Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Učitel tělocviku erotické povídky

Bylo mi tehdy 18let a meli jsme hodinu tělocviku. vyučoval nás pohledný 32lety pan učitel, každá holka o něm snila. Byl konec hodiny a pan učitel poprosil mě a mou kamarádku Janu, at uklidíme tělocvičnu. On si zatim zapisoval plán příští hodiny. Zkončil a přišel nám pomoct. Ptal se nás, jestli bychom nechtěli jet na soutěž🡕 ve vybijene. Obě jsme radosti vyjekli a souhlasiili. Jana sbirala miče z podlahy a já zahlédla našeho pana učitele, jak ji kouká na zadek opnutý džinsovymi kratasy.

Viděla jsem, jak se mu napnuly tepláky, něco ho tam očividnět lačilo. nevědela jsem, co mám dělat, atak jsem utekla na zachod, byla jsem mokra jako studánka. sáhla jsem si na poštěváček a nežně po něm přejela, zajekla jsem slastí, asi to šlo slyšet, protože přišla Jana a ptala se, jestli jsem v pořadku. Všimla si mé ruky v rozkroku, kterou jsem ze zmatku nevytahla z kalhotek. přišla blíž a polibila mě, vzala mou ruku a olízla ji. začli jsme se vášnivě líbat a třít o sebe svá vnadná a mladá těla, rozhodli jsme se, že pujdem do tělocvičny, kde už nikdo není. tam se naše jazyky opět spojily anaše ruce bloudili do studanek vášně. najednou se rozrazily dveře a vnich náš mily, pan učitel. copak to děláte holky??? ptal se a my jen něco breptali na vysvětleni...on však rekl - ja přesně vím, po čem dvě male kurvičky touží. sundal si teplaky a vyskočil jeho čurák, mimochodem, pěknej čurak. jana se ho ihned chopila a začla ho něžně lizat, ja jen koukala a hrala si s pičkou. .učitel mě chytl za vlasy a dotahl mě před janu a poručil mi - lízej!!!citila jsem, jeji milostne štavy. bylo jich tolik, že jsem nestihala polykat. najednou se má krásna kamaradka prohla jako luk a proživala orasmus...to ale trvalo, ty štětko, rekl ucitel a opřel mě o lavičku, strčil mi do kundičky sveho ptaka a rytmicky prirazel...

Prirazel vic a vic...byla jsem na vrcholu blaha. Jana mi pri tom masirovala me krasne ctyřky a ja mela mokry orgamus. nato mi pan učitel postrikal prdelku hustym, horkym spermatem. od te doby, jsme se s panem ucitelem schazeli. .a jak leta utikala, vzala jsem si ho a čekame druhe dite...i tak muže končit postelovy...ehm lavičkovy zažitek.

🕙 Přidáno 2.6.2019
📂 Kategorie: Grupáč

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře