Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Klára a její velké tajemství 3 erotické povídky

📑 Tato povídka má více částí: Zobrazit obsah.

Přišel jsem ke Kláře domů jak jsme byli domluvený. Uvítala mě s úsměvem. Vlasy v culíku jako vždy. Uplé triko a legíny. Přes triko jí vystupovali bradavky. Slušelo jí to. Jako vždy. Polibek na přivítanou. Vzala mě za ruku a táhla do ložnice. Vypadala dost nadrženě. Hned šla na věc. Povalila mě na postel. Další polibek. Sundala mi triko a hodila ho stranou. Následovali kalhoty🡕 a spodky. Ustoupila dozadu a pomalu si sundala svoje tričko. Kozy se jí pěkně zhoupli. Zmáčkla je rukama proti sobě. Můj penis na to rychle reagoval. Všimla si toho a poklekla. Pravou rukou ho jemně honila. Hleděla na něj a kousala se do rtu. Po pár pohybech už ho měla v puse. Kouřila perfektně. Jako vždy se jí vešel do pusy celý. Divoce kývala hlavou. Jazykem si s ním v puse hrála. Potom mého ptáka vyndala z pusy a vstala. Stála hned předemnou a koukala na mě těma svýma očima. Byli plné vášně a chtíče. Rukama jsem ji stáhl legíny dolů. Péro už měla pěkně tvrdý. Pohnula se v bocích a její pták mi zajel do huby. Jezdil jsem na něm stejně jako ona. Cítil jsem jak pomalu ještě víc a víc tvrdne. Dech se Kláře zrychlil. Čekal jsem kdy to do mě pustí.

Najednou vyndala péro z mojí pusy. Řekla ať se posunu dal na postel. Poslechl jsem a opřel se o čelo postele. Skočila ke mě a vášnivě mě líbala. Při tom mi přivázala obě ruce k posteli. Posunula se aby mohla pokračovat v kouření mého ptáka. Dvakrát na něm zasála a ozval se zvonek. S úsměvem zvedla hlavu. Právě včas, řekla potichu. Cože, nechápavě jsem se ptal. To už ale byla na cestě ke dveřím. Za chvilku přišla a za ní nějaká holka. Já tam jenom ležel přivázaný s ptákem mířícím ke stropu. To je Monika, řeka Klára. Ahoj, řekla Monika, sledující můj penis. Klára jí vřele pomohla odložit si tričko. Monika byla menší, lehce oplácaná holka s velkýma kozama. Měla delší tmavé rozpuštěné vlasy. Lehli si ke mně a dívali se na moji chloubu. Monika na nic nečekala a začala mi ho masírovat. Měla fakt luxusní kozy. Nemohl jsem z nich spustit oči. Potom se na mě usmála a strčila si moje péro do pusy. Zkušeně mi hulila péro. Mlaskala u toho. Zanedlouho se s Klárou vystřídali. A pak ještě několikrát. Po chvíli když na mým péru jezdila Monika, už jsem nevydržel. Napumpoval jsem ji do pusy semeno. Ta pak ještě předala ptáka do pusy Kláře. Obě holky měli plnou pusu. Hráli si s tím v puse jazykem a pak si dali pořádného francouzáka. Krásný pohled.

Monika si klekla. Měla fakt úžasný prsa. Veliký, kulatý a pěkně drželi na místě kde měli být. Klára si klekla za ní a hladila jí ňadra. Potom však přišlo překvapení. Klára svlékla Monice legíny. Cože? To není možný. Těšil jsem se na krásnou broskvičku. Měla mezi nohama taky, už dost naběhlého, ptáka. Nevěřícně jsem na ni koukal s otevřenou pusou. Obě se tomu hihňali. Monika dlouho neváhala a mojí dokořán otevřenou pusu mi zacpala jejím ocasem. Ještě jsem to úplně nevstřebal a nehnutě seděl. A tak Monika svým pérem zvolna zajížděla do mojí huby. Klára přistoupila z druhé strany a narvala mi svého ptáka taky do pusy. Obě střídavě zasouvali. Myslel jsem že mi to roztrhne pusu. Po chvíli přidali na rychlosti i razanci. Následovali vzdechy. Srovnali pohyby pánví a zasouvali teď tvrdě nastejno svoje teplý péra do mojí huby. Pak jsem se tomu poddal. Nic jiného mi nezbylo. Byl jsem připoutaný. Nejprve se udělala Monika. Sperma mi stříkalo do pusy. Byla toho obrovská dávka. Všechno jsem spolykal. Při tom do mě pořád zajížděli obě péra až mi to házelo hlavou. Sotva jsem vysál Moniku, pumpovala do mého krku Klára svoji první dávku lepkavé tekutiny. Vzdychala při tom velmi nahlas. Měl jsem celou pusu zaplněnou a zalepenou mrdkou. Obě holky ale pořád ještě přirážely.

Klára po chvíli vyndala svoje péro a sedla si vedle. Monika nepřestávala. Dál vyprcávala mojí pusu. Sevřel jsem rty a nastavil jazyk. Hleděl jsem ji na ty její obrovský kozy, jak se nademnou houpali. Po chvíli jí začalo v ptákovi zase škubat. Další poctivá dávka hustého spermatu mi zaplnila pusu. Pořád tvrdě přirážela. Možná půlka její sladký odměny mi vytekla ven z pusy. Monika ještě párkrát zasunula péro do mojí pusy. Bylo celé od semene. A pak si sedla vedle mě na druhou stranu. To už ale zase klečela Klára a ptáka mi vrazila do huby. Nic ale nedělala. Začal jsem ji ho tedy kouřit jak to umím. Pohyby hlavou byly přesné. Práce s jazykem, podle Kláry vzdechů, skvělá. Kouřil jsem to její obří péro zase jak kvalitní kurvička. Máš rád mojí mrdku viď, řekla Klára. Začíná jí škubat. Neudělala se ale do mě. Vyndala ptáka a před mým ksichtem jí ho začala Monika honit. Otevřel jsem pusu dokořán. Po chvíli se mi udělala na obličej a do pusy. Lepkavou tekutinu jsem měl všude. Stékala mi z obličeje dolů. Úplně jsem se v ní topil. Spousta toho byla i v mojí hubě, převaloval jsem tam tu mrdku slastně jazykem.

Monika teď zase vystřídala Kláru a nechávala se ode mě kouřit. Očividně se jí to líbilo. Moje rty klouzali je jejím ocasu pokrytém z minula spermatem obou dívek. Vydržela dlouho. Už mě začala bolet huba. Chceš další mrdku ty kurvičko, ptala se mě. Na to jsem přitvrdil a pevněji sevřel rty. Přiskočila ale Klára a chtěla taky ještě pokouřit. Zase jsem měl obě velký péra v puse. Zanedlouho obě zase přirážely a já byl jen opřený a čekal. Trvalo to opravdu dlouho. Připadalo mi jako bych měl v puse těch ptáků alespoň pět. Tvrdě zajížděli do mého ksichtu. Jejich žaludy bolestivě naráželi hluboko v krku. Tentokrát se udělaly přesně spolu. Hekali a vzdychaly. Mrdka mi plnila pusu. Rychle jsem se to snažil spolknout, ale bylo toho moc. Další a další výstřiky mojí lepkavé chutné odměny se mi hnaly do huby. Pusu už jsem měl úplně zalepenou. Poslední dávku jsem nemohl ani spolknout. Nemohl jsem ji ani vyplivnout. Ještě mě pak nějakou dobu šukali do držky než je konečně vytáhli ven. Péra měli celý pokrytý spermatem a přikázali mi ať je dočista olížu. Obličej jsem měl pokrytý taky celý semenem. Když jsem jim poslušně očistil ptáky, Klára mě s ním pleskla po hubě. Jen to mlasklo a řekla, dobrá práce děvko. Obě se tomu hihňali. Hned na to mi ještě obě za odměnu, že jsem držel, vykouřili čuráka.

To byl teda den.

Části povídky

🕙 Přidáno 20.4.2024
📂 Kategorie: Orál, Gay, Sperma

Hodnocení: 3/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře

Slv (2024-04-20):
Příběh se pěkně vyvíjí. Doufám, že bude další díl a Monika s Klárou postoupí do dalšího levlu v prznění své děvky. Řekl bych, že je na čase ji zbavit panenství.