej, ona mi kouří penis a já lížu její pičku. Z té vytéká sperma, co jsem do ní nastříkal, stéká mi po obličeji. Jazykem dráždím poštěváček a i ona mně přivádí na vrchol blaha. Po chvíli už kropím semeno do pusinky. Cítím, jak všechno polyká a olizuje i ty poslední kapičky. Otáčí se a líbá mně. Rukou mi zpracovává ptáka a když je tvrdý, kleká si na kolena a já ji zezadu strkám své kopí do kundičky. Šoustám ji na doraz, prstem prozkoumávám její zadeček, zajíždím dovnitř. Připravuji si pole pro kopí. Prsty roztahuji těsný zadeček, Carolin řve a pláče, ale nedá se to už zadržet, vrážím penis do zadečku. Vykřikne bolestí, ale hned přiráží. Dostávám se dovnitř na celou délku penisu. Šoustám ji do análku, je těsnější než pička. Oba řveme slastí, přivádí mně to k orgasmu.

Stříkám ji do zadečku. Pomalu opouštím těsnou dírku a strkám ho zpátky do pičky. Zpracovávám ji rychlými tvrdými přírazy. Nenechám ji odpočinout. Šukám ji zezadu, až mi houpající se koule pleskají o její bříško. Cítím, jak při každém přírazu narážím na zadní stěnu její pičky. Rajcuje to můj žalud a znovu stříkám do kundičky další dávku semene. Vyndám kopí ven, obrátím Carolin na záda, klekám si nad ní a do pusy ji rvu své naběhlé kopí. Vrtí hlavou, ale nemá šanci, už je tam pár pohybů a šoustám ji do pusy. Přirážím jako do kundičky. Je tam celý. Žaludem narážím na dýchací trubici, šukám co to jde. Carolin sotva dýchá, ale na mě to už jde. Stříkám horké semeno až do krku, polyká co jde, olizuje mi penis a zoubky kouše do uzdičky. Dráždí mi ptáka a ten zase tvrdne. Vytáhnu ho z jejjí pusinky a ukládám penis mezi její kozičky. Rukama je tisknu k sobě, až ovinou můj penis. Dráždím ho, nabíhá mi do nepředstavitelných rozměrů nejde to vydržet. Proud horké lávy stříká na její obličej. Dávám ji ho opět do pusy a šukám. Kouše mně, jako kdyby mi ho chtěla ukousnout. V momentě se mi z něj řine další sperma. Lehám si na záda, ona je hned na mně, kundu mi tiskne na obličej a řve - "Lízej! Kousej! Šukej mě jazykem!" Jazykem zajedu dovnitř, párkrát zakmitám za strany na stranu, přejedu poštěváček, promnu ho mezi zuby. Řve slastí. Koušu ji do stydkých pysků a zase vnikám jazykem do kundy. Vylizuji vnitřek téměř do sucha. Jazykem rozparádím poštěváček a přivádím ji k dalšímu orgasmu. Křečí mi stehny tiskne hlavu a já nepřestávám lízat. Křičí, že už ne, že už nechce... že to bolí.

Po chvilce povoluje stehna a svalí se vedle mě. Oba oddychujem. Stačila ji jen chvilka odpočinku a vrhá se na mně jako tygřice. Tře své roztoužené tělo po mém, písek máme všude. Rukou čistí můj penis, honí ho, až je zase ve formě. Opatrně se nabodává kundou a šuká mně. Zrychluje pohyby a kundičkou přiráží na mého ptáka. Ten pohled na vlnící se krásku na mém péru je nádherný a neuvěřitelně vzrušující. Tohle bych si užíval věčně, ale stačila chvilka a jsem zase hotový. Stříkám jí do kundy semeno, teče proudem ven, ani nevím, kde se ve mě bere. Ale ona nepřestává, je nadržená a chce orgasmus. Dělá si to na mém kopí a slastí vzdychá. Rukama jí drtím bradavky na těch pevných kozičkách. Naklání se nade mně, kouše mně do krku. Rukama sjedu na její zadeček a pevně ho tisknu, pomáhám ji v tvrdých přírazech. Oba vzdycháme. To neustávající vzrušení nás dostává do extáze. Zdá se, že už vůbec neví o okolním světě. Jen se naráží na můj penis. Chvěje se. Cítím, jak její kundička stahuje penis. To už nevydržím a stříkám svou dávku. Sveze se na mou hruď, oddychuje. Užíváme si doznívající orgasmus. Ještě chvíli cítím, jak mi ho její stažená kundička svírá. Chvíli odpočíváme. Po chvilce se zvedne a běží do moře. Utíkám za ní. Ve vodě se líbáme, hladíme, mazlíme... už mi zase stojí. Nadzvednu ji k sobě, ovine mně nohama kolem pasu. Pomáhám si rukou a znovu ho strkám do její pičky. Teď už šukáme jen jemně. Nadnášíme se mořem a užíváme si krásný okamžik. Voda nás příjemně chladí.

Hledíme si do očí a užíváme si naše poslední společné chvilky. Oba víme, že tohle je naposledy, už se to nebude nikdy opakovat. Šukám ji a ona šuká mě. Svým klínem se tře o můj, penis si zasouvá do své nadržené kundičky. Stačí chvilka a už ji plním svou poslední dávku. Vytékající semeno se ztrácí v mořských vlnách. Omýváme svá těla, oblékáme se a jdeme zpět. Diskotéka je v plném proudu, vmísíme se do davu a tančíme. Nad ránem se loučíme. Je nám jasné, že se už neuvidíme, moje dovolená zítra končí.

🕙 Přidáno 5.6.2019

Hodnocení: 3/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře