Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Znásilněná internetovým úchylem erotické povídky

Byl den jako každý jiný. .Přišla jsem ze školy a sedla za kompa, zkoukla jsem svůj fb profil a prohlížela lajky na profilce. Najednou mi pípl chat a tam psala kamarádka- těch 125 lajků tam máš stějně kvůli těm kozám!Já jsem jí odpověděla smajlíkem a rýpavým - "nezáviď" ... Pak se ke mě dostavilo upozornění o žádost o přátelství, říkala jsem si žádná novinka, tolik úchylů si mě chce přidat denodenně že to ignoruju. Ale tohle byl docela pěknej kluk, vypadal fajn.

Tak jsem potvrdila žádost a začli jsme si psát. Psali jsme si asi tak týden, a bylo to takové to sladké psaní - broučku, miláčku, prcino. .A já ho začala mít ráda čím dál tím víc, a když už mě po několikáté pozval ven ale já to vždy odmítala s tím že se už je tolik znásilněných holek díky internetu, a on vždy odpověděl že mi dá čas že na mě bude čekat klidně celý život, a tím mě dostal. Tak jsem ho pozvala sama, další den jsme se měli sejít v jednom obchodním domě. .Když jsem byla na místě, nikdo tam nebyl, stála jsem u laviček u zlatnictví. Zapípal mi mobil se zprávou, že jel autem a musel zaparkovat někde jinde, protože u obchoďáku bylo plno. Říkala jsem si divný, když jsem šla parkovištěm tak tam bylo pár aut, ale co. .Tak jsem vyšla a pípl mi zase mobil - už tě vidím, prcinko! Začla jsem mít divnej pocit, ale přiblble jsem se usmívala a hledala jsem ho očima. .Nikde nic. Tak jsem mu psala, že kde teda je, a on řekl ať jdu kolem té lavičky, která stála u jednoho červeného auta. Tak jsem šla, z dálky jsem viděla že v autě někdo sedí, tak jsem se zastavila a napsala -ty sedíš v autě? A on že ne, že to je nějakej starej páprda asi, ať se nebojim. Tak mě to naivně uklidnilo a šla jsem. Byla jsem u lavičky, zadívala se do předního skla auta a vyšel asi tak 40tiletý docela obézní muž. Začala jsem se třást, šel ke mě. Začla jsem dělat pár kroků dozadu a chtěla utéct, ale chytil mě. "Najednou chceš utéct ty mokrá píčko, po tom, co jsi mě pěkně navnadila na chatu co?!" Chtěla jsem začít ječet, ale chytl mě za krk a dost silně, že to prostě nešlo. Odtáhl mě do auta a posadil mě vedle sebe, zapl mi pás a zamkl auto. Začala jsem brečet a mlátit všude kolem sebe. .Vytáhl nůž🡕 a řekl že jestli ještě jednou něco takového udělám, tak mě zabije. .Strnula jsem a třásla jsem se, ale už jsem neměla na výběr. .Vyjeli jsme. .Zaparkoval u polní cesty kousek za městem. Zastavil auto a podíval se na mě. Asi pět minut na mě koukal a nic neříkal. Polykala jsem slzy a strašně sýpavě dýchala. "Ty jsi fakt kus čtrnáctky, malá děvka jsi". Odepl mi pás a vytáhl mě z auta, ale celkem něžně. .Položil mě o kapotu a začal mě ochmatávat, už jsem to nemohla vydržet a začala jsem ječet, ale fakt hodně, a to jsem neměla dělat. .Chytl amok, zrudly mu oči a vystoupli mu žíly na rukách, začal ze mě strhávat oblečení a já brečela a ječela čím dál tím víc. Pak už jsem byla nahá. ."Šáhni mi na péro, dělej!!" řekl mi ale měl ještě oblečené kalhoty🡕 . ."Dělej nebo tě zabiju ty děvko!" tak jsem mu s třesoucím se tělem přejela po penisu, měl ho tvrdýho jak kámen, ale strašně se mi třásla ruka. ."Tak takhle by to nešlo, neumíš nic, jak chceš kočičko. ." strhl si kalhoty🡕 , vytáhl ho a začal si ho honit, chytl mě za vlasy a tahal za ně, já jsem začala křičet bolestí a on řekl "tebe bolí už tohle? tak to to nevydržíš holčičko" . Smykl mi hlavou směrem k jeho péru, měl ho strašně velkýho a tlustýho...

Začal mi přirážet hlavu a snažil mi ho strčit do pusy, ale já jsem měla pusu zavřenou a odvracela ji. "Tak to teda ne!" sundal ruku z péra, druhou z mých vlasů a než jsem stihla spadnout tak mě chytl za pusu a násilně ji roztáhl rukama, pak mi ho do mojí pusi strčil. .Začla jsem se dusit a kousla jsem ho, odhodil mě na zem a kopl do mě, když jsem ležela tak zvedl svou nohu a přimáčkl ji na mou hlavu, myslela jsem že mi rozdrtí lebku. . "Ty děvko jedna, tak a teď už bez lítosti!" . Vzal prst a strčil si ho do pusy, ležela jsem břichem k zemi tak jsem na něj vystrkovala zadek, strčil prst do mého análu a zabořil ho co nejvíc mohl, pak krouživým pohybem vyjel a strčil tam svoje péro, začala jsem ječet jak nejvíc jsem mohla, ta bolest byla neskutečná. .Chytl mě zezadu za vlasy a tahal k sobě, přirážel mi ho tam čím dál víc a já jsem myslela že umřu bolestí. . "Jo přesně tak přesně tak!"řval. Pak ho rychlostí blesku vytáhl a vystříkal se mi na na záda...

Cítila jsem strašné horko. .otočil mě tak abych na něj vystrkovala svojí kundu. . rozevřel mi nohy a pak řekl "ne ještě ne ještě mi ho trošku vykouříš!" a přemístil se k mojí horní části těla a sedl si na mě tak abych měla v puse jeho koule, jelikož mi seděl na krku tak jsem se začala dusit. "tak co ty kurvičko budeš hodná?! budeš?!" odsýpala jsem jisté "ano ano budu" a sesedl ze mě, opřel mě o auto tak, aby seděl a klekl si, strčil mi ho do pusy a já jsem ho poslušně kouřila. Nevím kde se to ve mě vzalo, ale začala jsem používat i ruce, mačkala mu koule, přejížděla jazyk žaludem a strkala si ho fakt hluboko. Najednou jsem ucítila napětí a vystříkal se do mě, chtěla jsem to vyplivnout, ale on řekl ať to spolknu. .Tak jsem to spolka, ale měla jsem celou pusu od sperma. .Bylo to fakt hnusné. ."Tak a teď jdu do tvojí kundičky ji pěkně vymrdat!" Ani jsem se nestihla podívat a on už byl u mojí kundy a začal jí lízat, začal mě tahat za pysky a. ."Ty ji máš na 14 docela pěkně vytahanou, ty nadržená kurvo!" a nelítostně do mě strčil jeho péro. Zaječela jsem, protrhl mi blánu. .Ho to ale nezastavilo. Jel rychleji a rychleji, strčil mi ho tam snad i s koulema!

A najednou zase... Ta horkost. Udělali jsme se oba. .Spadl ze mě a ležel celej spocenej. .Najednou se zvedl, stoupl mi nohou zase na hlavu a řekl "Jestli to někomu řekneš, udělám ti to znova a hůř" nasedl do auta a odjel. .Byla jsem tam sama, u polní cesty a nahá. Zvedla jsem se a cítím bolest všude, úplně všude. .Dobelhala jsem se k jednomu baráku, a volala. Vylezl asi tak 18tiletý týpek a řekl vyděšeně ať počkám u vchodu. .Ani mi nepřišlo blbé tam stát nahá, jak jsem byla vyděšená, bylo mi to jedno, hlavně že už nikdy neuvidím toho zmetka. .Otevřel branku, s ručníkem v ruce a ptal se vyděšeně co se mi stalo, já jsem mu neodpověděla jen jsem chtěla mobil abych zavolala rodičům. Řekl že ho má doma, ať jdu s ním, tak jsem šla a bylo mi fuk že je to cizí člověk. Když jsme vešli, zamkl dveře. Otočila jsem se a došlo mi to... jede se další kolo. pokračování?

🕙 Přidáno 31.5.2019

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře