Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Tip na výhodný sexshop: Sexdolls.cz

Jste sami? Nedostává se vám dostatek sexu od vaší partnerky? Chcete si užít trochu zábavy v páru navíc, ale nemáte ještě odvahu na reálného třetího partnera? Sexdolls.cz jsou skvělým místem, kde sehnat nejen silikonové panny, realistické TPE panny a panáky, ale také erotické pomůcky jako jsou vibrátory, dilda a masturbátory. Sexdolls.com má vždycky všechno skladem a pouze od těch nejlepších výrobců pro evropský trh.

Nabídka Sexdolls.com má pouze takové produkty, které mají potřebné certifikáty a jsou vyrobené ze zdravotně nezávadných materiálů. Nestane se vám tedy, že by produkty obsahovaly nebezpečné ftaláty. Veškeré nabízené zboží splňuje nejpřísnější podmínky spojené s legislativou Evropské Unie i Spojených států amerických.

Bojíte se, že váš pošťák se vám bude posmívat až vám poveze vaší novou silikonovou pannu v životní velikosti? Nemusíte. Vše je 100 % diskrétní. Obaly jsou anonymní a název odesílatele na balíku nemá žádnou spojitost se sexem. Bude to jako jakýkoliv jiný balíček, které si objednáváte k sobě domů.

SexDolls.cz je autorizovaným prodejcem realistických pan RealDoll známých také jako CzechDoll, WM Doll, Sino-Doll, AFDoll, Doll House 168, JY-Doll, ORDoll, ClimaxDoll, JMDoll, DreamDoll, 6YeDoll, DsDoll / ExDoll, Irontech Doll, Jarliet Doll, YourDoll, Doll4ever, Piperdoll, Pipedream - Ultimate Fantasy Dolls, ASDolls, Banger Babe Doll ...

Všechny panny jsou detailně popsané co se týče materiálu i jejich funkcí. Důkladně se také věnujte pasáži, kde je specifikována údržba, protože ta je důležitou součástí pro zachování trvanlivost panny. Je pravděpodobné, že budete muset na e-shopu sexdolls.cz přikoupit také čisticí prostředky a přípravky pro údržbu. Taková silikonová panna od renomované značky jako je třeba Sinodoll vás vyjde na 70 tisíc korun, což je nemalá investice.

Velké silikonové panny začínají na ceně kolem 16 tisíc korun. Mnohé z nich je možné modifikovat před odesláním na přání budoucího majitele. K některým je možné přikoupit také modifikace pro změnu jako jsou paruky. Přikoupit můžete také některé prádlo z nabídky Sexdolls.cz, ovšem může vám chvíli trvat, než se trefíte ve velikosti. Vybírat prádlo na pannu je trochu složitější než v případě člověka. Některé panny mají dokonce vyměnitelné hlavy, aby vás nepřestala vaše partnerka nikdy bavit.

Pokud si obchod Sexdolls.cz zamilujete, je tu pro vás připraven štědrý věrnostní program. Každý registrovaný zákazník je do něj automaticky zařazen. Jako registrovaný zákazník získáváte okamžitě slevu 2 % na všechny nákupy. Kromě klasických výhod jako je přehled objednávek, přehled faktur a přehled o servisních zakázkách a průběhu reklamace tak získáváte benefit, který můžete využít hned pro svou první objednávku. Pokud navíc máte v plánu koupit pannu, pak čekejte že poštovné bude zdarma. To je totiž zdarma pro všechny objednávky nad 500 Kč.

Věříme, že si s pannami i dalšími hračkami od Sexdolls.cz užijete spoustu zábavy ať už o samotě nebo ze zvídavou partnerkou či partnerem. Přejeme vám příjemný nákup a spoustu nových erotických dobrodružství.

🕙 Přidáno 1.6.2021

Hodnocení: 3/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře