Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Vymodlený výlet na sever erotické povídky

Po dlouhém plánování se nám konečně podařilo najít termín, kdy byla sama doma po úplně celý víkend a já jsem se blížil k nádraží města na severu, kde mě moje milá měla vyzvednout. Na nádraží jsem nic moc akčního nečekal, ale překvapila mě už tam, když přijela oblečená jen v dlouhém plášti a punčoškách. Cesta k jejímu domečku nějakou chvilku zabrala, takže jsem ji zvídavě prstíčkama rušil při řízení a pátral, abych zjistil, že opravdu tílko🡕 , podprsenka🡕 a kalhotky🡕 zůstaly doma. V rámci utajení jsme v cíli zajeli autem rovnou do garáže, kde jsme po krátkém okusování, opření o auto, usoudili, že do postele to je na naše aktuální stavy nadržení prostě moc daleko. Sednul jsem si na zadní sedačku v autě jen s rozepnutým zipem kalhot a ještě než jsem si je stihnul stáhnout, skočila na mě obkročmo a hladila svýma luxusně tvarovanýma kůzlátkama.

Byl jsem spokojeně zapasovaný mezi jejími krásně velkými bleďoučkými stehny, okusoval jsem mlsně její zahřáté bradavky a dvorce, mačkal ty rozkošné masité melouny a cítil, jak mi její mokrá pička olizuje žalud a opatrně na něj nasedá. Vyrazil jsem zadkem nahoru, zajel s mlasknutím do promáčené milostné škvírky až to sní lehce cuklo opačným směrem, ale stísněný prostor v autě neumožnil uhnout víc, takže jsem zajel až kam mi to ty blbě stažené kalhoty🡕 umožnily. Trochu jsem se bál, abych jí neskřípnul zipem okvětní lístky a místo plánovaného mrdacího víkendu jsme nejeli na pohotovost, takže jsem pak pohyby omezil jen na žaluda.. což ve finále byla vlastně taková předehra v našem pojetí.

Nechtěl jsem se vystříkat hned, takže po tomto uvítání jsme se přesunuli do domu, kde jsme po krátké prohlídce odhadli, že bychom mohli za ten víkend zvládnout prošoustat pokoj za pokojem komplet její bydlení. To znělo jako dobrý plán, takže jsme ho začali hned na kuchyňském stole realizovat. Mrdání na stole jsme měli kvalitně natrénované z nadržených rychlovek v kanclu a v kuchyňce na firmě, takže jsem si ji pohodlně usadil, kleknul a rozlízal - celkem zbytečně, spíš pro zahřátí její nálady, než z důvodu zvlhčení vulvy pro lepší projíždění - trochu se u toho ztopořil, a pak v záklonu zajel dovnitř. Roztáhnul jsem její jediné oblečení - košili🡕 , kterou si mezitím v rychlosti oblekla místo toho pláště - a věnoval se očima a rukama jejím úchvatným prsům, velkým dvorcům a naběhlým bradavkám. Má ten typ prsů, které jsou dost velké na to, aby si jich člověk pod jakýmkoli myslitelným oblečením prostě okamžitě všimnul (snad kromě stanu🡕 a HAZMAT obleku) a současně je má dost pevné na to, aby se člověk v této poloze na stole díval na bradavky zpříma, bez nutnosti nejdřív prsa zvednout rukama nahoru.

Pomalu jsem se kochal jak vjíždím kundí šťávou naleštěným ptákem dovnitř a ven, hladil její nádherná kůzlátka a užíval si to, že konečne nestressujeme, kolik na to máme vteřin. Do toho mi zlehka dýchala a občas vzdychla, když jsem v tom úhlu nějak šťastně trefil její vnitřní výběžek, kde má dráždění tak ráda. Občas jsem ho nechal vyskočit, pohladil uzdičku klitoris, objel pysky zbělené její štávou našlehanou mrdáním, poplácal přes pičku.. a pak ho zas nasměřoval dovnitř. Macatá stehna a pevné lýtka v samodržkách jsem pak pevně obejmul a chytnul ji rukama pod zadkem, ona se zase chytla mě kolem krku a mlaskavě jsme začali do sebe narážet plnou vahou našich nehubených nadržených tělíček. Na stříkání ještě nebylo v plánu místo, takže jsme toho po nějaké chvilce nechali, pustil jsem ji lehnout na stul a pár posledními pohyby jsme mrdání na stole ukončili.

Obídek připravovala moje krásná společnice nahá ve svitu poledního sluníčka, takže jsem ji nejdřív líně pozoroval ze sedačky v jídelně, udělal pár fotek z té úchvatné podívané na sexy selku v plném zápřahu u plotny, trošku jsem honil a občas vstal a nepomáhal při vaření tím, že jsem se ho snažil nacpat mezi stehna, objímal a osahával při práci poskakující kůzlata. A abych byl aspoň nějak užitečný, nakonec jsem aspoň nakrájel zeleninu na salát. To už měla svoji práci hotovou, tak šla pro změnu vyrušovat mě, když po čtyřech prolezla mezi židli🡕 čkama pod stůl, u kterého jsem pohodlně krájel, nohy od sebe, pytel a ptáka bimbajíce. Začala mi pod stolem okusovat visícího ptáka a koule, rukama od oliváku mi oboje příjemně masírovala, promazávala a zjišťovala, jak vlastně chutná moje klobáska s vejcema ala alio olio. Líbilo se mi jak mi zvadlého čuráka natahuje dvěma prsty, jedním shora přes žalud a druhou za uzdičku. Byl jsem celkem rád, že jsem si neufikl pazoury a říkal jsem si, že vaření ve dvou je vlastně celkem příjemná domácí práce.

Nudistický oběd byl originální a parádně lahodný, svítilo hřejivé sluníčko, kuřátko bylo obzvlášť vypečené, no a když nám něco padlo od pusy, druhý se o to časem jazykem postaral. Teda hlavně já, protože kousky rýže slízávat mezi kůzlátky byla příjemná chuťová složka obídku. Na moučník jsme se přesunuli do obýváku, mačkané jahody se smetanou jsem okusoval z a mezi prsy poté, co jsem si je přes protesty extra ruko-ňadry domačkal do jemné pasty a pohotově odjídal všecku dobrotu, která někudy vyteklo pryč. To mi ho trochu nabudilo, pomatlané prsa mé ležící Věstonické Venuše jsem párkrát projel polotuhým ptákem a nahrnul jahůdky do pusy, abych jí taky trochy toho moučníku dopřál. Udělal jsem si z jejích sametových prsů kolem ptáka rukama pěkně těsný tunel a vytláčel ten moučník směrem k její puse, jako píst projíždějící válcem motoru.

Pěkně a poslušně všecko slízala, tak jsem za odměnu naložil lžičku jahod a smetany na celou délku penisu a zajížděl jí k puse na okousání, jako by to byla šle🡕 hačka na rakvičce. Moučník se začal trochu nebezpečně dostávat všude možně, takže jsme neriskovali potřísnění gauče nebo koberce a dali si rychlou očistnou spršku okořeněnou neuspěchaným mazlením, přiměřenou dávkou honění - jakože důkladné mytí - no a jeden a pak dva prstíky se protáhly kundičkou a zadečkem, abych namasíroval i její skrytější zákoutí vnitřních částí pičky, kam se pták nedostane a nedostal. Užíval jsem si zvuků čvachtání kundičky plné šťáv, jejího spokojeného vrnění a spokojeného vzdychání. Mačkali jsme na sebe naše namydlená těla, klouzali po sobě a užívali si klidné odpoledne s plnými bříšky. Voněl jsem sice pak nechlapsky jejím květinovým sprcháčem, a bylo mi v daný okamžik tak nějak úplně fuk.

Přesunuli jsme se do ložnice s plánem odpanit další místnost, ale při mazlení - a asi plní dojmů předchozí části dne - jsme si tu siestu nakonec zchrupli. Usnul jsem moooc příjemně s hlavou mezi těmi jejími košatými prsy, její jedno macaté stehno mezi svýma, zatímco jsem se volnou rukou toulal mezi hlazením vlásků, ňader, smyslných boků, objížděním kundičky prstíčky a pochlapováním ptáka na zamýšlenou penetraci vykoupané a vláčné dírky. A bylo to krásné, spokojeně znavené usnutí. Probudil nás až chlad, když se slunko schovalo za mraky, takže jsme vymysleli procházku jakožto kulturní vložku jinak cekem příjemně promrdaného a nudistického dne, zakončenou na pifku a fláku masa k večeři. Spokojeně pře-najezení a nabumbaní Šerákem jsme se přesunuli až pozdě a po tmě domů. Večerní pokus o šoustání v ložnici jsme zkusili rozjet přehlídkou jejího normálního a erotického prádélka a jiných dráždivých doplňků, které jsem do té doby viděl jen v podobě obrázků, podporujících na dálku moje chlípné loudilské autoerotické sexuální fantasie. Vlivem pozdní hodiny nebo těch pivek jsme mě nějak extra neztopořili, takže jsme to nějak zvlášť nelámali přes koleno a prostě jsme nakonec usnuli při mazlení pod velkou peřinou.

V noci mě probudilo nějaké auto, co jelo kolem baráku moc rychle, nemohl jsem usnout, tak jsem si kleknul k ní a opatrně využil toho, že má milá ležela na zádech. Lehce jsem zvednul jednu nožku a roztáhnul si ji před sebou tak vulgárně, jak jen to šlo, podložil kolena peřinou a polštářem, aby ji ten diskomfort hned nevzbudil. Položil jsem svého měkkého ptáka na její mokrou pičku, pomalinku s ním začal pohybovat, takže jsem s ním takto postupně rozestoupil oba okvětní pysky a ještě pořád víceméně změklého nasypal do hřejivého mokrého lůna, které na mě do temné noci vykouklo svojí obdobně temnou dírkou. Moc se mi líbilo, jak mi v teplíčku její neuvěřitelně pořád mokré pičky pomalými pohyby postupně tvrdnul.

Snažil jsem se ji cíleně nevzbudit, ale v určitém okamžiku tvrdnutí si toho stejně nakonec ve spánku všimla, a bez větších protestů začala podporovat proces tvrdnutí lehkými pohyby pánví a zadkem. Když už bylo jasné z lehkých vzdychů při přirážení, že fakt teď zrovna nepotřebuje spát, zvednul jsem její nohy koleny k bradě, zapřel se rukama a začal mrdat zuřivě, trhavě tvrdě až moje stehna hlasitě plácala o okolí její kundy. Snažil jsem především sám rychle sebe uspokojit, aby mohl náš spánek zase pokračovat dál. Když to trvalo zbytečně dlouho, a už jsem pomalu ani nezvládal pokračovat, přesunul jsem na kolenou se nad její prsa, jednou rukou mi zmáčkla koule, druhou rukou ptáka a začala mě rytmicky honit, občas přitáhla hlavu k přelíznutím kousku ptáka tak, aby rytmus honění byl pořád stejně intenzivní. Síla zmáčknutí její rukou byla, jako bych rejdil čurákem v těsném zadečku, takže jsem začal cítit, že za chvilku budu popvé za ten výlet cákat semeno. Asi znáte jak to dopadá, když nějakou dobu abstinujete, pak několikrát lačně mrdáte a před vyvrcholením se zastavíte.. a až pak to konečně dotáhnete do finále.

Zaklonil jsem se, opřel o její kolena a nechal jí dokončit to dílo. Pak to přišlo v plné parádě - stříkal jsem a stahoval se mi zadek a koule nezvykle silně, no ona to ruční honění prostě miluje a dost kvalitně umí. Obzvlášť, když u mě už ví, že mám rád, když nepřestává honit ani v okamžiku, když stříkat začnu. Dojila mě tvrdým a pevným úchopem do poslední kapky a pak komentovala výsledek "no teda dík, fakt pěkně děkuju". Trochu prsa, ale díky mému záklonu hlavně krk, obličej, bohužel i jedno oko, rty.. pokryté vrstvou čerstvé smetany. Odvážně a obětavě mi ho držela a honila, i když jsem ji utápěl v další a další dávce tam, kde to asi nebylo moc příjemné. A taky polštář, čalouněná hlava postele a jak jsme zjistili ráno, dostříkl jsem až na zeď, u které byla hlava postele postavená. Dokud jsem na to nezapomenul, byla to naše stříkací bohatýrská historka.. spokojeně jsem se svalil, nahmatal kapesníčky, a snažil se z ní kolegiálně setřít, kolik jen to šlo, aspoň tedy z obličeje a krku. Bylo toho nějak nečekaně dost, vedle postele byla ráno slušná hromádka naskládaných kuliček, jako bývá na středověkých hradech hromádka dělových koulí vedle kanonu. Po úklidu jsme se zase přitulili a lehce zalepení usnuli.

Ráno mě pro změnu vzbudila ona v okamžiku, kdy mě zalehla svojí vahou a překvapilo mě, jak měla po noci chladivé hýždě. Když jsem si je chňapnul, uvědomil jsem si, že ten důvod, proč na mě leží, je moje ranní erekce, která se hrdinně probíjela dovnitř kundičky. Byl i přes to hasičské noční stříkání parádně tvrdý, což přesně potřebuje, když se chce udělat na koníčkovi. To je totiž jediné, jak ji dokážu svojí výbavou uspokojit - musí sedět na dostatečně prokrveném ptákovi, aby mohla uvnitř kroužit kolem jejího oblíbeného výstupku, no a po nějaké té době se uspokojí vaginálním orgasmem. Pomáhal jsem ji v kruhových pohybech, snažil se soustředit hlavně na to, abych zatínáním zadku zůstal pořád pevný a sjízdný a zvedal jsem pánev jak jen to šlo, aby měla k dispozici co nejdéle co nejvíc hlubokého projíždění ptákem. Moc jsem chtěl cítit a slyšet jak se udělá. Cítil jsem, jak jí žaludem uvnitř objíždím a třu její hrbolek uspokojení a vzrušoval se i tím, jak se jí u toho krouživě houpala kůzlata, na které jsem se v tom okamžiku mohl jen trýznivě dívat.

Nedosáhl jsem na ně pusou, jazykem - a ani rukama jsem se o to nesnažil, abych nepokazil její cestu za spokojeným startem dne. Po nějaké chvilce změnila postup na hluboké a táhlé projíždění pičky po co největší délce ptáka, snažila se narážet na ten svůj hrbolek mým ptákem jako kopím. Pokaždé, když její kunda dopadla až na moje koule, přilepili jsme se s hlasitým mlasknutím, protože ty nárazy vyháněly její slastnou mazací tekutinu po kapkách zevnitř ven a tekla mi po koulích a stehnech jako protržená přehrada. Trochu mě teda to zmáčknutí bolelo, ale ta bolest koulí zas povzbuzovala erekci, takže to vcelku náramně fungovalo. Několikrát hlasitě vzdychla, když se jí povedlo trefit se tak, jak chtěla, aby pak zas přešla k osvědčenému krouživému pohybu, se vzrůstající hlasitostí a četností vzdechů nakonec spokojeně zakřičela, pohnula ještě párkrát zadkem přes ptáka dopředu dozadu - a celá zpocená mě zalehla.

Přikryl jsem nás peřinou, že se ještě dospíme po té ranní rozcvičce, ale ona zvyklá fungovat podstatně dřív než já, zase začala myslet na moje uspokojení a začala hýbat na mém pořád ztvrdlém ptákovi, stále ještě uvězněném uvnitř její uspokojené kundičky. Hýbala zadkem nahoru a dolu, používala tak svoji mlaskající dírku a kulaťoučkou prdel jako takový velký živý bio masturbátor, a to se mi fakt moc líbilo. Pořád plnou vahou na mě, prso a bradavku jsem měl nacpanou v puse jak jen to šlo a užíval jsem si to mokré a hlasitě mlaskavé honění čuráka tou její uspokojenou píčou. Pak přece jen se dostavila únava, protože to ráno byla na kolenou už dost dlouho, tak řekla jen "já už fakt nemůžu, promiň" - jako by mi to po tom luxusním víkendu, noci a ránu vadilo, neuvěřitelná myšlenka. Zůstala ležet - nebo spíš odpadla - na mě, obejmul jsem ji a zmáčknul k sobě oběma rukama, trochu děkovně zapohyboval ptákem ze setrvačnosti a pak ho nechal pomalu změknout uvnitř.

Na tento víkend vzpomínám do dnes, kdykoli je mi smutno, bylo to prostě dokonalé. Kdybych měl tehdy sebou kameramana, vzniklo by domácí video, na které by se parádně dívalo třeba v domově důchodců, až budem jednou vzpomínat na silné životní zážitky. Jo, a zapomenuli jsme vymrdat spíž vedle kuchyně.

🕙 Přidáno 23.3.2022
📂 Kategorie: Šukání

Hodnocení: zatím nehodnoceno

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře