Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Zábavný barman erotické povídky

Do toho baru jsem chodila celé roky. Minimálně jednou týdně jsem tam zašla na skleničku. Sedám tam ráda. Sleduji lidi. Povídají si, smějí se, pijí nebo jen tak koukají kolem sebe. Stejně jaké já sledují ty ostatní. Většinou jsem sedávala na baru. A proto také většinou, když jsem s někým mluvila, byl to barman.

Byl to velice milý a zábavný muž. Protože jsem do baru chodila opravdu často a protože jsem také často byla jediný host, bavili jsme se někdy i o dost soukromých věcech. Dalo by se vlastně říci, že on o mě věděl snad vše. Věděl, že mám ráda sex, věděl, že jsem sama a věděl také, že jsem jak se říká BDSM pozitivní. Když jsme na to téma poprvé narazili, poslouchal mě velice pozorně, až jsem se bála, že mě odsoudí, byť jsem s tím jinak neměla moc potíže a vlastně jsem se k tomuto zaměření hrdě hlásila. Jeho pohled byl, ale natolik uhrančivý, že ve mně tehdy vyvolal pochybnosti zda to bylo správné, říkat mu, že mě vzrušuje, když mě muž ovládá a třeba připoutá k posteli. Nicméně rozhovor na to téma se nakonec rozvinul docela v pohodě a on se začal živě zajímat co a jak se při tom, když se dělá to BDSM děje a proč mě vzrušuje bezmoc a pokládal mi řadu dalších všetečných, ale tématicky přesných otázek. Bylo vidět, že ta věc ho skutečně zaujala. Asi tři měsíce na to, když jsem zase seděla na baru na své obligátní skleničce mi při dolívání řekl, že končí v jedenáct a že by mě chtěl pozvat na kafe. Neřekla jsem na to nic a jen se potutelně usmála. Protože jsem na ten večer neměla žádné plány a protože on mě zajímal už opravdu dlouho, tak jsem na něj počkala. V jedenáct a pět minut už jsme spolu z baru odcházeli. Bylo jaro a noc nebyla nijak horká. Najednou byla atmosféra mezi námi taková napjatá. Najednou jako bychom ani jeden nevěděli co říct. A tak jsme si povídali o počasí.

Ani jsem nevnímala kudy jdeme. Byla jsem nervózní. Jako bych cítila, že kafe není ten pravý důvod proč jdu po jeho boku. Jako bych chápala, že se bude dít něco jiného. Něco o čem sním už dlouho. Vlastně mi došlo, že do toho baru nechodím kvůli pití, ale kvůli němu. Celou tu dobu mě přitahoval. Jeho krásné, velké a šlachovité ruce byly tak přitažlivé a představa, že mě s nimi hladí a třeba i plácne byla tak neodolatelná a přitažlivá, že jsem jí prostě nemohla odsunout. Nešlo to. Šla jsem jako bych byla v transu.

Najednou jsem si uvědomila, že stojíme přede dveřmi nějakého bytu. Jeho bytu. Otevřel je a řekl mi ať jdu dál. I teď jsem jako omámená vstoupila a čekala co bude dál. Čekala jsem na jeho další příkaz. Aniž by to tušil, měl mě dokonale chycenou. Byla jsem jeho a to cele a bez diskusí.

Vstoupil do bytu za mnou. Zavřel dveře a sundal si bundu🡕 . Jeho dlouhé černé vlasy do té doby stažené do ohonu se najednou rozevlály přes celá jeho ramena. Sundal si z nich gumičku a já, když jsem to uviděla, jsem jen vzdychla vzdušením. Cítila jsem, že mi vlhnou kalhotky. Zírala jsem na něj a doslova jsem se ztrácela. Svlékni se! jeho příkaz práskl vzduchem jako bič na hřbetě koně. Bez odporu a váhání jsem se začala svlékat. Během chvíle jsem před ním stála, tak jak mě příroda stvořila. V té chvíli se, ale ozval můj pud sebezáchovy a já si zakryla jednou rukou rozkrok a druhou svá ňadra. On ke mně přistoupil a mírným tlakem mi ruce dal od těla. Pomalu mi je zvedal a nakonec spojil dlaně za hlavou. Pak mi mírně roztáhl nohy. Stála jsem tak v jeho bytě, přesněji v předsíni vedle věšáku na kabáty🡕 , úplně nahá, s roztaženýma nohama a rukama za hlavou. Přejížděl mi těma jeho nádhernýma rukama po těle a hladil mě jako by si slepec prohlížel antickou sochu. Začala jsem se třást. Ne zimou. Vzrušením. Byla jsem na pokraji orgasmu. Jeho pohled, doteky rukou a jeho mužný přístup ke mně, mě doslova trhaly na kusy. Byla jsem absolutně omámená a ... jak mi došlo v tu chvíli, zamilovaná. On byl přesně to po čem jsem celé roky toužila. Byl to krásný drsný a dominantní chlap, který se ale uměl mého těla dotknout, tak něžně, ale nesmlouvavě, že jsem tomu prostě nedokázala odolat. Jeho prsty zkoumaly každičkou část mého těla. Pomalu mi přejel po tváři a přes krk pokračoval dál k mému levému ňadru. Zavřela jsem oči a začala vzdychat vzrušením. Nedokázala jsem se tomu ubránit. Bylo to nádherné. Jeho ruka sevřela mou bradavku, další vlna vzrušení mnou projela jako tsunami. Vzrušení mnou doslova lomcovalo. On pokračoval dál jako by si ničeho nevšiml. Jel pomalu dolů. Hřbetem ruky mi přejel přes břicho. Cítila jsem, že jestli teď zajede mezi mé nohy, neudržím se a prostě se udělám. Po stehnech mi doslova tekly mé milostné šťávy. Snad ještě nikdy v životě jsem nebyla tak vzrušená jako teď. On, ale přesně věděl co dělá. Namísto toho, aby jeho ruka skončila v mém rozkroku, mi silně sevřel v dlani mou levou půlku. Pak mě najednou plácnul. Štíplo to a já vyjekla. Nech toho, zatím si nedostala důvod proto, abys mi tady ječela. Konstatoval a přikázal mi, abych ho následovala. Poslušně jsem mu šla v patách. Došli jsme do ložnice a já pochopila, jak moc jsem se mýlila, když jsem mu vysvětlovala BDSM svět. On věděl dobře o co jde. Celá jeho ložnice byla vlastně dokonale vybavená mučírna. Byla tu klec, trestná lavice, na zdi kříž ve tvaru X i s poutacími řemeny a obrovská  dubová postel s poutacími oky. On byl snad víc BDSM pozitivní než já. Připadal jsem si jako blbka. Vzpomněla jsem si na to všechno co jsem mu o sobě navykládala a jak mě se zájmem poslouchal. Musel se při tom královsky bavit. Styděla jsem se. Vzrušení v té chvíli pokleslo a já se chtěla otočit a utéct. Byla jsem doslova rudá studem.

Proč si mi neřekl, že víš všechno, proč si ze mě udělal blbku? vyhrkla jsem na něj. On se v klidu otočil - vždyť si mi nedala příležitost. Byla si tak zabraná do vysvětlování, že si mě skoro nevnímala. Začal se nejprve bránit. Bylo vidět, že ho to vyvedlo z rovnováhy. Pak se, ale vrátil do role dominanta, která mu byla evidentně přirozenější a koukej se uklidnit a neotvírej si tu na mě pusu nebo tě potrestám hned teď. Pusa otevřená k ostré odpovědi mi sklapla a já sklopila oči k podlaze. Teď jsem se styděla ještě víc. Za blbku jsem byla až teď. A udělal jsem jí ze sebe já sama. Naštěstí on byl ve svém světě a nenechal se rozhodit. Obejmul mě a dal mi pusu. Pak mě znovu začal hladit a k tomu přidal líbání na krku. Během pár vteřin se mu podařilo to co předvedl v předsíni. Opět jsem byla vzrušená jako nikdy a opět jsem vzdychala jako o závod. Tentokrát se už mému rozkroku nevyhýbal. Zajel mi mezi nohy a jeho, do té doby něžné dotyky začaly být o poznání drsnější. Přejel mi přes mou roztouženou mušličku a jeho prsty jakoby náhodou zavadily o můj poštěváček. To už jsem nevydržela. Z dlouhým vzdychem jsem prožila velký a silný orgasmus. No co to má znamenat vykřikl na mě dovolil jsem ti snad, aby ses udělala? Ne Pane špitla jsem stydlivě. Pak mi teda vysvětli, jak to, že sis dovolila se udělat? přikázal a ostře se mi zadíval do očí. Nechtěla jsem mu přiznat, že už jen jeho pouhá přítomnost mě vzrušuje tak moc, že tomu nedokážu odolat.

Nechtěla jsem se tolik otevřít. Najednou mi připadalo, že ho vlastně neznám. V tom svém povídání a vyprávění v baru, jsem opravdu nedala moc příležitostí, aby mi o sobě řekl něco i on. Byla jsem plná zmatku a nejistoty. Já ... já jsem ... začala jsem koktat a nevěděla co si počnu. No čekám řekl ostře a jeho pohled mě doslova propaloval. Rozhodla jsem se vsadit všechno na jednu kartu. Strašně mě vzrušujete Pane vyhrkla jsem a sklopila oči. Něžně mě vzal do náručí a položil na postel. No dobře, pro tentokrát ti to odpouštím pošeptal mi do ucha ale pokud by se to mělo opakovat, dostaneš padesát ran bičem za každý nepovolený orgasmus. Je ti to jasné. Ano Pane odpověděla jsem stydlivě. On mi zajel rukou znovu mezi mé nohy. Nabral na prsty mé šťávy a pomalu přesunul svou ruku k mým ústům. Bez čekání a lačně jsem jeho prsty začala olizovat. Usmál se a řekl - Taky mě vzrušuješ kočičko moje malá. Chceš se stát mou otrokyní? Ano Pane řekla jsem bez zaváhání a už jsem od něj nikdy neodešla.

🕙 Přidáno 31.5.2019
📂 Kategorie: BDSM

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře