Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Divoženka v zámku erotické povídky

📑 Tato povídka má více částí: Zobrazit obsah.

Kdysi dávno za sedmero horami a sedmero řekami žila byla jedná sterá paní. Jednoho dne, když šla do lesa, aby natrhala bylinka pro léčivé masti, uviděla, jak před její chatrčí leží nějaký uzlíček. Rozbalila ho tedy a co neviděla...Uvnitř byla malinká holčička, sotva pár měsíců stará...

O 15 let později.

z malého sirotečka vyrostla nádherná dívka. Měla útlou postavu, dlouhé nohy, krásné velké modré oči a ještě krásnějši blonďaté vlasy po pás. celé dny běhala po lese a sbírala po vzoru staré ženy byliny. Jednoho dne, když byla u jezírka a náhá se koupala v křišťálově vodě, projížděl kolem jakýsi bohatý pán a zakřičel na ni - "Hej, děvče...No ano, ty v tom jezeře, pojdď ven a vezmi si mne za muže." Děvče se rychle obleklo, ale stejně jí to nebylo moc platné, protože jak její tělo bylo mokré, přilepila se na ni bílá halenka, která rázem zprůhledněla a její bujné poprsí mohl každý vidět. Rychle vystoupala po koúečku k muži a pravila - "Pane, proč mne chcete za ženu, já se ještě nechci vdávat." Načež muž sskočil z koně a surově chytil dívku za ruku - "Líbí se mi tvé mladé a pružné těla a tvoje kundička je jistě ještě pěkně úzká, takže můj klacek tam bude sevřený jako v kleštích a bude se mu to moc líbit. Nemluvě o tvé zadní dírce." Tu se děvče zhrozila. Strach jí pohltil a začala ucukávat - "Nechte mne pane, já s Vámi nechci nic mít..." Jakmile dívenka vypustila poslední slovo z úst, muž ji popadl za paži ještě silněji, vytáhl ji na svého koně a na celé lesy zakřičel - "Ale to máš smůlu, děvenko." Po dvou hodinách úporné cesty se před dívenčinými zraky objevilo jakési panství a když muž začal seskakovat s koně, bylo jasně, že je to jeho domov. Surově i dovlekl až k vchodu a atam mu už otevřel komorník, kterému přikázal, aby dívce našel nějaký pokoj, dal jí jíst a zamkl jí tam. Starému muži, který celý život sloužit nejpve jeho otci a teď přítomnému majiteli toho panství, se na obličeji objevil nemilosrdný úšklebek, který namířil směrem k dívce. Jakmile dívka dojedla poslední sousto, ve dveřích se objevil její únosce, který byl značně opilý. Přistoupil k ní a začal si rozepínat kalhoty🡕 . Za chvíli už měla dívka před očima celou jeho ztvrdlou chloubu. nikdy před tím nic takového neviděla, ale zavzpomínala na vyprávění stařeny a došlo jí, k čemu ta podivně vyhlížející věc asi bude. A nemílila se. Pán strhal z dívky všechnoi oblečení¨, které měla na sobě a nechal ji nahou ležet před sebou. Jeho oči se mohly kochat pohledem na to nejkrásnější tělo, jaké kdy viděly. Měla krásná pevná prsa. Bradavky jí od samé zimy a strachu stály, dýchala tak zhluboka, že její kozičky se s každým nádechem krásně nadmuly a chloupky v jejím klíně zatřásly. Její dlouhé nohy úplně vybízely k laskání. Pán si tedy sundal rovněž všechen svůj oděv a chtěl se vydat na objevnou cestu toho krásného těla. To ale dívka svým zručným bráněním nedovolila. Proto vzal provazy, které měl pro všechny pčípady připravené a přivázal jí tak, aby se nemohla bránit a její nohy i jeskyňka při tom zůstaly dostupné.

Do pusy jí raději dal roubík, aby se služebnictvo nepolekalo. Když s úpravami hotov, sklonil se k jejím noháma od kotníčků je začal laskat. Dívka se chtěla bránit, ale vůbec jí to nešlo, navíc když došlo na olizování stehen s hrůzou zjistila, že se jí to začíná líbit. Kdyby neměla roubík, tak by snad slastí vydechla, když se pán poprvé dotkyl svým nestydatým jazýčkem jejího klína. Poté začal postupně zrychlovat a dívka v sobě cítila takový zvláštní, moc hezký pocit. Netrvalo dlouho a dosáhla orgasmu(dívka si to vykládala jako jisté oblouznění mysli nebesky krásným pocitem, protože nevěděla, co to orgasmus je). Když ji krásně vylízal její šťávičky, které z ní tekly neuvěřitelným proudem, přesunul se k její puse a řekl jí - "Teď Ti sundám roubík, ale ty mi musíš slíbit, že budš hodná a nebudeš křičet" Dívka s chtíčem v očích dychtivě přitakala. Jakmile opustil její ústa kus hadru, zaspal je pán svým jazykem. Zpočátku dívenka nevědela, co má dělat, ale byla učenlivá, a tak p pár chvilkách ho napodobila a jeho polibky opětovala. Tak moc se jí tento nový zážitek líbil, že jí ze svatyně opět začaly téct milostné šťávičky proudem. Jakoby to muž vycítil, sjel svou rukou k její promáčené štěrbince a strčila na její krajíček dva prstíky, kterými tam začal pomaličku pohybovat. Znovu dívku zahalila nová vlna rozkoše, o které se jí dřív ani nezdálo. Aniž by si to uvědomila, zakřičela tedy - "Víc!" Pán se uspál, ale neposlechl jí. její blanku chtěěl protrhnout svým nadrženým klackem a ne ubohým prstem. Aby jí ale dopřál co největší rozkoše, začal jí k tomu palce masírovat i jejího už pěkně velkého poštěváčka. Netrvalo to dlouho a znova se rozechvěla v nové orgastické křeči.

Tentokrát už ji mohla vykřičet na celý dům, a taky že to udělala. Muž nechal ještě chvíli prsty v dívenčině mussšličce, aby si to vychutnala, ale pak je vytáhl a říkal - "Děvče, doufám, že se ti mé počínání líbí, ale teď bych chtěl ne oplátku zase něco já" S nadšením přitakala. Byla v takovém orgastickém opojení, že by momentálnš pro něj udělala sokoli. Muž si tedy lehl na záda a řekl dívence - "Vem si, tedy, mého čuráka do pusy a hezky mi ho vykuř. Budeš po něm kroužit jazykem, jemně ho okusovat, stahovat z něj ručkou kůžičku ahlavně po něm budeš sjíždět pusou nahoru a dolů!!!" Rychle přikývla a neohrabaně se přesunula k jeho chloubě, která jen při představě, co ho čdká, stála o sto šest. Vzala jeho penis dychtivně do pusy a začala dělat všechno to, co jí řekl. Z počátku byla trochu nemotorná, ale netrvalo to dlouho a apo chopila, co muž chce. dívce se tato činnost dost zamlouvala a tak to dělala pěkně oddaně. Asi po 10 minutách usítil muž onen dobře známý pocit a věděl, že za chvilinku jí tu její šikovnou pusinky pěkně vystříká. Jen tu myšlenku dokončil, vystříklo z jeho penisu tolik semene, že to dívenka ani nestačila pobrat do své malé pusinky...Dívka nejprve nevěděla, co to je, ale když muž začal slastí křičet, došlo jí, že je to asi dobře a že svou práci odvedla tak, jak měla a měla tendence, že už toho nechá, ale to jí muž zarazil a řekl, ať pokračuje. Poslechla ho a za chvíli ho měl už zase krásně tvrdého. Lehce ji odstrčil a položil na záda. Dívence bylo jasné, co teď přijde, ale už neměla takový strach jako před tím, protože věděla, že vše, co jí doposud udělal bylo velice krásné. Proto se ano trošku nebála. Vycítil její vztřícnost.

Lehl si tedy na ni řekl jí ať roztáhne nohy.(od postele ji odvázal už když jí sundaval roubík Poslechla a udělala to. Nejprve její mušličku rozevřel prstíkami a trošku tam s nimi zarejdil, aby ještě víc zvlhla, když byla zase v sedmém nebi a nic nevnímala, celého jí ho tam až na doraz rychle strčil. Když prorazil její panenskou blanku, vykřikla bolestí i překvapením dokhromady. Byla totiž tak vzrušená, že si ani neuvědomila, kdy jí ho tam dal a z omámení jí probrala až bolest. Natož ji začal hladit po vlasech a říkal - "Neboj, už to bude dobrý. Musel jsem to udělat tak, abys u toho moc nedávala pozor. teď to ještě párkrát zabolí, ale potom už to bude jen a jen příjemné" Dívenka sklopí zraky a čeká, co se bude dít. Muž to opchopil a začal se v ní znovu zleka pohybovat. Pár prvních přírazů ještě docela bolela, ale za chvíli to bylo už tak nádherné, že na předchozí bolest si ani nevzpomněla. Pohyboval se v nírychleji a rychleji, až nakonec byl její g- bod natolik podrážděny, že vypukla v tom největším orgasmu celého dosavadního zážitku. Její opevné stahy umosnily jeho touhu a hned do ní vpustil i své semeno, které ji naplnilo až po okraj. Celou noc si užívali těchto příjemných radovánek...

Části povídky

🕙 Přidáno 4.6.2019
📂 Kategorie: Orál, Pohádky

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře