Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Můj sexuální život 2 erotické povídky

📑 Tato povídka má více částí: Zobrazit obsah.

První díl Seděl jsem ve vodním kruhu celý zmatený a asi notnou chvilinku mi trvalo, než jsem si to všechno urovnal a uvědomil. Takže, ono to vyšlo? Sáhnul jsem si na nos, jen pro kontrolu jestli nejsem nalitej, protože mozek říkal že to vyšlo!! Ihned co jsem se vzpamatoval a vůbec si to uvědomil, jsem si musel zahonit, protože mi penis nevešel do plavek a taky jsem nechtěl chodit po celym Chorvatsku s postavenym pérkem.

Po tom co jsem před momentem zažil, tak celé divadlo netrvalo moc dlouho, takže jsem se po pár minutách vydal hledat Káju.

Nejdříve jsem zamířil k nim do apartmá, ale tam jsem ji nikde nenašel. Vlastně jsem nikoho moc neviděl, dodnes nevím kde byli. Bloudil jsem po baráku, ale nikde jsem ji nemohl najít. Když jsem šel po chodbě mezi pokoji kolem záchodků, někdo mě popadl za ruku a zatáhl dovnitř místnosti. Lekl jsem se a zavřel oči. Otevřel jsem je s radostí, protože jsem zjistil, že je to Kája. Podle jejich dychtivých a upřímných očí jsem poznal, že je strašně moc ráda že mě tu má a že jí to v tom kruhu vyšlo. Pár sekund jsme si hleděli do očí, čekali kdo co udělá, takže... Přitisknul jsem ji ihned na zeď a začal líbat, nemám tušení jak dlouho to trvalo, ale bylo to jedno z nejhezčí líbání co jsem kdy zažil. Hned na to si mě obratně zatáhla do kabinky. Mými mrštnými prstíky jsem zjistil, že už na sobě nemá podprsenku. Hned na to jsem si sundal tričko a začal jí masírovat ty krásný kozičky. Pořád to jsou ty nejhezčí co jsem kdy viděl, prostě krásný, plný pružný prsíčka. Inu, má po kom je zdědit. Nějakým zvláštním způsobem jsem najednou seděl na záchodě a ona mi seděla v klíně. V tu ránu se mi naskytl ten nejhezčí výhled z celého Chorvatska!! Její krásné kulaťoučké kozičky!! A byly celé jen a jen moje!! Ihned jsem zpozoroval, že má bradavky celé tvrdé a začal jsem jim věnovat velikou pozornost. Pak mě ale zastavila, dala mi prst před pusu abych držel zobák a vstala, začala si sundavat i ten kousíček látky, který se snad ani nedal nazývat kalhotkami. Já nad tím slintal jak nad Nutellou a když už jsem skoro viděl tu její broskvičku, tak se otevřely dveře od mužských záchodků a někdo vešel. Oba dva jsme se hrozně vyděsili a ona mi skočila do klína a začala panikařit. Co budeme dělat?? Myšlenky na Nutellu byly ty tam, jen jsme seděli na sobě a čekali, co se bude dít. Ten někdo vlezl do kabinky hned vedle nás. Zamknul se a my dva ustrašení a hrozně nadržení čekali co se stan🡕 e. Filipe, jsi to ty?? neznámý se mě zeptal. Já jsem nevěděl co mám říct, tak jsem ze sebe jen vysoukal - J..o. My jsme tě hledali dole, pudeme hrát poker. Jdeš snad taky?? podle hlasu jsem poznal, že je to Káji otec, David. Ihned mi úplně změkl, neboť představa že mě tu načapá se svojí dcerou, no... Jen jsem se modlil, ať nic nepozná a hlavně ať rychle zmizí. To by byl průser, trapas a kdo ví co ještě pro mne kdyby nás tu načapal. Joo, jdu taky, teda až tu skončim. držel jsem si hlavu a jen jsem se falešně nahlas zasmál. Kája jak seděla na mně, tak se celá třásla strachem a já musím přiznat, že mi taky nebylo do zpěvu. Hele ty Chorvaty musíme zase vyklepnout, ale přišel někdo novej a ten....." vůbec sem ho neposlouchal, takže ani nevím co říkal a vůbec mě to nezajímalo. Jo?? zeptal se mě naposledy David. Jasný, vklídku, jo..., určitě.

Najednou jsme uslyšeli spláchnutí a David odešel. Jak konečně doklaply dveře, tak jsem si hrozně oddychl a objal Káju. Ona si po chvilince taky uvědomila, že už je to v pohodě a nemusíme se bát. Chvíli jsme se objímali, potom mi dala pusu a radši rychle odešla, aby někdo zase nešel na záchod. Ještě notnou chvíli jsem seděl na záchodkách, držel si hlavu a rozdýchával jsem to, co se stalo. Můžu říct že takhle jsem se ještě do té doby nikdy nebál. Když jsem opustil záchodky tak si mě ihned odchytil David a já ani neměl šanci proklouznout, abych se vydal za ní. Hráli jsme asi 3 hodinky🡕 a to už byl čas na jídlo. Celý den se kolem mne Kája točila a párkrát jsme si dali pusu když se nikdo nekoukal, ale jinak nic víc. Po obědě jsem byl v pokoji a dělal něco na notebooku. Za moment přišly sestry. Tak co Kája, nějak se k tobě má poslední dobou. začala do mne rejpat Zuzka. Já se musím přiznat, že jsem nechtěl aby o tom kdokoli věděl, takže jsem jen trapně zapíral a dělal ze sebe blbečka. Za chvilinku jsem se sbalil a odešel si sednout na molo. Tam jsem nerušeně seděl a hledal si něco o autech a čtyřkolkách. Taky jsem mluvil přes Skype s kamarádem a on mi vyprávěl jak se mají krásně v Čechách. To ale netušil co zažívám a co ještě zažiju v Chorvatsku. Takhle se postupně sunul den, až najednou byl podvečer. Normálně bych šel s rodiči a Kájinou rodinou posedět do společenské místnosti, ale dnes jsem měl na plánu něco jinýho. Všichni seděli ve společenské místnosti. Povídalo se, pilo, jedlo a všichni byli spokojení. Dejv začal chlastat jako o závod. Já se po chvilince vzdálil nahoru, že jdu na záchod. Nikdo si mě moc nevšímal a celkem snadno a nepozorovaně jsem zmiznul.

Vyběhnul jsem do patra a došel jsem až k jejich dveřím. Postavil jsem se před ně, dal si ruce za záda a prudce vydechl. Trošku jsem znervózněl, protože mi došlo, co se uvnitř bude dít. Strach se mi ale povedlo po minutce zahnat a vešel jsem dovnitř a zamknul za sebou. Nikde ale Kája nebyla k vidění. Prohledal jsem celé apartmá, ale nikde jsem ji nenašel. Potom jsem si všiml otevřených dveří na balkón. Já už myslela, že nepřijdeš. usmála se Kája. Díval jsem se do jejích krásných oček. Hezčí oči jsem ještě nikdy neviděl. Pomalinku jsem se k ní začal přibližovat, ale pořád jsem jí nespouštěl z očí. Pořád jsme si bezeslova koukali do očí. Po chvilince jsem přitiskl své rty na její a začal ji neúprosně líbat. Já ji při líbání krásně pomalinku tlačil k postýlce. Já už dávno neměl tričko a pustil jsem se do jejího téměř průhledného tílka. Nejdříve jsem zajel svojí rukou pod tílko a s radostí jsem zjistil, že nemá podprsenku. Položil jsem ji na postel a začal jsem ji pěkně postupně svlíkat. Nejdřív šlo dolů ono tílko, hned na to sukýnka a zbyl na ní jen hadřík, který měl představovat kalhotky. Ty kalhotky měla totiž tak, že jí ten kousíček látky mířil přímo mezi její závojíčky a vykouknul až na druhé straně. Jak si to jako představuješ?? Že si mě tu svlíkneš a ty jako nic? Ne, ne, ne, teď hezky ty. začala se smát Kája, povalila si mě na postel a jen se dívala. Můj penis byl už v plném pozoru, nebylo se zač stydět, takže jsem se do toho dal. Když už jsem na sobě měl jen plavky, skočil jsem k ní na postel a začal ji vášnivě dlouze líbat. Jazykem jsem se pak věnoval i jiným partiím. Přes krk, ňadra, pupík až jsem skončil u její lasturky. Začal jsem jí odkrývat její mušličku, až na mě vykoukla úplně celá. Krásně voňavá, vyholená mušlička. Dal jsem jí znovu pusu na pupík a pustil se do práce.

Opřel jsem se bříškem o kraj postele, rukama jsem si chytnul její nožky a dal je za hlavu. Našpulil jsem své mokré rty a přiložil je k jejím pyskům. Kája v ten moment rozhodila rukama do všech stran. Na tento popud jsem se do toho dal. Lízal jsem jí, jako by to bylo to poslední, co v životě dělám, a ona mi dávala svým sténáním najevo, že se jí to moc líbí. Její kundička odpovídala na moje snažení, byla vlhká, horká a leskly se na ní kapičky jejího dívčího nektaru. Musela být opravdu vzrušená na nejvyšší míru, neboť její na začátku růžové závojíčky zcela změnily barvu. Také poštěváček se mi doslova naléval krví před očima. Pokaždé, co jsem se ho jen malinko dotkl, celé její tělo se zachvělo. Cítil jsem na celém obličeji její šťávičky. Její natěšené ručky mi začaly stahovat plavky a dychtivá pusinka se mi přisála k penisu. Z toho byla moje první 69 v životě. Kája umí krásně kouřit a já se jí to snažil oplatit zasouváním jazyka, jak jen hluboko jsem mohl. Její prdelka se každou chvílí bořila víc a víc do dek. Ona měla jen zavřené očka a užívala si ten moment. Rukama horlivě mačkala deku při každém mém pohybu. Po několika minutách to na ní začalo přicházet. Pomalinku zvedla ručku nahoru nad hlavu a ohnula ji. Nadzvedla prdelku z dek a z její pičky vytryskl pramínek nektárku. Já se uvelebil vedle ní a nechal ji, aby si vychutnala ten moment. Až se vzpamatovala z vyvrcholení, tak se začala věnovat mému kopí. Já si sedl na kraj postele a ona si klekla. Silně se přisála k mému penisu a jazykem ho celý objížděla. Když už jsem cítil ten známý impuls, že už budu stříkat a začalo mi v něm cukat, tak jsem chtěl vyklouznout z její pusinky, ale ona mě nepustila a sála dál. Sála tak silně, že, že, no, by mě to asi i snad normálně bolelo.

Začal jsem stříkat a napustil jsem jí její pusinku. Já to mám totiž hrozně ráda. řekla mi, když dočistila žalud. Jen jsem se na ni usmál a začali jsme se znovu líbat. Bylo to divně krásné líbání, protože jsem cítil v jejích ústech svoje sperma, ale nijak zvlášť mi to nevadilo, ba naopak. Znovu jsme byli na posteli a líbali se. Při pohledu na ní, jak leží na postýlce v celé své kráse tak mi ani neklesnul, takže jsem byl připraven pokračovat. Já jsem se zase jen chvilinku věnoval její prcince, když vtom - Líbat a lízat umíš dobře, to už vím, teď bych taky chtěla zjistit, jak umíš i jiný věci. mrkla na mě a uštědřila mi pusu. Jak si přeješ zlatíčko. a začali jsme se smát, jako kdybychom neleželi vedle sebe nazí v posteli, ale hráli jsme si na pískovišti, když nám bylo 6 let. Když jsme se dosmáli, tak jsem se do toho dal. Ano, splnil se mi sen, budu prcat Káju!! Ano, tu Káju!! Můj sen už ze školky!! A teď jí můžu nejen držet za ruku. Já byl štěstím bez sebe. Začal jsem se znovu soustředit, abych si to nepodělal. Přiložil jsem ptáka k její rozevřené kundičce, ovšem ona nečekaně natáhla ruku, chytla mě za zadek a sama si moje péro strčila do svojí nedočkavé prcinky. To se mi líbilo, byla to jediná holka za celej můj dosavadní život, která nečekala, že vždy udělá první krok kluk. Bylo to potřetí, co jsem měl sex a Kája měla prcinku o dost užší než ty před tím. Pamatuju si, že to byl zajímavý pocit, který neumím popsat. Začal jsem pomalounku a opatrně přirážet, když v tom - Fílo, promiň, ale já asi nejsem jako ostatní holky. Já to mám ráda tak nějak tvrději. Takže se nemusíš nijak bát. docela mě tím překvapila, ale byl jsem rád, protože poprvé to moji partnerku dost bolelo, proto jsem na to teď šel opatrně. Jak si přeješ zlatíčko moje. začal jsem ji líbat a při tom začal přirážet.

Tentokrát ale tvrději a po chvíli jsem i zrychlil. Áno, ánóóó, to je ono zlato. a chytila si mě za zadek, abych jí náhodou nevyklouznul. Jóó, ještě rychleji. Ještěěě!! já jsem mrdal, jenž mi síly stačily. Po chvíli jsem ucítil stahy svalů v její kundičce. Bylo to až nesnesitelné, takže jsem ještě zrychlil svoje pohyby a mrdal jsem ji rychleji, tvrději a hloubš. Ánóó!! Jo jo jóóó!! Pojď ještě!! S mým přístupem to netrvalo dlouho a Kája se svíjela v dalším orgasmu. Já ji znovu nechal užít si ten okamžik a lehl jsem si vedle ní. Škrábal jsem ji po bříšku na krku a hlavně na pupíku. Sledovat ji jak má zavřené očka a slastně oddychuje, bylo nádherné. To bylo úžasnýýý!! Takhle jsem si to ještě nikdy neužila!! pochválila mě Kája a začala mě líbat. Teď se podíváme zase na tebe. A co kdybychom zkusili něco jinýho? Petrovi se to vždycky moc líbilo. Posaď se můj milý Filipe, zašukáme si v sedě. Posadil jsem se na postel, Kája vstala, roztáhla nohy a začala pomalinku dosedat na moje krví nalité kopí. Začal jsem pronikat do její kundičky, ale nešlo mi to tak rychle jako poprvé. Začali jsme se líbat a ona jen lehce a pomalinku klouzala na mém kopí. Líbali jsme se vášnivě a velmi dlouho. Najednou se odlepila od mých rtů a začala zrychlovat svoje pohyby. Lítala na mně tak rychle, až mi několikrát vyklouzla. Museli jsme vždycky začít znova a to prodlužovalo moji výdrž. Když malinko zpomalila a už notnou chvíli ze mě nevyklouzla tak jsem začal vnímat ono známé škubání v penisu. Káá...juš...ééé, už bu...du!! ihned ze mě seskočila. Začala mi sát úd. Bylo to ještě lepší než před tím. Když už jsem málem stříkal tak jsem jí vyklouznul z pusinky a postříkal jsem jí kozičky, její růžový tvářičky a vůbec celej obličej. Vyzývavě si začala namáčet své prstíky do mého spermatu a olizovala si je. Chutnáš líp než Petr.

Jeho sperma mi tolik nechutnalo. usmála se na mě krásným širokým úsměvem Kája. Pak jsem se podíval na hodiny. Už bych měl jít, ať nás tu nikdo nenajde. Ti ochlastové by se už mohli vrátit. Néé, nikam, já tu chci být s tebou... žadonila Kája. Tak alespoň než usnu. jen jsem se na znamení souhlasu usmál a lehl si vedle ní. Dal jsem jí pusu a škrábal jsem jí po celym těle, dokud neusnula. Jakmile zavřela očka tak jsem si potichu posbíral věci, co jsem měl rozházené po celém pokoji, dal jsem jí pusu na tvář a zmizel jsem. V mém pokoji už spaly sestry, tak jsem jen potichu zalezl pod peřinu a v minutě jsem usnul.

Části povídky

🕙 Přidáno 4.6.2019
📂 Kategorie: Šukání, Orál, Sperma

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře