Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Nečekané setkání v koupelně 2 erotické povídky

📑 Tato povídka má více částí: Zobrazit obsah.

Byli jsme v Berlíně na služební cestě. Veletrh probíhal odpoledne a na večer jsme se domluvili s kolegy vyrazit do nějakého místního baru, trochu pokecat a rozptýlit se od pracovních záležitostí. Po náročném odpoledni jsem si na hotelu zdřímla. Vzbudila jsem se kolem sedmé, venku už se stmívalo a nebe bylo červeno-oranžové. Na stolku jsem zahlédla vzkaz od kolegyně, že se rozhodli vyrazit beze mě - zanechala adresu a spojení hromadné dopravy, kdybych se chtěla připojit.

Jasně, že jsem chtěla. Byla jsem hezky odpočatá. Hodila jsem si sprchu a oblékla si úzké lesklé leginy a saténový topík s výstřihem, kde zbývalo ještě místo pro fantazii. Přikryla jsem si ramena lehkým plédem a vyrazila do víru velkoměsta. Nasedla jsem na tramvaj a vystoupila dle instrukcí kolegyně.

Do baru jsem vešla téměř bez povšimnutí, ale po chvilce jsem se zorientovala a viděla kolegy u stolečku na druhém konci baru. Najednou jsem cítila na zádech zálibné pohledy místních návštěvníků. Pozdravili jsme se, pochválili jsme si, jak jsme se krásně ustrojili a společně navázali konverzaci. U číšníka jsem si objednala pití a začala rozhovor s kolegyňkou Martinou. "Nezajdem na cigárko?!" Zeptala jsem se u stolu. Na to se zvedli Láďa s Marťou a šli jsem ven. Bavili jsme se o tom, jak je dnešní večer příjemný a že je fajn, že jsem se sešli v tak dobré sestavě. Martinka se ke mě naklonila a laškovně zmínila sympatického barmana. "Ten si tě prohlížel, když si přišla". Začervenala jsem se a odpověděla - "No tak to si ho budu muset taky prohlédnout... Po návratu dovnitř se kolem baru motalo dost lidí, tak jsem si toho "sympaťáka" ani nemohla prohlédnout. Proto, když jsem u stolu dopila pití, zvedla jsem se a vyrazila přímo k výčepu.

Když jsem se procpala k baru, konečně jsem ho uviděla - svět jakoby se zastavil. Letmo se podíval po hostech, aby posbíral objednávky, když jeho pohled spočinul na mě. I on jakoby zkoprněl. Zavolal na kolegu, něco mu řekl a vyrazil přímo k mě. "Hi, meine kleine". "Hi, Benji" odpověděla jsem na jeho pozdrav. Ano, znali jsme se. Vlastně jsme spolu před deseti lety prožili vcelku nevinný románek plný letmých dotyků, smyslných pohledů a tajných líbaček. Nic víc se ale nestalo, protože jsem byla věrná svému současnému manželovi, se kterým jsme tenkrát už žila. Tehdy jsme trávili s několika známými dva týdny v Německu, kde se o mě Benji celý první týden marně pokoušel. Až v tom druhém týdnu jsem zlehka podlehla jeho neodolatelnému svádění.

Začali jsme si povídat, jakoby těch 10 let ani nebylo. Smála jsem se jeho vtipným historkám a on zase mému přízvuku a mojí němčině. Za chvíli za ním ale přišel jeho kolega, že se musí vrátit do práce. I já jsem se zastyděla, že jsem se nechala takhle unést. Vrátila jsem se ke stolku ke svým spolupracovníkům. Martina byla celá nevrlá a s upřímnou zvědavostí se vyptávala, kde jsem se tak zdržela. Odvyprávěla jsem jí svůj příběh a ona se zaujetím poslouchala. Potom jsme se otočili k baru a Benji na nás s úsměvem kývl. "Ten je tak krásnej, vůbec se ti nedivím, že jsi se tenkrát neudržela. Obrátila jsem se zpátky a rozpačitě jsem se napila drinku. Hlavou se mi honilo milion myšlenek, vzpomínek...všechny se týkali Benjiho a mě. Co bylo, co by se mohlo stát. Proč nás osud znovu svedl dohromady. Jsem šťastná tam, kde jsem, se svým životem...nechci nic měnit. Když ono to vzrušení z neznámého je tak silné a půvabné. Chvíli jsme se u stolu bavili, ale já byla jako duchem nepřítomná - jedním uchem dovnitř druhým ven. Najednou mě kdosi vzal za loket a Benji mě vyzval ven. Popadla jsem pléd a následovala ho na venkovní terasu.

Opřela jsem se o zábradlí a vytáhla cigaretu, on udělal to samé a připálil mi. Pohledy mezi námi byli až fyzické. Jiskřilo to jako tehdy. Pořád jsem se hihňala až mi pléd sjel z ramenou. Přikročil ke mě aby mě přikryl. Když se přiblížil, ucítila jsem jeho krásnou vůni. Tváří se mi otřel o mou a svým strništěm mě trochu rozcuchal. Byl tak blízko a já chtěla líbat jeho rty, ale nemohla jsem a tak jsem k němu upřela tázavý pohled. Opět jsem se zalekla a svěřila mu, že mám pěkný a šťastný život a nechci si ho komplikovat. Zase mi nějak vtipně odpověděl a musela jsem se smát. Oznámil, že mu bohužel končí pauza, ale že si mě ještě najde. Mrkl na mě a odešel. Na to jsem ho následovala na vrátila se k ostatním. Martinka se na mě uculovala a začala vyzvídat. "Nic se nestalo. Jen jsme si dali cigaretu". O pár hodin později už to v baru řádně prořídlo. Moji kolegové byli pěkně v náladě a rozhodli se odjet na hotel. Martince jsem řekla, že přijedu později, ale že se jí do hodinky🡕 ozvu jestli jsem v pořádku.

Protože už bylo v klubu málo lidí mohli jsme si s Benjim konečně nerušeně povídat. Po hodince jsem si odskočila na záchod a rovnou napsala kolegyni, že jsem v pořádku a že se zas po hodině ozvu. Vyšla jsem z toalety a Benji tam stál opřený a čekal na mě. Vzal mě za ruku a odtáhl na terasu. Nezůstali jsme ale u dveří jako poprvé. Odvedl mě kousek dál, kde měli zaměstnanci posezení s krbem. Zapálil oheň a usadil mě na lavici. Sedl si vedle mě, položil ruku na moje stehno a já ho nechala. Naklonil se ke mně, aby mi narovnal pléd a u mého krku se zastavil. Tiše řekl, že krásně voním a začal mě líbat na krku, jazykem si pohrával s mým ušním lalůčkem a mé tělo hořelo a mrzlo zároveň. Celá jsem se chvěla a stehno pod jeho rukou jakoby tálo. Moje další rozhodování ovlivnilo vzrušení a já se mu začala poddávat. Rukou jsem ho hladila ve vlasech a druhá ho něžně škrábala na zádech. Jeho rty se od krku přesunuly na tvář až jsme se konečně políbili. Jazyky se nám měkce prolínali a horké rty se o sebe třely tak divoce až brněly. Jeho ruka hladila mé stehno a já cítila, jak se nepatrně přibližuje k mému klínu. Byla jsem neuvěřitelně vzrušená. Cítila jsem, jak vlhnu a kalhotky mě v rozkroku dráždily. Benji si mě začal pokládat na záda a přitom zajel rukou pod topík. Kroužil horkou dlaní po bříšku a mířil k prsům. Byl mile překvapený, že nemusí bojovat s podprsenkou. Přejížděl prstem přes bradavky a celou rukou dráždivě masíroval moje pevné kozičky. Přes jeho kalhoty🡕 jsem cítila, jak je vzrušený. Třel se mi o nohu a velmi mi tak dával najevo svoje úmysly. Já jsem mu prstem sjela přes vypracované břicho přes napnutý poklopec, ale nechal jsem ho zapnutý. Dlaní jsem si ho přeměřila a začala třít přes kalhoty🡕 po celé jeho mužné délce. Rytmicky se pohyboval proti mému hlazení. Vyhrnul mi blůzku, aby viděl můj pevný hrudník. Zabořil se obličejem mezi bochánky a líbal jejich čepičky. Velmi nesměle zasténal a hluboce oddechoval. Rozepnul si poklopec, protože už nemohl vydržet ten strašný tlak. Vzal mou ruku, která si hrála s jeho pérem přes kalhoty🡕 a zavedl ji přímo pod boxerky. Ucítila jsem jeho mužství pěkně napřímo. Palcem jsem přejela přes žalud a rozmazala jeho čirou šťávičku po celé jeho kládě. Chtěla jsem tomu trochu pomoci a tak jsem si zajela do kalhotek a trochu si pomohla svým nektárkem, který už mi kalhotky téměř rozmočil. Celá dlaň jsem měla pěkně kluzkou a tak jsem ho mohla pěkně honit. Nepřestával přirážet proti mým pohybům. Střídavě jsem se věnovala jeho zbytnělému klacku a jeho koulím, které jsem jemně mnula mezi prsty. Vrněl mi do ucha a cucal lalůček. Jemně mě do něj kousnul a hned se zase přesunul ke rtům. I on mi už zajížděl rukou do klína. Přejel přes čerstvě zastřižený kožíšek a dorazil ke vzrušenému pahorku. Prsty si sním pohrával, přesně tak jak to mám ráda. Byl překvapený, jak jsem vlhká a jak se jeho ruka boří do mé měkké kundičky.

Roztíral mojí šťávičku po celé pičce a já jsem se sladila s jeho rytmickými přírazy. Bylo to, jako by jsme se milovali, ale používali jsme jen ruce. Najednou jsem ucítila, jak se mi jeho péro v ruce jemně cuká a najednou jsem ho měla plnou ruku. Vyvrcholil tak spontálně, že ani nestačil nic říct. Moc mě to potěšilo a odměnila jsem ho slastným pohledem. Jeho ruka stále pronikala do mě a moje přírazy mi pomohli vyvrcholit také. Nehty jsem se mu zaryla do ramenou a křečovitě jsem zajíkla. Hluboce jsme oddechovali a tiše se smáli. Vytáhla jsem z kabelky kapesníčky a otřela si z ruky jeho semeno. Navedla jsem Benjiho, aby mi také osušil klín, ale rozhodla jsem se, že si kalhotky sundám úplně. Sundala jsem si legíny a stáhla si kalhotky. Už jsem si chtěla kalhoty🡕 znovu obléct, když mě zastavil a roztáhl stehna pěkně od sebe. Zadíval se na moji lesknoucí mušličku a hladil můj závojíček. Přejížděl prstem kolem stydkých pysků a přes poštěváček. Svíjela jsem se na lavici a hladila se po prsou. Moc se mi líbilo jak se dívá. Druhou rukou jsme si prozkoumávala štěrbinku a naše ruce se tam dole dotýkaly. Kousnul se do rtu a sklonil hlavu mezi moje nohy. Rty jemně nasával vzrušený pahorek a jazykem projížděl kundičku. Líbal mě tam dole, jakoby to byly rty. Své pohyby začal rytmizovat a zrychlovat. Cítila jsem, jak se mi pička zalévá horkem a mé prsty se opět zabořili do jeho kůže. Všimnul si, jak jsem sebou jemně zacukala a poznal, že mě obdaroval druhým orgasmem. Můj nektárek mi stekl mezi půlky a zalochtal. "Oh Gott, es war so gut"... špitla jsem vzrušeně. Vrátil se ke mě "nahoru", líbnul mě na krk a přitulil se zezadu ke mě. Chvíli jsme jen tak leželi a pak se mě zeptal, jestli mi ho tam může strčit..."Hrozně tě chci"...řekl německy. "Jsi tak krásně vlhká a sexy"...nevěděla jsem ale v tu chvíli, jestli už by to nebylo moc - rozum se možná na chvíli probral z toho celého návalu hormonů.

Zvonil telefon. Martinka volá - zvedám to - "No Martí, ...jojo, vše je o.k., do hodiny jsem na hotelu. " Kolegyně mi pomohla v rozhodování a já se Benjimu omluvila, že musím jít. "Svezu tě. Mám tu auto". Trochu jsem se začala obávat, jestli mám jet, jestli nebude to celé chtít dokončit proti mé vůli, ale v kabelce jsem narazila na pepřák🡕 a tak jsem se přesvědčila, že kdyby něco zkoušel, tak se holt budu bránit. Vím, že je to směšně, že jsem sama nechala Benjiho zajít tak daleko...Kývla jsem. Oblékla jsem se a vyrazili jsme ruku v ruce k jeho autu. U auta mě požádal, abych chvilku počkala, že musí za kolegou něco vyřídit, a že hned příjde. Za pět minut byl zase u mě, dal mi pusu a pokynul, abych si sedla. Zeptal se, v jakém hotelu bydlím a vyrazili jsme. Cestou mi, mezi řazením, položil láskyplně dlaň na stehno a laškovně zmáčknul. Z profilu jsem viděla, jak se usmívá. Taky jsem se usmívala a hladila jsem hřbet jeho ruky. Za čtvrt hodinky🡕 jsme byli před hotelem, ale měli jsme ještě chvilku, než jsem nahlásila Martině. Benji si odpojil bezpečnostní pás, odemkl i můj a naklonil se ke mě. Líbal mě tak něžně a přitom vášnivě. Úplně jsem cítila, jak po mě touží, ale nechce udělat nic, co bych nechtěla já. Najednou začalo moje sedadlo klesat. Ten rošťák začal sklápět sedačku, ale mě to rozesmálo. I on se pousmál, tím svým sexy úsměvem. Jeho oči zářily a dívali se na mě jako na obrázek. Začal mi šeptat do ucha, jak na mě pořád myslí. Že jsem v něm byla po celou dobu, co jsme se neviděli a tím, že jsem s ním nechtěla před deseti lety navázat vztah, jsem mu udělala díru do srdce. Zkrátka sladké řeči, které mohly ale nemusely být pravda. Nicméně jsem si byla vědoma toho, že jsem mu opět podlehla. Ta chemie mezi námi asi vždy bude...ale miluji někoho jiného.

Ještě jsme se chvíli hladili a já opět cítila, jak mu tvrdne. V podbřišku se mi rozlévalo horko a začala jsem rychleji oddychovat. Třel se o můj klín a přes kalhoty🡕 narážel na můj poštěvák, ... bylo to tak intenzivní, jakoby to bylo doopravdy. Líbala jsem ho na krku a na hrudníku. Obratně jsem si s ním vyměnila polohu a vyhoupla se ne něj. Dosedala jsem na něj a třela se o jeho tvrdý poklopec. Dráždila jsem se tím tak, až jsem se skoro udělala. Prosebně se na mě díval a já věděla, že mě chce...chce mi ho tam vrazit a konečně mě začít pěkně šukat. Moje tělo to chtělo taky...živě jsem si představovala, jak vniká jeho horký žalud do mé broskvičky, jak přiráží a vráží mi svůj klacek do štěrbinky až po koule...místo toho jsem zvolila způsob uspokojení, který mi uštědřil i on tam venku. Posunula jsem sedadlo co nejdál to šlo a rozepla jeho poklopec, který byl vlhký od mojí vzrušené buchtičky, která prosíkla přes mé legíny. Vzepřel se, nadzvedl pánev abych mu mohla stáhnout kalhoty🡕 a jeho našponované boxerky.

Jeho kláda se přede mnou postavila v plné kráse. Zadívala jsem se Benjimu zezdola do očí a současně jsem rty přikryla špičku jeho údu. Slastně jsem chvílemi přivírala oči a začala mu ho kouřit. Jazykem jsem mu kroužila do kola a celou jeho chloubu jsem nasávala rty. Mačkala jsem mu přitom koule a pohrávala si s nimi něžně mezi prsty. Stále rychleji jsem přirážela pusou na jeho péro a jazykem divoce olizovala žalud. Benji začal sténat a špitnul, že už bude. Jeho sperma jsem zachytila do dlaně a poslední kapičku mu slízla ze žaludu jazykem. "Ty tak krásně kouříš"...pochválil mě Benji. Rty mě brněli, ale poděkovala jsem mu úsměvem. Přitáhl si mě k sobě a políbil na spánky. Na noze jsem cítila jeho ztopořený ulepený úd a bylo to tak sexy. Vystoupila jsem z auta a on si vevnitř mezitím navlékl kalhoty🡕 . Když vystoupil, nabídl, že si ještě dáme cigaretu. Popovídali jsem si ještě o tom, co pro nás dnešek znamenal a snad i přijal mé přání, že si přeji, aby to zůstalo jen jako naše "malé dobrodružství". Pokud to tak má být, znovu se někdy setkáme a třeba si to zopakujeme. Do hotelu jsem odcházela sama s přesvědčením, že vše budu brát jako sen, že se to ves skutečnosti vůbec nestalo...Odpoledne mi jen přišla zpráva - "Děkuji za nezapomenutelný zážitek a za tvůj malý dárek" - nechala jsem mu totiž nevědomky na památku svoje kalhotky, když jsem se svlékala ve venkovním altánku...

Části povídky

🕙 Přidáno 31.5.2019
📂 Kategorie: Šukání, Orál, Sperma

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře