Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Táborová zkušenost erotické povídky

Ten den hřálo sluníčko jako o závod a teploty se vyšplhaly až na třicet stupňů. Celý den jsme hráli hry, takže to na nás bylo večer pěkně vidět. Všechny děti šly spát hned po večeři a někteří vedoucí také. Nakonec jsme u ohně zůstali jenom s mým kámošem Lukášem. Brzy ale začalo pršet, a tak jsme chtěli jít do stanu🡕 , ale v tom momentě jsem si vzpomněl, že jsem ve společném stanu🡕 nechal baterku.

Když jsme rozhrnovali plachtu, uviděl jsem na zemi ležet naší kamarádku Karolínu. Byla to krásná, dlouhovlasá blondýnka se štíhlou postavou a krásným úsměvem. Ležela na zemi přikrytá jemnou dekou🡕 spokojeně oddychovala.

Lukáš se natáhl pro baterku, ale nevšiml si kovového kyblíku položeného na židli🡕 , zavadil o něj a kyblík s ohromnou řachou spadl. Karolína měla díky bohu tvrdý spánek a tak se jenom zavrtěla a spala klidně dál (nebo tak jsem si to alespoň v té chvíli myslel). Ležela na boku a deka🡕 jí zakrývala už jen část těla od pupíku dolů. S Lukášem jsme koukali na její nádherný prsa lemovaný zlatavýma vlasama. Lukáš po chvíli vykoktal něco ve smyslu, že bychom měli radši jít. Já se na něj nechápavě podíval, ale řekl jsem mu ať si dělá co chce, že já tady zůstávám. On se sebral a odešel. Rozhodl jsem se převzít osud do svých rukou. Letmo jsem se dotkl jejích bradavek a hned jsem ucítil jak rychle ztvrdly. Prsty jsem kroužil kolem nich a vychutnával si tu podívanou na nejkrásnější holku na světě. Po chvíli mě napadlo, že bych se mohl podívat i na to, co se skrývá níž. Opatrně jsem odhrnoval deku pořád níž a níž až se mi naskytl ten nejúžasnější pohled na její dokonale oholenou mušličku. Začal jsem jí hladit nejdřív zvenku pěkně celou rukou a pak jsem se přemístil na poštěváček a krouživými pohyby jsem masíroval a masíroval. Zajel jsem mezi pysky a ucítil její nádherně mokrou kundičku. Prostředníčkem jsem zajel zajel dovnitř a pohyboval jsem sem a tam pěkně v rytmu. Pak jsem přidal na rytmu a dobrých deset minut jsem dělal jako šílenej. Najednou se Karolína zvedla, já se leknul a přestal jsem.

Ona měla jiskřičky v očích a čišela z ní nadrženost jako by si několik let nic nedělala. Žadonila, abych jí ho tam strčil, že to strašně moc chce. Kroutila se jako žížala a bylo na ní vidět, jak strašně je nadržená. Penis mi už dávno stál pěkně v pozoru a já jsem poslušně zasunul. Nejdřív jsem zasouval pomalu a ona si při tom hladila poštěváček a kňučela jako by chtěla ještě víc. Tak jsem přidal na rychlosti a pořádně jsem jí ojel jako nějakou sprostou děvku. Kňučela a třásla se jako by přede mnou byla nějaká vysněná dračice z porna. Když už jsem věděl, že budu, chtěl jsem ho vytáhnout, ale ona mi ho zpátky nandala a jezdila po mě jak smyslů zbavená, až jsem se udělal a ona kroužila v bocích jako bohyně. Slezla ze mě a pak už jsme líbali až do rána.

🕙 Přidáno 4.6.2019
📂 Kategorie: Masturbace

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře