Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Veroničina zkoušky z dospělosti erotické povídky

Veronika si teď užívá, ale já budu za chvilku také. Nedávno jí bylo konečně osmnáct a tak si už se strejdou Markem můžou všechno dovolit, zatím co já si to můžu dělat jen sama a nebo s jen s ní. Jenže než se k tomu šoustání dostala, tak jí bylo asi několikrát horko. Ne kvůli počasí, ale kvůli zkouškám, které ji Marek připravil. Mě to za rok začne taky, ale už chci být opravdu dospělá ženská. Něco na tom je, musíme si ledacos vyzkoušet a zažít, aby jsme se nesoustředily pořád jen na Marka.

To je sice náš perfektní strejc, dvakrát tak starší než já, ale za ty dva tři roky absolutní erotiky a sexu, co s Veronikou naprosto ve všem plníme jeho přání a úkoly i kdyby to bylo sebevíc perverzní. Za tu dobu se známe snad stoprocentně, ale jen my tři mezi sebou. Proto ty zkoušky, abychom ztratily trochu toho ostychu a strachu před cizíma očima. Veronika začala už před rokem v létě. V červenci se vydali (já jela s nimi, ale jen jako doprovod) s Markem na koupání k rybníku, jeli až někam sto kilometrů daleko. Vlastně vždycky se všechno dělo někde dost daleko od našeho města, abychom ani náhodou neriskovali, že nás potká a pozná nějaký známý.

Stačí, když už se třeba rozčiluje nějaký puritán. Svítilo sluníčko a u toho rybníka jsme se svlékli do plavek stejně jako všichni kolem, ale jen Veronika měla plavky opravdu super. Jednodílné, ale hodně sexy střih, kombinace bílé pružné látky a fialových šňůrek. Dokud byla jen na břehu, tak ji malé kousky a pásky trochu zakrývaly a stejně její drobné bradavky na pěkně vyvinutém hrudníku (obvod 92 cm a to jí bylo sedmnáct a něco) byly trochu vidět a podobně i ten chlupatý ostrůvek nad kundičkou. Opravdu to bylo odvážné. Jen malinký bílý trojúhelník vpředu, pěkně vykrojený do rozkroku, pak jen úzký pásek🡕 zaříznutý v prdelce, přes celá záda širší pásek🡕 se za krkem rozděluje a vpředu přes prsa jsou zase jen pár centimetrů široké pásky, které se na podbřišku zase spojují do trojúhelníčku. V pase jsou navíc jen fialové šňůrky, spojující na boku přední a zadní díl. Marek samozřejmě chtěl, aby si to Veronika pěkně zařízla přes kundičku, takže i když jí po holení zbylo málo chloupků, stejně nakonec jich většina vylézala ven. Vlastně jsem Vám neřekla, že úplně nejdřív jsme Veronice trochu vyholili kundičku pěkně do hladka, jen nad poštěváčkem začínal hezký protáhlý, asi tři až čtyři centimetry široký ostrůvek tmavých chloupků. Ani ne tak ostrůvek jako spíše obdélníček, pěkně viditelně to měla tak zarovnané.

Tohle je jedna z věcí, která se Markovi moc líbí a také nám to oběma navrhnul už dávno, téměř hned na začátku. Z těch extra návrhů nejdřív bylo asi fotografování a hned potom holení a pak všechno ostatní, takže si pamatuji, že mi bylo šestnáct a už jsem měla zase kundičku hladkou jako malá holčička. Když k tomu přidám kozičky sotva jako poupátka, růžovou gumičkou sepnuté vlasy a bílé kalhotky s puntíkama stažené ke kolenům, tak moje fotky vypadají na porno, ale přísahám, že už jsem opravdu byla zletilá. I Marek se také nechá čas od času upravit, ale vraťme se zpátky k rybníku. Vyrazila jsem napřed na malou pláž jen sama s dekou🡕 a sledovala jsem, co se bude dít dál. Za chvíli Marek šel na protější stranu rybníka, toho jsem určitě zahlédla s kamerou a potom se na kraji pláže objevila Veronika. S taškou přes rameno s plavkami zaříznutými do rozkroku s takřka nahým zadečkem okamžitě probudila všechny mužský kolem dokola. Hele to je kost, zaslechla jsem hned vedle sebe a všimla si třech kluků, jak jim oči lezou z důlků. Veronika těsně podél vody pomalu přešla téměř na druhou stranu a zastavila se kousek ode mne. Snad všechny hlavy neskrývaně otočené směrem ní mohli sledovat, jak si Veronika ukládá věci na zem a pomalu si rozbaluje deku. Pěkně se přitom předkláněla, takže proužky přes hrudník už nezakrývaly vůbec nic, ani vztyčené vzrušené bradavky, a když si deku urovnávala ze všech čtyř stran s mírně roztaženýma nohama (to není možný, já snad vystříknu, komentoval její vnady urostlý blonďák), desítky pohledů se jí zavrtávaly mezi hýždě a hlavně rovnou do kundičky. Konečně se posadila a většina chlapů se zase uklidnila. Veronika se pořádně natřela opalovacím krémem, nevynechala přitom žádné zajímavé místečko a také si pěkně přitom urovnala plavečky. Osvobodila zavlhlý proužek ze sevření stydkých pysků a trochu s ním kundičku zakryla a schovala, pak odložila tmavé brýle🡕 , vstala a šla si zaplavat. Ani snad nemusím zdůrazňovat, jak většina chlapů a i dost holek sledovali každý pohyb, mnohem zajímavější to ale bylo, když se Veronika vracela z vody ven.

Co bylo původně na plavkách bílé, to teď vypadalo jako průhledné, takže v prvním okamžiku se vám mohlo zdát, že je vlastně nahá. Když jsem se rozhlédla kolem sebe, viděla jsem hned několik kluků, kterým se boule na plavkách začala nápadně zvětšovat a jednomu dokonce ocas vyjel až z plavek ven a honem rychle se přetočil na břicho. Neprotahovali jsme to však dlouho a Veronika si začala balit všechny své věci a potom opět jako největší hvězda za velké pozornosti odcházela pryč. Zezadu vypadala také moc pěkně, na zadečku měla vlastně jen malý proužek mezi půlkami a jinak nic. Chvilku jsem ještě počkala a pak jsem se také sebrala a vrátila jsem se k našemu autu. Tam už na mě oba čekali, Marek Veronice vypočítával, co všechno ještě měla udělat ale já jsem ji políbila a pochválila, fakt se mi to líbilo. Jenže Marek spokojený nebyl a ani tu prý nebylo moc lidí, takže rozhodl že jedeme ještě na jiné koupaliště, Veronika si to celé zopakuje a bude se předvádět a provokovat mnohem víc.

Jen tak v plavkách jsme nasedli do auta, sundej si ten vršek na cestu, řekl Marek a kývl k Veronice, ač ti tam nezůstanou neopálené pruhy. Álo, podej mi sem tričko🡕 , otočila se na mě Veronika. Ale ne, jen zůstaň tak a předveď trochu ty svý kozičky, zarazil ji Marek, ač se babky na vesnicích třeba skácej, stejně je to odsud jem kousek. Sebrala Veronika zůstala sedět tak a já jsem se trochu zahihňala, až se na mě Marek ohlédl. Ty se moc nesměj, sedíš vzadu, tak se svlíkni úplně a pořádně se rozval, ač si taky tvoje pinda už zvyká. Přestala jsem se chichotat a polilo mě horko, ale jako vždy jsem poslechla, takže jsem těch dvacet minut jela v autě úplně nahá a s roztaženýma nohama. Přes žádné město jsme naštěstí nejeli ani jsme nikde nezastavovali a nikomu jsme se nepředváděli, takže to bylo fajn. Na druhém koupališti to bylo to samé v bleděmodré. Chlapi mohli na Veronice nechat oči, ta se zase neskrývaně předváděla na všechny strany. Navíc měla s sebou nafukovací lehátko🡕 , na kterém dost dlouho jezdila po vodě, takže jsem čekala, kdy se kvůli ní někdo začne topit. Naštěstí se nic mimořádného nestalo a za dvě hodiny jsme se zase sešli u auta. Všichni jme se převlékli, my holky do letních mini, samozřejmě bez kalhotek, Marek do bermud a trička🡕 a vyrazili jsme domů.

🕙 Přidáno 31.5.2019
📂 Kategorie: Piss

Hodnocení: 2/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře