Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Trojka na swingers party erotické povídky

Sedím na pohovce uprostřed bytu, v ruce sklenku červeného vína a odpočívám po prvním dnešním kole. Jsem na swingers party u kamaráda. Kromě nás dorazilo dalších 10 párů. Večer se začíná rozjíždět. Sleduju dění kolem sebe. Souložící páry, těla propletená a oddávající se rozkoši. Všimnu si, že dvojice sedící opodál po mě podezřele často pokukuje. 19letá slečna s dlouhými blond vlasy a o něco starší chlap s až překvapivě vyvinutým penisem. Díky všudypřítomné nahotě jsem si i slečnu mohla dobře prohlédnout. Původně bledá kůže a uzoučký krk lákající k políbení, pod ním luxusní prsa s lehce vztyčenými bradavkami...

Netrvá dlouho a dívka si přisedá. Po pár větách se její rudé rtíky přesouvají od mluvení k zábavnější činnosti. Vezme do úst jednu z mých bradavek, druhou zkušeně masíruje prsty. Zavzdychám. Rudé rtíky se líbezně usmějí. Něžně mě povalí mezi polštářky na gauči a přesune se níž. Jazýček putuje přes mé ploché bříško až do klína. Prsty rozhrne pysky a olízne pičku po celé délce. Jazykem masíruje klytoris. Dělá drobné kroužky a zrychluje. Cítím její nehty zarývající se mi do boků. Dvěma prsty pronikne do mého lůna. Po chvíli přestává s návrhem se přesunout do vedlejší místnosti. Její přítel jde s námi. Povalí mě na postel a vezme si připínací penis připravený opodál. Nanese teochu lubrikantu a přirazí. Ležím na zádech, nohy obtočené kolem jejího těla. Šuká mě, jako kdyby už nechtěla dělat nic jiného než tohle. Jako kdyby nás nečekal zítřek. Zavřu oči a nechám se unášet rozkoší. Cítím její péro klouzající dovnitř a ven v mé vlhké kundě. Jak u toho vzdychá, oči lehce přivřené. Kůže se jí ježí vzrušením a tiskne se ke mě víc a víc...

Vyčerpáním se hroutí na mou hruď. Huste vlasy voní po skořici. Odpočívá ale sotva minutu. Její přítel, který doteď s chtíčem v očích celou scénu pozoroval, se zvedá a přistupuje k ní zezadu. Stačí jediný pohled do očí a vím, co mám dělat. Obejmu slečnu kolem hrudi, pevně jí chytnu, aby se nemohla ani hnout. Napůl klečí s krásně vyšpuleným zadečkem, o který je teď velký zájem.
On chytne dívku za boky a přirazí. Nejdřív se lekne, ale velmi rychle se oddáva situaci. Tempo zrychluje, šuká jí rozhodnými pohyby, oči stále upřené do mých. Slečna mi vzdychá do ucha a nehty zarývá hluboko do kůže. Opět na sebe kývneme a otočíme jí na záda. Každý se věnujeme své polovině. On pokračuje v započatém aktu, já sednu dívce na obličej klínem s utlumím tak její vzdechy. Okamžitě se dává do práce a dělá mi dobře.

Její tělo se začne chvět v návalu přicházejícího orgasmu. Lehce mě stiskne zoubky. Netrvá dlouho a muž jí následuje. Za chvíli všichni tři ležíme v milostném objetí.

🕙 Přidáno 5.12.2023
📂 Kategorie: Grupáč, Párty

Hodnocení: 2/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře