Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Já a mamka erotické povídky

📑 Tato povídka má více částí: Zobrazit obsah.

Přišla jsem domů, odhodila tašku a prošla domem rovnou na zahradu. Co bylo ve škole? zeptala se máma. Ležela nahá na trávě a slunila se. Nic... houkla jsem a už si stahovala tričko. Jako obvykle, usmála se máma. Dnes bylo takové vedro! Stáhla jsem ze sebe džíny, odhodila podprsenku a jediným pohybem stáhla kalhotky až ke kotníkům. Vesele jsem je odkopla. Konečně jsem se cítila svobodná. Skočila jsem do vody.

Po pár tempech jsem se vyhoupla na břeh. Máma změnila polohu. Lehla si na břicho. Nenapadlo mě nic lepšího, než si lehnout na ni. Očekávala jsem výkřik, mamka místo toho slastně vzdychla. Už jsem se pekla... Kapičky ze mě stékaly a pokračovaly po jejích bocích a stehnech. Voda mezi našimi těly okamžitě zteplala. Cítila jsem sluneční paprsky na zadečku, milovala jsem to. Často jsme se opalovaly nahé, nebyl důvod nosit plavky a vytvářet si na těle pruhy... Slunce mě již vysušilo a začínalo mít svůj vliv - když jsem se opalovala nahá, pokaždé jsem se vzrušila. Musela jsem pak odběhnout do sprchy a udělat se. Na mámu měly paprsky stejné účinky. Jednou jsem přišla ze školy dřív a viděla ji z okna jak masturbuje. Nemohla jsem se dívat jinam. Máma měla roztažené a pokrčené nohy a divoce se dlaní honila. Když se udělala, přetočila se na bok a ze zadku si vytáhla dlouhý robertek. Šokovalo mě to a vzrušilo zároveň. Ten večer jsem si poprvé do zadečku strčila prst- jen abych zjistila, jaké to je. Při těch vzpomínkách jsem se vzrušila. Stále jsem ležela na mámě a cítila její rozpálené nahé tělo. Jednu nohu jsem jakoby nic položila na zem. Moje kundička teď spočívala na jedné její pevné půlce. Trochu jsem předsadila pánev a zatlačila. Jen trošičku, aby to nepoznala... Zlato, namažeš mě? vytrhla mě z toho úsilí máma. Jasně, zašvitořila jsem. Klekla si vedle ní a bílým krémem udělala na zádech čáru. Končila přesně na štěrbině jejího zadečku. Roztírala jsem krém. Vzadu na krku, na lopatkách, na bedrech... na okamžik jsem zaváhala a pak ho rozetřela i na zadečku. Mámě to nevadilo, ležela nehnutě. Sjela jsem po kulaté prdeli na stehna. Opět vymáčkla trochu krému, roztírala ho. Máma lehce rozevřela stehna, abych mohla i na jejich vnitřní stranu. Jela jsem od kolen vzhůru. Blížila sem se ke kundičce. Ke kundičce vlastní mámy, proboha! Zakřičel mi v hlavě poplašený hlásek a já se zarazila. V ústech jsem měla sucho, srdce mi bušilo. Zkontrolovala jsem svoje dílo - její snědé tělo se nádherně lesklo. Měla úzký pas a široký zadek, ale na čtyřicet vypadala skvěle. Podívala se na mě zpoza brýlí. V pohodě? Jasan! usmála jsem se. Měla by ses taky namazat, podotkla. Jsem v pohodě, houkla jsem a lehla si vedle ní. Snažila jsem se uklidnit. Takhle se spálíš, řekla. Klekla si vedle mě na jedno koleno a natáhla se pro krém. V tom okamžiku se její těžké prsy zhouply, malinko roztáhla nohy. Takhle zblízka jsem ji ještě nikdy neviděla! Byla vyholená pouze dole, nad poštěváčkem (který byl teda pořádný!) měla úhledný trojúhelníček. Studený krém mi kápl na břicho. Zavřela jsem oči. Cítila jsem její dlaně na bříšku, na prsou , na krku... pak dole na stehnech, stejně jako já jela vzhůru. Srdce mi přitom bilo až v krku.

Roztírala krém, na místech, která jsou skryta pod kalhotkami... Pak jsem ucítila její prsty i na venušině pahorku. Když ses začala holit, musíš se tam mazat, řekla jemně. Trochu jsem od sebe odtáhla stehna. Máma to pochopila jako pobídku a zajela dolů, podél mojí škvírky. O tom, co se událo v její ordinaci před měsícem, jsme nikdy nemluvily, ale vše se mi teď vybavilo a zalilo mě teplem. Pak jsem ucítila její prsty na poštěváčku. S výdechem vzrušení jsem prudce otevřela oči. Její oči byly skryté za slunečními brýle🡕 mi, ale na rtech jí pohrával úsměv. Její prostředníček jezdil sem a tam, nahoru a dolů......byla jsem úplně mokrá. Nastavila jsem jí kundičku. Neměly bychom to dělat, ale ani jedna jsme si nemohly pomoct! Chci pro tebe jenom to nejlepší, holčičko, řekla tiše. To už mi regulérně honila kundu! Nebránila jsem se tomu, naopak jsem jí vycházela pohyby naproti. Pak jsem očima sjela k její kundičce. Ve slunci se leskla. Ten pohled mě fascinoval. Ruce jsem měla volně podél těla dlaněmi vzhůru. Máma se trochu posunula a kundou se přiblížila k mé pravé dlani. Neuhnula jsem. Dál mi dráždila poštěváček. Posunula se ještě kousek. Moje ruka byla od její kundy pět centimetrů. Pak dva. Pak byla přímo pod ní! Vzdychala jsem a kroutila se. Nechtěla jsem, aby to někdy skončilo. Máma si sedla na mojí dlaň! Ucítila jsem její vlhké teplo. Prsty jsem připlácla na její pysky a dlaní se dotkla poštěváčku. To pro mě byl poslední impulz. Prohnula jsem se v zádech a kňučela a se zatnutými zuby vrněla a sliny mi odlétaly od rtů... Pak už jsem jenom vzhlížela vzhůru. Máma se na mě usmívala, ruku volně položenou na mé kundičce. Mami... Pšš, nic neříkej, to bude naše tajemství. Nikdy o tom nebudeme mluvit, ano? Polkla jsem a přikývla.

To bysme to kouzlo zničily, řekla a její ruka opustila můj klín, pohladila mě s ní po tváři. Měla ji mokrou a voňavou. Stále seděla na mé dlani. Cítila jsem, jak je vzrušená, její šťáva mi doslova protékala mezi prsty. Ale nechtěla to být ona, kdo udělá první krok. Nechat se ode mě udělat, jí možná přišlo už příliš. Vztyčila jsem prostředník, zajel do ní jako namydlený. Máma vydechla. Já po tobě nic nechci, zlatíčko... začala. Zasloužíš si to, skočila jsem jí do řeči. Mám tě ráda, mami. To už jsem v ní měla prsty dva. Dosedla na ně plnou vahou. Pak sáhla pod sebe a moji ruku vytáhla. Radši toho necháme, tohle je už moc! Držela mě za zápěstí a sváděla vnitřní boj, zda má vstát. Rozhodla jsem to za ní. Patami jsem se přitáhla- teď jsem měla obličej kousek od její kundy. Cítila jsem její vůni. Viděla jsem všechny drobné detaily. Její dece🡕 ntní pysky, trochu roztažené ústí, ve kterém se třpytila šťáva. Máma neuhnula. Dlaň mi položila na prudce bijící srdce. Roztáhla stehna. Ale přistrčit mi kundu k obličeji se ostýchala. Slyšela jsem, jak nade mnou vzrušeně oddechuje. Posunula jsem hlavu ještě blíž. Odtud jsem před lety vylezla, blesklo mi hlavou. Místo, aby mě to znechutilo, vzrušilo mě to. Přitáhla jsem se ještě blíž. Mé rty od jejího ochlupení dělily centimetry. Natáhla jsem se a políbila ji na chloupky. Další polibek směřoval na její zduřelý poštěvák. Trhla sebou. Chutnala sladko-slaně...krásně... Ach, zlatíčko...vzdychla rezignovaně a odtáhla se. Přesunula se, klekla si obkročmo nade mě. Její kunda mi visela přímo před ústy. Určitě to chceš?ptala se rozechvěle. Ještě toho můžeme nechat... Obě jsme věděly, že nemůžeme. Přisála jsem se na její poštěváček. Její vzdechy mi říkaly, že to dělám dobře. Nikdy jsem kundu nelízala, dělala jsem jen to, co bych chtěla zažít sama.

Můj jazyk kmital po jejím naběhlém poštěváčku, nos se zabořil do voňavé sladkosti mezi její pysky, rejdila pánví až se její prdel otřásala, držela jsem ji za půlky a ty otřesy vstřebávala. Moje kundička se úplně roztekla. Takové vzrušení jsem nikdy v životě nepocítila. Roztáhla jsem nohy a vystrčila pánev vzhůru. Já chci taky, chtěla jsem křičet, ale můj jazyk měl napilno. Máma to pochopila dobře. Uchopila mě pod zadečkem a přisála se na moji kundu. Něco tak krásného, vlhkého, teplého jsem nikdy necítila. Obě jsme se udělaly současně...

Části povídky

🕙 Přidáno 3.6.2019
📂 Kategorie: Anál, Incest, Lesbičky

Hodnocení: 5/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře