Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Uvězněná s bolestí hlavy erotické povídky

Probudila jsem se v cizí koupelně s bolestí hlavy. Vzpomněla jsem si, že jsem na dvou tejdení pařbě, na oslavu konce střední. Přišla jsem sem s kamarádkou, ale nikoho jinýho jsem neznala, byly to kamarádky známí.

Bylo kolem poledne, když jsem se kouknula na mobil. Byla tam sms od mojí kamarádky Lucky.

"Kde seš Andreo? Párty skončila. Ten kokot Tomáš, kterýmu to tam patří, a jeho kamarád to zmrvily. Ozvy se, až budeš doma. " No jak myslí tak tiše vyklouznu pomyslela jsem si. Odemkla jsem koupelnu (zevnitř jsem byla zamčená) a hned se nasměrovala ke dveřím. "Sakra, " pomyslela jsem si, když jsem zjistila, že je zamčeno, budu muset za tim debilem jít a požádat ho ať odemkne.

Když jsem vešla do obýváku, seděl tam Tomáš a jeho kamarád u načatý vodky a povídali si. První mě zaregistroval Tomášův kamarád.

"Hele to je ta kráska, co se vypařila na začátku pařby. " Z jeho hlasu jsem odhadla, že alkohol🡕 na něj už působí. Po něm zareagoval i Tomáš.

"Posaď se, máme před sebou ještě 13 dní pařby, " oznámil mi a pokynul ať si sednu.

"Ne díky. Půjdu radši domu. Jediná holka bych se tu stejně necítila dobře. "

"Ale neboj, mi ti uděláme dobře. Posaď se, " pronesl arogantně a začal se s kamarádem smát.

"To určitě, " utrousila jsem, jako by si je nevybrala nikdy žádná holka, ale skutečnost byla taková, že to byly dva pohlední, vysoký a svalnatí kluci. "Můžeš mi prosím odemknout?"

"Takže jsme zamkly. Takže tu musíš zůstat. Posaď se!" rozkázal s úsměvem Tomáš.

"Nesednu si debile! Chci jít domů! Takže mi běž..., " vyjela jsem na něj, ale nedokončila, protože Tomáš vstal a vlepil mi facku, až jsem spadla na kolena.

"Budeš poslouchat děvko!" s těmito slovy, mě hodil do křesla. Byla to pěkná rána, až jsem málem omdlela. Začínala jsem mít strach, ale nějak jsem zkameněla, a nedělala nic.

"Dej si ať se trochu uvolníš, " řekl kamarád Tomáše a podával mi panáka vodky. "Jmenuju se Tibor. "

Vzala jsem od něj panáka, a bez přemýšlení jsem mu ho chrstla do obličeje. V tu chvíli se Tomáš zvedl a vlepil mi druhou facku. Sesunula jsem se z křesla, spadla hlavou na stůl a ztratila vědomí.

Probudila jsem se nahá v ložnici a vzpomněla jsem si co se stalo. Tvář mě bolela. Hned jsem vystrašeně hledala známky po znásilnění, ale nic jsem nenašla. Vyholenou lasturku jsem měla suchou. Na mém štíhle těle nebyla ani známka násily, ani na mých pevných dvojkách. Zrovna jsem si prohlížela kozy, když do ložnice vešli Tomáš a Tibor. Úplně jsem oněměla a ztuhla. Tomáš zamknul ložnici a klíč si strčil do kapsy kalhot, které si začal rozepínat. Sním začal i Tibor. Oba se začaly svlíkat a Tomáš u toho mluvil.

"Tibor tě chtěl už omrdat, když si byla v bezvědomí, ale přemluvil jsem ho, že takhle to bude lepší. " Stoupla jsem si a schoulila jsem se na druhém konci pokoji.

"Prosím nechte mě, " prosila jsem vystrašeně, "Vždyť ještě otěhotním, " napadl mě jako jediný argument. Tomáš se ale jen zasmál.

"V kabelce jsme ti našli prášky. Takže bludama krm někoho jinýho kurvo. " Jak to dořekl, projel mím mozkem signál, že jsem prohrála. Začaly mi tíct slzy po tvářích.

"Tak nebreč. Pokud budeš hodná, už tě neuhodíme. A dokonce si to i užiješ. Tak hezky poslouchej kurvo, nebo tě umlátím. " Oba dva už byly svlečený a oba dva si pohonily svoje už napnuté čůráky. Tomáš měl tak sedmnáct centimetrů a Tibor tak devatenáct. Tomáš přišel ke mně a hodil mě na postel.

"Začneme zlehka. Tady Tiborovy vykouříš, a já ti zatím projedu jazykem kundu. Jasný?" zeptal se Tomáš. Nevěděla jsem co v tu chvíli dělat. Tak Tomáš mi hned natáhl facku, byla menší než ta minulá, ale taky silná. "Tak dělej děvko!" zařval Tibor který seděl na posteli opřený o zeď. Tomáš mě zvedl a postavil na všechny čtyři, tak že jsem měla Tiborovo ptáka pár centimetrů od obličeje.

Tibor mi vlepil facku a zařval, že mi to trvá. Vzal mi hlavu jednou rukou, druhou mi rozevřel pusu a narval mi ptáka z poloviny do pusy. Začal hejbat s mojí hlavou, tak aby mu to bylo příjemné.

"Je to naše děvka! Bude to dělat sama a ráda! Pusť jí, " zavolal někde za mnou Tomáš a pořádně mě pleskl přes nastavenou prdel. Tibor mě pustil a já začala pohybovat v podobném tempu, jak si to před tím korigoval. Tibor si slastně dal ruce za záda a užíval si.

Po chvilce, jsem začala cítit Tomášův jazyk v mojí kundě. Začal mi jí krásně vylizovat a na poštěváčku se vždy zdržel. Uměl to dobře. Ale když se mi to začalo líbit uvědomila jsem si co dělám. Vyndala jsem Tiborova ptáka z huby, udělal sud z postele směrem ke dveří a snažila se utéct. Já blbá, zapomněla jsem, že je zamčeno. Ucítila jsem dvě mohutné ruce které mě hodily na postel.

"Tak ty čubko! Doufám, že už ti došlo, že se odtud nedostaneš. Teď budeš poslouchat nebo tě vážně umlátím!" zařval na mě Tomáš, který mě propleskl, postavil do stejné polohy. Tibor se postavil na kolena, aby mohl si sám přirážet do mojí pusy. Když mi Tibor zase narval ptáka do huby. Tomáš mi vrazil prsty do kundy. Vyjekla jsem a lehce kousla Tibora.

"Dávej bacha kurvo!" vykřikl a dal mi facku a pokračoval v přirážení.

Tomáš mi párkrát projel prstama kundu, aby zjistil jestli jsem už dost vlhka, což jsem i přes nelibost byla. Už jsem jen cítila jak nasazuje svého čůráka na okraj mojí kundičky a pomalu zajíždí. Vzlykala jsem a zase jsem začala brečet. Když do jel až na dno, pomalu ho vytáhl a chytl mě za boky. Začal rychle přirážet a Tibor se přizpůsobyl na jeho rychlost. Huba i kunda mě bolely, od jejich hnusného zacházení a přála jsem si ať už se udělaj, ale ani po čtvrt hodině ani jeden nejevil známky blízkosti orgasmu. Byla jsem ráda, že ani já ne, vůbec se mi to nelíbilo a bolelo to. Asi po další čtvrt hodině začal Tibor hekat a pořádně mi přirazil ptáka, kterého mi zarazil skoro až po kořen do huby. Začal mi stříkat do huby svojí mrdku. Měla příšernou chuť, chtělo se mi zvracet, ale nějak jsem to přežila. Polykala jsem automaticky, jinak bych se udusila. Když jsem začala polykat, ucítila jsem, jak už i Tomáš plní svou dávkou mé útroby. Řekla jsem si, že teď budu mít aspoň na chvíli pokoj, ale pletla jsem se. Když Tibor vytáhl svého čůráka, všimla jsem si, že mu pořád stojí jako na začátku. Beze slova se vyměnily, teď u mojí hlavy byl Tomáš. Dokonce i jemu pták stál jako předtím. Tibor se nějak nezatěžoval tím, že sperma jeho kamaráda mi teče po noze, bez rozmyšlení mi ho vrazil do lasturky a začal mě velkou rychlostí mrdat.

"Nejdřív mi ho hezky olížeš děvko, " rozkázal Tomáš. Tak jsem začala olizovat moje šťávičky a jeho sperma. Když si všiml, že už na svém čůráku nic nemá, vrazil mi ho do pusy a pokračovalo mrdání z obou stran.

Asi po deseti minutách, jsem cítila lehké křeče v podbřišku. Už se mi blížil orgasmus a já jsem ho chtěla dotáhnou. Když jsem byla už blízko, začala jsem se Tiborovi napichovat na klacka.

"Hele tý kurvě se to už líbí, koukej jak přiráží, " pronesl Tibor a s Tomášem se uchehtl. Když to dořekl, dosáhla jsem svého orgasmu a začala jsem kňučet. Cejtila jsem jak stahuju pochvu kolem Tiborova čůraka. Byla jsem úplně mimo, a už mi bylo jedno, že mě šukaj. Než jsem stačila přijít na sto procent k sobě, tak se oba udělali. Tibor chtěl ještě očistit již zvadlého ptáka a potom Tomáš prohlásil, že to stačilo. Oba se oblíkli a oznámily mi pravidla pro příští dny.

"Budeš po domě chodit nahá, máš zakázáno se oblíkat. Budeš plnit každé naše přání a bez odmlouvání. Pokud něco budeš chtít dělat, musíš se nejdřív zeptat. Jestli něco z toho porušíš dostaneš výprask. "

To byly pravidla. Kterýma jsem se do konce dne držela. Oni chlastaly a koukaly se na televizi, celý zbytek dne jsem jim nosila všechno co si usmyslely, samozřejmě jsem byla nahá. Dostala jsem k jídlu jen jeden sendvič, s tím že si víc za dnešek nezasloužím. Předtím než šli spát, jsem jim musela vykouřit. Potom mě přivázaly k topení co bylo u gauče, na kterém jsem měla spát. Ještě chvíli si ze mně dělali srandu, ale po chvilce šli spát. Já jsem ještě chvíli přemýšlela nad tím, jestli to tu přežiju, ale zmáhala mě únava a tak jsem brzo usnula.

🕙 Přidáno 2.6.2019
📂 Kategorie: Orál, Znásilnění, Párty, Sperma

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře