Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Vzorný manžel erotické povídky

Byl jsem vzorný a věrný manžel skoro 20 let. Pak mi najednou Jiřina začala odmítat sex a já, který jsem do té doby skoro denně smáčel svého čuráka v její kundě jsem musel prohánět ocas v ruce a vypouštět semeno do odpadu. Proto jsem se rozhodl odpovídat na inzeráty a začal Jiřině zanášet.

První moje bokovka byla Dana. Vdaná panička, 36 let, manžel stále na cestách. Přiznala, že si občas zašoustá s pořádným mrdáčem, protože věčné honění píči jí nebaví. Na můj vkus byla sice málo vnadná, za to její vyholená píča mne tak vzrušovala, že jsem jí vystříkal i 5x za odpoledne. Jak ta se uměla v posteli odvázat, no prostě paráda. Pak mi přestala brát telefony a když jsem se rozhodl zajít k ní do bytu, přišel mi otevřít ten její ve slipech ( asi si to s tou čubkou zrovna rozdával). Pohotově jsem se zeptal, jestli náhodou neviděl někoho od Málků ( to byl soused ), že mi nikdo neotvírá. Odsekl, že ne, práskl dveřmi a já jsem slyšel jak křičí - už jdu za Tebou lásko, pěkně otevři studánku. Od té doby jsem netoužil po stálé mrdalence, ale skoro obden jsem navštěvoval mrduchtivé a zanedbávané paničky. Pak jsem zavolal na inzerát a obratem dostal MMS nádherné ženské. Sice obličej chyběl, ale kozy i píča byly přímo fantastické. Měla však manžela doma, takže jsme si dali sraz v jednom penzionu, kde jsem zamluvil pokoj. Čekal jsem tam až do večera, poslal několik esemesek, ale ta děvka už se vůbec neozvala. Večer jsem zaplatil a totálně nasraný procházel parkem ke svému autu. A najednou jsem jí spatřil. Dlouhovlasá blondýnka s titěrnou minisukní se právě chystala vykonat svou potřebu. Proud zlatavého moku vytékající z její mindy mne vzrušil tak, že mi čurák málem prorazil poklopec. Přiskočil jsem k ní a povalil jí na zem. Začala ječet a tak jsem jí stáhl kalhotky a strčil do té její rozeřvané huby. Drž hubu ty čubko, sykl jsem a už táhl čuráka ven z poklopce a snažil se ho narval do její pochcané kundy. Házela sebou, kopala a tak jsem jí uštědřil několik facek, aby se zklidnila. Pevně jsem držel její ruce, neboť se snažila svými dlouhými nehty poškrábat můj obličej a tvrdě narážel své tlusté péro do její pěkně těsné kundy. Stříkal jsem po několika přírazech, ale čuráka jsem nevytáhl. Její ruce jsem teď přidržoval jen jednou rukou a druhou rukou jsem vytáhl její tričko až ke krku, abych se mohl kochat jejími pěknými, tvrdými kozičkami. Ta čubka sebou opět začala házet a tak jí zklidnilo několik výchovných facek. To už jsem vydoloval kozy z titěrné podprsenky a začal je jemně sát a olizovat. Měla nádherné velké a tvrdé bradavky a protože stále vypovídala poslušnost, rozhodl jsem se, že jí je pěkně potrápím. Začal jsem jí silně okusovat bradavky a zanechával obtisk svých zubů po celých jejích kozách. Nějak se jí podařilo vyplivnout kalhotky a prosila abych jí nechal, že to moc bolí. Nikdy se mi to ještě nestalo, ale ty její prosby a brek mne tak vzrušovaly, že už jsem měl čuráka opět jako kámen a jezdil v té její kundě jako šílený. Mrdal jsem jí snad 20 minut když se dostavil další výstřik.

Ležela jako mrtvola a to mne dopálilo. Tak ty ses neudělala viď, tak to napravíme a už jsem vrážel tři prsty do její kundy a mrdal jí tak dlouho, dokud se mi opět nepostavil. Nejraději bych jí ho narval do huby, aby mne vykouřila, ale nechtěl jsem riskovat a tak jsem jí opět prcal v klasické poloze a znovu skoro až brutálně si hrál s jejíma kozičkama. Zdálo se mi, že snad na chvíli zapomněla kdo jí šuká a přirážela se na mého čuráka. Začíná se Ti to líbit čubko viď, řekl jsem, ale ona jen kroutila nesouhlasně hlavou . Po třetím výstřiku do její kundy jsem jí pomohl vstát, vytáhl jsem z huby její kalhotky, otřel si do nich ptáka a řekl - tak a běž a vůbec se neohlížej. Hrábla si kalhotkama mezi nohy, utřela si vytékající semeno, zastrčila je do kabelky a upalovala z parku pryč. Pozoroval jsem jí, aby na mne neposlala právě přicházejícího důchodce venčícího psa, ale ani se ho nevšimla a pospíchala dál. Tu noc jsem dost špatně spal, zdálo se mi že mne honí policajti a ráno jsem se vzbudil úplně propocený.

Od té doby jsem si žádnou ženskou násilím nevzal, ale na inzeráty lovím nové kurvičky, které si i to občasné násilí rády dají líbit.

🕙 Přidáno 5.6.2019
📂 Kategorie: Znásilnění, Sperma

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře