Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Poprvé v necelých 18 letech erotické povídky

📑 Tato povídka má více částí: Zobrazit obsah.

Bylo mi necelých 18 let, psal se rok 1988 a konečně jsem si na střední nabalil holku. Jmenovala se Marcela a byla už ze čtvrťáku. Tedy až po prázdninách. Byla to moc hezká, štíhlá kočka s pěknýma kozičkama, ale přes to, že jsme spolu chodily už dva měsíce, mě dovolila jen líbání, občas jsem jí mohl pohladit ty její kůzlátka, ale to bylo vše! Stále jen : "Vydrž ještě chvilku, máme přece čas, ne?" Ona možná ano, ale já určitě ne! Pokaždé, když jsem jí viděl jen přicházet do školy, už mně stál! No mě stál skoro pořád. A abych to ze sebe dostal, myslím to napětí , tak jsem si ho mastil skoro každý den! Honil jsem si péro a představoval, jak to dělám s Marcelou, jak mě ho pěkně kouří, jak jí lížu tu její jeskyňku, ale než jsem se dostal k samotnému zasunutí, už jsem stříkal! Blížil se konec prázdnin, plánovali jsme malý výlet do Beskyd. Byla sobota ráno a já zvoním u Marcely s tím, že vezmu bágly, skočíme na tramvaj a vlak a hurá do přírody. Bydlela kousek ode mne na okraji sídliště a pěšky jsem to měl k ní asi 4 minuty. Zazvoním a s velkým úsměvem se těším na Marcelu, dveře se rozletí a v nich její starší brácha Tonda. Tondu vyhodili ho z vejšky, prý pro studijní neprospěch, ale moje máma říká, že se zapletl s nějakýma hartistama nebo co.

"Čau, jdeš pro Marcelu?", odpověděl dřív, než jsem stačil cokoliv říci.
"Jo", odpověděl jsem zklamaně.
"Tak pojď dál, ještě někam šla!"
"A kam, když máme jet, pryč?"
"Jó, to nevím", odpověděl Tonda.
Teprve teď jsem si všiml, že Tonda měl na sobě, jen něco jako župan a pod tím nic.
Jak tak chodil sem a tam, tak jsem si všiml, že pod tím nic nemá a dokonce jsem zahlédl jeho péro, které se mu houpalo ze strany na stranu, jak pořád měnil směr.
"Jdu si dát sprchu, dneska teče i teplá voda", vystřelil na mně hlučně Tonda.
"Dej si čaj, je na lince", houkl na mne ještě ze sprchy a já už jen slyšel proud vody.
Nalil jsem si tedy čaj a čekal, že každou chvílí přijde Marcela.
Dopíjím hrnek🡕 s čajem a Marcela nikde.
S koupelny se vynoří Tonda, přes sebe jen tak přehozený "skoro župan" a jde do kuchyně.
"Dáš si něco ostřejšího", zeptal se znova Tonda s kuchyně.
"Co máš?", odpovídám.
"Mám tady vodku!", odpovídá Tonda a dodává: "Chceš to s džusem?"
"Jo, raději"!
Vychází z kuchyně a já vidím, že ten jeho "skoro župan", má stále rozepnutý a tím pádem vidím i to jeho pohupující
se nářadí.
"Doufám, že ti to nevadí?", ptá se dřív, než cokoliv řeknu.

Dívám se na to jeho pěkný péro, nikdy jsem neviděl cizího chlapa naživo a zblízka. Stál proti mně a já si všiml, že už se mu to péro jen tak nehoupe, ale že se mu začíná nalévat a zvedat!
Přiťukli jsme si a já najednou cítil obrovské vzrušení při pohledu na to jeho zvedající se péro!
Nechápal jsem, co se semnou děje! Cítil jsem jak se i mé péro najednou zvedá a najednou jsem ho měl plné kalhoty🡕 ! Tonda se usmál, vzal mi sklenici a dolil mi vodku i džus. Pozoroval můj rozkrok a já se snažil nějak zakrýt své vzrušení.

"Jo když stojí, tak to neutajíš", řekl s úsměvem Tonda.
Stál proti mně a péro už mu stálo jako hradní stan🡕 darta!
"Tak co uděláme, švagře?", zeptal se Tonda.
"Já nevím", řekl jsem po pravdě. A ani jsem nechápal jeho otázku.
"Chceš ho vykouřit?", řekl jen tak.
"Já..já..jak vykouřit?", vypadlo ze mne.
"No normálně!", odpověděl Tonda.
"A jé, ty jsi panic, né ?", vypadlo z Tondy.
"Né!..vlastně jó", vypadlo ze mě.
"Ta moje pitomá ségra ti ještě nedala, co?"
"Nó, nedala!", špitl jsem potichu.
"Nevadí vše napravíme", vykřikl Tonda.
Vzápětí mě začal sundávat kraťasy🡕 i s trenclema.
"Co..to, co je, co děláš?", byla má chabá obrana, ale kalhoty🡕 už jsem měl dole.
Moje brko vystřelilo vzhůru, žalud se trochu odhalil a na špičce se objevily kapičky tekutiny.
Jó té tekutiny, kterou jsem tak miloval, slaná i sladká, kapka lásky!
Stály jsme proti sobě, obě péra ztopořená, zkrátka dva mladí nadržení chlapi.
"Sedni si", poručil mě Tonda.
Strčil do mne a já usedl na pohovku.
Chvíli mne pozoroval, klekl si a vzápětí mně chytil za ptáka.
Lekl jsem se, ale jen tak trochu.
"Klid, uvidíš, bude to super!"

Levou rukou mě hladil péro a pravou koule. Pomalu mně stahoval předkožku, až celý žalud vyplul na povrch! Honil mně a mačkal koule. Předklonil se a začal jazykem jezdit po žaludu! Cítil jsem neskutečné vzrušení! Snad i tu rozkoš. V údu mě silně cukalo a já si myslel, že se zblázním! Můj úd mizel v jeho ústech. Byla to nádhera! No, jak mám nazvat ten úžasný pocit, kdy můj úd zmizel někde uvnitř?! Honil mně, kouřil, sál a zase honil. Rukama mi laskal koule.

"To už snad nevydržím, budu stříkat", křičel jsem. Vtom jsem ucítil prst na svém konečníku! Aniž bych cokoliv dělal, vsunul mě prst do zadní dírky a zasouval hlouběji a hlouběji! Vzepjal jsem se jako ve smrtelné křeči a semeno ze mne vyletělo obrovskou silou! Toník však moje péro nepustil ze svých úst a vše jsem mu tam nastříkal. Nepřemýšlel jsem v té chvíli o ničem. Ani o tom, kam to semeno mizí!? Jen jsem prožíval svou rozkoš! Celé tělo mně hořelo, ocas jako by mě pálil, ale byla to nádhera! Tonda mě stále držel za péro, olizoval jej a řekl: " Švagře, máš dobré semeno!"
Teprve teď jsem si uvědomil, že on všechno moje semeno spolykal! Pomalu mé vzrušení opadalo a já nevěděl, co mám dělat. Náhle se za námi ozvalo: "Á bráška řádil!" "Tak ty vykouříš i mého milého, co?!" štěkla směrem k Tondovi. V chodbě stála Marcela, v ruce jakousi tašku a spěchala k nám.
Hodila tašku na zem a vzápětí se začala svlékat! Já seděl na kanapi jak přikovaný a nezmohl jsem se ani na slovo, či pohyb! Nevěřícně jsem sledoval Marcelu, jak se svléká a péro se mně začalo znova zvedat. Jak krásná prsa měla. Kulatá, plná, tuhá, jak to jen popsat! Nádherné velké dvorce a bradavky jako pralinky! Tonda vstal a se stále trčícím pérem se otočil k Marcele řekl: " No když si to neudělala Ty, tak jsem ho vykouřil já!, no co!" "Ale to mělo být překvapení!", odsekla Marcela. "Tak bude mít dvě, no!", odpověděl Tonda. Marcela zůstala stát oproti nám a svlékla si i kalhotky. A já poprvé uviděl tu její lasturku! Broskvička s čárkou, nad kterou byl malý trojúhelníček chloupků! Nádhera! "Miláčku, teď budeš mít práce až nad hlavu!", pronesla vzletně a přisunula svůj klín k mým ústům! A jak to bylo dál, vám povím příště, ale brzy.

Části povídky

🕙 Přidáno 17.1.2024
📂 Kategorie: Gay, Sperma

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře