Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Učitelka s 16-letým erotické povídky

Tenkrát mi bylo 16 a byl jsem hodně umělecky nadaný. Maloval jsem fakt skvěle, takže jsem byl skoro na všech soutěž🡕 ích v okolí. Na některý se mnou jezdila i učitelka VV, měl jsem jí i na matiku a byla to kočka. Většina mých snů, byla právě o ní. Jednou jsem měl jet někam do Prahy a ona měla jet se mnou. Bylo to i s přespáním. Tak jsme tam dorazili a uložily jsme se každý v jiném pokoji.

Já jsem nemohl usnout a tak jsem vytáhl svou chloubu a začal honit. Vtom cvakla klika a v nich stojí učitelka! Okamžitě jsem zčervenal. Co to děláš ?, zeptala se mě. Já jsem nevěděl co říct a tak jsem ho prostě jen zandal. Najednou ale řekla - Na co jsi myslel ? A já jsem jen špitl - Na vás. Ona se sladce usmála a řekla - No vidíš, ani to nebolelo. A vytáhla mi ho z kalhot !!! Já jsem jen nechápavě koukal, jak se svlíká a čurák už mi stál v pozoru. Ani jsem nepostřehl, že svlíká taky. A pak mi ho začla kouřit. Takovou slast jsem ještě v životě nezažil. Netrvalo dlouho a já jsem začal sténat a po chvíli jsem jí sperma vystříkal do pusinky. Pak jsem jí řekl - Nechcete si zašukat pořádně ? Ona se nade mě dřepla zavedla si mýho čuráka do píči a už to jezdilo. Mačkal jsem jí její kozy a ona začala vzdychat.

Za chvíli se udělala a prosila mě jestle bych jí nemohl lízat. Rád bych, ale neumím to na to si vzala mou ruku a začala ukazovat - Tohle je poštěváček, tohle stydké pysky Já jsem shýbl a začal lízat. Ten pocit je nádhernej když stačí jen zamlet jazykem a ona už skoro křičí slastí. Ale já si s ní chtěl pořádně užít !!! Tak jsem si stoupl chytl jsem čuráka do ruky a narval jsem jí ho do píči. Začal jsem přirážet a přitom jsem ji hnětl kozy. Oba jsme byli hotoví zároveň, ale ona ještě chtěla zezadu. Tohle se mi krapet hnusilo, ale pak, když jsem nasadil to bylo perfektní. Jezdil jsem v ní zezadu a přitom jsem jí prstil. Když jsme byli úplně oddělaní řekla - Budeš ke m chodit na doučování z matiky, když jsem teď svobodná Už jsme si rozdali kolikrát a než jsem si našel dívku, hodně mě toho naučila.

🕙 Přidáno 31.5.2019
📂 Kategorie: Orál, Zralé ženy, První sex, Sperma

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře