Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Dochucovadlo 3 erotické povídky

📑 Tato povídka má více částí: Zobrazit obsah.

Ráno jsem se probudil s tvrdým čurákem v ségřině pusince. Mlaskavé zvuky, co vydávala, značily, že se jí to moc líbí a těší se na svůj pamlsek v podobě mého semene. Po cca. 2 minutách se dočkala a bílá tekutina jí začala vyplňovat tlamičku. Všechno spolkla a důkladně očistila můj ocas.

Ahoj, miláčku", řekla po tom všem a vlepila mi pusu, jež jsem opětoval.

Jelikož mám dneska volno, můžu se ti celý den věnovat. Pokud ti to nevadí, mohli bychom po domě chodit úplně nazí, co na to říkáš?", optala se mě. Samozřejmě jsem souhlasil, načež mě pobídla, abych se s ní šel najíst. Na stole už byly palačinky a ovesná kaše, pustil jsem se tedy do nich.

Celou tu dobu se na mě ségra zasněně dívala, až nakonec řekla - "Hele, brácha, ta kaše je taková nijaká, myslíš, že bys mi mohlo pomoct s dochucením?".

Bylo mi jasné, co myslí, proto jsem se zvedl ze židle🡕 , přišel k ní nad misku a začal si ho honit. Po chvilce usilovné masturbace se zadařilo a všechnu svou dávku jsem ji nasměřoval do misky, ze které si okamžitě začala nabírat jedno sousto za druhým a vášnivě přitom mlaskala.

Hodiny ukazovaly asi jedenáct odpoledne a já už teď byl zvědavý, jak bude probíhat zbytek dne. Nakonec mi řekla, abychom se vrátili do pokoje, a tak jsem ji následoval. Skoro celé 4 hodiny jsme strávili mazlením a líbáním. Obzvlášť jsem si liboval v dělání cucfleků na jejím krků, na nějž byla velmi citlivá. Do toho jsem bořil hlavu do jejího hrudníku, jenž mohl v citlivosti krku směle konkurovat. Za tuto blahodárnou péči", jak tomu ráda říkala, jsem byl odměňován nejlepšími francouzáky, které jsem kdy okusil - ségřiny masité rty byly pro podobné věci jako dělané, a tak jsem se těšil, až do nich zasunu něco jiného než jazyk.

Aniž bych si to uvědomil, usnul jsem se. Po probrání mi jako první došlo, že v pokoji není ségra, šel jsem ji tedy hledat. Nebylo to ani moc těžké, stála u kuchyňské linky s jednou rukou v rozkroku. Mým směrem tak byl vyšpulen dokonalý zadeček - Ach, co já bych s ním všechno prováděl!

Pomalu jsem za ni přistoupil a přes tu luxusní prdelku ji plácl, ona se s úsměvem otočila a nabídla mi svou ruku k olízání - ihned jsem ji přijal a vychutnával si směsici chutných šťáviček, jež mi připravila. Oznámila mi, že je trochu přetažená a že by jí bodla masáž. I když jsem ji nepraktikoval, ihned jsem se nabídl, protože to byla další možnost masírování jejího bezchybného tělíčka.

Lehla si na desku a já se pustil do práce. Odhrnul jsem dlouhé černé vlasy, své ruce položil na její ramena a pomalu přitlačil. Spokojeně zapředla. Po chvilce jsem se sunul níž a níž, až jsem byl u jejího zadku. Masíroval jsem ty perfektní půlky a byl v sedmém nebi. Chvíli na ně tlačil, tu zase hladil a někdy skoro až škrábal. Svíral a rozevíral jsem je, takže se na mě někdy usmál" její věneček. Uvažoval jsem, jak moc je těsný a zda to tam ségra vůbec někdy dělala.

V šuplíku je i krém, kdybys chtěl", řekla najednou. Netušil jsem proč, stejně jsem ji ale poslechl a krém vytáhl. Paráda, můj análek by potřeboval trochu uvolnil zevnitř, postaráš se o to, že jo, zlatíčko?", vyvalila na mě najednou. Byl jsem ohromen, skoro by se ve mně krve nedořezalo.

Postavil jsem se k tomu ale jako chlap - nanesl jsem si na prst trošku gelu a už jsem byl u vchodu k jejímu otvůrku. Pomaličku jsem zasouval prst dovnitř. Ségra pískla jak myška. Ty to děláš tak krásně, můj malý princi!", rozplývala se chválou. Jestli chceš, můžeš zapojit i ten svůj mrštný jazýček", zašeptala a já se tak obličejem vydal mezi její prdelku. Byla to nezvyklá chuť - rozhodně ne špatná, ovšem dosti jiná od její delikátní prcinky.

Za chvíli se přetočila a zavelela, ať se postarám i o ten zbytek, což jsem po přesunutí za její hlavu učinil. Pozornost jsem tak obrátil na její melounky, jež už jsem slušně zpracovával, to celé doplňoval i občasným výletem prstu do její kundičky. Bylo mi jedno, že je o 9 let starší - byla to nejhezčí holka, jakou jsem kdy poznal.

V tom mě chytla za péro a začala ho zvolna honit. Chudáčku, celý den se tak dřeš a já ti nedopřeju ani chvilku relaxu", falešný tón lítostí byl z ní cítit na kilometry, přesto jsem se nebránil. Přemýšlím, čím bys mohl vypustit páru... už vím, co kdyby ti ho sestřička pocumlovala v pusince?". Nic jsem neříkal, bylo jasné, že mlčení znamená souhlas.

Jelikož měla přímo nad obličejem můj pytel, nasála ho jako první. Cucala mé koule jako bonbony a lízala jako zmrzlinu. Když už ji to přestalo bavit, jela jazýček nahoru, až spočinul na žaludu. Dala mi na něj velkou pusu a hned nato skončil v jejích útrobách. Cítil jsem, že už budu, ségra to vycítila, vyndala si ho z pusy a instinktivně mi zmáčkla péro, aby oddálila výstřik. Místo toho mi masírovala varlata a při tom měla v obličeji tak sexy výraz, že jsem měl sto chutí ji ho tam strčit znova.

Nakonec jsem to už nevydržel, chytil ji za hlavu a začal ji čurákem přirážet do pusy. Nebránila se, naopak se přizpůsobovala tempu. Nikdy jsem ji ho ještě nenechal takhle kouřit, poprvé jsem takhle hluboko a rychle přirážel do jejího krku, i tak mě to ale vzrušovalo a ona na tom byla očividně podobně. Když jsem cítil, že budu, zarazil jsem ji svůj klacek až po kořen dovnitř a užíval si chvíli absolutní nadvlády.

Začal jsem ji plnit mým nektárkem, což okamžitě zaregistrovala a začala polykat jako divá. Celá tahle operace trvala asi 2 minuty a po skončení nenechala v něm ani na něm ani kapku. Ty jsi tak úžasný, to byla ale dobrota", říkala a olizovala se při tom až za ušima. Hele, něco zkusíme, lehni si sem teď ty", rozkázala a já ji poslechl. Ták, zase náš vztah o něco posuneme, jo, bratříčku?", při této větě si lehla ona na mě, akorát obráceně - byli jsme tak v pozici 69; já s její kundičkou proti mému obličejem, ona s mým kolíkem u hlavy.

No tak, už včera jsi to dělal, tak si posluž", pobídla mě. Nemusela mi říkat nic dalšího, krásná vůně linoucí se z její broskvičky byl dostatečný důvod. Nasál jsem tu vůni a pustil se do toho. Prsty jsem ji roztáhl, abych se dostal co nejdál. Kdyby to bylo možné, vlezl bych si tam celý. Zatímco můj jazyk rejdil v jejím pokladu, ona se opět věnovala mému klacku. Trochu na něj plivla, a pak si ho strčila mezi prsa. Z jejích pevných ňader sálalo teplo, jež bylo neobvykle příjemné. Začala s nimi pohybovat nahoru a dolů. Před chvíli jsem se cítil úplně vyprahlý a vysátý, teď se ve mně ale opět objevilo obrovské množství energie.

Po chvilce ji boobjob přestal bavit, rozhodla se tedy zkusit něco nového - techniku zvanou motýlek". Semkla rty okolo mého žaludu, aby měla v puse jen špičku mého penisu a začala sát. Najednou začala jazykem rychle třepetat ze strany na stranu, dotýkajíc se přitom žaludu jen špičkou. Začal jsem nahlas vzdychat a svíjet se - byla to pravá rozkoš.

Ani já jsem však nechtěl zůstat pozadu, a tak jsem nasál její poštěváček a olizoval ho, co mi síly stačily. Odměnou mi byly její vzdechy. Jo, jo, ještě víc!", povzbuzovala. Po zkousnutí klitorisu se její vzdychání stalo ještě intenzivnější. Udělali jsme se ve stejný okamžik.

Stejně jako ona dostala již po čtvrtý za den bílou nadílku, i já se dočkal svého podílu chutných šťáviček. Uklidili jsme a líbajíc se navzájem odešli do obýváku dívat se na televizi.

Večer následovala koupel. Oba jsme leželi ve vaně, já za ní, hladíc ji zezadu zádíčka, libajíc krček a mačkajíc její dokonalá prsa - nemohl jsem se jich nabažit. Cítil jsem, jak ji bradavky pod mými doteky nabíhají a byl za to šťastný. Uchopil jsem jedno ňadro do pusy a začal sát. Pečlivě jsem dělal cucflíčky na každém koutu jejího měkkého prsíčka a vychutnával si jejich nadýchanou strukturu. Kousl jsem ji do bradavky a najednou z ní začalo vytékat blahodárné mlíčko, které jsem se ihned hrnul spořádat. Bylo neuvěřitelné, že ještě před 2 dny tohle vše pro mě byla pouze fantazie a touha v mé hlavě, a teď - vše je skutečností! Až na jednu věc...

Ségra mě celou dobu dělala pod vodou ruku, teď jsem však proti její ruce začal přirážet. Něco se děje, drahý?", optala se. Když už to konečně posuneme někam dál?", netrpělivě jsem řekl. Co myslíš?" - skutečně nevěděla, co myslím. Jsi dokonalá a ty to víš, miluješ mě a já tebe, ale pusou už mi to prostě nestačí!", poslední část jsem obzvlášť zdůraznil. Pořád moc nechápu" - ocitala se v rozpacích. Chci tě už konečně mrdat, ségra!", konečně jsem ze sebe dostal.

Ty vážně dokážeš zničit i takhle romantickou chvíli, víš o tom? Nic nebude, místo toho si pospěš a běž spát!", naoko se urazila, vstala a odešla z koupelny. Chvíli jsem o tom přemýšlel - vážně jsem to nemusel říct takhle. Cítil jsem se neskutečně trapně. Dorazil jsem do jejího pokoje - nic neříkala, proto jsem si jen lehl vedle ní a usnul.

Byl jsem překvapen, když následující ráno opět začala kuřbou jako včera - očividně se na mě nedokázala zlobit věčnost. O sexu už jsem s ní nemluvil, prozatím mi to takhle stačilo.

Podobný průběh měly i další dny, až už to konečně byl velký den - pátek. Krve by se ve mně nedořezal, bylo mi jasný, že to bude něco velkýho. Ségra o tom ani moc nemluvila, bylo ji jasné, že si důležitost uvědomuju tak jako tak. Co se ale ten den událo, překročilo všechno moje očekávání a způsobilo, že na ten den nikdy nezapomenu...

Části povídky

🕙 Přidáno 31.5.2019
📂 Kategorie: Anál, Orál, Incest, Masturbace

Hodnocení: 5/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře