Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

U babičky na prázdninách erotické povídky

Vše začalo když mě bylo právě 9let. Ani ne týden po svých narozeninách jsem přijela ke své babičce na venkov, kde o prázdninách býval i můj bratránek, tehdy mu už bylo 13let a začal si dráždit a onanovat svého ocase a také nenechal na pokoji ani mou dírku. Pamatuji si na jeho divné choutky když nahatý přicházel snad každou noc k mé posteli a jeho třesoucí ruce, které mě hladily po stehnech, i po zadečku a nakonec prozkoumával i můj ještě holý žlábek který na sobě neměl ani jediný chloupek.

Ještě dnes si dobře pamatuji na ten zvláštní pocit mírného strachu ale i zvědavosti, při vzpomínce na tu noc, kdy jsem se po prve probudila s mou přehozenou noční košilkou až přes můj obličej a já škvírkami v pokoji uviděla světlo a pak jsem i cítila, jak mi roztahuje nohy od sebe a šmátrá mě jeho ruka v pohlaví. Bála jsem se, ale snad jsem se i podvědomě těšila na to co přijde, takže jsem se nehýbala a dále dělala, že spím. Jeho prsty mi zvědavě hladily dírku a chvilkami mě ji třel a současně jeho druhá ruka mě mačkala prdel do které mě píchal prstem dovnitř a ven. Mě se to po chvilce začalo nějak zvláštně líbit a tak sem ho nechala a dál dělala že spím ale zároveň jsem jakože ve spánku ještě více roztáhla své nohy od sebe aby mě tu rozdrážděnou dírku i moji něžnou prcku mohl ještě více dráždit. Pak sem ucítila jeho horký dech na mé andulce a taky jazyk který mě do ní vrážel a nebo vcucoval do sebe jako by kouřil cigarety. Pak sem ucítila, že se něco blíží co už nejde vrátit začala sem moc dýchat a už mě bylo jedno že ví že nespím a myslela sem že se počůrám neudržela sem to ale ani sem se nepochala měla sem první uvolnění kundičky. Bylo to moc nádherné a já moc chtěla aby mě to tak dělal pořád.

Pak jak sem se uvolnila a přestala se nadzvedávat bříškem a taky vrtět prcinou tak se otočila a lehla na břicho hnedka jsem ale ucítila jak mě ten jeho ztvrdnutý ohon plácá po mé malé ale už docela baculaté prcině. Po tom plácání za chvilku přišlo cákání a já měla celou prdelku postříkanou tím jeho semenem. Myslela sem že mě počůral ale řekl že to je normální mrdka a že budu mít po ní ještě jemnější prdelku. Můj rozkrok zase pocítil svědění a touhu si ten pocit slasti zopakovat, že jsem začala cukat zadečkem a vystrkovat ho do vršku takže jsem už neležela ale spíš klečela a on mě rejdil prstáka v dírkách a já se na ně sama nabodávala až sem u toho kňourala až do ukojení svého tehdy ještě dětského chtíče. Už tenkrát v tomto věku se mě to moc líbilo a často jsem si to doma nahatá představovala jak sem se nechávala svým bratránkem prstit a lochtat svou sice malou ale neukojitelnou candulu. Později jsem se od něj při našich dalších častých sexuálních hrách, které se stávali více běžnými, dozvěděla, že to byl jenom takový začátek naších společných her a našeho tajného onanování. Ale moc dlouho to tajné nezůstalo. Byli jsme párkrát babičkou přichyceni jak si jenom tak nahatí hrajeme s pohlavím. Za to jsme dostávaly vždycky velký výprask na holou pálivými kopřivy a to i tak že mě je provlékly mezi nohy a takto se zaříznutými v mé prcce je silou tahaly dopředu a zpět až se o můj konečník a kundičku celé roztrhaly. Pálilo to strašně moc ale i tak sem při tom byla vzrušená a ne jednou sem se při tom ukojila. U tohoto trestu na mě vždycky babička křičela že mě ty hanebnosti a zlozvyky se prsty v přirození dráždit odnaučí a u toho mě ještě tahala za vlasy a po prdelce rukou pleskala až sem ji měla celou rudou a od kopřiv pupínkovou. Navíc po jednom takovém tvrdém výprasku mě prý za tu nestydatou a hanbatou nahotu mě babička držela a teta vzala nůž🡕 ky a ostříhala mě mé krásné černé copy které mě už sahaly skoro až k zadečku abych to už vícekrát s nikým ani sama neprováděla a ostříhaly mě na kluka abych věděla že jsem hanbářka a nemocná hanebnice. Nepomohl ani můj pláč který se ve mně nejvíc probudil když sem uviděla ty velké nůž🡕 ky. Pak jsme musely ještě vedle sebe dlouho v koutě klečet a u toho jsme byly ještě mými copy šviháni které teta schválně namočila do alpy aby nás to více pálelo. Pro mě to už po takovém velkém vejmrdu bylo stejně jenom takové lechtání. Ale ty vlasy mě bolely ještě dost dlouho.

Ale už sem neměla strach že o ně přijdu jak mě tím pořád strašili že mě je ostříhají a tak sem už dělala samé naschvály že sem se třebas za dědinou svlékla i před cizíma kluky a to úplně do nahata a nechala si od všech prohlížet svůj rozkrok. Někteří mě do ní plivaly a nebo i strkaly větývky to už se mě moc nelíbilo protože to někteří kluci dělali schválně hrubě, tak sem jim taky rukou pleskla do rozkroku aby si moc nedovolovali. Pro mě to byl stejně celý den jeden orgasmus za druhým a domů jsem se vracela vyprstovaná až sem se sama styděla. Každý kluk mě totiž do mé holé dírky strčil aspon jednou svůj prst a to nemluvím o osahávání to mě všichni promačkávaly a roztahovaly půlky od sebe to mě vydráždilo pěkně. Jenom jeden kluk na mě nešahal. Ten dostal od kluků příkaz aby se taky svléknul do naha. On to od nich dostal za trest že na ně žaloval že kouřili. Moc se mu svlékat nechtělo protože se styděl ale po upomenutí jednoho postaršího kluka asi tak 15tiletého jako můj bratranec(byl určitě z nich nejstarší) odhodil své tepláky i tílko a tak postával před všemi nahatý tak jako jsem byla já. on jediný na mě nešahal protože ani nemohl. Kluci ho svázaly ke stromu a já ho měla jako sexuálně rozrušovat. A tak jsem si stoupla těsně před něj a vystrkovala na něj svou prdelku a na radu toho nejstaršího sem si ji rukama roztahovala a po chvilce se tomu klukovy začala ohánka vztyčovat do vrchu což všechny vesele pobavilo a někteří hoši mu ho chytli do ruky a začaly mu ho postupně mačkat a někteří i rytmicky pohonovat a tak se věnovali jak mu tak i mě. pak sem se mu měla přitisknout prckou až k břichu a kluci mu ho protáhli mezi mýma stehny a já ho tak měla mezi něma sevřít.

Jak jsem to udělala tak ten nejstarší kluk mu ho chytl do ruky a začal mu ho tak rychle prohánět až se mu jeho ocas vymrdil až na moje břicho pak mě tu jeho mrdku kluci rozetřeli po celém břichu i mezi nohama a řekli že su dobrá že se nestydím a že mě berou do jejich party a že až budou válčit s klukama ze vsi z druhé strany tak ještě něco zajímavého poznám až chytnou nějaké zajatce že to je klidně i víc potrápíme až fňukají!Jejich prdele jim sešleháme kopřivama až do ruda a pak i jejich vydrážděné ohony jim proutky sešleháme až jim pouští mrdinu a že to se mě bude určitě líbit je dráždit a pak jim ty napružené ohony před tou tvou dráždivou prckou sešlehat. To byli opravdové klukovské války které byli dosti tvrdé ale také i vzrušivé!Pak se to babička s tetou dověděli co sme tam dělaly za hanbárny a zase sem dostala kopřivama na prdel a pak už mě dost hlídaly že jsem nesměla ani za barák!Jenomže o to více jsme se jako zvědavé děcka svlékaly, ukazovaly a dráždily hned v sousedově zahradě kde ty naše sex hry dále pokračovali ale pak nastala změna protože nás tam ten soused načapal a začal nás tam sám svlečený a nahatý pozorovat co tam všechno provádíme se svými nahatými a podrážděnými tělíčky. Ale to už bude zase jiný příběh. Náš nahatý soused který se od nás nechal prohlížet svého velkého ohona a nejenom to. ..

🕙 Přidáno 3.6.2019
📂 Kategorie: Párty

Hodnocení: 5/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře