Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Nevinnost a touha erotické povídky

📑 Tato povídka má více částí: Zobrazit obsah.

Lada ucítila jemné doteky konečků prstů na svých holých zádech a jemně se zachvěla. Prsty s nádherně modelovanými nehty jí jemně projížděly podél páteře od okraje jejích havraních vlasů až po dece🡕 ntně modelovaný zadeček a jemně přejely přes počínající rýžku a sklouzly přes zaoblenou půlku zadečku, aby se zase vrátily zpět po jejím boku a lehounce přejely přes okraj hebkého ňadra a zastavily se na oblém rameni.

Lada jemně vzdychla, ale stále ještě se skoro nepohnula. Měla ráda tyhle něžnůstky její přítelkyně Adriany. Dokázala vejít tak potichu, že ani neslyšela vrznout dveře. A ani neslyšela, jak se sprchuje. I když sprchovat se musela, protože Lada cítila ještě mokré konečky jejích vlasů, jak ji šimrají po zádech, když ji jemně políbila shora na krk. Adriana se k ní přitiskla celým tělem a sevřela její ňadro do své levé dlaně. Jemně, ale pevně masírovala stále nalitější bradavku. její prsty citlivě kroužily kolem dvorce a občas tento pahorek opouštěly a sklouzaly až na stehno až k rýze zadečku a stále pevněji a toužebněji přejížděly po nádherné atleticky utvářený postavě Lady. Ta cítila na svých zádech chvějící se tělo a velká pevná ňadra svojí roztoužené přítelkyně a na zadečku ucítila její stále vlhké pohlaví po předchozí sprše. Adriana se k ní tiskla stále víc a po chvilce začala jemně kroužit bedry, tak aby se její pohlaví přitisknuté k zadečku rozehřálo. Cítila, jak ji to nesmírně vzrušilo a její pohyby získaly na intenzitě a její trošku boubelatější, ale o to vyvinutější tělo se zachvělo počínajícím vzrušením a touhou po dokonalém naplnění Lada ještě chvilku vzdorovala toužebnému náporu svojí milenky, ale pak její ruka sama vklouzla mezi její stehna a prsty jemně zatlačily na otevírající se štěrbinku. Ani jediný chloupek jim nepřekážel. U Adriany také ne. Její prsty se náhle propletly s laskající rukou Lady a společně v mírných elipsách, začaly dráždit její stydké pysky a jemně vnikala do štěrbinky mezi nimi.Lada vzdychla a prohnula se tak, aby ještě více vydráždila toto laskání Adino tělo se k ní stále více tisklo a krouživé pohyby jejího pohlaví se změnily na uspěchané.

Lada byla krásná, sportovně založená žena, jíž by čtyřicítku nikdo nehádal. Adriana byla mladší a její tělo bylo více zaoblené a rozněžnělé podobně jako její krásná tvář přitahující pohledy. Znaly se už nějakou dobu, ale teprve před rokem se Adriana definitivně přistěhovala k Ladě. A zatím jim to vyhovovalo. Lada byla majitelka Fittnes centra a Adriana návrhářka interiérů pro domy a byty. Jsem ráda, že tě mám, zašeptala Lada něžně a otočila hlavu a zahleděla se do modrých očí své milenky. Ta se jemně usmála a dlouze ji políbila. Takže zítra jedeme na tvoji chatu, na tu vysněnou dovolenou? Nejedeme sami! Zasmála se Lada vesele. Moje neteř Adélka pojede taky. vyzvedneme ji pozítří na nádraží! Stojí za hřích Řekla bych že rozhodně! Uchichtla se Lada a prohnula se. Adin ukazováček jí vjel do její štěrbinky a jemně v ní zakroužil. Jen je trošku nezletilá... Možná ještě panna? O tom nepochybuj! Ladino tělo se začalo nedočkavě napínat proti ukazováčku, který náhle znehybněl. No tak! Nezlob...! Myslím, že po prázdninách s tetičkou již nabude... Ale opatrně! Jestli se bude chovat hystericky, tak ji nenápadně šoupneme zpět k mamince. Nestojím o problémy... Její maminka není jako my? Bývala... Lada se smutně pousmála a krátce se zasnila. Adin ukazováček ji začal opět jemně masírovat stěny pochvy....Bývala...kdysi...nějak ji to opustilo... Možná jí chybí vhodná motivace... Chybí, ale odmítá si to připustit. A odmítá v tomto směru pomoc... Zkoušela...? Nic co by stálo za řeč. Třeba tohle... Adriana přidala k ukazováčku i prostředníček a jemně jí projela po stěnách pochvy. Lada zasténala a otočila se čelem k ní. Adiny prsty její štěrbinku opustily a krouživě ji hladily po zadečku. Lada ji objala a dlouze ji líbala na ústa. Jazykem jí vnikla mezi zuby a jeho špičkou jí jezdila po patře a po jazyku, zatímco její tělo se doprošovalo další dávky uspokojujícího laskání mezi nádhernýma nohama.

Nakonec nahmátla svojí rukou pravičku své milenky a přitiskla si ji mezi nohy, aby jí tak jasně dala najevo, jak si přeje být milována. Potom, jakmile se její prsty opět daly do něžného mazlení, hladila Adrianu po jejím pevném plochém bříšku, aby nakonec prsty projížděla štěrbinkou plnou horkého sekretu a jemně jí tiskla prsty na poštěváček a znovu a znovu ji něžně masírovala, až k dokonalému nabuzení. Jejich polibky se ustálily na krouživém dovádění špiček jazyka o sebe, které se nakonec změnilo na Ladiny těžké vzdechy a Adrianiny tlumené výkřiky a nedočkavé přirážení bedry k prstům své zkušené partnerky. Lada sklouzla trošku níž a nasála do pusy Adrianinu bradavku a špičkou jazyka začala kolem ní a přes ni přejíždět až nádherně naběhla do neskutečné velikosti. Ada přestala své výkřiky tlumit a celé její tělo se chvělo v očekávání stále větších návalů rozkoše a potěšení.

Její prsty teď poněkud ochably v masírování, aby nakonec vlhkou a horkou štěrbinku své milenky opustily trvale a sevřely shora její bok a přitiskly ji co nejvíce k sobě v očekávání ještě větší touhy. Pak jí jemně kroužila ukazováčkem kolem análního otvůrku a občas do něj i vklouzla, což její milenka kvitovala chabým vydechnutím a slabým výkřikem, takže na chvilku přerušila i laskání její bradavky, ke kterému se ovšem okamžitě vracela a její prsty stále více dováděly v pochvě její milenky v touze zesílit její výkřiky na fantastickou hranici vzrušení a nedočkavosti. Její bouřlivý orgasmus poznala dokonale. Ada sebou házela a svíjela se jako divá a její slastné výkřiky naplňovaly potemnělou místnost a rezonovaly o stěny, zatím co její tělo sebou křečovitě škubala a hladká stěna pochvy se stahovala v toužebných vlnách po stále silnější rozkoši Dlouze pak lapala po dechu a sténala pod hladícími doteky Lady a z očí jí tekly slzy lásky a prožité rozkoše. Já tě tak miluju! zašeptala těžce a Lada ji jen políbila na rty. Něžně se k ní přitulila a dlouze oddechovala krátce ji líbala na tvář a na rty. Byla nádherně unavená a chtělo se jí zavřít oči a spát. A věděla, že kdyby to udělala, Lada by ji stále stejně milovala a neřekla by jí jediné slovo o oplácení prožité rozkoše. Ada věděla, že její starší milenku vzrušuje a přivádí k rozkoši i jen když slyší její vzdechy a cítí chvění jejího orgasmem postiženého těla. Věděla, že když teď usne, Lada bude vedle ní ještě dlouho masturbovat a stále si bude před očima vybavovat ji, jak křičí a svíjí se na vlnách rozkoše. Ale Ada byla rozhodnutá dnes neusnout. Ne! Dnes jí to chtěla oplatit. Dokonale. Její polibky i doteky znovu nabraly na intenzitě a ona nakonec položila svoji milenku na záda a dlouze a něžně ji líbala ňadra, krk, břicho, aby opět nasála její bradavky a masírovala je jazykem a jemně a něžně jí projížděla dlouhými prsty po okraji její štěrbinky. Opatrně zvolna klesala přes její sportem vytrénované břicho, až dolů k jejímu pohlaví vonícím po předchozím laskání. Stále bylo vlhké a s blížícími se rty mezi kterými kmital neposedný jazýček ještě více zvlhlo a připravilo se na očekávanou rozkoš. Lada jemně uchopila Adinu hlavu do svých dlaní a něžně ji hladila ve vlasech. A trošku energičtěji ji nasměrovala dolů nad pohlaví. Zvolna roztáhla nohy a vychutnávala si horké polibky na vnitřní straně svých stehen, aby nakonec dlouze zasténala, když se špička jazýčku opřela o poštěváček a jemně začala kolem něj kroužit. Lada tlumeně vzdychala a její tělo se prohýbalo v touze být co nejblíž k laskajícímu bodu a její dlaně stále silněji tiskly hlavu Adriany do jejího roztouženého klína a pevně a krouživě naznačovaly, jakým způsobem se má svého úkolu nejlépe zhostit.

Ladiny oči se zalily slzami a její mysl se dostala do jakéhosi stavu vytržení, jakoby slezla z roztočeného kolotoče a strop se jí motal před očima a ona se stále více svíjela a tiskla svoji milenku stále více do vlhkého klína, až najednou se její tělo vzepjalo v náhlé křeči rozkoše a ona s dlouhými vzdechy se začala svíjet pod nekončícím laskáním jazýčku své milenky. Její ruce ji přestaly tisknout hlavu do klína a zaryly se prsty do prostěradla a pevně ho sevřely do dlaní. její tělo se prohnulo jako luk, až Ada uslyšela zapraskání plotýnek v křížích. Na okamžik oddálila ústa od pohlaví své lásky a zhluboka se nadechla. pak jí co nejvíc zasunula do roztouženého pohlaví ukazováček s prostředníčkem rychle a intenzivně ji masírovala stěny její mušličky krouživě dotahovala prudký orgasmus do úlevného konce. Ach bože...! vykřikla Lada a její nehty málem rozpáraly bělostné prostěradlo pod ní. Pak se s výdechem složila na záda a něžně objala tělo své milenky kolem pasu a přitiskl si ji k sobě na ňadra. Já jsem tak šťastná, že tě mám  miláčku! sténala a jezdila jí prsty ve vlasech a po zádech. Já jsem tak šťastná...

Části povídky

🕙 Přidáno 4.6.2019
📂 Kategorie: Orál, Lesbičky, Masturbace

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře