Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Zkažená čtrnáctka erotické povídky

Je mi 26 a živím se jako programátor. Jednu krásnou sobotu mi zazvonil telefon, na druhé straně byla nešťastná teta. Prosila mě o servis notebooku její dcerky, "zase nefunguje". Domluvily jsme se že mi ho Terezka přinese, abych se jí na to podíval.

Terezka přišla asi za hodinu, čtrnáctiletá, s krásnýma na svůj věk velkýma prsama a luxusním zadečkem, přišla v krátkých upnutých mini šatičkách, byl to krásný pohled.

Domluvil jsem se s ní že ji brnknu až to bude hotové. Terka hned zase odešla a já se dal do práce. S notebookem v podstatě nic nebylo, ale nestačil jsem se divit co jsem tam "našel", FB zůstal přihlášený, Skype taky, tak jsem se po očku koukl o čem jsi asi píšou dnešní třináctiletí. V podstatě každá diskuze na FB byla o sexu, byla opravdu krásná tak ji psalo hodně kluků, nestačil jsem se divit kolik penisů Terka už ve čtrnácti viděla. Tak jsem šmejdil dál a zjistil jsem že ta malá coura nemá vůbec problém s posíláním svých fotek na oplátku.

Fotky v odvážných pózách, sexy ve spodním prádle, neměla problém ukázat ty její od pohledu krásné kozičky a dokonce jsem zjistil že má krásně vyholenou malou kundičku. Ztvrdnul mi u toho jako kámen, stačilo pár pohybu a výstřik byl na světě, představoval jsem si jako by to s ní asi mohlo být.

Z ničeho nic Terezce napsal na FB nějaký frajer, tak jsem si řekl že budu psát za ní a uvidím co z toho bude. Takový normální třicátník, po pár minutách z něho vypadlo že si chce "zase zašukat" a že prý jestli litr bude stačit a kdy se může zastavit. Uvědomil jsem si že ta malá coura už není panna a ještě si za to nechá zaplatit !

Ta představa mě velice vzrušila. Rozhodl jsem se že tu malou mrchu dostanu. Zavolal jsem jí teda ať si pro ten "opravený" notebook příjde. Pěkně přicupitala kolem osmi večer, tentokrát už né v šatech🡕 , ale v luxusně upnutých džínových šortkách a tilečku s pěkným výstřihem, měl jsem co dělat aby jí hned nedošlo co všechno jsem viděl a četl. Počítač jsem nechal schválně zapnutý a FB s tou diskuzí otevřený.

Řekl jsem ji "zkontroluj si to, jestli všechno funguje." Sedla si k němu a okamžitě skočila po tom FB, samozřejmě hned otevřela tu diskuzi, viděl jsem na ni jak jí došlo co se stalo a že jsem to četl. Zavřela notebook a jen řekla "já už musím ahoj" ani se na mě nepodívala.

"Jen pěkně seď ty malá couro" odvětil jsem. "Ty ses pěkně vybarvila" Pokračoval jsem. "Necháváš se ojízdět za prachy? Od třicetiletého chlapa?." Už nemohla nikam uhnout, věděla že průser je na světe.

"Co by tomu řekla mamka hmm, ví o tom? Ta tě zabije až se to dozví a ten frajer půjde sedět" Začal jsem na ni tlačit. Celá se začala klepat. "Ne prosím tě nic nikomu neříkej" žadonila.

"No byla by možnost jak to udělat" odpověděl jsem s klidným hlasem a věděl jsem že mám vyhráno.

"Co? Jaká?" Podívala se na mě svýma krásnýma očima a já ji už svlékal pohledem.

"Já ti žádné peníze ale nedám, ty malá couro" Hned jí bylo jasné co bude následovat.

Jen tiše přikývla.

Začal jsem jí rozkazovat. Ukaž mi ty kozy, stáhla si tilko a rozepla si podprsenku okamžitě mi ztvrdul, pojď ke mě, pokračoval jsem.Posadila se vedle mě a já jí začal hladit a mačkat po těch luxusních kozičkách, v kalhotech🡕 jsem už měl velkou bouli a byl jsem nadržený na její šťavnaté tělo. Okamžitě jsem je sundal, očividně jít to vystrašilo, mám 185 cm a péro mi dorostlo to do slušných 21 cm, žádné takhle velké jsem v její galerii neviděl. Párkrát jsem si přetáhl předkožku, sledoval jsem její pohled.

"A teď pokračuj" přikázal jsem jí. Vzala mě jednou ručkou a začala mi ho honit, pak přidala i druhou, užíval jsem si ten pohled na její krásně houpající se kozičky. Nestačilo mi to. Chtěl jsem pocítit její rty.

"Tak a kuř" Řekl jsem jí a přitom jsem si ji chytil za hlavu a začal směrovat na svoje péro. Bez mrknutí oka otevřela tu svou pusinku a nechala to tam vklouznout. Cítíl jsem krásné teplo a chvění. Chtěl jsem ji ztrestat. Myslela si chudinka že ocucávání žaludu bude stačit. Byla na omylu. Znova jsem ji chytil za hlavu a začal ji tlačit směrem ke kořeni.

"Vem si ho celého" Nutil jsem ji. Cítil jsem že se bráni a že jí to vůbec není příjemné. O to víc mě to vzrušovalo. Držel jsem ji za hlavu a určoval jsem divoké tempo.

"Dost" Řekl jsem vzrušeně, málem jsem se jí udělal do pusinky což jsem vůbec nechtěl. Pozoroval jsem na jejich očích úlevu. "Sundej si ty šortky🡕 "

Postavila se a pomalu si je začala stahovat, její rudé kalhotky mě ještě víz rozpálily. "Postav se tady" Řekl jsem a ukázal před sebe. Chytil jsem ji za prsa a pomalu sjížděl přes bříško až dolů, kalhotky jsem ji stáhnul sám. Kundičku měla ještě krásnější než na fotkách. Začal jsem ji hladit, pomalu jsem zajížděl prsty dovnitř, pozoroval jsem že se jí to i začalo líbit.

Odsunul jsem se, pohodlně se uvelebil a na gauči a zeptal jsem se "Víš co máš dělat ne?" Ani jsem nečekal odpověď. Obkročmo si na mě vlezla, chytila mě za čuráka a začala si ho zkušeně zasouvat do její malé kundičky. Cítil jsem odpor, tak velké péro v ní ještě nebylo. Úžasný pocit. Začala se na mě pohupovat a vzdychat jako zkušená kurvička. Užíval jsem si její každý pohyb. Po chvilce jsem si ji začal brát ze zadu, chytil jsem ji pevně za boky a nechal ho tam vklouznout. Zasouval jsem až kam to šlo, vždy když to bylo až příliš tak hlesla, ale věděla že to musí vydržet a podle toho se chovala.

Cítil jsem že výstřik je na krajíčku. "Klekni si" přikázal jsem. Věděla co bude následovat, zkušeně zavřela oči a čekala. Stačilo pár pohybu a začal jsem stříkat, mohutné výstříky zasáhly její hebkou pusinku a kozičky. Při každém výstřiku sebou jemně cukla, byl to krásný pohled na mladou kurvičku totálně zničenou a pokrytou spermatem.

Byl jsem spokojený, nechal jsem ji se vzpamatovat a v klidu odejít, myslím že se poučila.

🕙 Přidáno 4.6.2019
📂 Kategorie: Orál, Incest, První sex

Hodnocení: 5/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře

Bohouš (2020-02-17):
hezká práce