Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Otrok z donucení 2 erotické povídky

📑 Tato povídka má více částí: Zobrazit obsah.

Svíčky zhasly a kobka se ponořila do tmy. Kožená pouta🡕 spojená s řetězy mne držela v pozici X. Mohl jsem pohybovat pouze hlavou. Bylo ticho. Odhlučnění místnosti muselo být opravdu dobré, neslyšel jsem nic. Naštěstí tu bylo celkem teplo, takže i přes svojí vynucenou nahotu jsem neklepal zimu. Co mě trápilo nejvíc byl tlak v močáku. Nejdřív jsem volal ať mě nechají jít na hajzl, ale odpověď žádná. Tak jsem to vzdal a pustil to přímo pod sebe. Proud moči narážel na kamennou podlahu a srandovně to v kobce rezonovalo. To má za to hajzl, že mě přivázal. Bude mu to tady hezky smrdět.

V hlavě jsem spřádal plány jak se z toho dostat a litoval jsem, že nejsem ani Simír, ani Bond, nebo Reno Rejns, který by z týhle situace už dávno vytěžili všechno pozitivní a místo nich by se tu určitě houpal ten kretén co tu uvázal mě. V myšlenkách na to, jak může tahle šílenost pokračovat jsem upadnul do stavu mezi spánkem a otupělostí. Začali mě bolet ruce roztažené směrem nahoru a to tak, že dost. Nejdřív mravenčení pak tupá bolest v ramenou. Tah na zápěstí od kožených pout. Nohy už taky dost protestovaly od stejného postoje. Pokoušel jsem se upravit pozici, ale nebylo jak. Každá další minuta se začala neskutečně protahovat. Chybělo mi absolutně srovnání času. Nevěděl jsem, jak už dlouho visím. Ticho a tma začínaly být nesnesitelné. A do toho jsem měl zase nutkání chcát. Tentokrát už jsem nad tím neuvažoval a rovnou to pustil pod sebe. Nakonec klika, že jsem byl nahej a nemusel si nachcat do kalhot. To by asi fakt potom studilo. Cvaknutí těžkých dveří a proud světla byly naprosto osvobozující. Ať mělo přijít cokoliv. Vešel chlápek v maskáčích a zelené pletené kukle🡕 . Mohl měřit tak 180, silnější postava. "To udělalo bordel. To se vymočilo na podlahu. To je prase. Přikročil ke mně a sundal úplně roubík, který se mi podařilo už před tím dostat z pusy ven a visel mi na krku na zapnutém řemínku. "A ty seš debil Moje takzvaná úvodní věta, která ze mě vyletěla než jsem zapřemýšlel ho zjevně zaujala. Pokýval hlavou a chytil mě za varlata. Začal pomalu mačkat. Tlak začal být dost silný a já začal pomalu skučet. Svíral víc a víc. Bolest začala být nesnesitelná. "Nech toho kurva magore jeden "To je nepoučitelné. Řekl a pustil moje koule. Sáhl do kapsy maskáčů a vyndal dvě svorky spojené řetízkem. Zakýval mi jima před očima. Svorky měly na zubatých koncích gumové koncovky. Rozevřel čelisti svorek a nasadil je na moje bradavky. Tlak nebyl tak hrozný a díky gumě na svorkách se zoubky nezařezávali do masa. Pak odešel do zadního kouta místnosti, kde byl ve stínu skrytý stoleček s židlí. Od někud vyndal láhev vína a skleničku. Místnost tedy nebyla tak prázdná jak se ve tmě a sporém osvětlení prve zdálo. Sedl si a začal pomalu upíjet vínko. Celou dobu mě pozoroval. Ruce, nohy, klouby a záda bolely šílenou tupou bolestí a křičely po změně pohybu. Jenže ono nic. Místo toho se začala přidávat postupně sílící bolest od sevřených bradavek. Nejprve slaboučký tlak pomaličku přecházel v nepříjemné sevření pak v trvající bolest a nakonec nesnesitelné až pálení bradavek. Potřeboval jsem to sundal. Mám bradavky citlivé a tohle bylo dost. Pokoušel jsem se škubat tělem, napínat hrudník a setřást svorky dolů, ale drželi pevně. Chlápek v klidu dopil vínko a pak řekl. "To bude poslouchat, To bude slušné a mluvit pouze když se budu na něco ptát. Bez odmlouvání udělá vše co budu chtít.

Jinak pozná, že toho bylo naprosto bezvýznamné. Toto nebyla bolest. Toto byla ukázka jemného zacházení. Je to Magor. Opravdickej magor a já tady zhebnu. Pak pomalu rozevřel svorky na mém levém prsu. Bolest nejprve vygradovala a vystřelila někam vzhůru, ale vzápětí se přihnala úleva. Sklonil se a naslinil mi rozdrážděnou bradavku. Vlhkost slin a konec sevření byl příjemný. O to víc začala být nesnesitelná bolest na druhé bradavce. Pomocí obojku na mém krku a řetězu mne vyšponoval zase nahoru. Nejdřív povolil pouta🡕 , která drželi moje ruce v roztažené pozici. Ruce mi bezvládně padli podél těla. Okamžitě mi je dal za záda a spoutal🡕 . Pak povolil pouta🡕 na nohách. Dal jsem je k sobě, byla to úleva spojená s bolestí a třesem nohou. Tím jak jsem dal nohy k sobě jsem se ocitl výš a tak se uvolnil i tlak na krku. Povolil řetěz obojku a odvedl mě k sloupu. Opřel mne zády a upnul řetěz obojku kolem dřevěného sloupu. Potom odemkl pouta🡕 dal i moje ruce dozadu za sloup a znovu je zavřel. Stál jsem tak s připoutaným krkem a rukama sputanýma za zády, přikurtovaný k dřevěnému sloupu. "To se posadí Kdo to nikdy nezkusil netuší jak obtížné je s přitaženým krkem a rukama si sednout ke sloupu ke kterému jste fixován. Pomalu jsem se šoupal směrem dolů. Nakonec se mi to povedlo a já si sednul. S povděkem jsem zaznamenal, že na kamenné podlaze je nějaká rohož, takže to tak nestudilo. Co mě ale stále hodně trápilo byla druhá svorka na mé bradavce. Seděl jsem na podlaze a raději bez odporu čekal co bude dál. Magor si donesl židli🡕 čku a dal ji přes mé natažené nohy. Přisunul ji až skoro ke mně. Pak si sundal kalhoty🡕 od maskáčů a stáhnul slipy. Mezi nohama se mu bimbal penis.

Sedl si přede mne na židli🡕 . Jeho rozkrok se ocitl těsně přede mnou. Moje hlava neměla kam uhnout. Obojek a řetěz drželi krk u sloupu. Chtě nechtě jsem se zadíval na jeho penis, který začal topořit. Chápal jsem co chce, bolest která vystřelovala od bradavky byla naprosto hrozná a přehlušila jakékoliv myšlenky. Ostatně ptáka už jsem v puse párkrát měl, takže tohle mě rozhodit nemohlo. Sehnul se trhnutím sundal svorku z bradavky. Eskalace bolesti a následná úleva. Naslinil prst a přejel po bradavce. Roztáhl se do židle🡕 a přirazil s ní ještě blíž ke mně. Už jsem na nic nečekal a otevřel ústa. Vděčnost nad tím, že svorku sundal přehlušila vědomí toho, že on byl ten kdo ji tam dal. Vzal jsem jeho ptáka do pusy a začal pohybovat hlavou. Byl jsem tak vděčný, že jsem se nažil odvádět opravdu dobrou kuřbu. Asi po dvaceti minutách mého kouření se postavil a naprosto brutálně začal přirážet až do mého krku. Začínal jsem se až dusit, a najednou začal stříkat. Jeho teplé sperma mi šlo rovnou do krku. Pohyboval se dokud nebyl úplně vystříkán. Když ho vyndal z mojí pusy tak jsem cítil na jazyku zbytky jeho spermatu. Poctivě jsem mu ho ještě olízal. Chvíli odpočíval a pak se zvedl. Od zdi odendal něco jako žebřík, který zajistil pomocí úchytů v nahnuté až skoro vodorovné poloze. Moje ruce za zády byly rozpoutány a spoutány tentokrát v předu. Řetěz, který mne držel u sloupu byl povolen a já přešel podle pokynu magora k žebříku. Lehl jsem i na něj zády. Pak jsem byl k žebříku zafixován za krk, ruce a nohy. Nohy roztažené, ruce podél těla, samostatně uchycené po stranách.

Povolil mi levou ruku. "Postav si ho řekl. Začal jsem si ho honit. Nechtělo se mu, ale nakonec si dal říct a ztuhnul. V ten moment mi ho podvázal koženým řemínkem, a znovu připoutal i mojí levou ruku. Pak mi nasadil kondom a obkročmo nasedl na mne a pomalu si začal zavádět můj stojící penis do zadku. Pomalu ho do sebe zasouval tím, jak klesal a sedal si na mne. Velmi pomalu na mě začal jezdit. Trvalo to velmi dlouho a já už cítil v ptáku tlak jak prase. Pak najednou povolil řemínek a začal přirážet prudce a divoce. Já se neudržel a začal přirážet proti němu. Pak jsem začal stříkat. Slezl ze mne a stáhl mnou naplněný kondom, který zavázal a odložil. Pak vzal roubík s kroužkem. To otevře pusu Kroužkem opleteným kůží mi rozevřel zuby. "To má žízeň Vzal kondom udělal do něj dírku a pomalu ho stlačoval. Z kondomu začalo dirkou odkapávat moje vlastní sperma do mých násilně otevřených úst. Otočil jsem hlavu a sperma začalo kapat na mojí tvář. Odložil kondom a přinesl odněkud svorky ve tvaru nůž🡕 ek. Ukázal mi je zblízka a já viděl, že místo čepelí mají různě stavitelné svorky. Párkrát s zacvakal naprázdno. Pak levou rukou sevřel kůži pod mými varlaty a nasadil svorku. "AHHH bolest tu byla zas. Nasadil mi na kůži i další čtyři svorky a já si nadával co jsem to za blbce. Provokovat magory se přece nedělá. Pak vzal kondom a já rád nastavoval otevřená ústa tak, aby ani kapička mého spermatu nepadla vedle. Když vyždímal kondom odpoutal postupně moje ruce a přidělal je k poutkám na obojku na mém krku. Měl jsem tak svoje pěsti těsně vedle hlavy. Odpoutal mi nohy a krk od žebřin a dovedl mě k dřevěné koze. Musel jsem se přes ní ohnout. Nohy mi zafixoval u jejích nohou a řetěz od obojku protáhl dolů. Byl jsem ohnutý s roztaženýma nohama a rukama připoutanýma k obojku na svém krku.

Trámek na koze tlačil a jak jsem se na něj postupně musel navalovat bylo to horší a horší. Jeho ostrá hrana se začínala zařezávat. Bez nějakých řečí ke mně přikročil zezadu a já jsem jenom cítil jak mi jeho penis proniká do zadku. Snažil jsem se maximálně spolupracovat a nesvírat. Ostatně po včerejšku stejně nebyl první. Jak to tak vypadá tak zvyknout se dá na všechno. Když už jsem myslel, že bude tak ho vytáhl obešel kozu a chytil mě za hlavu. Byl jsem ohnutý dolů a prudký pohyb za vlasy dost zabolel. Odepl mi pravou ruku od obojku a vrazil do ní svůj stojící a nadržený penis. Natočil mojí hlavu nahoru jak to šlo. Měl jsem stále kroužkový roubík a z pusy mi kapali sliny, které jsem nemohl kvůli otevřené puse polykat. Začalo mu v penise cukat. Nastavil jsem pusu a jeho sperma dopadalo z části do díry v kruhu a tedy do mojí pusy a na můj obličej. Honil jsem ho pomalu dokud sám neustoupil. Pak mne přemístil znovu ke kříži u kterého jsem stál poprvé. Ve stejné poloze mne také uvázal. Pak mi ale odvázal pravou ruku a řekl "To si ho bude pomalu honit Sedl si přede mne a pozoroval, jak mi tuhne péro a jak si ho pomalu honím. Když jsem začínal sebou cukat a vypadalo to že už budu, přistrčil k mému penisu hlavu ve své zelené kukle🡕 . Začal jsem stříkat a moje bílé sperma se zapíjelo do zelené pleteniny. Část mu stříkla i na odhalené rty. Pak vstal a beze slova mi přidělal pravou ruku nazpátek. Sundal mi můj kroužkový roubík, nasadil normální a na hlavu napálil černý neprůhledný pytel.

Pak jsem slyšel vzdalující se kroky. Asi za hodinu se mi chtělo zase strašně chcát, tak jsem to už bez skrupulí zase pustil na zem. Po nějaké době přišel, Odpoutal mne a pouze uvázaný za obojek jsem se musel poslepu obléknout do věcí, které mi hodil k nohám. přepoutal mne a s rukama za zády odvedl do kufru auta. Zde mne ale ještě donutil lehnout si do kufru horní částí těla ze zadu mi stáhnul kalhoty🡕 a možná na rozloučenou se mi udělal do zadku. Bez řečí, beze slova, brutálně a rychle. Pak mne nacpal do kufru i s těma spuštěnýma kalhotama. Za hodinku jsem ucítil známou vůni lesa a hlas goril lichváře co mne přijely vyzvednout od zákazníka byl pro mne tentokrát rajskou hudbou.

Části povídky

🕙 Přidáno 4.6.2019
📂 Kategorie: Orál, Gay, Sperma

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře