Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Vzrušující opáčko přísné puberty erotické povídky

Výprasků a ještě víc studu jsem si užil dost v pubertě. I když tehdy to moc příjemné nebylo, tak dneska se mi z toho vzrušením dělají mžitky před očima a už jsem si to dvakrát s jakorodičovským párem a jejich známými zopakoval. Našel jsem si je na inzerát a za krátko jsme vyladili první scénář, který vyhovoval oběma stranám. Byl složen z asi 40 % z mých pubertálních zážitků, z 30 % jsem ho vylepšil o své úchylné fantazie, a 30 % bylo dáno jejich choutkami a možnostmi.

Drobné překvapení a odchylky nebyly vyloučeny, ale první schůzka proběhla skoro přesně podle tohoto vyprávění

Rodiče mě v pubertě trestali výprasky na holou a nucenou nahotou. Používali tento způsob výchovy pravidelně od mých 10 do 15. Občas ale i potom, naposledy jsem od našich dostal na holou a musel před nimi být celý den zcela nahý, když mi bylo už skoro 17 v druhém ročníku na gymnáziu. Probíhalo to u nás takto - Jednou za 14 dní až měsíc si mě rodiče v pátek okolo páté zavolali do obýváku a tam jsem se pře nimi musel svléknout úplně donaha. Šaty jsem si musel složit do skříňky, tu máma zamčela a klíč vzala k sobě, stejně tak už před tím od skříně v mém pokoji.

Zvážili mě, změřili a jinak prohlédli celé tělo. Dívali se jestli nemám nějaké vpichy, vyrážku, jestli jsem dobře umytý a spoustu další věcí. Občas mi také prohmatali varlata a konečník. Také musel dělat různé cviky, aby viděli správné držení těla. Od 13 jsem si také musel stáhnout předkožku. Vyšetření trvalo od 20 do 40 minut. Jeden rodič mě vyšetřoval, druhý zapisoval výsledky nebo mě přidržoval. Nebylo to nějaké osahávání ani zneužívání, dělali to hodně profesionálně. Máma byla zdravotní sestra. Mělo to čtyři důvody - Jednak zdravotní, jednak aby zjistili jestli je silnější stud nebo poslušnost, a také si všimli, že mě takové zacházení hodně usměrňuje sebevědomí a konečně poté většinou následoval výprask a při tom jsem byl stejně nahý.

Po vyšetření tedy začalo probírání prohřešků shromážděných od posledního výprasku v zápisníku. Hodnotily se i výsledky zdravotní prohlídky, jestli jsem třeba neztloustl, nezanedbal cvičení a tak. Při tom seděli na pohovce a já stál před nimi. Abych tento pohovor nějak neprodlužoval výmluvami, tak jsem během něho musel stát vždy jen na jedné noze a ruce mít rozpažené.

Někdy nebyly žádné prohřešky a já jsem dostal klíčky od skříněk a mohl se obléknout, takže celé to trvalo jen hodinu. Ale většinou byl výprask lískovým prutem nebo vařečkou, vycházívalo to na 15 až 35 ran. Při tom jsem byl ohnutý přes pelest pohovky nebo méně často jsem na pohovce ležel s podloženými boky. Řezal mě táta, máma kontrolovala počet a přidržovala mě. Já musel také počítat a navíc po každé ráně poděkovat. To mělo dva účely. Zaprve jsem se musel natolik ovládat, abych se nespletl. Když jsem řekl omylem nižší číslo, tak se pokračovalo od toho nižšího, a když vyšší, tak jsem navíc dostal trojnásobek rozdílu. Druhý účel toho byl, že rodiče tak slyšeli, jestli už mám na krajíčku nebo už se neovládám a brečím. Pláč byl samozřejmě další ponížení a tím zostření trestu. Po dvanácté ráně byla pauza a v té jsem musel vždy na malou a část moči přinést v pohárku na vyšetření. A během toho jsem si měl rozmyslet, jak to bude se zbytkem trestu.

Já si totiž mohl nechat nasekat na zadek i příslušný zbytek ran, nebo místo toho mít takzvané nahaté domácí vězení. To znamenalo být úplně nahý přes celou sobotu až do neděle ráno. Když jsem předpokládal, že v sobotu nepřijde nikdo na návštěvu a zbývalo ještě víc než 10 ran, tak jsem raději volil nahotu. Když jsem se ale už jednou rozhodl nenechat si v pátek rozsekat zadek a být raději v sobotu na adama, tak už jsem musel tak zůstat, i když někdo nečekaně přišel a nevadilo mu, že před ním (nebo nimi) bez čehokoliv na sobě.

Ať už jsem se rozhodl jakkoliv, tak po výprasku mi zadek postříkali dezinfekcí, a musel jsem nahý, jen s kapesník🡕 em na případné otírání nosu a očí klečet před zrcadlem upevněným na té skříni, kde jsem měl zamčené šaty🡕 . Až rodiče usoudili, že jsem se uklidnil, tak jsem se ještě musel pořád zcela svlečený účastnit večeře, včetně nošení na stůl, způsobného sezení a pomoci při umývání nádobí. Ale ani pak jsem nedostal šaty🡕 zpět. Po této večeři jsem musel stále nahý sledovat televizní noviny, seděl jsem při tom na pohovce, kde jsem předtím dostal nařezáno. Obvykle jsem seděl mezi rodiči, jen když jsem měl zadek příliš rozsekaný a rodiče to dovolili, tak jsem si směl lehnout před pohovku na břicho. Až teprve pak jsem se směl obléknout, přirozeně pokud jsme se předtím nedomluvili na nahatém domácím vězení.

🕙 Přidáno 2.6.2019
📂 Kategorie: BDSM

Hodnocení: 5/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře