Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Vytrženo z kontextu erotické povídky

. ..to bychom měli, spokojeně zkonstatuješ, když se zalíbeně díváš na pomalu vytékající sperma z mojí kundičky. Takový škody, viď!? Vracíš jej prsty zpátky. Tiskneš se ke mně a zvedáš mi ruce nad hlavu. Nestihnu zaprotestovat a jsou pevně spojeny smyčkou provazu, který se snažíš přivázat za nohy stolu tak, abych se o něj musela opřít svým trupem. Bráním se, ale tahem za provaz se ti to podaří. Když mi chceš přivázat ještě nohy, držím je pevně u sebe.

Nemáš smlouvací náladu, takže si mlčky saháš pro bičík a dáváš mi poslední šanci na rozmyšlenou. Nevyužiji ji a ty mě obdaruješ několika ranami v plné síle. Mezi vzlyky se roztažení a následnému uvázání nohou nemám už chuť bránit. Stojím před tebou s vystrčeným zadkem, dokonale přístupná, s rukama na druhém konci stolu.

Tak. Teď už je ti asi jasný, co tě čeká, šeptáš, zatímco přikládáš svůj žalud k mýmu nevinnýmu análu. Úpěnlivě tě prosím, abys to nedělal a odpovědí je mi prvé tvé přitlačení. Vykřiknu bolestí a podlomí se mi kolena. Ale prosím tebe. Však jsem ještě ani nebyl uvnitř. Pokoušíš se do mě dál pronikat, ale bez přípravy mé tělo vzdoruje. Křičím a ty se směješ.

Dám ti vybrat. Buď se tam dostanu postupně nasucho anebo se trochu namažu a prostě ti ho tam vrazim. Hm? - Ani jedno, ty hajzle! Nech toho, hrozně to bolí! - Ani náhodou. Jak chceš. Ještě párkrát se pokusíš povolit svěrač nasucho, pak se asi trochu nalubrikuješ a vrazíš mi ho tam minimálně po půlku. Živočišně hekáš a řveš jako král zvířat, přirazíš a seš ve mě celej.

Křičíš na mě, že tě celého ždímu a ať okamžitě přestanu nebo mi to díru budeš muset hned prostříkat jak ňáký kurvě. Zatínám ruce v pěsti a svíjím se bolestí, slzy mi tečou proudem, jsem zlomená, bezmocná a velmi ponížená, což ještě umocňuješ svými nadávkami. uááá, dělej, ještě přiraž ty čubko, jo, jo!, to je vono, ooouu, děvku jako ty sem eště neviděl! Dělej, mrdej mě jako by to bylo naposled, napichuj se tou prdelí na mýho čůráka! Držíš mě za boky a přirážíš si mě na něj. uuuu, ty čubko! Chci, abys z toho měla orgáč, já vím že se ti to líbí, tak mi to ukaž! Dělej! Zapírám se čelem o stůl a otřásám se v záchvatu pláče, což tě ještě víc dráždí. Strkáš mi zepředu ruku do rozkroku a hrubě a necitlivě rejdíš po klitorisu. Tak mi trochu zahekej! ááách, ty mi toho čůráka chceš snad rozmačkat!

Při tom všem mrdání jsem si zykla na ten nepříjemný tlak a začíná mi být celkem příjemným. Občas nesměle zasténám anebo se snažím být na žaludu naražená trochu déle.

Ty jedna štětko! Ty štětko jedna zasraná, ozve se, když to udělám naposledy. Dělej, než ti vystříkám střeva, chci vidět tvůj orgáč! Ne!? Mam ti ten poštěvák snad urvat!? Já ti tu kundu-rozsekám-na-cimpr-campr! snažíš se artikulovat a při tom mě zběsile mrdáš dál.

Jo! To je vono! Jo, ooooch, ty mrdno! Ty čubo jedna, tos chtěla, viď! stříkáš obsah svých koulí do mých střev. Čuba se nám ale neudělala, takže jí to budem muset vynahradit. .! . ..

🕙 Přidáno 31.5.2019

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře