Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Trapasy ve 14-ti erotické povídky

Chodil jsem tehdy do osmé třídy, bylo mi necelých 14 let. Psali jsme ve škole nějakou písemku, dnes už ani nevím z čeho. Hodina se chýlila ke konci, já toho moc neměl napsaného a byl jsem velmi nervózní. Seděl jsem celý stažený, nohy jsem měl křížem, stehny silně sevřený rozkrok. Jak čas ubíhal, nervozita rostla. Začal jsem si uvědomovat, jak mi tvrdne penis mezi stehny, což mi začalo navozovat příjemné pocity.

Začal jsem cítit něco naprosto zvláštního. Začalo mi být úplně jedno, kde jsem, jak pokračuje moje dílo na lavici a úplně jsem se vnořil do toho úžasného pocitu, který mi vycházel ze silně sevřeného klínu. Stisknutí jsem dále zesiloval a úžasný, dosud nepoznaný pocit stoupal. Tento nový pocit naprosto převzal kontrolu nad mým vědomím, cítil jsem něco tak krásného, něco, jako bych měl ve svém těle drogu. Tento pocit gradoval, ale netrval dlouho. Po chvíli slasti a absolutního odpojení od prostředí, ve kterém jsem se nacházel, jsem cítil, že přichází vrchol. Vrchol provázelo několik mých prvních výstřiků semene. Byl to nepopsatelně nádherný pocit, vše mi bylo v tu chvíli jedno. Stříkal jsem své první mužské semeno. Pak jsem se najednou vědomím vrátil do lavice, uvědomil jsem si kde jsem, co se stalo a co to pro mne teď znamená. Měl jsem mokré kalhoty🡕 , za chvíli byla přestávka a já si uvědomoval, že budu musel vstát z lavice, opustit třídu a jít na tělocvik. Písemka mě už vůbec nezajímala ani už nevím, co jsem z ní dostal, asi nic moc.

Zazvonilo a já se jako poslední vyšoural ze třídy s taškou před sebou, ve snaze zamaskovat nehodu, kterou jsem měl v kalhotách🡕 . Na chodbě jsem náhodou potkal starší ségru, která hned začala zjišťovat, co se děje. Byla to skvělá holka a tak vůbec nezkoumala příčinu, ale snažila se mi pomoct, abych mohl jít na tělocvik. Půjčila mi tehdy své kalhotky a takové, docela univerzální tepláčky, které na mně ani moc nevypadaly divně. Dál už to nějak zdárně prošlo, nevzpomínám, že by to mělo nějakou dohru.

🕙 Přidáno 2.6.2019
📂 Kategorie: Sperma

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře