Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Zneužití kamarádky erotické povídky

Je neděle a odpoledne má přijít kamarádka od mojí přítelkyně. Tak si říkáme že bysme ji mohli přemluvit k sexu ve třech, vždycky jsme to chtěli zkusit ale nebylo s kým a navíc když ona nikoho nemá, tak by na to mohla přistoupit. Ale jak na to, nemůžeme to na ni vyhrknout jen tak. Budeme muset něco vymyslet. Blíží se odpoledne a za chvíli zvonek, "už je tady, až dám znamení tak jdeme na to jasné". Přivítáme ji, sedneme si do obýváku na gauč a dáme něco k pití.

Povídáme si co nového a tak, ale já už dostávám chuť na to její krásné tělo, asi tak trojky prsa a ten krásný zadeček, na ten se těším nejvíc, tak doufám, že to vyjde a nebude proti. Moje přítelkyně si všimla jak na ni nadrženě koukám a svlékám ji očima. Mrkne na mě a začne se jí vyptávat na kluky, jestli někoho nehledá a jestli jí nechybí sex. Trochu jí to zarazilo, že se jí ptá přede mnou, otočí se na mě a to co vidí ji zarazilo ještě víc, můj vztyčený penis mi kouká z rozepnutých kalhot. V tom se pořádně začervenala, ale pořád mi nekouká do očí, ale na moje nadržené péro. Najednou se moje přítelkyně zvedne a jde ke mě, vezme si můj penis do ruky a začne mi ho hladit a potom jemně kouřit ale jen chviličku. Já koukám na kamarádku a ona vzrušeně na nás. A jde na ní vidět, že neví co má dělat. Po chvilce kouření přijde ke kamarádce a začne jí líbat, " tak co chceš si s náma užít", ptá se jí. Ona trochu stydlivě kývne hlavou, " tak ted jsi na řadě ty, běž mu ho vykouřit, klekne si ke mě a začne mi ho jemně lízat, já jsem maximálně vzrušený a užívám si to. Moje přítelkyně k ní přistoupí zezadu a začne jí svlékat kalhoty🡕 , pod nimi krásné černé tanga a ještě krásnější zadeček. V tom ji začne hladit a líbat zadeček, asi se jí to moc líbí, protože se při tom krásně vrtí a hluboce mi kouří můj tvrdý ocas. "Já bych taky chtěl vyzkoušet chuť tvojí štávičky", říkám jí a položím ji na záda, roztáhnu jí nohy a začnu jí olizovat její krásnou vyholenou pičku. Dráždím jí jazykem klitoris a mezi tím jí dva prsty zasunu do vnitř a začnu jí jemně prstit. Moje přítelkyně nechce být pozadu a tak přiloží svou voňavou vagínu k jejímu obličeji a nechá si ji taky lízat a při tom se dráždí rukou. Já chci vyzkošet i druhou dírku tak jí jazykem přejedu anální otvor, trochu v ní cukne, ale nic neříká tak pokračuju v lízání jejího zadečku. Po chvilce jí tam zasunu jeden prst a začnu jí masírovat její zatím úzkou prdelku. Jde vidět, že se jí to líbí, protože při tom sténá blahem.

Potom navrhnu ať se vystřídáme a nechám si ho pěkně kouřit a moje přítelkyně pokračuje v prstění jejího análního otvoru, ale už dvěma prsty a další dva potom strčí do její mokré pičky a začne jí pořádně projíždět a při tom ještě jazykem dráždí klitoris, v tom začne hlasitě sténat a po chvilce přijde mohutný orgasmus, při kterém se začne svíjet. Necháme jí chvíli odpočinout a mezi tím pořádně vymrdám moji přítelkyni. Já už budu taky brzo stříkat, tak si stoupnu a posadím je před sebe a nechám je hrát si s mým penisem, přičemž mi obě olizujou můj žalud. Já cítím že už to přijde, tak si ho vezmu do ruky a honím si ho tak dlouho dokud je obě nenakrmím svým spermatem, po chvilce začnu stříkat na jejich obličeje i do pusy. Sperma jim krásně stéká po bradě a tak si začnou navzájem slízávat kapky spermatu ze svých obličejů a potom se vášnivě líbat. Všem se nám to moc zalíbilo a proto si to občas zopakujeme.

🕙 Přidáno 2.6.2019
📂 Kategorie: Anál, Bisex, Orál, Masturbace, Sperma

Hodnocení: 5/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře