Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Klára a její velké tajemství 2 erotické povídky

📑 Tato povídka má více částí: Zobrazit obsah.

S Klárou jsem se scházel už několik týdnů. Dalo by se říct, že spolu chodíme. Je to skvělá holka. I přes tu její zvláštnost. Ze začátku to byl pěkný nezvyk. Zase zkusit se má všechno, že jo? Kolikrát v životě potkáš holku co má mezi nohama ptáka od přírody. A ještě k tomu pěknou holku.

Byl víkend a vyrazili jsme na výlet do přírody. Skoro celý den jsme někde chodili a užívali pěkného počasí a naši vzájemnou společnost. Později odpoledne naše cesta končila a vrátit jsme se měli vlakem. Čekali jsme na nádraží na lavičce a koukali na sebe. Naklonil jsem se k ní a začal jí líbat. Její ruka po chvíli navštívila mého ptáka. Pomalu a přesně ho masírovala. Perfektní práce. Přerušil nás ale přijíždějící vlak. Byl to poslední vlak ten den. Byl úplně prázdný až na průvodčího. Ten nas zkontroloval a následují stan🡕 ici přestoupil do prvního vagónu.

Máme celej vagón pro sebe, říkám Kláře. Ta se na mě usmála. Tak můžeme překračovat kde jsme skončili, odpověděla. Stáhla mi kraťasy🡕 a trenky. Vyndala mého ptáka a začala ho zkušeně honit. Při tom jsme se líbali. Líbala perfektně. Moje ruka jí zajela pod triko. Hladil a mačkal jsem ji prsa. Hrál si s jejími bradavkami. Měla to ráda. Až teď jsem si uvědomil, že nemá podprsenku.

Po pár minutách tiše vstala. Překročila mě, stoupla si do uličky a sundala si triko. Nervózně jsem se rozhlédl, jestli jsme opravdu sami. Klára vypadala, že je jí to jedno. Klekla si a jazykem mi olízla špičku ptáka. Pak ho celého olízala i po stranách. Vložila si ho do pusy a rytmicky po něm pusou jezdila. Úplně celej můj pták mizel v její puse. Dívala se mi při tom do očí. Hezky se jí dole houpaly kozy. Byla krásná. Chvilku na to jsem to nevydržel a pustil jí do pusy obrovskou dávku semene. Ani to všechno nestihla spolykat. Ještě pořád mi ho kouřila a rukama si dráždila prsa. Až mi ho důkladně očistila, otevřela pusu a pustila ho ven.

Zvedla se, políbila mě a do ucha mi zašeptala, že jsem na řadě. Byl jsem trochu nervózní takhle na veřejnosti. Ještě jsem se naposledy rozhlédl. Vlak byl opravdu prázdný. Klekl jsem si před Kláru do uličky. Hleděl jsem ji zdola do obličeje. Pod ním se rýsovali její krásný kozy. Stáhla si rukama její krátkou sukni🡕 . Pak kalhotky. Její pták vystřelil ke mě. Vzal jsem ho do ruky a začal ho honit. Vykukoval na mě její žalud. Po chvíli jsem ho strčil do pusy. Jazykem zkoumal Kláry žalud a pořád ho masíroval rukou. Byli jsme spolu už několik týdnů a už párkrát jsem ji to dělal pusou. Líbilo se jí to. Chtěl jsem jí udělat taky dobře jako ona mě. Ruku jsem dal pryč a pokračoval jen pusou. Moje rty jezdili po jejím ptákovi. Schoval se do mojí pusy skoro celý. Zrychlil jsem pohyby hlavou. Začal jsem sát. Klára měla zavřený oči a pusu dokořán. V jejím péru to začalo cukat. Do pusy mi vlétla dávka spermatu. Nepřestával jsem kouřit. Pak další a další lepkavá tekutina. Polykal jsem jak o závod. Byla toho spousta. Pusu a krk jsem měl zalepený semenem.

Napadlo mě jestli by zvládla hned ještě jednou. Nepřestal jsem tedy kouřit. Jen si znovu pomáhal rukou. Podíval jsem se jí do očí. Tvářila se, jako by si přála abych pokračoval. Honil jsem ji to její velký péro a zkušeně kouřil dál. Moje rty zase klouzali po jejím ptákovi, klouzalo to líp než prve. Byl celý od spermatu. Zajížděl jsem pusou až ke kořenu Kláry péra. Její měkký žalud se mi zapichoval do krku. Jazykem jsem si s ním hrál. Pořád jsem se jí díval na kozy a do tváře. Pusa už mě začínala bolet, ale přesto jsem zrychlil pohyby. Zanedlouho zaklonila hlavu slastí. Pumpovala mi do huby další dávky její lepkavé tekutiny. Taková sladká odměna pro její děvku. Měl jsem plnou pusu spermatu. Byl hustější než ten předtím. Celou dávku jsem opět snědl. Nepřestával jsem kouřit. Pořád jsem rytmicky hýbal hlavou dopředu a dozadu a pusou Kláře hulil péro. Po chvíli mě zatlačila zádama do boku sedačky. Opřel jsem si hlavu a Klára se začala hýbat v bocích. Byla úplně nenasytná. Vrážela mi její velký péro tvrdě do pusy. Její žalud prudce pronikal hluboko do hrdla. Pořád mi zajížděl do pusy a nepřestávala. Vyšukávala mi hubu jako svojí kurvičce. Pak přišla další dávka spermatu. Snad největší z těch třech. Hned mi zaplnila celou pusu. Do toho mě pořád šukala do obličeje. Spousta semene mi nastříkala rovnou do hrdla. Měl jsem pusu a krk celý zalepený. Bylo to tak hustý že jsem to nemohl ani polknout. Něco mi taky vyteklo z pusy ven. Pořád tvrdě přirážela do mého obličeje. Začínal jsem se trochu dusit množstvím spermatu a velikostí jejího péra. Po chvíli konečně vyndala ptáka z mojí pusy ven. Poslušně jsem ji ho ještě celého olízal do sucha. Nebrala sis teda servítky povídám a směju se u toho. Promiň jestli to bylo moc, řekla smutně. Chtěla mě políbit, ale všimla si, že mám na puse trochu jejího semene. Tak to že mě olízala. Oblékla si triko a sukni🡕 zrovna když jsme přijížděli do naší konečné stan🡕 ice.

Části povídky

🕙 Přidáno 17.4.2024
📂 Kategorie: Orál, Gay, Sperma

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře

M (2024-04-17):
Moc jsem si tuto povidku užil díky…