Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Tenkrát v parku erotické povídky

Je pátek večer a co jiného bych mohla mít v plánu, než pořádnou party ve městě. Oblíkám kraťoučkou sukýnku a tílko, které toho moc nezakrývá, ať se mají pánové na co dívat a vyrážim do výru noci. Cestou se zastavuji pro dva kamarády a konečně dorážíme do klubu.Nejdřív dáme nějaký ten drink, ale za chvilku se jim ztrácím a mířím přímo doprostřed parketu. Sukně se mi při tanci občas vyhrne, takže je vidět téměř vše...

Netrvá to dlouho a cítím něčí dotyk na zadečku a druhou rukou mi dotyčný začne masírovat moje pevný trojky. Chvilku si jen užívám dotyky a až po chvilce se obrátím-za mnou nestojí chlap, ale pohledná blondýnka. Lehce zčervená "ahoj, já...promiň, chtěla jsem to zkusit, líbíš se mi..." Na další slova nečekám a vášnivě ji políbím. Proč nezkusit projednou něco jiného? Poodejdeme lehce stranou, pokračujeme v líbání a já cítím, jak lehce hladí mou kundičku. "hmmm, koukám, že se ti to líbí." šibalsky komentuje můj mokrý klín. "Nepůjdeme někam na vzduch?" ptám se a je jasné, že i ona myslí na blízký park. Sotva dojdeme do stínu, vrhá se mi pod sukni🡕 a stahuje úplně promočené kalhotky. Mírným tlakem mě posadí na lavičku, roztáhne nohy a já si jen vychutnávám její dotyky. Nejdřív mezi prsty stiskne můj hrášek, až slastně zavzdychám. Začíná mě lízat. Saje moje šťávy, jazykem mi zajíždí do dírky. Hlasitě sténám a je mi opravdu jedno, že nás tam může někdo objevit. Vychutnávám si její dotyky-jazyk na kundičce a rukama mi masíruje kozy. Rychle se blížím k vrcholu. Vykřiknu, prohnu se a orgasmus mi projede celým tělem. Blondýnka se usměje a od kundičky přesune veškerou pozornost k prsům, které lehce líbá a hladí, zatímco já oddychuju. Po chvíli se vzpamatuju a začnu ji líbat, "Bylo to krásné, snad se mi podaří se ti odvděčit..." děkuju, zatímco jí rozepínám košili.

Slečna se taky nemá za co stydět, nádherné pevné kozičky, tak akorát do ruky. Hraju si s nima a ona dává vzdechy na jevo, že se jí to líbí. Pomalu se přesunuju k její štěrbince. Letmo jí pohladím a na její reakci je vidět, že je stejně vzrušená, jako jsem byla já. Stáhnu jí kalhotky a ochutnám její šťávičku. Jazykem hbitě kmitám na jejím hrášku slasti zatímco do kundičky jí postupně strkám jeden a pak dva prsty. Pořádně jí projíždím kundičku, zatímco jí saju poštěvák. Začne sebou házet, tlumeně vzdychá a mě je jasné, že dosáhla orgasmu. Prsty, ktrými ji mrdám, mi začne ždímat kundičkou, ale já nepřestávám a pořád přirážím. Jen ať si užije do syta, holčička. Za chvíli na ní přijde další orgasmus a já jí nechávám být, jen jí nežně hladím po celém těle. Když se vzpamatuje, přijde s nabídkou, kterou nemůžu odmítnout - "Zopakujeme si to? Doma mám i nějaké hračky🡕 ..."

🕙 Přidáno 5.6.2019
📂 Kategorie: Lesbičky, Párty

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře