Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Klára a její velké tajemství erotické povídky

📑 Tato povídka má více částí: Zobrazit obsah.

Sedím v parku na lavičce a čekám. Bylo už později odpoledne. Včera mi psala jedna holka ze vsi, chtěla se mnou zajít ven. Měl jsem ten den volno a souhlasil. Moc jsem Kláru neznal, jen od vidění. Ten den bylo hezky a ještě docela teplo na to, že léto už bylo skoro pryč. Zahlédl jsem jí, na holku docela vysoká, delší tmavé vlasy v culíku, sportovní podprsenku a sukni🡕 . Prostě ideál. Jako by věděla, jaký styl se mi líbí. Sedla si vedle mě, pozdravili jsme se a ptám se jestli něco potřebovala nebo chtěla jít jenom ven. Prej že nic, jen že chtěla jít ven a pokecat. Asi jsem se jí líbil. No ona mě jo. Bavili jsme se o takových těch normálních věcech. Čas utíkal. Byla příjemná společnost. Pomalu přicházel západ slunce a s tím i jiné otázky. Intimnější.

Po chvíli se ptám, kolik měla kluků. V tu ránu zrudla a snažila se odvést téma jinam. Já jsem se nedal odbýt a říkám, tak pěkná holka a ještě nikoho? Odpověděla jen že je jiná než ostatní holky. Jasně, je jen trochu zdrženlivá. Ale i přesto se na mě koukala s takovým chtíčem. Její další signály mi to potvrdili. Chtěla to. Po chvíli jsme se zase smáli a konverzovali. Pak najednou mlčíme, ona se na mě dívá a kouše si ret. Je to tady. Přisedl jsem si a políbil jí. A pak zase a zase. Pravou rukou jsem ji hladil prso. Pak jsem tu ruku strčil pod podprsenku. Na dotek krásný prsa, tak akorát do ruky a trochu měkčí. Moc příjemný mačkat jí ty její perfektní prsa. Po chvilce jsem se odvážil a mířil pod sukni🡕 . Pomalu jsem jel po její noze až ke kalhotkám. Chvěla se. Sahám pod kalhotky a ucítím něco co tam nepatří. Trhnu s sebou. Stáhnu ruku a koukám na ní s otevřenou pusou. Co to má bejt... Ona kouká. Je zaražená, ale čekala to. Řekla jen, že mi říkala, že je jiná než ostatní holky. No jo, ale tohle. To jsem teda absolutně nečekal. Říká mi, že se takhle narodila. Má to odjakživa. Byl jsem v šoku. Nevěděl jsem co teď mám jako dělat. Mezitím vzala věc do svých rukou. Chytla mi ruku a položila mi jí na svýho ptáka. Jak viděla, že jsem pořád ještě nevstřebal situaci, začala si ho honit mojí rukou. Bylo to divný, tak krásná holka. Co se na tom mohlo pokazit. Příčilo se mi to, ale na druhou stranu to bylo rajcovní. Takový jiný. Třeba bych to mohl zkusit. Co teď už, mám utéct? Začal jsem ji zase líbit a při tom jí ho masírovat. Ona zajela svoji rukou do mých trenek a taky mi ho pomalu dráždila. Dělala to přesně a perfektně. Očividně i moje práce se jí líbila. Rychleji dýchala a svíjela se.

Se vším přestala, zvedla se a klekla si přede mě. Objela špičku mého ptáka jazykem. Olizovala ho po stranách. Byl už tvrdej jako paroh. Pak ho začala pomalu kouřit. Mezitím už bylo trochu šero. Zrychlovala a postupovala pořád hlouběji až můj pták celej mizel v její puse. Úžasný pocit. Ta slast. Zanedlouho už jsem byl na okraji výstřiku. Byla krásná. Jako by cítila, že už budu. Přestala. Zvedla se a klekla si na lavičku přede mě. Vyhrnula si sukni🡕 . Pomalu si stáhla kalhotky. Její pták už byl tvrdej. Byl ještě o kus větší než můj. Tyčil se přede mnou a ukazoval na mě. Pohnula se dopředu a špička jejího penisu se dotkla mé pusy. Opravdu zvláštní pocit. Řekla ať otevřu pusu. Poslechl jsem. Její tvrdý péro mi zajelo do pusy. Zkoumal jsem ho jazykem. Objal ho rty a začal hlavou pohybovat dopředu a dozadu. Přitom jsem ji hleděl do obličeje. Už jsem v pohybech zrychlil a jí se to hrozně líbilo. Bylo to na ní vidět. Kouřil jsem jí ho ještě pár minut. Vypadala že už je na krajíčku. Byl dost i širokej, sotva jsem na něj otevřel pusu. Žaludem mu zajížděla až do krku. Pohybem v boku ho vyndala. Otočila se a sedla si na mě. Můj pták jí zajel do zadečku. Nejprve opatrně a pomalu. Po chvíli už na mě úplně dosedala. Byla krásně teplá a příjemná. Držel jsem ji při tom za její úžasná prsa. Za nedlouho ze mě sesedla a otočila se ke mě čelem. Začala na mě zase divoce jezdit. Byla nezkrotná. Její péro bylo tvrdý a sem tam mě pláclo do břicha. Už to ve mě zase stoupalo. Myslel jsem že vybuchnu. Před očima jsem měl mžitky. Byla skvělá. Její pták předemnou tancoval. Byl fakt velkej. Byl nadosah. Jen se trochu předklonit. Předklonil jsem se a chytil ho do pusy. Jak na mě skákala, tak při tom do mě zajížděl její penis. Prudce dýchala. Cítil jsem jak v něm začíná škubat. Zajížděl mi do pusy čím dál víc a rychleji. Na mě už to přišlo. Největší orgasmus co jsem zažil. Moje semeno do ní prudce stříkalo. Pořád a pořád jako by to nemělo nikdy skončit. V tom mi do pusy vlétlo její semeno takovým tlakem, že mi část skončila v hrdle. A další dávky následovali. Plnili mi pusu až tam nebylo místo. Začalo mi to vytékat ven a část jsem polkl. Divná chuť. Pořád nepřestávala stříkat. Bylo to nekonečný. Polykal jsem to a co jsem nestihl tak vyteklo dál z pusy ven. Když konečně přestala, hned mě šla políbit a vycucla ze mě zbytky její šťávy. Zajímavý a úžasný zážitek. Bylo to skvělý. Perfektní sex. Potom jsme se oblékli. Ještě jsme se chvilku líbali, domluvili další rande a šli domů. Snad nás nikdo neviděl v tom parku, bylo pořád ještě trochu vidět.

Části povídky

🕙 Přidáno 8.2.2024
📂 Kategorie: Šukání, Orál, Sperma

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře