Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Šukal jsem sestru své přítelkyně erotické povídky

Bylo už dost pozdě večer, když mi zazvonil mobil. Volala mi švagrová Verča, že má problém s notebookem a že neví, co má dělat, protože potřebuje na něm dodělat práci pro šéfa. Veronika dělá v jedné firmě, ve které dělá grafy a návrhy. Tak jsem ji řekl, že do půl hoďky jsem u ní. Veronika byla docela kočka, měla 23 let štíhlou krásnou postavu, pevné trojky a blond vlasy... no prostě krása.

Když jsem stál u jejich dveří, zaklepal jsem a čekal. Přišla mi otevřít jen v košilce a já nevěděl, co mám říct, protože byla hrozne sexy. "Pojď dál. " řekla. Vzpamatoval jsem se a šel. "Tak co to máš za problém s tím ntb?" "Ale, " řekla Veronika a ukázala mi, ať se posadím. "už je to v pořádku. " řekla. "Jen jsem něco špatně zmáčkla, volala jsem ti že nemusíš už jezdit, ale nezvedal jsi mi mobil. " "Ten jsem totiž nechal doma. " řekl jsem. "No nevadí, dáš si něco k piti?" Přikývl jsem. Donesla lahev🡕 vina, sedla si vedle mě a koketně přehodila nohu přes nohu. Košilka byla docela krátká, protože jsem viděl její mušličku a při pohledu na ni jsem měl v kalhotách🡕 těsno. Poznala to, protože vstala, košilku si svlékla a sedla si zpět ke mě. Takže vedle mě seděla úplně nahá. Měla krásná velká prsa a krásnou kundičku... pěkně vyholenou. Nevydržel jsem to, naklonil se k ní a začal ji cucat její krásné bradavky. Začala vzdychat. Rukou jsem zajel do její mušličky, která byla pěkně vlhká. Hrál jsem si z jejím poštěváčkem, pak jsem zasunul prst do její kundičky a začal přirážet.

Verča začala hodně vzdychat a mezi zuby cedila, že už bude. V okamžiku se vzepjala a na prstech jsem v její kundičce jsem cítil její orgasmus. Po chvíli odpočinku se zvedla a odcházela do ložnice. U dveří se zastavila a řekla, ať se svléknu a přijdu za ní. Na nic sem nečekal, scházel sem ze sebe oblečení a šel za ní. Jak jsem otevřel dveře, naskytl se mi krásný pohled. Verča ležela na posteli s roztaženýma nohama a masturbovala. Ten pohled byl tak krásný, ze sem si ho vzal do dlaně a začal si ho honit. Verča mi řekla, ať jdu k ní. Jak jsem se k ní přiblížil, stáhla mě k sobě na postel a povalila na záda. Naklonila se nademě, vzala si mí péro, který mi pevně stálo, do ruky a vsunula si ho do pusy. Olízla mi můj velký žalud, a začala kouřit. Zasouvala si ho do pusy a jemně sála. Já jen vzdychal a když sem cítil, že už budu, převalil jsem ji na záda a strčil ji ho do kundy, kterou sem ji pořádně vykropil. Tuhle noc jsme pak celou projebali. Od té doby to tak s Verčou dělám už rok a moc se nám to oběma líbí.

🕙 Přidáno 31.5.2019
📂 Kategorie: Šukání, Orál, Nevěra

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře