Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Synovo sperma erotické povídky

Experiment, dejte vědět jestli to za něco stojí.

Syn

Vždycky jsem stříkal víc než průměrný teenager. Není to ani o tom že bych byl nějak abnormálně nadrženej. Prostě se potřebuji každý den vyprázdnit, jinak se mi koule stáhnou a začnou bolet. Ve 14 jsem začal mít intenzivní mokré sny a od té doby ladím denní rutinu, která se s mojí situací efektivně vypořádá. Nejmíň dvakrát denně si ho vyhoním a pokaždé stříkám pořádnou dávku. Na začátku jsem se dělal do kapesník🡕 ů, ale s mým objemem spermatu je složitý neudělat nepořádek, a taky je to značně cítit, a tak jsem časem přešel na kondomy.

Jediný problém je, že pořád bydlím s matkou. Mokré sny se mi stále stávají, i když mnohem míň. Ale má to za následek postříkaný trenýrky a prostěradlo. A já se snažím co nejlíp to před ní schovávat, ale bydlíme spolu v malém bytě, někdy prostě není jak to před ní schovat. Navrch mám takovou produkci kondomů naplněných spermatem že bych je mohl začít prodávat velkoobchodně do číny aby z nich dělali proteinový tyčinky. K mámě to není fér, ale plánuju se odstěhovat jakmile to bude možný.

Přerostl jsem jí už v sedmnácti. Máma vždycky byla drobná a křehká ženská, což mě obecně na holkách přitahuje. Ale teď jsem i vyšší, takže když jí obejmu, skoro pode mnou není vidět. Po tom, co se táta rozhodl že je gay a odešel od nás za svým homosexuálním přítelem Erikem (bůh mu žehnej, ale mohl na to přijít dřív než strávil 15 let v hetero manželství), nějak jsem přirozeně převzal roli pána domu. Ne že bych se mamce nadřizoval. Pořád jsme matka a syn. Kdybych dělal problémy, nemá problém mi dát zaracha nebo zakázat mobil. Ale stejně tak se rád starám o byt, dělám technický věci, zatímco mamka je skvělá kuchařka a umí prostě udělat domov domovem.
Možná jsme si bližší než většina matek a synů. Rád se s ní mazlím když se díváme večer na Netflix. Strávíme hodiny mazlením, občas jeden z nás i usne a probudíme se ve dvě ráno. Občas přemýšlím nad tím jaký by to bylo kdybychom spolu normálně chodili. Ne matka a syn, ale přítel a přítelkyně. Cítím že jsme kompatibilní, i psychicky, i fyzicky. Ale hned na to rychle zapomenu, je to moje matka. A ráno se zase rozpomenu, když si ho honím do kondomu a představuju si jak mamku pořádně šukám do kundičky dokud se neudělá, dívajíc se na mě těma jejíma velkýma nevinnýma očima.

Ale o tom se nikdy nesmí dozvědět. Je to asi normální, je to sexy ženská a trávím s ní hodně času. Nevím co si o tom myslet. Je to prostě moje malý tajemství.


Matka

Adam je moje zlatíčko. Po tom, co si manžel uvědomil že ho víc baví rozdávat si to s Erikem než se starat o svou vlastní rodinu, mě Adam kompletně podpořil. Má to v hlavě víc srovnaný než většina chlapů co znám, a jsem na něj za to moc pyšná. Perfektní teda taky není, je někdy horkohlavý a chce si dělat po svým. Ale který teenager takový není. Každopádně od rozvodu je Adam moje emoční kotva a když ho vidím tak cítím aspoň malé utěšení v tom, že posledních 15 let nebylo úplně nazmar.

Jedna pozitivní věc, která z rozvodu vzešla je to, že jsem se zamyslela nad tím, co jsem vlastně za člověka. Jestli bývalý může ze dne na den změnit orientaci a zahodit celý svůj dosavadní život, nejmenší co můžu udělat pro sebe je přijmout sama sebe takovou jaká jsem a přitom prozkoumat svou vlastní sexualitu. A bylo by super kdybych se taky dala na holky, mohla jsem mu poslat fotku jak mě líže nějaká kolegyně aby ho nasralo že mě rozvod vlastně osvobodil a jsem šťastnější bez něj. Ale to se nestalo. Holky jsem zkoušela na vysoký, kamarádka mě přesvědčila k líbání, ale jen mě to usvědčilo v tom, že není nad pevnou chlapskou prdelku, něco jako má Adam. A nebo silný chlapský ruce, ve kterých se můžu celá schovat, jako má Adam. Ne, na holky nejsem. Místo toho jsem si uvědomila, že mě tak trochu přitahuje... synovo sperma.

Kdybych neprocházela tímhle sexuálním znovuzrozením tak bych nad tím vůbec nepřemýšlela. Adam je mladý kluk, mladý kluci masturbují. Masturbují hodně a často. I tak mě překvapil ten absolutní objem synova spermatu. Snaží se to přede mnou schovávat, ale občas najdu jeho trenýrky, kompletně pokryté jeho semenem. Jednou jsem měla štěstí, a semeno bylo ještě čerstvé a teplé. Vlezl rovnou do sprchy, takže jsem měla čas to prozkoumat. Ten pach, barva, konzistence. Kapka semene mi začala pomalu stékat po ruce, a to byla pro mě výzva. Dala jsem si ruku k ústům, a ten pach naplnil můj nos. V ten moment jsem si uvědomila že můj syn už není malý kluk. Je to dospělý chlap který se biologicky připraven na množení a jenom čeká až si nějaká samice do sebe vrazí jeho penis a pořádně ho vyždíme. A v tenhle moment na mě přišla žárlivost, že tou samicí nebudu já. Nechápu proč si nezaslouží aby jeho první výstřik v někom nebyl do ženský, která ho miluje nejvíc na světě, která ho zná nejlíp na světě.

Trenýrky jsem si konečně dala ještě blíže ke rtům, a slízla jsem kapku semene co mi stékala po ruce. Sperma mého syna, biologický oplodňovací materiál mého syna mám na jazyce. Možná jsem byla jen vzrušená z toho jak zvrácenou věc jsem právě provedla, ale měla jsem pocit že mi to i zachutnalo. Sprcha přestala, hodila jsem trenýrky zpátky na zem a vzdálila jsem se co nejdál od místa činu.

Další den Adam odešel do školy a po dlouhém zvažování jsem zase zabloudila k němu do pokoje. Na zemi ani v prádelním koši nic. Tak asi smůla, ledaže- podívala jsem se do odpadkového koše a našla jsem... bože. Kondomy plné sperma, aspoň 5 velkých plných kondomů. To přeci není normální, můj syn stříká víc než kůň. Zvědavost mi nedala, prohmatala jsem si každý kondom a našla jsem ten pro mě. Jeden z nich byl ještě teplý, tohle můj syn vystříkal maximálně před 10 minutama. Lehla jsem si na jeho postel a pomalu jsem ten těžký prověšený kondom rozvázala. Nevím co mě to popadlo, ale musím ho ochutnat. Jednou rukou jsem si zajela do rozkroku a druhou rukou jsem si rozvázaný kondom dala až ke rtům a začala jsem ho žužlat.

"Adam, můj syn, tohle před chvílí vystříkal a já si to teď leju do pusy. Je to nechutný, jsem nechutná, jsem špatná matka. Měla bych ho milovat jako syna a ne jako plodnýho samce na kterýho bych nejradši skočila, vykouřila mu ho a pak ho prosila ať to do mě vrazí. Ať se vystříká do mě, do maminky. Ať mě chytí za krkem, zatlačí mě do postele a začne do mojí kundičky vrážet ten jeho velkej ztopořenej čůrák, dokud do mě nevyprázdní všechno co v sobě má." Pravou rukou jsem si teď zběsile dráždila poštěváček. "Kluk kterého jsem přivedla na svět by se mi odvděčil tím, že mě omrdá do smyslů zbavena. A jako správná maminka bych mu pomohla s tím jeho problémem. Měl by jenom stříkat do mě, nikam jinam. Dokud z toho nebudu blahem slintat a po tváři mi nepotečou mi slzy štěstí." Blížila jsem se k vrcholu když v tu chvíli bouchli dveře.

"Ahoj mami, zapomněl jsem si laptop."
Rychle jsem si natáhla kalhotky, zahodila kondom a nějak ty peřiny pohodila aby to vypadalo nedotčeně. Stihla jsem se jen posadit v posteli když vešel do pokoje, pozastavil se a zíral na mě.
"A... ahoj? Co tu děláš?"
"Já... jsem tu jenom uklízím trochu."
"Aha"
Přešel k psacímu stolu a hodil laptop do batohu🡕 . Na cestě zpátky si mě prohlížel dokud se nezastavil podruhé.
"Mami, máš něco na puse." a prstem si ukazoval na svůj pravý koutek.
"Aha ha ha. Díky." Utřela jsem si jeho sperma do rukávu. "Asi, to byl... jogurt."
"Aha, jasně. Musím. Ahoj."
"Ahoj."
Dveře se zabouchli.
Vydechla jsem a zhroutila se zády na postel. V životě jsem se víc nečervenala.

Další díl bude 80 stránková reportáž na Erikovo homosexuální historii?

🕙 Přidáno 30.12.2023
📂 Kategorie: Orál, Incest, Gay, Sperma

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře

strelec2 (2023-12-31):
Již se na to těším,ale doufám,že nezapomeneš taky na syna s mamkou a jak to pokračovalo

Exwriter (2023-12-31):
Zajímavá forma a styl. Souhlas se střelcem, matka se s tímhle asi nespokojí na dlouho.

Robert (2024-01-02):
Když mi bylo cca 14, taky jsem extrémně stříkal a mastil jsem si ohon i čtyřikrát denně:D

Slv (2024-01-04):
Taky mne to zaujalo. Originální rozjezd a rád bych si přečetl o vývoji vztahu matka - syn. Trochu mne straší avizované pokračování s Erikem, ne že bych si yrád nepřečetl, spíše naopak, ale 80 stránek mi přijde moc. Zmínka o otci mne zaujala. Nemusí jít primárně o pozdní uvědomění sexuality, to se stává výjimečně. Většinou jde o její skrývání pro společenský tlak. Dříve byl běžný. Nyní je o něco výrazně slabší, ale přetrvává.

Borovan (2024-01-14):
Hezká povídka, zajímavý styl a samozřejmě obsah. Taky doufám, že bude pokračování!

Simon (2024-03-22):
Je mi 65 a také si to často udělám 5x za den, někdy i více krát.