Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Znásilněná a ponížená u jezera erotické povídky

Bylo parné léto, slunce hřálo, po lidích nebyly ani památky. Však kdo by se škvařil v takovým teplu na ulici, všichni jsou na koupalištích nebo chytají bronz u rybníka. Přemýšlela jsem , že bych taky mohla někam zajít, jsem bílá jak moje nově vymalovaná zeď, takže lehké opálení by mi prospělo.

Na internetu jsem hledala inspiraci, co třeba výlet na kole? nebo na bruslích? Ano, už to mám!! Trasa, která vede podél lesa v kterém je opuštěné jezírko. "To je to pravé pro mě!!" Vytáhla jsem brusle, šoupla je do baťohu a běžela stihnout vlak. Měla bych tam být za necelou hodinu!

Když už jsem byla konečně na místě, nazula jsem si brusle a vyjela. Nádhera!! sluníčko tak krásně svítí, na nebi ani mráček, ještě jemný větřík do toho vane! Cestou jsem nikoho nepotkala, ale že by mi to vadilo... Po pátém kilometru, kdy jsem míjela hospodu, jsem si přišla úplně vyřízená. Ale jezírko je už tak blízko! Ještě čtyři kilometry!

Lilo ze mě jak z lokomotivy, nohy mě bolely, hlavu jsem měla jak žhavá kamna...Padla jsem k zemi, naprosto vyřízená a zpocená jsem si lehla do trávy kousek od velkého jezírka. Plavky jsem si sebou nevzala a stejně už mi byly malý, takže jsem si svlíkla tričko🡕 a kalhoty🡕 a své krásně hubené a vysportované tělíčko z gymnastiky si pěkně nechala od sluníčka vyhřívat a hnědnout. Nikde nikdo, jen stromy, jezírko a já. Přemýšlela jsem nad tím, jaké by to bylo, kdyby Marek, nedosažitelný kluk z vedlejší třídy mě chtěl. Jelikož nikde nebylo žádného živáčka, svlíkla jsem si podprsenku a kalhotky a trochu se studem šla do vody. Byla teploučká. Působilo to na mě trochu vzrušivě, šáhla jsem si na svoji panenskou pipinku a začla si ji honit. Po chvíli jsem už byla na vrcholu blaha, ale měla jsem co dělat, abych se neutopila. Jelikož už bylo pozdě, koupání už mi lezlo krkem, vylezla jsem z vody.

"K sakru, kde mám oblečení?"zařvala jsem. Neviděla jsem svoje oblečení ani svůj baťoch. Uslyšela jsem smích. Za mnou stálo asi pět kluků a prohlíželo si mě, tak jak mě pánbůch stvořil. Jednou rukou jsem si samozřejmě zakryla pipku a druhou prsa. "Chceš svoje oblečení?"řekl chlap asi kolem dvacetipěti let, "tak to pro nás budeš muset něco udělat"zasmál se. Než jsem stihla utéct jeden mě chytl za ruce a druhý mi nacpal kapesník🡕 do pusy. Rychlými pohyby mě donesli k zábradlí a tam mi k němu přivázali ruce. Tekla mi krev z ruk, přivázali mě silně, abych neutekla a rozráhli mi nohy, které mi přivázali k druhému zábradlí opodál. Cítila jsem se strašně poníženě. Dívali se na mě a smáli se. Viděla jsem jak se jim pod kalhotami rýsují boule. "Pěkně si hykala ve vodě, taky budeš ale vzdychat mnohem víc." Jeden chlap mi začal lízat bradavky a druhý prstit prcinku. "Ona je panna, " zařval jeden. Samozřejmě nezůstal jen u prsťění, jak jsem začla být vlhká hned mě ho tam strčil. Přes kapesník🡕 v puse jsem nemohla křičet bolestí, v tu ránu mě vyhrkly slzy.

Střídali si mě jak nějakou pouliční couru. Rvali do mě svý čuráky. Když chlap, co vypadal jak skinherd, holohlavá hlava, tetování, mě uviděl brečet, vzal větev a ranou mě s ní švihl po břichu, pak po prcince a po stechnech. Nejhorší na tom bylo, že jsem se nemohla hýbat ani udělat jakýkoli jiný pohyb než šoustat s těmi odpornými chlápky. Jeden mi ho narval do pusy, druhýmu jsem honila rukou a třetí mě šukal. Náhle jsem ucítila, že mě zřejmě čtvrtý chlap prstí zadeček. Vysunul prst a bezlítostně a bezpřipravení mi ho tam vrazil až po kořen, na moje dno. Když se do mě šoustající chlapík vystříkal vzal asi dvaceticentimetrovej vibrátor a strčil mi ho do jeskyňky, zapnul ho na největší rychlost a ustoupil. Větší ponížení si nedovedu představit. Zatímce se na mě dívali, já se svíjela v obrovských křečích přicházejícího orgasmu. Pak to přišlo, jako by mnou projel blesk, pak teplo a pak jsem cítila zimu, to už jsem začla vzdychat. Otevřela jsem oči a oni už tam nebyli. Vibrátor ale pořád vibroval a já jsem měla jeden orgasmus za druhým. Asi po pěti dalších zažitých orgasmech mě to začlo bolet. Ale orgasmy stále přicházely a já tam ležela a svíjela se blahem. Už se to nedalo vydržet. Po dvou hodinách mu došli baterky. Ulevilo se mi. Kolem šla paní, která mě odvázala a odvedla na policii.

🕙 Přidáno 4.6.2019

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře