Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Wellness centrum erotické povídky

S ženou jsme spolu byli dva roky. Protože nám to před tím osm let klapalo, svatba nám jedenkrát na večírku s kamarády přišla jako skvělý nápad. Oni v tom viděli novou příležitost, kde se parádně opít a užít si další párty, my dva jsme v tom naopak viděli jistý druh dobrodružství. A klapalo nám to i v manželství. K mým třicátým narozeninám jsem právě od zmíněných kamarádů dostal poukaz na několikadenní pobyt.

Čtvrtý den jsme se po vydatné snídani rozhodli využít zdejší wellness centrum. Vysoká suma za vstupenku nás neodradila.

Byl totiž všední červnový den a my doufali, že ve wellness by po ránu nemuselo být moc lidí. A měli jsme pravdu. Po desáté jsme dorazili do wellness centra a paní nás vítala s úsměvem a přáním hezkého zážitku s tím, že jsme dnes první. Zahaleni jenom v bílém plátně jsme si prošli první část celkem rozsáhlého komplexu saun, relaxačních místností a aroma-terapií. Uhnízdili jsme se ve vířivce a začali si užívat příjemného masírování a bublání. Právě v okamžiku, kdy jsem si ženu přitáhl k sobě, začal jí masírovat ramena a mé představy o dalším dění ve vířivce dostávaly jasný směr, se Alice napřímila, vyběhla z vířivky a vykřikla - Budu zvracet!”. Když po deseti minutách vykoukla zničeně ze záchodu, bylo mi hned jasné, že erotické chvilky ve vířivce se dnes dopoledne konat nebudou. Nedávná snídaně sice byla bohatá, ale patrně jí některá z vybraných delikates příliš nesedla. Domluvili jsme se, že půjde zpět na pokoj si lehnout a já že mám využít zaplaceného vstupného a zůstat zde. Osamocen v rozlehlém labyrintu temných chodeb a komnat jsem se uvelebil na hlavním náměstíčku ve vířivce, zaposlouchal jsem se do příjemné hudby a litoval toho, že to celé dopadlo takhle. Právě ve chvíli, když jsem začal uvažovat o tom, že půjdu vyzkoušet některou ze saun, se v průzoru do vstupní chodby mihla postava. Blesklo mi hlavou, že se Alici udělalo dobře a vrátila se. Vzápětí mi ale došlo, že by ji jen stěží pustili zpět. Navíc vypadala opravdu bídně, a tak teď spíše někde objímá na pokoji záchodovou mísu. Oblak teoretizujících myšlenek se rozplynul ve chvíli, kdy ona záhadná postava vešla na náměstíčko. Musel jsem se pousmát, když jsem ji spatřil. Přišlo mi totiž komické, že jsem ji vůbec mohl považovat za Alici. Byla to sice žena, to ano, avšak odhadem tak dvakrát větší než Alice. No, přeháním, ale daleko od pravdy také nejsem. Prostěradlo uvázané přes velká prsa sice zakrývalo její tělo, avšak dávalo tušit, že slovo nadváha jí cizí nebylo. S úsměvem a pokynutím hlavy mě pozdravila a pokračovala dál a zmizela mi tím z dohledu. Já však nemohl přestat o nové návštěvnici přemýšlet. Její skryté tělo mě svým způsobem fascinovalo. Snad to bylo kvůli kontrastu s Alicí, jejíž sportovní postava se od ní natolik lišila, že jsem si začal představovat, jak asi vypadá ta neznámá bez prostěradla. Její břicho, zadek a co stehna? S těmito myšlenkami jsem konečně vyrazil do sauny s pomyšlením na to, že ji třeba někde potkám. Řeknu vám, špehovat někoho v místě, kde jste sami dva, je poměrně oříšek. Po cestě jsem nahlížel skleněnými dveřmi do jednotlivých místností. Míjel jsem aromaterapii, bylinkovou místnost, parní saunu, minul jsem ochlazovací bazénky a sprchy. Když jsem procházel kolem suché sauny, naskytl se mi zajímavý pohled.

Ležela na břiše na dřevěných prknech, hlavu otočenou na odvrácenou stranu. Její přimáčknuté prso se vybouleně dmulo a vytvářelo dojem nafouknutého balonu. Stejně tak břicho, které však alespoň podle toho, co jsem mohl soudit, nebylo tak obrovské, jak jsem čekal. Nad tím vším vystupoval macatý zadek přecházející do pořádných stehen a lýtek. Pohled na její tělo mě fascinoval snad ještě více, než prvotní představy. Stál jsem tam až do té doby, než se pohnula a začala otáčet hlavu. V ten moment jsem opustil svoji špehovací pozici a pokračoval jen o kousek dále, kde jsem vkročil do okrouhlého šlapacího bazénku pro masáž nohou. Střídavě jsem procházel po hrbolatém dnu bazénku horkou a ledovou vodou a čekal, kdy ta krasavice půjde spláchnout pot do ledové sprchy. Dočkal jsem se zhruba za pět minut, kdy se otevřely dveře sauny a ona rychlým krokem vykročila napříč uličkou do protější sprchy. K mému překvapení měla prostěradlo jen tak přehozené přes rameno, svižnými pár kroky přešla uličku, pověsila ho na věšáček a zaplula do ledové sprchy. Tím se mi naskytl pohled na celou její siluetu a já si začínal uvědomovat, že její tělo mě nejenom fascinuje, ale svým způsobem také vzrušuje. Když vyšla, omotala se do prostěradla a vykročila směrem ke mně. Střetli jsme se letmo pohledem a ona zamířila jen kousek opodál, kde bylo ve výklenku nainstalováno chladicí zařízení s vodou a vedle ošatka s ovocem. Začala střídavě odlupovat kuličky vína a popíjet z lahve🡕 .

Když po chvíli pronesla - To musíte střídat!” Zaskočilo mě to - Prosím?” Ona opakovala - Že to musíte střídat, studenou a teplou.” Já si uvědomil, že už dobrých pět minut přešlapuji v bazénku se studenou vodou a v podstatě necítím nohy. Zasmál jsem se se slovy, že jsem potřeboval zchladit a přešel do horké části. Myslel jsem, že mi nohy snad uhoří, jak na ně začala působit horká voda, ale nedal jsem na sobě nic znát. Dali jsme se do řeči. Mezitím, co jsem také začal ochutnávat hroznové víno, mi vysvětlila, že je tu na pobytu s kamarádkou, která však wellness příliš neholduje, a tak vyrazila sama. Já jsem jí také po pravdě vyložil, jak došlo k tomu, že jsem tu sám. V příjemném rozhovoru jsme došli do solné jeskyně, kde si Lenka, jak se má nová známá představila, sundala prostěradlo, rozložila si ho a zaujala pozici, ve které jsem ji viděl předtím v sauně. Překvapila mě tím sebevědomým gestem. Zaskočeně jsem přejel pohledem celé její nahé tělo. Došlo mi, že si toho musela všimnout, ale nedala nic najevo. Asi půl hodinky🡕 jsme strávili v jeskyni a celkem dobře jsme se bavili. Zjistil jsem, že pracuje jako vedoucí knihovny. Probrali jsme výlety, které jsme v okolí během týdne podnikli, bavili jsme se o všem možném. Leželi jsme naproti sobě a bylo evidentní, že po sobě vzájemně pokukujeme. Ano, vzájemně. Lenka si mě také letmými pohledy prohlížela a to mě začalo vzrušovat. S předtuchou pěkného trapasu, kdyby se mi nedejbože postavil, jsem pronesl, že bych šel zase jinam. Ona se zeptala, zda může jít se mnou, když jsme tu jen sami dva. Prý aby nebyla nuda.

Já nic nenamítal a v duchu jsem jásal nad tím, že budu mít tím pádem další příležitosti se kochat pohledem na její tělo. Zamířili jsme zpět na vstupní náměstíčko do bazénku s vířivkou. Seděli jsme naproti sobě, občas prohodili pár slov a užívali si příjemných proudů. Její prsa, zpola ponořená do vody, se pohupovala pod nápory bublinek a vírů, jež skrývaly zbytky našich těl pod hladinou. Asi po čtvrt hodince jsem si uvědomil, že se mnou Lenka začíná flirtovat. Nebo mi to tak alespoň přišlo. V kombinaci s velmi příjemným proudem teplé vody, který procházel přímo mezi mýma nohama, mi začal můj penis topořit. Uklidňoval jsem se tím, že pod hladinu skrz bublinky snad není vidět. Myšlenky, které mě začínaly pronásledovat, však danou situaci ještě zhoršovaly. Představoval jsem si, jak si s těmi velkými prsy pohrávám, jak ji držím za její silná stehna a bořím se do ní, jak jen hluboko to jde. Ruka mi sjela mezi nohy a při těchto představách jsem se začal pomalu honit. Uvědomil jsem si, co to tu provádím. Zalekl jsem se a s pocitem provinění jsem přestal, avšak celá tahle situace mě ještě více vzrušila. V tom se na náměstíčku objevil nový pár. Muž a žena si to nekompromisně namířili přímo do naší vířivky. Lenka pohotově zareagovala a přisedla si vedle mně, aby tak návštěvníkům uvolnila místa v druhé části bazénku. Když jsem si po chvilce o kousek poposedl, zavadili jsme o sebe nohama. K mému překvapení Lenčiny prsty u nohou po chvíli opět narazily na moji nohu a tak jsme si začali chodidly pohrávat. Bylo příjemné, ale přitom celkem nevinné, uklidňoval jsem se.

Po chvilce se Lenka zmínila, že má opět žízeň, jestli se nezajdeme napít. Souhlasil jsem a v rychlosti se snažil vymyslet, jak elegantně zakrýt to, že můj penis je napůl ztopořený. Protější pár mi vrásky na čele nedělal, neboť muž s ženou se začaly až překvapivě neohleduplně masírovat a líbat. Avšak kdyby si mého penisu všimla Lenka, mohl by to být celkem dobrý trapas. V tom se Lenka v bazénku postavila. Přímo přede mnou. Stále v sedě jsem pohlédl přímo do Lenčina klína, který byl přesně ve výšce mých očí. Ta mrška to dělá naschvál, uvědomil jsem si. Rychle jsem v nestřeženém okamžiku popadl své prostěradlo a omotal ho kolem pasu. Nemyslím, že si mohla něčeho všimnout. Společně jsme došli k občerstvení. Já jsem s hrůzou zjišťoval, že můj penis nejen, že neochabl, ale naopak se začal topořit stále více a více. Snažil jsem se to maskovat, jak jenom to šlo, ale Lenka to svými pohledy a pohyby jenom zhoršovala. Z poza rohu vyšel další cizí pár a vstoupil do masážního bazénku, kde mi před hodinou málem umrzly nohy. Společně jsme procházeli wellness centrem a četli popisky jednotlivých komor. Když jsme procházeli vedle místnosti s názvem Amorův pokojíček”, vzájemně jsme se na sebe s Lenkou podívali. Vážně?”, pomyslel jsem si. Lenka se usmála a k mému velikému překvapení otevřela dveře a pomalu vcházela dovnitř. Já, jako opařený, jsem ji následoval. Jen letmo jsem stihl zkontrolovat, že v okolí nikdo není a nikdo nás tedy nemůže vidět vcházet. Zavřel jsem za sebou dveře a otočil západkou. Pohlédli jsme na sebe a Lenka laškovně pronesla - Neříkej, že se ti líbím.

Nejsem zrovna baletka.” Zasmála se a pohlédla na prostěradlo omotané kolem mých beder, kde se nyní až příliš okatě dmula boule. Líbíš, ” oplatil jsem jí tykání a dodal, ještě jsem takovou ženskou jako ty nahou neviděl.” V tom jsem si uvědomil, že by ji to mohlo urazit. Tuto obavu Lenka vyvrátila hned záhy, kdy si povolila za zády cíp prostěradla a to s mokrým plesknutím sjelo na zem. Stála tam přede mnou v celé své kráse. Já jsem to nevydržel, přistoupil k ní a začal ji líbat. Ona povolila i mé prostěradlo a přitiskla se ke mně. Její velká prsa tlačila na moji hruď a já ji silněji zmáčkl za boky. Můj penis zabořený do jejího břicha již trčel v plné své síle. Líbali jsme se a hladili. Nemohl jsem se nabažit jejího těla a prsty jsem hbitě putoval po jejím velkém zadku a mačkal ho. Naše jazyky se divoce šermovaly. Já jsem se lehce sehnul a do úst chytil bradavku jejího levého prsu. Začal jsem ho divoce lízat a sát. Lence se to očividně líbilo. Rukou mě hladila ve vlasech a tiskla moji tvář k prsu. Klekl jsem si a líbal ji na pravé prso, jazykem jsem sjel na břicho a pak níže. Políbil jsem ji mezi nohy. Ona velmi tiše, avšak slastně, vydechla a mlčky se položila přede mně na matraci🡕 . Roztáhla nohy a já se hlavou zabořil mezi její stehna. Lízal jsem ji a ona moji hlavu tiskla svými stehny. Bylo to neskutečně vzrušující. Jazykem jsem zajížděl až dovnitř. Lenka lehkými pohyby začala kroutit pánví a já do ní zajel dvěma prsty. Nyní již zasténala o poznání hlasitěji, a já proto pokračoval. Každý pohled na její roztoužené tělo plné faldíků mě více a více dráždil.

Navíc si sama mačkala prsa a dráždila bradavky. Byl jsem jako utržený ze řetězu. Nevydržel jsem to a z ničeho nic jsem zarazil penis do jejího vlhkého otvoru. Překvapením vypískla. Já ležel na tom velkém těle a začal silně přirážet. Ona mě chytla za zadek a mačkala mě při každém přírazu. Po chvilce jsem zvolnil a zašeptal ji do ouška - Pojď na mě, chci tě vidět v celé tvé kráse!”. Vyklouzl jsem z ní a položil se na záda. Ona na mě zručně nasedla a začala se vrtět. Já mačkal její prsa a břicho, zatímco ona stupňovala své pohyby a s rukama za hlavou na mě divoce rajtovala. V tom se předklonila a položila se na mě. Měl jsem pocit, že její tělo mě zamáčkne do matrace🡕 . Vzpouzel jsem se a pořádně přirážel pánví. Lenka se po chvilce otočila a nasedla na mě opačně. Mě se naskytl pohled na její záda, boky, které zdobilo několik faldíků a zadek. Držel jsem ji a ona se zručně zvedala tam a zpět tak, že jsem vždy uviděl svůj penis jak mizí mezi masitými půlkami. Myslel jsem, že prasknu, když se dostavil první příznak vyvrcholení. Silným odstrčením jsem jí naznačil, že se blíží můj konec. Ona pochopila a sesedla ze mně. Otočila se, já tam ležel s roztaženýma nohama a nade mnou se tyčil pouze můj penis. Ona, na všech čtyřech přede mnou, ho chytla do ruky a párkrát ho zručně pohonila. Její prsa, visící pod ní, se při tom pohybu houpala tam a zpět. Vtom se naklonila ke mně a strčila si ho do pusy. Její sliny tekly po mém penisu a ona ho lízala a kouřila tak divoce, že jsem se po chvilce prohnul ve slastné křeči a vystříkl. Pohlédl jsem na ni. Ona ho v tom okamžiku chytla do ruky a strčila si ho ještě hlouběji do úst. Pravidelnými pohyby ze mě vyždímala, co jen šlo.

Nekonečnou sérii slastných stahů zakončila polknutím. Zbytek semene stékal po penisu dolů poté, co ho vytáhla z úst. Usmála se a rukou si otřela rty od slin a zbytku spermatu. Já tam ležel, neschopen jakékoliv akce🡕 . Ona mezitím vstala a omyla se v malém umyvadélku. Já se vzchopil a vstal. Ona přistoupila ke mně, políbila mne a pronesla - Už dlouho jsem si takhle neužila.” S úsměvem na rtech sáhla po prostěradle a omotala si jím prsa. Pár minut nato jsme se po osprchování rozloučili a wellness centrum opustili, každý svou cestou. Nikdy jsem ji od té doby neviděl, stejně jako jsem nikdy poté nebyl své ženě nevěrný.

🕙 Přidáno 5.6.2019
📂 Kategorie: Orál, Nevěra, Zralé ženy

Hodnocení: 5/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře