Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Ve vlaku erotické povídky

Jmenuji se Pavel a toto se stalo jednoho zimního dne, když mi bylo 16. Jel jsem z Brna, docela pozdě večer. Nasedl jsem si do posledního vagónu, protože tam jezdí málo lidí a chtěl si trochu zahonit. Vše bylo perfektně připravené, ve vagonu nikdo nebyl, v mobilu jsem měl pár fotek sexy kluků a průvočí mě zkontrolovala lístek, takže se sem už nevracela. Všechno zkazil starý kamarád Honza ze základky.

Všiml jsem si ho, a snažil se trochu skrýt, aby si nepřisedl, ale stalo se. No tak jsme trochu pokecali, co a jak na nové škole. Musím přiznat, že byl dost sexy. Jako byl hodně vysoký a na tu výšku příliš hubený, ale měl nádherný hrudník(to si pamatuji ze ZŠ z tělocviku). Musím uznat, že mě dost vzrušoval, až mi začal tvrdnout tak, že jsi toho všiml i on. Tak se mě zeptal - To ti stojí nebo ho máš tak velkýho?. NIc jiného mě nenapdalo, než - Si šáhni když to chceš vědět. Co mě fakt překvapilo, tak že se nahnul a šáhl mi do rozkroku. Nemusím snad říkat, jak mě to nažhavilo. Podíval se na mě svýma krásnýma očima a mačkal mě dál. Já se ho zeptal co blbne, a on místo aby odpověděl, tak si začal sundávat pásek🡕 . Jsem v sedmém nebi, pomyslel jsem si. Stáhl si kalhoty🡕 a já uviděl jeho krásné boxerky ( ty mě hodně vzrušují) a penis, stojící v pozoru. Řekl - Jestli nechceš abych někomu vyžvanil, že si po mě chtěl kouřit péro, tak mi budeš dělat moji děvku. No rád jsem souhlasil. Nejdřív jsem se musel svlíknout až do trenek a stoupl si do pozoru. On si stoupl a začal mi tahat za bradavky. To se mi líbilo. Pak se svlíknul on, a já si musel kleknout. Už to začíná, radostně jsem si pomyslel. Stáhl i boxerky a na mě se vyval dobrých 20 centimetrů dlohý péro. Chtěl abych mu ho vykouřil, proč ne? Nejdříve jsem mu olízl špičku, potom pokračoval ke koulím a nakonec jsem si ho strčil do pusi.

Nejdříve asi do polovily, potom mi přitlačil hlavu až ke kořenu. Takhle jsem mu ho chvíli cumlal, ale vše se pokazilo, když jsme dorazili do první zastávky. Tak tak jsme se stihli obléci, než se otevřeli dveře. Naštěstí nastoupila jenom jedna stará babka a sedla si hnedka na první sedadlo. Ikdyž už to nebylo ono a on byl oblečený, tak jsem mu ho dokouřil. Až začal stříkat, chtěl jsem hlavu oddělat, protož na chuť spermatu jsem si moc nezvikl, ale ten hajzl mi tak silně držel hlavu, že jsem to musel celé spolikat. Byla tu další zastávka a nastoupil sice starší, zato uristlí chlap. Honza mi ho za odměnu vyhonil, nim moc to nebylo, chtěl jsem aby mi ho i on vykouřil, ale řekl že až příště. Potom jsem si mohl hrát s jeho bradavkama, což taky bylo super.  Na další zastávce jsme vystupovali, a když jsme procházeli kolem toho chlápka, tak jsem z prdele na něj, že prý jestli si můžu šáhnout na rozkrok, než něco stihl říct, už jsem tam měl roku. No docela na mě čuměl, ale než se na něco zmohl, tak už jsme vystupovali. Venku mi honza ještě nacpal sníh do trenek a slíbil, že příště to bude zajímavější. Už se na to zase těším a určitě o tom napíši další povídku.

🕙 Přidáno 31.5.2019
📂 Kategorie: Gay, Sperma

Hodnocení: 1/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře