Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Já a Helena 2 erotické povídky

📑 Tato povídka má více částí: Zobrazit obsah.

Helena mě ještě tu první noc zmrskala páskem🡕 a ojela připínacím penisem. Bolelo to, ale taky mě to vzrušovalo. Pak mi odvázala ruce z pelesti, popadla mě za vlasy a smýkla mnou o zem. Sedla si na postel a roztáhla nohy. "Pojď sem, děvko. Ukážu ti, co mi budeš denně dělat, " řekla chladně. Tak, jak mě to nejvíc rajcovalo. Blížila jsem se po kolenou k jejímu lačnému klínu, který jsem si tolikrát představovala. Ve skutečnosti byl, jak to bývá, ještě krásnější.

Tehdy se ještě hlavně zralé ženy tolik neholily. Růžová štěrbina se tedy na mě šklebila skrz hustý porost chloupků. Strašně jsem toužila ochutnat z té voňavé jeskyňky. Helena mě vzala za vlasy a táhla mi hlavu k sobě. Silou mi přitiskla obličej do svého roztouženého klína a tlačila ho na horkou a vlhkou kundu. Ještě jsem ani nerozevřela rty a už jsem věděla, že jsem navždy ztracena. "Ano, tohle chci dělat pořád!" chtělo se mi křičet. Místo toho jsem ale zmohla jen na bezeslovné sténání, které se stupňovalo s její i mou rozkoší. Víc mi nedovolila. Mohla jsem pohybovat jen rty a jazykem, který jsem jí vrážela mezi pysky. Mé hekání se postupně proměnilo v souvislý řev. To když jsem cítila, jak sebou škube a blíží se vyvrcholení. Já ho prožila skoro současně s ní. Pocit, že mně vysněná žena ponižuje způsobem, který jsem si odjakživa přála prožít, mnou projel jako tisíc erupcí. Připadala jsem si jako věc, jako živý vibrátor a to mě na tom bralo asi úplně nejvíc. Helena mě totiž těsně před svou bouřlivou křečí nejvyššího uspokojení už držela kolem hlavy oběma rukama a nutila mě její rozkrok doslova vytírat vlastními rty, jazykem a tvářemi. Svůj orgasmus jsem vykřičela do její kundy, která už mě mezitím zaplavovala přívaly šťavnaté nádhery. Když mě pustila a já se mohla konečně odtáhnout a nadechnout, byla jsem od ní celá mokrá. Ona zatím těžce oddechovala na zádech a roztaženýma nohama. Brzy si mě ale přitáhla k sobě a pošeptala drsně - "Přiznej se, ty nejsi panna, že už jsi to dělala, lhářko?!" Bránila jsem se - "Ne, ještě nikdy, ale s tebou mi to jde samo. " Chvilku jsme se jen tak objímaly, hladily a líbaly, ale pak jsem zjistila, že něžnosti s ní netrvají nikdy moc dlouho. Hodila po mě připínací penis a křikla - "Nasaď si ho a ojeď mě tvrdě! Jako chlap!" Nevím, jak jí to museli dělat muži, ani jsem sama nikdy žádného nepoznala, ale snažila jsem se jí ve všem poslechnout. Položila jsem ji na záda a v misionářské poloze jsem ji začala šukat. Roztáhla nohy tak daleko od sebe, že jsem vnikla hluboko do ní a přirážela jsem ze všech sil. Líbilo se jí, protože mi vřískala do ucha, škrábala mě svými dlouhými rudými nehty po zádech a kousala do ucha. "Ještě, ještě. .. ! Pořádně mě mrdej! Tak a ještě silnějc!" zmítala se pode mnou. Zdálo se mi, že souložíme nekonečně dlouho.

Musela prožít snad tři orgasmy, ale stále neměla dost. Když ji jedna poloha přestala bavit, klekla si ne všechny čtyři a otočila se ke mě zadkem. "Pojď, Míšo a přirážej silně. Chci tě cítit hluboko v sobě, " přikázala mi. Držela jsem ji za boky, pak kolem ramen a hlasitými přírazy pleskala o její prdelku. "Tak a teď mi strč do zadku prst. To miluju. Joo, joooo, anooo, aaaaaach!" vrtěla se. Už ani nevím, jak dlouho jsem do ní vnikala. Když se přece jen naposledy udělala, vydechly jsme a úplně vyčerpané usnuly. Ranní probuzení bylo sladké. Otevřela jsem oči a Helena už ležela vedle mě s hlavou opřenou o ruku a prohlížela si mě. "Teda já nevím, jak jsem ti mohla ty čtyři roky odolat. Ty jsi fakt kočka! Měla jsem tě zatáhnout o přestávce do kabinetu a vylízat tě pod stolem, " ušklíbla se. Začala jsem se smát. Měla jsem za sebou noc, kterou jsem si představovala čtyři roky. Skoro mi bylo líto, že už je za mnou. Ale Helena mě vzápětí ujistila o tom, že takových nocí prožijeme ještě spoustu. "Víš, jak začneme nový den? Společnou sprchou. Pojď, Míšo, " podívala se na mě pohledem ženy-vamp a já už věděla, že nejdeme do koupelny jen kvůli hygieně. ..

Části povídky

🕙 Přidáno 3.6.2019

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře