Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Tábornická historie erotické povídky

Před třiceti lety jsem začal jezdit jako hlavní vedoucí na dětské tábory. Nebyly to žádné mega akce🡕 – zhruba dvacet dětí a dva až tři další vedoucí, dva týdny stan🡕 ování v tehdy čerstvě zpřístupněné pohraniční části Šumavy u říčky Černá. Ten rok s námi jela nová vedoucí Andrea, řečená Andy, asi dvacetiletá studentka pražské přírodovědecké fakulty. Nebyla vyloženě krásná, k tomu ji pár centimetrů chybělo a několik kil přebývalo, ale čišela z ní živočišná energie a sexappeal. Měla tmavé oči i vlasy, menší pevná prsa, vcelku štíhlý pas a větší zadek. Nepředstavujte si ale žádnou rozkydlou prdel, její pozadí bylo hezky pevné, formované lyžováním, badmintonem a cvičením ve fitku. Kontrast útlého pasu a širokých boků mne zaujal na první pohled, protože holky s postavou typu "přesýpací hodiny" mě vždycky přitahovaly.

Jiskřilo to mezi námi od prvního dne, ale krom mnoha různých narážek, vtípků a občasných doteků k ničemu nedošlo. Přišel poslední večer a závěrečný táborák. Když dlouho po půlnoci oheň dohoříval a děti zalezly do stan🡕 ů, šli jsme s Andy pozorovat úplněk na nedalekou mýtinu. Andy se zastavila s hlavou vyvrácenou k nebi. Vzal jsem ji za ramena a pomalu otočil k sobě. Začali jsme se líbat a byla v tom všechna ta vášeň nastřádaná za ty dva týdny. Zajel jsem ji rukou pod tričko a nahmátl vzrušením ztopořené bradavky. Laskal jsem jí prsa a po chvíli jsem přesunul ruku pod její šortky🡕 . Cítil jsem, jak je mokrá, a prsty hledal cestu do její jeskyňky. Andy mi visela na krku a líbala mne tak vášnivě, že jsem její jazyk cítil až na mandlích. Zvedla jednu nohu a opřela ji o pařez. Tím se mi její kundička naplno otevřela. Vnikl jsem do ní nejdříve prostředníčkem a pak i dalšími dvěma prsty. Dlaní jsem přitom jemně třel klitoris. Cítil jsem Andin zrychlující se dech, kousala mne do jazyka a křečovitě objímala. Začala se chvět, prohnula se a já cítil, jak se jí kundička několikrát silně stahuje. Zůstala mi viset na krku a když v ní orgasmus dozněl, svezla se na kolena. Stáhla mi kraťasy🡕 a mého ptáka, který celou tu dobu stál jak obelisk ve Stonehenge, třikrát pomalu pohladila od špičky ke kořenu a zpátky. Šibalsky se na mne odspodu podívala.
"Jestli budeš pokračovat, budeš za vteřinu postříkaná."

Usmála se a začala mi ho kouřit jako žádná předtím. Chvíli jen na špičce, pak si ho dala do pusy až na doraz, dokonale používala rty i jazyk. Bylo jasné, že to vzhledem k dvoutýdenní abstinenci nemůže mít dlouhého trvání. Doslova jsem jí explodoval v puse. Neuhnula, sála a polykala. Vychutnával jsem si tu slast se zavřenýma očima a hladil ji ve vlasech.

Po chvíli jsem ji vzal za ruku a vedl kousek dál, kde v zátočině říčky pod mohutnými smrky byl malý mechový palouček. Tam jsem chtěl slibně rozjetou noc završit pořádnou šoustačkou. "Nezlob se, ale mám přítele a tohle by mi vůči němu přišlo nefér", vyvedla mě z omylu Andy. No, hlavně že ta kuřba ti připadala férová, pomyslel jsem si. Než se mi ale záblesk zklamání stihl objevit na tváři, Andy mi vrátila naději na slastné pokračování: "Kromě šukání ale můžeme všechno ...", zašeptala, dlouze mne políbila a zase na mne tak rošťácky mrkla. "Lehni si na záda."

Rychlým pohybem si stáhla šortky🡕 i kalhotky zároveň, klekla si obkročmo kolem mé hlavy a kundou si mi sedla na obličej. Vyplázl jsem jazyk a začal prozkoumávat, kam jsem dosáhl. Střídal jsem jemné dráždění klitorisu s hlubším pronikáním do její jeskyňky. Nadzvedávala se a zase dosedala, kroužila pánví nebo se pohybovala zepředu dozadu. Jak rostlo její vzrušení, byly ty pohyby větší a rychlejší. Za chvíli mi rajtovala po obličeji sem a tam, vlastně si to sama dělala o můj vyplazený jazyk. Vyvrcholení na ni přišlo rychle. Divoká jízda se najednou zastavila, sevřela mi hlavu svými stehny, prudce vzdychala a oběma rukama si hladila prsa. Jazykem jsem vnímal pulzující kundičku a cítil, jak mi do obličeje teče její šťáva. Když si rozkoš naplno vychutnala, sesunula se Andy zvolna do mechu a nabídla se mi zezadu. "Myslel jsem, že tohle nemůžeme", povídám. "Na anál se to navztahuje", zašeptala dílem přejícně a dílem netrpělivě. Nemusela mne víc pobízet. Její luxusní zadek mne maximálně rajcoval. Anál byla tehdy pro mne exotika, ale Andy měla zjevně větší zkušenosti. Z předchozího dovádění byla všude úplně mokrá, tak jsem do jejího análku bez problémů pronikl a začal jemně přirážet. Nádherné sevření jejího zadečku udělalo svoje a za chvilku jsem se do něj vystříkal stejně krásně, jako předtím do pusy.

Leželi jsme na mechu a pozorovali noční oblohu, která už na východě začínala blednout. "Viděla jsi film Příští rok ve stejnou dobu?" Byla chytrá, pochopila, na co se ptám. "Ráda za rok zase pojedu", usmála se a políbila mne. Slib dodržela ještě další tři roky a vždycky jsme si to parádně užili. Pak dostudovala, vdala se, měla děti a na tábor už nikdy nepřijela.

Není moc pravděpodobné, že by Andy tenhle příběh (který jsem mimochodem nikdy nikomu ještě nevyprávěl) tady četla. Ale kdyby náhodou ano a poznala se (jméno jsem změnil) a přes propast třiceti let si vzpomněla na tu vášnivou červencovou noc, ať mi nechá comment.

🕙 Přidáno 9.9.2021
📂 Kategorie: Šukání, Anál, Orál, Školačky, Sperma

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře