Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Tresty za neposlušnost na půdě starého domu erotické povídky

Můj Pán bydlí ve velkém starém domě na samotě v lese. Jak můj Pán, tak i jeho dům působí velice tajemně, vždy cítím takový zvláštní mrazivý pocit, když tam jdu a celá se klepu nervozitou a zároveň vzrušením s myšlenkami, co si na mě můj Pán asi zase vymyslí. Dnes po delší době mi Pán konečně umožnil dát mi zase pořádnou a tvrdou lekci. Už se nemůžu dočkat.

Vybíhám rychle z domova a nasedám do auta, protože už teď mám zpoždění. Jestli nepřijdu včas, Pán mě určitě potrestá a nebude mě vůbec šetřit. Stojím u jeho dveří a zaklepu. Můj Pán mi otevře a podívá se na mě se svým šibalským úsměvem. Ovšem pak zvážní a řekne - Máš zpoždění ty jedna děvko! Dělej, klekni si na kolena, rozepni mi kalhoty🡕 a začni mi ho pěkně kouřit, abych ho cítil až v tvym krku! Teď mi ho za trest jenom v kleče vykouříš, příště budu na tebe mnohem tvrdší, nebudeš si ke mně chodit, jak tě napadne ty čubko! Omlouvám se Pane, už se to nikdy nestane. S radostí Vám ho vykouřim a Vy se mi pak můžete vystříkat, kam jenom budete chtít. Pán mi dal nejprve facku a poté začal intenzivně a hluboko přirážet, až jsem z toho měla slzy v očích, jelikož jsem se skoro dávila, ale i tak se mi to moc líbilo, protože díky tomu měl nade mnou Pán moc a to mě hrozně vzrušovalo. Začala jsem postupně vlhnout víc a víc. Těšila jsem se, až mi Pán konečně projeví tu laskavost a pořádně mi vyšuká mou mokrou kundu. Můj Pán se již blížil k vyvrcholení, přirážel do mojí pusy čim dál tim víc až se mi vystříkal na celý obličej. Takhle se mi to líbí ty moje děvko a ještě jsme zdaleka neskončili, budeš mě dneska hezky poslouchat nebo ti dam výprask na tu tvou rajcovní prdelku. Pán mě chytil za vlasy a poručil mi, ať si kleknu na všechny čtyři a odtáhl si mě po schodech až na půdu svého domu. Tam mezi trámy již měl připravené řetězy a pouta🡕 . Strhal ze mě oblečení, přivázal si mě a já tam jen bezmocně stála. Vzal dlouhý bič a začal mě jím bičovat přes zadek, začala jsem hned hlasitě vzdychat. Pán mě třískal bičem čim dál víc, až mě to začalo hrozně bolet. Dost už! Zakřičela jsem. Cože, ty si budeš ztěžovat? A kdo ti vůbec dovolil mluvit?!

Za to dostaneš ještě dalších 20 ran a budeš si je počítat, mně žádná děvka nebude řikat, co mam dělat! Po 20 ranách jsem Pánovi poslušně poděkovala a on si mě opřel o trám, aby do mě mohl ze zadu proniknout. Však já ti teď pořádně prošukam tu tvou mokrou kundu, no jen mi řekni, jak si nadržená, hm?! Ani si neumíte představit, jak moc Pane. Jsem už na Vás hrozně nadržená, vošukejte mě prosím! Pán mě opravdu nešetřil, šukal mě dost tvrdě úplně na doraz, tak to mam totiž nejradši. Samým vzrušením jsem křičela pomalu na celý les. Dal mi ještě svorky na bradavky a profackoval mě, protože ví, jak moc mě to rajcuje. Pak si mě opět otočil a narval mi ho do zadku. Tak co, líbí se ti to kurvo? Nehodlam tě vůbec šetřit! Po nějaké době se mi vystříkal do mýho zadku a já jen cítila, jak mi stéká teplé semeno po nohou. Koukam, že se ti to líbilo ty nadržená kurvičko, za týden opět přijdeš a trochu přitvrdíme. Děkuji Pane, bylo mi ctí, že jsem Vám mohla dělat děvku a příště Vám opět ráda posloužím.

🕙 Přidáno 31.5.2019
📂 Kategorie: Sperma

Hodnocení: 2/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře