Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Upíří paměti erotické povídky

Jmenuji se William jen William, ale říkají mi Střelec. Mé příjmení je ztraceno v hlubinách času stejně tak jako můj život. Narodil jsem se v Anglii léta páně 1484, bylo to v době kdy akorát vycházeli z módy rytíři a podobně. Můj otec tento "přechod nepřenesl přes srdce a zabil se. Tehdy se věřilo, že sebevrazi se nedostanou do nebe za bohem, ale já už tehdy věděl, že jsou to nesmysly. Žádný bůh, andělé ani ďábel neexistují. Moje matka se znovu vdala, za jednoho měšťana s dobrou pověstí. Jeho "dobrá pověst se brzy ukázala jako velmi špatná. Na matku neustále křičel a se mnou to nebylo o nic lepší, když mne nemlátil tak byl pryč (a to nebylo moc často).

V té době mi bylo 17, ale tenkrát to bylo jiné a v tomhle věku už jsem byl muž. Jednou k večeru jsem se vracel domů a již z dálky jsem zřetelně zaslechl ten jeho křik. Vstoupil jsem opatrně do dveří a neslyšně je za sebou zavřel. Nepozorovaně jsem se plížil po schodech do patra a po očku jsem mrkl do jejich pokoje. Matka přidušeně ječela a to prase na ní leželo a znásilňovalo ji! Přistoupil jsem trochu blíž a zřetelně viděl jak jeho obrovský chlupatý penis jak zajíždí hluboko do matčiny vaginy. Při tom pohledu se mi udělalo trochu zle, ale sledoval jsem to roztřeseně dál. Náhle se matka vzepjala, on se do ní však natlačil zpátky, potom zařval a nejspíš začal stříkat. Hned po svém orgasmu z ní slezl a sklonil se pro kalhoty🡕 , matka se na něj však zezadu vrhla a chtěla ho asi uškrtit. On se však otočil, tasil meč namířil ho na matku a zlostně zavrčel - "Ty hnusná kurvo, tak ty bys mě chtěla sejmout, jo?! Toho budeš litovat, teď ti to udělám tak, jak ti to ještě nikdo nikdy neudělal. Zatasil meč zpátky do pochvy a hodil matku na postel. Stál jsem za dveřmi a se zatajeným dechem pozoroval co se bude dít. Ten prasák se na ní vrhnul, přivázal jí ruce k posteli a začal jí lízat. Matka se nejdříve bránila, ale po chvilce toho nechala, když jí vlepil dvě facky. Potom vzal do ruky svůj penis a rychle jí ho tam zasunul. Pak začal okamžitě přirážet a přirážel jak šílený. Když dospěl k orgasmu, vytrhl z pochvy na zemi meč a řekl - "Teď je čas zemřít. A napřáhnul se. Vyjekl jsem a vyběhl zpoza dveří. Jen se na mě překvapeně podíval, ruku už však zadržet nestačil. Meč dopadl přímo doprostřed matčiny hrudi. Matka zakřičela - "Vraždááááá! Oba jsme na ní zírali, on však potom vytáhl z matky meč, řízl se do obou rukou a zkrvavený meč mi nacpal do rukou. Potom zaječel - "Pomoc, vražda! Byl jsem tak překvapený a šokovaný, že jsem jen stál a zíral. Během několika chvilek se do domu vřítilo několik stráží. Jen se rozhlédli po místnosti, povalili mne na zem, spoutal🡕 i a odvedli do vězení. Nemohl jsem nic říct, jen jsem trochu brečel. Ve vězení a jsme měl dost času přemýšlet o tom všem. Proklínal jsem život a hlavně jeho. Kéž bych ho tak mohl zabít, jenže jemu jsem se nemohl měřit. Byl starší, zkušenější, silnější zkrátka jsem neměl šanci. A tehdy se na scéně objevil můj později nejlepší přítel a tehdy byl ten den, kdy jsem zrozen pro temnotu. Jmenoval se Lucien a byl to upír. Přišel za mnou do vězení na návštěvu a řekl mi - "Vím, že se chceš pomstít, ale nemáš na to sílu. Co kdybych ti jí dal, novou sílu, nový život?! Jen jsem se na něj zamračeně podíval a krátce přikývl. Lucien se pousmál a vzápětí, ani nevím jak na mě klečel a sápal se mi na krk. Z jeho úst mu čouhali dlouhé špičáky a já ani v tu chvíli nechápal co se mnou bude.

Kousl mě do krve, trochu se jí napil a než odešel tak mi řekl - "Až nastane čas a ty se odsud dostaneš, vykonej svou pomstu, potom si tě znovu vyhledám. Nechápal jsem co tím myslí jak bych mohl utéct z vězení, přemoci stráže a zabít ho! Mimochodem ten neřád (bývalý manžel mojí matky) se jmenoval Marcus. Brzy jsem však pochopil co tím Lucien myslí, za dva dny jsem se cítil nějak divně a když jsem zabouchal na dveře vězení s prosbou o jídlo, dveře se vyvrátili z pantů. Strážný na mě vyjeveně koukal a já si v tu chvíli uvědomil Lucienův dar. Strážný chtěl něco vykřiknout, ale už to nestihl, protože najednou neměl hlavu. Uslyšel jsem z blízké cely výkřik, nahlédl tam a viděl jak nějaký další strážce znásilňuje mladou dívku. "Pusť ji, hajzle! Zařval jsem, ale můj hlas zanikl v hluku rozbíjejících se dveří. Strážce vypadal trochu načuřeně, že jsem mu překazil orgie, ale to, že jsem ho rozpůlil o zbytky vykopnutých dveří to opravdu nečekal. Vzal jsem polonahou dívku do náruče a odnášel jí pryč. Měla lehce umaštěné černé vlasy, štíhlou postavu, prsa dvojky a hezkou mušličku. Při pohledu na ni se mi můj penis postavil, ale to nebyl vhodný čas na prasárničky. Slyšel jsem seshora jak se dolů ženou stráže, obrátil jsem se proto, bez problémů vytrhl jednu okenní mříž i s kusem zdi a vyskočil ven na ulici. Žebráci a lidé na ulici po mě udiveně koukali a jeden muž se dokonce zvedl, ale to už jsem běžel (nebo spíš letěl) k východu z města. Zhruba za 20 minut jsem byl dost daleko z dohledu a tak jsem našel malou, ale prostornou jeskyni pro dva. Tam jsem dívku uložil a jen čekal až se probere. Čekal jsem jen asi 8 hodin. Zpočátku byla lehce dezorientovaná, ale rychle si zvykala. "Kdo jsi? zeptala se a já ji odvětil - "Ten kdo tě zachránil.

Nato se ke mně doslova vrhla, objala mě a já ji začal líbat. "Pojď do mě. zažadonila a já se nedal dvakrát pobízet. Strhal jsem z nás zbytky oblečení, přisál se na ni a začal ji líbat po všech koutech jejího krásného těla. Ona mi na oplátku vsála do úst můj penis a nádherně pokouřila. Já nechtěl zůstat pozadu a začal jí lízat její mušličku. Posléze jsem si vzal do ruky svůj penis a pomalu jsem ho začal soukat do její komůrky. Trošku sykla, ale zdálo se mi, že se jí to líbí. Chvilku jsem přirážel a potom jsem vystřídali polohu. Zezadu je to mnohem lepší, pomyslel jsem si a přirážel jak to šlo. Naše soulož hlasitě mlaskala jak se bily naše nohy. Dívka hlasitě sténala slastí a já též. Poté jsme vyzkoušeli polohu, které se odborně říká "ranec. Dívka se krátce nato udělala a mě už taky zbývala jen chviličku do vrcholu. Na penis mi uvnitř teklo spousta milostných šťáv a já si to náležitě užíval. Za chvilku už jsem jí vystřikoval její komůrku. Z mého nástroje mi jen tryskalo a já byl na vrcholu blaha. Potom jsem ho z ní vyndal a celkem čerstvě jsem usedl na trávu před jeskyní. Dívka jen ležela v jeskyni a zadýchaně si hladila svoji mušličku. Souložit jako upír má i své výhody. Máte mnohem větší výdrž a tudíž i chuť dělat to častěji. Tehdy jsem pochopil čím jsem se definitivně stal a ne, že by se mi to nelíbilo. Mít takovou sílu, rychlost a výdrž je snem asi každého muže. Dumal jsem jak se dostanu k Marcusovi, dívka mezitím vyšla ven (dřív bych jí asi neslyšel, ale od té doby co jsem se stal upírem se moje smysly rapidně zlepšili) a zeptala se mě na jméno - "William, jsem William. Řekl jsem stále napůl zamyšleně a myšlenkami pryč. Potom jsem se obrátil na ni - "A ty, jak se jmenuješ? Dívka se široce usmála a odpověděla - "Kristýna.

Díky, že jsi mne vysvobodil tam z vězení. Naznačila rukou přibližný směr k onomu městu. Jen jsem pokýval hlavou a řekl - "Já se tam musím ještě vrátit a něco vyřídit. Překvapeně se na mne podívala, ale nic neřekla. Oba jsme se potom na sebe usmáli a šli se opět milovat. Pozdě v noci jsem se probudil a přemítal jak vykonám svou pomstu na Marcovi a již teď jsem se na to hodně těšil. Lehce jsem se ve tmě pousmál, přitulil se opět ke Kristýně, přikryl nás zbytkem našeho ošacení a znovu usnul...

🕙 Přidáno 4.6.2019
📂 Kategorie: Pohádky

Hodnocení: 5/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře